ایالات متحده کمک های آژانس ‘مکث’ کوزوو برنامه در آخرین فشار برای دستیابی به موفقیت با صربستان

دو جانبه ایالات متحده کمک های خارجی سازمان است که دارای تخصص در کمک های توسعه ای در کوزوو اعلام کرد که تعلیق یک برنامه برای کمک به تقویت چشم انداز رشد اقتصادی که در دهه پیر بالکان دولت تا پریشتینا “حل” آن “تعرفه موضوع” با همسایه صربستان.

در یک اطلاعیه مطبوعاتیدولت ایالات متحده هزاره چالش شرکت گفت که این امر “توقف اجرای” یک اصطلاح آستانه برنامه برای کمک به تامین برق قابل اعتماد به Kosovars و تشویق حکومت قانون و حکومت داری خوب و شفافیت همراه با برنامه های دیگر شناخته شده به عنوان “جمع و جور است.”

مقامات در این تا حدودی به رسمیت شناخته کوزوو وضع 100 درصد تعرفه در صربی کالا در نوامبر سال 2018 بیش از بلگراد دیپلماتیک کمپین برای تشویق برخی از 110 به علاوه کشورهایی که به رسمیت شناخته اند کوزوو پس از اعلام استقلال از صربستان در سال 2008 به عقب به موقعیت خود را.

ایالات متحده یکی از کوزوو بزرگترین حامیان و به طور کلی به شدت مورد توجه Kosovars پس از رهبری یک عملیات ناتو در سال 1999 به زور صرب به رهبری یوگسلاوی نیروهای خارج از کوزوو و طلیعه چیزی بودن در یک حضور بین المللی وجود دارد.

اما واشنگتن با توجه به تعرفه به عنوان یک مانع عمده برای از سرگیری مذاکرات در نرمال صربی-کوزوو روابط این موضوع از سال اتحادیه اروپا و ایالات متحده به واسطه negitiations و یک منبع بی ثباتی در منطقه است.

ایالات متحده فرستاده ویژه صربستان و کوزوو ریچارد Grenell باعث شده است تا فشار شدید به تازگی به راه اندازی مجدد این مذاکرات از جمله چندین پیشرفت است که می تواند در ابتدا بازگرداندن حمل و نقل روابط بین دو یوگسلاوی سابق نهاد.

به تازگی منصوب کوزوو نخست وزیر Albin Kurti دولت در تاریخ 27 فوریه اعلام کرد این امر به طور موقت و تا حدودی بلند تعرفه.

Kurti بارها گفت که او به دنبال “عمل متقابل” در صربستان و کوزوو روابط.

Grenell توصیف جزئی لغو به عنوان یک “نصف اندازه گیری.”

Grenell در اوایل این ماه آورده کوزوو جمهور هاشم Thaci — یک Kurti رقیب-و صربی جمهور Aleksandar Vucic با هم در کاخ سفید برای بحث در مورد راه هایی برای رسیدن به یک توافق نهایی بین دو کشور بالکان.

یک عضو مجلس سنای آمریکا کمیته خدمات مسلح دیوید پردو (جمهوری خواه-گرجستان) در مارس 10 به نام در کوزوو به “خود” و لغو تعرفه های صربی کالا و خدمات و یا در صورت خروج نیروهای نظامی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>