با محاکمه خود را برای شروع در چند روز ایالات متحده علیه روسیه به دست داعش در سال 2014 سقوط Malaysia Airlines flight MH17, یک فاجعه است که هزینه زندگی همه 298 نفر در هیئت مدیره.

“این است که مدت زمان طولانی گذشته برای روسیه مطابق به فاش کردن آنچه در آن می داند و به نوبه خود بیش از آن دسته از افراد که نشان داد در این موارد” آمریکا معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا امور کریستوفر رابینسون در مصاحبه با گفت: RFE/RL در طول سفر به پراگ در مارس 2.

شهروندان روسیه ایگور Girkin اولگ Pulatov و سرگئی Dubinsky و ملی اوکراین لئونید Kharchenko متهم شده اند توسط هلندی دادستان با تیراندازی پایین بوئینگ 777 با روسیه ساخته شده BUK موشکی آن را به عنوان پرواز بر فراز خاک برگزار شده توسط روسیه و حمایت از جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

مردان بعید است که در حال حاضر در اولین جلسه برنامه ریزی شده برای 9 مارس در بالا-امنیت دادگاه در نزدیکی آمستردام فرودگاه Schiphol. مردان همه اعتقاد به پنهان کردن در روسیه که نمی استرداد شهروندان خود و یا در جدایی طلب-کنترل منطقه ای در اوکراین است.

پنجمین مظنون ولدیمیر Tsemakh بود در میان 35 زندانیان فرستاده شده به مسکو از کیف در سپتامبر 7 مبادله از 70 نفر دستگیر شده در جریان درگیری در شرق اوکراین است.

هلندی-led مشترک Investigation Team (JIT) منعقد کرده است که روسیه 53 ضد هوایی موشکی تیپ به حال حمل و نقل این جشن در سال 2014 و از اوکراین.

رابینسون گفت: آرایه ای از اطلاعات عمومی در دسترس نشان می دهد که MH17 داونینگ اتفاق افتاده در یک منطقه تحت کنترل روسیه. روسیه دست داشتن در این حادثه.

“این یک مورد دیگر که در آن روسیه درگیر در تجاوز روسیه نتواند به فاش کردن حقیقت در آن قرار می دهد از دروغ و دروغ و تلاش برای تحریف حقیقت” رابینسون گفت. “من فکر می کنم روسیه رفتار reprehensibly در این موضوع است.”

از JIT به حال خواستن که با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy برای حفظ Tsemakh در اوکراین بازداشت کرده است. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گزارش اصرار داشت که Tsemakh گنجانده شده در بورس یا تعویض می شود.

MH17 در زمان خاموش از آمستردام به کوالالامپور در جولای 17, 2014. حدود دو سوم از مسافران هلندی اتباع.

انتخابات دخالت Whelan حبس

رابینسون همچنین گفت که ایالات متحده بارها و بارها هشدار داد روسیه به دخالت در انتخابات آمریکا از سوی کرملین به انتشار Paul Whelan سابق دریایی برگزار در مسکو زندان به اتهام جاسوسی.

آمریکا و مشاور ویژه رابرت مولر نتیجه در مارس 2019 پس از دو سال تحقیق و تفحص است که روسیه انجام گسترده کمپین به دخالت در سال 2016 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری از جمله از طریق هک کردن دموکرات کمیته ملی سیستم های کامپیوتری.

مقامات اطلاعاتی ایالات متحده در ماه گذشته گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و نامزد حزب دموکرات برنی ساندرز است که روسیه از مداخله در انتخابات به حمایت از آنها نیویورک تایمز و واشنگتن پست گزارش شده است. اما مقامات اطلاعاتی می گویند نیست چگونه روسیه شد تداخل انجام نمی دهد و هیچ گونه شواهد است.

روسیه نیز متهم به دخالت در کشورهای دیگر’ انتخابات است. کرملین این اتهامات را رد کرده است.

“می تواند وجود داشته باشد هیچ بهبودی در آمریکا-روسیه روابط دو جانبه تا زمانی که روسیه متوقف گسترده کمپین برای حمایت از بدگویی فعالیت های در سراسر جهان و نه فقط در برابر ایالات متحده اما در مقابل ما متحدان و شرکای” رابینسون گفت.

روسیه دستگیر Whelan در مسکو در ماه دسامبر 2018 برای داشتن یک فلش درایو است که شامل اسرار دولتی با توجه به رسانه های محلی.

Whelan گفت او داده شد درایو توسط یک آشنایی در آشکار راه اندازی. یک دادگاه شهر مسکو به تازگی تمدید بازداشت خود را تا مارس 29 سال 2020 است.

“آنها نه تولید شواهد [از گناه],” معاون وزیر امور خارجه گفت:. “این است که مدت زمان طولانی گذشته اجازه دهید به پل Whelan بروید.”

با گزارش توسط مایک Eckel در پراگ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im