ایالات متحده ایران را رد حکم بازداشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن بیش سلیمانی کشتن به عنوان ‘تبلیغات شیرین کاری’

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و 35 نفر دیگر بیش از این هواپیماهای بدون سرنشین و کشتار از بالای آن ژنرال قاسم سلیمانی در چه مقام آمریکایی را رد کرد و به عنوان یک “شیرین کاری تبلیغاتی.”

دادستان تهران علی Alqasimehr گفت: در تاریخ 29 ژوئن که تهمت و دیگران که شامل ایالات متحده سیاسی و نظامی مقامات چهره اتهام “قتل و اقدامات تروریستی” در ژانویه ترور سلیمانی که در راس نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه (سپاه).

او ادعا کرد که ایران تا به حال خواسته بین المللی پلیس سازمان اینترپل به مسئله “red notice” برای بازداشت آنها را برای مشارکت خود را در سلیمانی کشتن و تهران ادامه خواهد داد به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن دادستان حتی پس از پایان ریاست جمهوری خود.

در پاسخ به نماینده خاص برای ایران, برایان قلاب گفت: تهران انجام شد “یک شیرین کاری تبلیغاتی است که هیچ کس طول می کشد به طور جدی.”

“ارزیابی ما این است که اینترپل می کند دخالت نمی کند و مسئله قرمز اعلامیه که بر اساس ماهیت سیاسی,” قلاب گفت: در 29 ژوئن کنفرانس مطبوعاتی در کنار عربستان وزیر دولت در امور خارجه در ریاض.

اینترپل در بیانیه ای گفت که آن را انجام نمی “هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی و نظامی و مذهبی و یا نژادی شخصیت.”

“اگر و یا زمانی که هر گونه درخواست خواهد شد ارسال شده به دبیرخانه” آن افزود: “…اینترپل نمی خواهد در نظر گرفتن درخواست از این طبیعت است.”

ترور سلیمانی در نزدیکی بغداد را از فرودگاه آورده ایالات متحده آمریکا و ایران نزدیک به یک درگیری نظامی پس از تهران انتقام با راه اندازی یک حمله موشکی هدف قرار دادن نیروهای آمریکایی در عراق است.

تنش بین دو کشور تشدید شده پس از ایالات متحده در خارج از 2015 ایران و reimposed سخت تحریم های اقتصادی که فلج اقتصاد ایران.

با گزارش ایرنا و فارس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de