ایالات متحده Berates ایران, چین, درمان Uyghurs در آخرین گزارش حقوق بشر

ایالات متحده به طور خاص ایران و چین و ونزوئلا و کوبا برای خود فاحش نقض حقوق بشر در گزارش سالانه حقوق بشر شیوه را پوشش می دهد که 199 کشور و سرزمین.

ایران متنبه خود را برای ماه نوامبر سرکوب معترضان پس از تصمیم دولت برای افزایش قیمت سوخت با توجه به این گزارش را پوشش می دهد که حقوق جهانی تحولات در طول 2019.

نیروهای امنیتی با استفاده از نیروی کشنده به سرکوب این تظاهرات “کشتار حدود 1500 نفر و بازداشت 8,600 با توجه به رسانه های بین المللی گزارش” در این گزارش اعلام کرد.

دیده بان حقوق سازمان عفو بین الملل با ارائه های مختلف برآورد کرد و گفت که حداقل 304 نفر کشته و هزاران نفر مجروح شدند.

در جریان ناآرامی ها بازداشت “خودسرانه” بازداشت هزاران نفر از مردم و در معرض برخی از شکنجه و بدرفتاری های دیگر گروه حقوق ،

“من می خواهم به اجازه بزرگ ایرانیان…می دانم که آمریکا به خاطر آن [زندگی] را از دست داده و می ایستد برای آزادی” وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: در سخنان افتتاحیه را به عنوان او در گزارش ارائه شده در مارس 11.

در این گزارش اعلام کرد هیچ نشانه ای “نهادهای دولتی دنبال شد و مستقل و یا بی طرف تحقیقات می گوید مرگ و میر.”

Pompeo همچنین بر استفاده از تکنولوژی بالا سیستم های نظارت توسط چین حزب کمونیست برای نظارت بر مخالفان. او گفت: پکن زندانی “اقلیت های مذهبی در اردوگاه های اقامت اجباری [به عنوان] بخشی از آن تاریخی نفرت و بیزاری نسبت به مذهبی مؤمنان” به خصوص در غرب استان سین کیانگ.

پکن حقوق بشر در عمدتا مسلمان استان “است لکه قرن” Pompeo گفت.

این بود که وزارت امور خارجه 44 گزارش و پوشش “در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده فردی و مدنی و سیاسی و حقوق کارگر به عنوان مندرج در اعلامیه جهانی حقوق بشر و دیگر موافقت نامه های بین المللی.”

“هیچ چیز اساسی تر به هویت ما از باور ما به حقوق و کرامت هر انسان” Pompeo گفت.

“آن را در اعلامیه استقلال. در این موضوع همه آمریکایی ها یک علت شایع با freedom-loving مردم در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de