سفیر ایالات متحده روسیه را متهم یک دادگاه مسکو از ساخت یک “مضحکه عدالت” پس از او رد شد ورود به یک بسته-درب دادرسی در دادگاه از پل Whelan یک شهروند ایالات متحده متهم توسط روسیه جاسوسی.

“این یک بنیادین حقوق بشر است که هر کسی که متهم به جرم برائت است و سعی در عادلانه و بی طرفانه و جلسه عمومی” سفیر جان سالیوان گفت: در نامه ای ارسال شده در وب سایت سفارت آمریکا در مسکو در مارس 20.

“این واقعیت است که آن است که یک بسته شنوایی است که در آن یک راز است trial – پل دیده نشده و شواهد علیه او – آن را می سازد مسخره از عدالت” سالیوان اضافه شده است.

سفیر همچنین گفت که آن را “غیر قابل تحمل” و “غیر قابل قبول” است که دولت روسیه در حال حاضر اجازه می دهد تا Whelan پزشکی برای درمان “مسائل جدی پزشکی.”

نظرات آمد قبل از Whelan وکیل مدافع گفت که مسکو در دادگاه انکار کرده بود یک درخواست برای مشتری خود را به درمان توسط ایالات متحده ،

“این شد که پزشکان روسیه ارائه کرده اند او را با همه لازم است واجد شرایط کمک” وکیل ولادیمیر Zherebenkov گفت اینترفاکس.

Whelan سابق دریایی آمریکا که همچنین دارای کانادا ایرلندی و انگلیسی شهروندی بود به اتهام جاسوسی ماموران امنیتی پس از بازداشت او را در ماه دسامبر 2018 نیش عملیات این ادعا که یک فلش درایو را از آنها کشف و ضبط موجود اسرار دولتی.

Whelan رد اتهامات و ادعا کرده است که او شده است بیمار تحت درمان توسط نگهبانان و که در مورد او سیاسی است در طبیعت.

با گزارش اینترفاکس و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de