در یک تصویر به اشتراک گذاشته شده در توییتر به تازگی توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده, وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف دیده می شود نشستن در کنار رئیس جمهور سوریه بشار اسد در حالی که بین آنها یک میز کوچک با یک شمع زیادی از پول نقد در آن است.

نیز وجود دارد یک شمع از پول نقد در اسد دامان را به عنوان به خوبی به عنوان یک ایرانی اسکناس در جیب خود.

تغییر تصویر توییتی در آوریل 20 توسط سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus به برجسته تهران حمایت اصلی آن منطقه ای متحد, سوریه, به ایران و بازدید دمشق برای مذاکره با اسد.

“از سال 2012 ایران را فراهم کرده است بیش از 10 میلیارد دلار از ایران پول مردم به اسد. تعجب می کنم که چقدر غارت پول, رژیم, رئیس مصرانه [ایران] توسط ارائه به دمشق امروز؟” Ortagus نوشت: در آخرین نمونه از این اجتماعی-رسانه های نبرد مواج بین واشنگتن و تهران با هدف swaying به افکار عمومی و حمایت از یک روایت است.

دو طرف که رسما نمی صحبت کردن با یکدیگر را در هفته گذشته معامله شده است barbs و الگوهای رفتاری در میان مرگبار coronavirus همه گیر است که آمار هر دو کشور به شدت.

علی Vaez, مدیر ایران پروژه در گروه بین المللی بحران (ICG) می گوید: “بی معنی و کاملا نوجوانان” مبادلات گویا از “دولت غمگین از روابط” میان دو کشور که نزدیک به یک درگیری نظامی در اوایل سال جاری پس از آمریکا ترور قاسم سلیمانی سر از ایران قدرتمند سپاه’ (سپاه) منطقه عملیات. کشتار در بغداد منجر به یک حمله موشکی تلافی جویانه تهران در نیروهای ایالات متحده در عراق است.

“نظریه پردازان در درون دولت ایالات متحده بر این باورند که جمهوری اسلامی در آستانه [سقوط] به عنوان یک نتیجه از اثرات ترکیبی از [COVID-19] بحران و تحریم ها و در نتیجه می بیند رسانه های جنگ به عنوان یک کاتالیزور از سقوط رژیم” او گفت:.

“ایرانیان برای بخشی خود را ببینید بحران انسانی در ایران به عنوان یک فرصت برای تغییر سرزنش به آمریکا و سلب مشروعیت تحریم ها در دادگاه بین المللی افکار عمومی” Vaez اضافه شده است.

مبارزه با تحریم

چقدر اخیر مبادلات باید متمرکز بر فلج کننده تحریم های ایالات متحده reimposed در ایران پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج 2015 تاریخی ایران است که به او گفته بود به اندازه کافی قوی حاوی تهران فعالیت های هسته ای ایران و جاه طلبی های منطقه ای آن.

واشنگتن می گوید کالاهای بشردوستانه از جمله دارو معاف از تحریم. اما سازمان دیده بان حقوق بشر (HRW) گفته است که تحریم ها را “به شدت” محدود توانایی ایران در امور بشردوستانه واردات از جمله تجهیزات پزشکی.

کاخ سفید حاضر به کاهش تحریم ها با وجود تماس با سازمان ملل متحد اتحادیه اروپا بیش از 30 نفر از اعضای کنگره و دیگران در حالی که تهران ارائه کمک های انسان دوستانه که اخراج شده است با مقامات ایرانی.

تهران است که اعمال می شود برای مواقع اضطراری 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) به مبارزه با کروناویروس شیوع خود را تشدید کرده است خواستار حذف “غیر قانونی” اعمال تحریمهای گفت: آنها مانع توانایی خود را برای مهار این بیماری همه گیر است که بیش از کشته 5,200 ایرانیان و آلوده به برخی 85,000 با توجه به آمار و ارقام رسمی که از مارس 21. ارقام واقعی هستند که توسط بسیاری از گروه های بین المللی و مردم داخل کشور را به طور قابل توجهی بالاتر است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo متهم کرده است ایران از “بی کفایت و مرگبار حکومت” در حالی که گفت که استقرار را خواستار لغو تحریم ها است “در مورد پول نقد برای رژیم رهبران.”

