شرکت های ایالات متحده باید توقف خرید محصولات ساخته شده توسط مجبور اویغور کارگران سناتور می گوید

واشنگتن — کمیته روابط خارجی سنا را بالا دموکراتیک عضو اتحاد نام در وزارت بازرگانی برای جلوگیری از شرکت های ایالات متحده از خرید کالا های ساخته شده توسط مجبور اویغور کارگران.

در مارس 10 نامه به وزیر بازرگانی ویلبر راس نیوجرسی و سناتور باب منندز گفت: پیشرو شرکت های ایالات متحده مانند Apple, Coca-Cola, سس هاینز و شکاف “باید منابع و یا همچنان به منبع” از چین را ترک مسلمان تحت سلطه منطقه سین کیانگ.

چین دارای حدود 1 میلیون Uyghurs و دیگر عمدتا تورک مسلمان اقلیت ها در اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ است که پکن ادعا برای “بازآموزی” و مبارزه با تروریسم است.

منندز گفت: در نامه خود که چین مجبور است برخی از آنها را به کار در نزدیکی کارخانه یا در طول بازداشت خود و یا پس از تحت تهدید فرستاده بودن.

“عدم رعایت مسئولیت های خود را به دامپزشک خود را در زنجیره تامین این شرکت ها ممکن است به همدستی در جرم سرکوب Uyghurs قومی قزاق ها قرقیزستان و دیگر اعضای اقلیت مسلمان در گروه” حرف خود را گفت.

منندز به نام در وزارت بازرگانی به “ایجاد شفاف و روشن استانداردهای تهیه” برای بررسی کالاهای ساخته شده در سین کیانگ. او همچنین در خواست اطلاعات در مورد هر دولت ایالات متحده پیمانکاران که منبع پنبه از چین است.

سین کیانگ حساب 84 درصد از چین تولید پنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>