U. s. آداب و رسوم اذعان عوامل جامعه آمریکایی های ایرانی تبار در آمریکا و کانادا مرز

سرپرست گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) آژانس اذعان کرد که عوامل بودند از خط در ماه گذشته زمانی که آنها در بازداشت ده ها تن از ایرانی-آمریکایی ها و ایرانی ها در یک گذرگاه مرزی در نزدیکی کانادا در واشنگتن است.

در حالی که ارائه ژانویه عبور از مرز آمار در واشنگتن در فوریه 11, علامت, Morgan آژانس اقدام کمیسر گفت: عوامل رفتار در یک راه “بود که در خط با ما جهت” زمانی که آنها برگزار می شود بیش از 60 شهروندان ایالات متحده از ایران میراث تا 10 ساعت یا بیشتر برای بازجویی.

آن نادر بود پذیرش از سوء رفتار از آژانس و شناخت عمومی از حوادث.

حساب از مسافران و حمایت گروه گزارش ده ها تن از مردم برگزار شد بیش ژانویه 4-5 آخر هفته در یک نقطه ورود در بلین واشنگتن.

خود بازداشت صورت گرفت پس از یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشته قاسم سلیمانی, a high-ranking Iranian commander, در عراق در ماه ژانویه 3.

برخی از مسافران سوال برای ساعت خود را در مورد دیدگاه های سیاسی و وسایل شخصی خود را مانند گذرنامه, کلید ماشین و تلفن های هوشمند, ضبط کردند.

مورگان بستری مسئولان خاص واشنگتن نقطه ورود بودند نظم.

“من می گویند که در یک نمونه رهبری رو کمی overzealous و ما اصلاح شود که حق دور” او گفت:.

دستگیری ها باعث قانونگذاران و مقامات محلی به منظور بررسی این موضوع خود به خود پس از CBP مقامات بارها و بارها رد کرده است که ایرانی-آمریکایی بوده است به طور خاص به عنوان آنها به ایالات متحده بازگشت.

در میان درز یادداشت که بعد از ظهور کارگردانی CBP عوامل به توقف مسافران ایرانی تبار برای بازجویی نماینده Pramila Jayapal (دموکرات-واشنگتن) ساخته شده سوالات را داد و اخبار همایش ها در این حادثه.

“آن را عمیقا نگران کننده است که در آن زمان من سوالات به بیرون درز یک یادداشت و گزارش های مطبوعاتی برای CBP در نهایت به اذعان کرد که آن را نامناسب هدفمند ایرانی آمریکایی” Jayapal در بیانیه ای گفت.

هنوز هم او راضی نیست با مورگان پذیرش گفت: بیانیه خود بود “نه یک پاسخ کافی.”

وزارت خارجه ایران سخنگوی عباس موسوی را محکوم کرد CBP برای آن “غیر قانونی” و “غیر انسانی” درمان اتباع ایرانی به عنوان یک بی پروایی نشان دادن نقض حقوق بشر است.

در یک بیانیه موسوی گفت: شکایت می تواند تسلیم در برابر چنین رفتار در حقوق بشر دادگاه.

“چنین رفتاری از دولت ایالات متحده می تواند قطعا به ارمغان آورد و شکایت حقوق بشر دادگاه” سخنگوی گفت.

با گزارش dpa, لس آنجلس تایمز, سیاتل تایمز و رادیو فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>