توییتهایی و تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط وزارت امور خارجه پیشنهاد کرده اند که روحانیت بودجه کافی برای مقابله با بحران از جمله به جای حرف “o” در “میلیاردها” با یک عکس از رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای که با توجه به 2013 رویترز تحقیقات کنترل یک امپراتوری اقتصادی با برآورد ارزش حدود 95 میلیارد دلار است.

تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط Ortagus پس از ایران متهم کرد آمریکا از “تروریسم اقتصادی” در میان COVID-19 شیوع در کشور به مراتب بدتر در خاورمیانه است.

یکی دیگر از تصویر ارسال شده توسط ایران وزارت امور خارجه شامل یک عکس از Pompeo فتوشاپیه تحت coronavirus نماد که ایستاده بود به عنوان حرف “o” در کلمه “تحریم.”

ایران به طور مستقیم خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن در برخی از توییت خود از جمله در آوریل 19, زمانی که او در واکنش به پیشنهاد توسط رئیس جمهور آمریکا برای ارسال کمک به ایران از جمله هواکش “اگر آنها برای آن را بپرسید.”

“ایران خواهد بود صادرات هواکش در چند ماه realdonaldtrump,” محمد جواد ظریف توییتی در مارس 19.

“همه شما باید انجام دهید این است که دست از مداخله در امور کشورهای دیگر; معدن ، و من باور ما نمی گرفتن مشاوره از هر سیاستمدار آمریکایی,” محمد جواد ظریف اضافه شده در توییتر که مسدود شده است در جمهوری اسلامی و غیر قابل دسترس برای اکثر ایرانیان.

در اوایل سال تهمت و خامنه ای معامله اتهام در توییتر در میان افزایش تنش بین دو کشور پس از حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی که به کشته شدن سلیمانی.

“به اصطلاح ‘رهبر’ از ایران چه کسی است بسیار عالی به تازگی به حال برخی از چیزهای تند و زننده برای گفتن در مورد ایالات متحده و اروپا است. اقتصاد خود را از توفنده و مردم خود رنج می برند. او باید بسیار مراقب باشید با کلمات خود را!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تاریخ 17 ژانویه در آنچه به نظر می رسد در واکنش به خامنه ای در سخنرانی که در آن او لعنتی ایالات متحده برای کشتن سلیمانی.

مدت کوتاهی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, خامنه ای رسمی به زبان انگلیسی حساب توییتر را متهم کرد که رئیس جمهور آمریکا از دروغ گفتن زمانی که او گفت که کشور او ایستاده بود با مردم ایران است.

که در آن خواهد شد؟!

اجتماعی-رسانه ها جنگ و تنش بین دو طرف به احتمال زیاد به باقی بماند در ماه های آینده می گویند. Vaez می گوید مذاکرات بین دو کشور بعید است که قبل از ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده است.

“طنز این است که ایران ضعیف تر می شود به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر را ویرانی بیشتر میلی این امر می تواند به مذاکره با آمریکا از ترس این که ضعف خود را می تواند دعوت بیشتر نه کمتر فشار از سوی ایالات متحده” Vaez می گوید.

Arianne طباطبایی و کمکی ارشد و محقق در دانشگاه کلمبیا به تازگی پیشنهاد شده است که تهران می تواند به دنبال تقویت مواضع خود پیش از بالقوه مذاکرات با بالا بردن هزینه برای واشنگتن “حداکثر فشار” کمپین.

“نمونه هایی از اقدامات ایران می تواند به تقویت دست خود را به خوبی ممکن است شامل مواردی از این راهکار رژیم معرفی شده در بهار سال 2019 انجام و تا کشتار سلیمانی مانند حمله به تاسیسات نفتی, حمل و نقل مراکز و منطقه ای دیگر اهداف” طباطبایی نوشت: در مارس 14 تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de