آمریکا خواستار آزادی شهروندان آمریکایی در ایران به عنوان دادگاه فدرال قوانین گمشده FBI Agent

ایالات متحده نامیده می شود در ایران به “آزادی در زمینه های بشردوستانه” همه شهروندان ایالات متحده که “اشتباه” بازداشت شده در این کشور است.

“ایالات متحده برگزار خواهد شد که رژیم ایران به طور مستقیم مسئول برای هر آمریکایی مرگ و میر. پاسخ ما تعیین کننده خواهد بود,” وزیر امور خارجه مایک Pompeo در بیانیه ای گفت در مارس 10.

سخنان خود آمد در میان اخبار جدید از بیماری تنفسی به نام COVID-19 گسترش یافته است به زندان های ایران که در آن اتباع ایالات متحده نیز برگزار شد.

“بازداشت آنها در میان به طور فزاینده ای رو به وخامت شرایط مخالف اساسی بشر نجابت” Pompeo گفت.

ایران رئیس قوه قضائیه ابراهیم Raisi گفت: یک روز قبل از آن است که ایران تا به حال به طور موقت منتشر شده در مورد 70,000 زندانیان برای کمک به جلوگیری از رشد عفونت.

ایران شده است یکی از سخت ترین آمار کشور توسط این ویروس مرگبار است که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته.

تعداد رسمی ثبت موارد در ایران رسیده است و بیش از 8000 نفر در وزارت بهداشت گفت: در مارس 10, با مرگ و میر در 291.

در عین حال ایران “در ادامه به ناحق بازداشت چندین شهروندان آمریکایی بدون علت و یا توجیه” آمریکا بالا دیپلمات است.

وی افزود: “ایالات متحده نمی خواهد استراحت تا زمانی که همه آمریکایی ها را به اشتباه بازداشت شده در خارج از کشور هستند به خانه بازگشت.”

Pompeo بیانیه آمد همان روز یک قاضی فدرال آمریکا حکم به برگزاری ایران مسئول این آدم ربایی سابق دفتر تحقیقات فدرال (FBI) عامل رابرت لوینسون.

او وارد یک پیش فرض قضاوت علیه جمهوری اسلامی در 13th anniversary از اتهام آدم ربایی.

غم انگیز شهادت از FBI agent خانواده قبل از ایالات متحده در منطقه قاضی تیموتی کلی تصمیم گیری در طرح دعوی در دادگاه در برابر ایران که شامل حساب از همه لوینسون را هفت فرزند.

یک AP دادگاه خبرنگار اشاره کرد کلی حاکم عنوان کرد و گفت که ایران “در هیچ شرایط نامشخص” مسئول لوینسون را “گروگان گرفتن و شکنجه” و وارد قضاوت به طور پیش فرض پس از این کشور کاهش یافته و به یک حزب به طرح دعوی در دادگاه.

لوینسون از بین رفت در سال 2007 زمانی که او برنامه ریزی شده بود برای دیدار با یک منبع در ایران و جزیره کیش. یک AP تحقیقات نشان در سال 2013 که لوینسون اعزام شده است و در یک ماموریت توسط سازمان اطلاعات مرکزی (سیا) است که تحلیلگران ندارد مجوز برای نظارت بر عملیات.

اما ایران حفظ ناپدید شدن او در حال بررسي است و آن را نشانه ای که او تحت پیگرد قانونی قرار.

رابرت لوینسون “هیچ قضایی و یا پرونده جنایی در هر کشور جمهوری اسلامی ایران در دادگاه آنچه” سخنگوی وزارت عباس موسوی گفت: در نوامبر 10.

ایالات متحده ارائه شده است $25 میلیون برای کسب اطلاعات درباره لوینسون.

تهران تنها اذعان خود در دادگاه انقلاب باز بود در مورد لوینسون در یک پرونده به سازمان ملل متحد.

دادگاه به طور معمول دسته موارد مربوط به جاسوسی قاچاق توهین به مقدسات و تلاش برای سرنگونی جمهوری اسلامی ایران دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>