کنگره آمریکا رای به حد تهمت اقدام نظامی علیه ایران وتو یقین

در تیز ملامت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنگره آمریکا داده است تصویب نهایی به یک اندازه به حد تهمت را از قدرت به منظور حمله نظامی به ایران-یک قطعنامه مطمئن وتو توسط رهبر ایالات متحده.

مجلس نمایندگان در مارس 11 رای دادند 227-186 در به اصطلاح جنگ قدرت قانونی با شش خواهان پیوستن به در با دموکرات ها برای تصویب قطعنامه ای که در حال حاضر پاک جمهوری خواه به رهبری سنا.

اندازه گیری منع هر گونه اقدام نظامی علیه ایران بدون صریح و روشن رای از کنگره است. چنین قانونی نه جلوگیری از تهمت یا رئیس جمهور آینده از گرفتن اقدام نظامی اگر آنها تعیین وجود یک تهدید قریب الوقوع از ایران.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا وعده داده شده به وتو جنگ گفت که اگر “دست بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه.” حامیان این قطعنامه به اندازه کافی نیست رای وتو معنی آن خواهد اثر را ندارد.

Senator Tim Kaine, ویرجینیا از حزب دموکرات که رهبری این حرکت را در کنگره گفت که “اگر رئیس جمهور تهمت است که جدی در مورد وعده های خود را برای جلوگیری از جنگ های بی پایان او را با ثبت نام در این قطعنامه به قانون است.”

دیگر دموکرات گفت: این قطعنامه در راستای قانون اساسی ایالات متحده که به کنگره قدرت را به اعلام جنگ.

کاخ سفید تا به حال خواست که قطعنامه را رد کرد “از آنجا که آن را تلاش برای مانع رئیس جمهور توانایی برای محافظت از” دیپلمات های ایالات متحده, نیروهای متحدان و شرکای خود از جمله اسرائیل از ادامه تهدید ناشی از ایران و پروکسی از جمله گروههای شبه نظامی و جنگجویان خارجی در سوریه است.”

“ایران دارای سابقه ای طولانی از حمله ایالات متحده و نیروهای ائتلاف هر دو به طور مستقیم و از طریق آن همزمان” کاخ سفید گفت.

تگزاس نماینده مایکل McCaul بالا جمهوریخواه در کمیته امور خارجی به نام اندازه گیری “تفرقه و غیر مسئولانه است.”

“دشمنان کشور ما در حال تماشای این بحث در حال حاضر. آنها نیاز به دانستن رفو خوب است که اگر شما کشتن آمریکایی ها شما پرداخت قیمت” McCaul گفت: به به سلامتی با صدای بلند از جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده یک خط در ایران پس از مصرف در ژانویه 2017. تنش هایش پس از او کشیده ایالات متحده از یک نقطه عطفی 2015 با ایران که در تهران امضا شده با قدرت های جهانی و شروع reimposing فلج کننده تحریم.

در همان روز به عنوان خانه رای یک سری از موشک به یک پایگاه نظامی در عراق مسکن نیروهای غربی با رسانه ها به نقل از مقامات آمریکایی عنوان کرد و گفت: دو آمریکایی و یک انگلیسی پرسنل کشته شدند و چندین نفر زخمی شدند.

پنتاگون در گذشته مقصر این حملات در ایران-حمایت از شبه نظامیان در عراق است. یک حمله در ماه دسامبر کشته ایالات متحده پیمانکار و منجر به یک سری از تلافی جویانه ارتش ایالات متحده و ایران.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im