سفارت ایالات متحده مصرانه از مقامات روسی برای بررسی Ponomaryov را ضرب و شتم

سفارت آمریکا در مسکو از سوی مقامات روسیه به “به طور کامل” بررسی پلیس ضرب و شتم از 78 سال کهنه مدافع حقوق بشر لو Ponomaryov.

سفارت گفت: در یک پیام در توییتر در مارس 15 بود که نگران این وضعیت است که هنگامی رخ داد که پلیس بازداشت ده ها تن از معترضان از جمله Ponomaryov پس از او استدلال کرده بود با پلیس بیش از قانونی بودن تک اعتصاب تظاهرات که نیاز نیست قبل از کسب اجازه از مقامات شهرستان.

“ما دیده ایم نگران کننده مطبوعات گزارش می دهد که پلیس به ضرب و شتم محترم فعال حقوق بشر لو [Ponomaryov] پس از او مسالمت آمیز اعتصاب در 14 مارس است که او در بیمارستان بستری شده است. مقامات باید انجام کامل و معتبر برای بررسی” سفارت پرینت گفت.

مسکو هلسینکی گروه حقوق گروه نیز محکوم کرد “اقدامات غیر قابل قبول” توسط پلیس در طول پراکندگی تک اعتصاب معترضان که در تلاش بودند “برای حفاظت از قانون اساسی است.”

در مارس 14, عمدتا جوان معترضان بسیج در مقابل مقر سرویس امنیتی فدرال (FSB) در مسکو در اعتراض به آنچه آنها می گویند که سرکوب سیاسی در کشور است. برخی از افراشتند نشانه خواستار امنیت خدمات “خدمات فدرال از بی قانونی” در حالی که دیگران فریاد زد: “شرم!”

Ponomaryov گفت: بعد از آن که او پانچ در صورت در حالی که در بازداشت پلیس آورده و به بیمارستان با علائم ضربه مغزی. پرسنل پزشکی بعد به این نتیجه رسیدند که Ponomaryov ندارد تصادم.

این اقدام سازمان یافته توسط حامیان مردان محکوم این سال در تهران بسیاری از آنها در دادگاه گفت که آنها شکنجه شده توسط FSB.

یک دادگاه در منطقه پنزا در ماه گذشته دست از نظر بین شش سال و 18 سال به هفت مرد جوان که متهم به ایجاد یک سازمان تروریستی شناخته شده به عنوان مجموعه (شبکه).

روسی محققان گفت: گروه برنامه ریزی برای سازماندهی یک سری از انفجارها در روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و مسابقات فوتبال جام جهانی در سال 2018 “برای بی ثبات کردن اوضاع” در این کشور و به سازماندهی یک شورش مسلح.

آنها همه را رد اتهامات در دادگاه و بسیاری از آنان را مورد ضرب و شتم و شکنجه در حالی که در بازداشت با الکترود برای اعتراف گرفتن.

دو تن دیگر از متهمان این پرونده هنوز در دادگاه در سنت پترزبورگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>