فرماندهی ستاد: طالبان عمدتا پیوستن به مقابله با وجود حملات

فرماندهی ستاد قانونگذاران گفت نتایج اولیه از طالبان صلح مخلوط شده اند اما آنها اصرار گروه های افراطی است و پیوستن به بسیاری از توافق با وجود شعله ور شدن خشونت و خشونت در افغانستان است.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: سنا پانل در مارس 4 که افراط گرایان تجلیل توافق با حمله آمریکا و نیروهای ائتلاف “اما نه در شرایط تداوم کاهش خشونت.”

“نگه داشتن آن گروه از مردم در هیئت مدیره یک چالش است. آنها خود را از طیف وسیعی از سخت آستر نرم و آستر و به طوری که آنها در حال کشتی با این که بیش از حد من فکر می کنم,” او اضافه شده است.

نظرات پس از پنتاگون گفت: نیروهای ایالات متحده به مثابه یک “دفاعی” حمله هوایی علیه طالبان در افغانستان در این ولایت پس از یک ایست بازرسی سرنشین دار توسط نیروهای امنیتی مورد حمله قرار گرفت.

طالبان کشته شدن حداقل 20 افغان ماموران امنیتی در یک رشته از حملات و بر روی پاشنه از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را “بسیار خوب” تلفن و چت با طالبان سیاسی رئیس.

موجی از خشونت و تهدید به باز کردن یک فوریه 29 توافقنامه امضا شده در دوحه میان ایالات متحده و طالبان است که اجازه می دهد نیروهای متفقین به ترک افغانستان در مدت 14 ماه در ازای مختلف تعهدات امنیتی از طالبان و تعهد به مذاکره با دولت افغانستان است و این نیرو تا کنون خودداری کرده است به انجام.

رئیس جمهور اشرف غنی هشدار داد که او را متعهد به یک کلید بند در معامله مربوط به انتشار تا به 5000 طالبان زندانیان.

طالبان گفت: این امر را در داخل افغانستان مذاکرات, تا زمانی که ارائه شده بود ملاقات کرد.

Esper — که در کابل با رهبران افغان در حالی که توافقنامه صلح امضا شد در قطر – گفت: سنا پنل است که ایران اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به عمل به دفاع از افغانستان.

“این تعهد من به افغان ها زمانی که من وجود دارد. ما ادامه خواهد داد برای دفاع از افغان,” او گفت:.

سرهنگ سانی لگت سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان گفت: در یک صدای جیر جیر که مبارزان طالبان “شد به طور فعال در حمله به یک [افغانستان] پاسگاه. این یک دفاعی اعتصاب را مختل حمله کند.”

“رهبری طالبان وعده داده شده [بین المللی] جامعه آنها را کاهش خشونت و افزایش حملات. ما از طالبان برای متوقف کردن نیازی حملات و رعایت تعهدات خود,” او گفت:.

زلمای خلیل زاد ایالات متحده فرستاده ویژه امریکا برای افغانستان نیست مراجعه به آمریکا اعتصاب در یک سری از توییتر نظرات. اما او گفت: “افزایش خشونت تهدیدی برای صلح و باید کاهش یابد بلافاصله.”

رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley قانونگذاران گفت که “هیچ حمله 34 مراکز استان وجود ندارد و حملات در کابل وجود دارد با مشخصات بالا حملات وجود ندارد انتحاری وجود دارد هیچ وسیله نقلیه برن خودکشی هیچ حمله علیه نیروهای ایالات متحده هیچ حمله علیه نیروهای ائتلاف.”

“بله, وجود دارد تعداد قابل توجهی از حملات کوچک حملات. همه آنها مورد ضرب و شتم بازگشت,” او گفت:.

طالبان را تایید نمی کند و یا انکار مسئولیت برای هر یک از این حملات است.

سخنگوی طالبان سهیل شاهین گفت: در یک صدای جیر جیر است که “با توجه به طرح [طالبان] در حال اجرای همه قطعات از توافق یکی پس از دیگری به منظور نگه داشتن مبارزه کاهش می یابد.”

با گزارش AP رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>