انگلستان-ایران به طور موقت از زندان آزاد تمدید

مقامات ایرانی باید دوباره تمدید موقت آزادی زندانی ایرانی کمک کارگر نازنین Zaghari-Ratcliffe, خانواده و وکیل می گویند.

در اواسط ماه مارس Zaghari-Ratcliffe بود به طور موقت آزاد شده از زندان اوین تهران به, جایی که او به خدمت شد و در پنج سال حبس به اتهام “توطئه برای سرنگونی دولت ایران” اتهام او را رد کرده است.

این کردند تمدید شده است تا مه 27, وکیل او گفت: خبرگزاری ایرنا در مارس 20.

محمود Behzadirad اضافه شده که Zaghari-Ratcliffe گفته شده بود توسط مقامات قضایی است که آنها تصمیم می گیرید که آیا بقیه از جمله تبدیل خواهد شد.

“نازنین صحبت به دفتر دادستان امروز. او کردند از زندان دوباره تمدید شده است — تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده در بخشش. او گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده در بخشش,” رایگان نازنین کمپین توییتی.

سازمان عفو بین الملل و انگلستان کارگردان کیت آلن گفت که “دیگر دوره این” آزادی مشروط ” است که به مراتب بهتر از آشکار زندان اما ما نگران است که مقامات ایرانی هنوز در حال بازی کردن بازی ها با نازنین و خانواده اش.”

“محدود به پدر و مادر خود را’ خانه در تهران, نازنین است که هنوز هم یک زندانی عقیدتی” آلن گفت: در یک بیانیه.

یک مدیر پروژه با Thomson Reuters Foundation, Zaghari-Ratcliffe دستگیر شد, در مارس 2016 در فرودگاه تهران به عنوان او به رهبری بازگشت به انگلستان با دخترش زیر یک خانواده مراجعه کنید.

او محکوم به زندان در سپتامبر 2016 پی آنچه عفو بین المللی به نام “عمیقا ناعادلانه محاکمه.”

بریتانیا خواستار آزادی او و دیگر دوگانه اتباع زندانی در ایران است. تهران رسمیت نمی شناسد تابعیت دوگانه است.

ایران به طور موقت منتشر شد ده ها هزار نفر از زندانیان از جمله زندانیان سیاسی در ماه های اخیر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de