ایالات متحده را متهم چین Huawei از کمک به ایران برای پیگیری معترضان

وزارت دادگستری ایالات متحده را متهم Huawei Technologies از کمک به ایران برای پیگیری معترضان در آخرین کیفرخواست علیه چینی غول تکنولوژی به واشنگتن گام تا فشار بر بزرگترین تجهیزات ارتباطات راه دور ساز.

در کیفرخواست جدید بدون سیل داشتند در فوریه 13, Huawei نیز به اتهام توطئه برای سرقت اسرار تجاری از شش آمریکا شرکت های فن آوری و به نقض یک racketeering قانون به طور معمول استفاده می شود در مبارزه با جرایم سازمان یافته.

کیفرخواست جایگزین یکی unsealed سال گذشته در دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک.

با توجه به دادستان Huawei ارائه تجهیزات نظارت برای ایران فعال است که این نظارت از معترضان در تظاهرات ضد دولتی در تهران سال گذشته است.

“Huawei کمک دولت ایران با نصب تجهیزات نظارت از جمله تجهیزات نظارت برای نظارت بر شناسایی و بازداشت معترضان در تظاهرات ضد دولتی از سال 2009 در تهران” دادستان گفت: در کیفرخواست.

این کیفرخواست همچنین مدعی Huawei شاغل حداقل یک شهروند در ایران است که نقض قانون ایالات متحده.

پس از حرکت با مقامات ایرانی به اعمال سهمیه بندی بنزین و افزایش قیمت در ماه نوامبر 2019, تظاهرات ضد دولتی در فوران در بیش از 100 شهرستانها و خشونت تبدیل شد قبل از اینکه نیروهای امنیتی قرار داده و آنها را در میان اینترنتی خاموشی.

این شرکت در حال حاضر چهره به اتهام دروغ گفتن به بانک ها در مورد معاملات است که به نقض تحریم های اقتصادی علیه ایران است.

این کیفرخواست همچنین ادعا شده که این شرکت به دنبال پنهان کردن کسب و کار در آن انجام شد در کره شمالی با وجود تحریم های اقتصادی علیه پیونگ یانگ.

این شرکت به نام همه اتهامات “بدون شایستگی” در بیانیه منتشر شده در اواخر فوریه 13.

آن گفت: کیفرخواست جدید بود “بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون است.”

دولت ایالات متحده مطرح شده است و امنیت ملی و نگرانی در مورد هواوی و تحت فشار متحدان غربی برای جلوگیری از این شرکت از بی سیم با سرعت بالا در شبکه های.

ملی ایالات متحده آمریکا-مشاور امنیت رابرت اوبراین این هفته اظهار داشت که Huawei مخفیانه می تواند شیر را به ارتباطات از طریق شبکه و تجهیزات آن در سطح جهانی به فروش می رساند. شرکت اختلافات است که گفت: “هرگز و هرگز مخفیانه دسترسی به شبکه های مخابراتی و نه ما توانایی انجام این کار است.”

با گزارش AP ان بی سی و رادیو فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

کفش اسپرت