ایالات متحده قطره پرونده جنایی علیه شرکت روسی متهم انتخابات دخالت

واشنگتن — ایالات متحده کاهش یافته است و آن پرونده جنایی علیه یک شرکت کنترل توسط همکاران نزدیک رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفته است که بودجه بدنام کمپین رسانه های اجتماعی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

وزارت دادگستری اعلام کرد در مارس 16 آن را برداشت هشت-تعداد کیفرخواست کنکورد مدیریت و مشاوره یک شرکت متعلق به یوگنی Prigozhin یک مرد لقب “پوتین آشپز” برای جلوگیری از افشای تکنیک های تحقیقی به روس ها.

ایالات متحده را متهم کنکورد مدیریت مالی اینترنت تحقیقات آژانس سنت پترزبورگ-بر اساس ترول کارخانه که پمپ دروغ در رسانه های اجتماعی و ایجاد جعلی حساب های آنلاین در میان تاکتیک های دیگر با هدف دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و افزایش و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز.

مشاور ویژه رابرت مولر که رهبری دو سال در ایالات متحده بررسی به دخالت ثبت شکایت کیفری در برابر کنکورد مدیریت, Concord, غذا, اینترنت, تحقیقات آژانس و 13 نفر از جمله Prigozhin در فوریه 2018.

کنکورد مدیریت با استفاده از آن حقوق قانونی برای به دست آوردن اطلاعات از ایالات متحده در مورد تلاش های دولت “برای شناسایی و جلوگیری از خارجی انتخابات دخالت” در حالی که نادیده گرفتن همه آن تعهدات دیگر به عنوان یک متهم وزارت دادگستری گفت: در آن پرونده به اخراج این مورد.

“دولت به این نتیجه رسیدند که بیشتر در رسیدگی به کنکورد یک شرکت روسی با حضور در ایالات متحده و بدون قرار گرفتن در معرض به معنی مجازات در صورت محکومیت ترویج نه منافع عدالت و نه ملت و امنیت” آن را گفت.

وزارت دادگستری نیز به دنبال رها کردن پرونده کنکورد پذیرایی نیز متعلق به Prigozhin به همین دلیل آن گفت: در این پرونده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de