دو ازبکی پلیس مجروح در درگیری با روستاییان بیش از انتظار تخریب خانه های خود

درگیری میان ازبک پلیس و ساکنان یک روستا 667 کیلومتری جنوب غربی از پایتخت تاشکند آغاز شد که در آن سه نفر مجروح شدند از جمله دو افسر پلیس پس از ساکنان محلی گفته بودند خانه های خود را خواهد بود تخریب شده است.

شاهدان عینی گفت: RFE/RL این حادثه آغاز شده در فوریه 14 هنگامی که یک گروه متشکل از اعضای دولت های منطقه دادستان و مقامات وزارت کشور آمد به روستای Xalqobod در Altynsai منطقه Surkhondaryo منطقه است.

برخی از ساکنان گفته بودند خانه های خود را ساخته شده بودند به طور غیر قانونی در قلمرو تعیین شده به عنوان زمین های کشاورزی پس از آن یک جمعیت عصبانی شروع به جمع آوری در یک محلی کشاورزی حیاط.

هنگامی که پلیس سعی در آرامش و با دلیل ساکنان محلی پس از گفتن آنها خانه های خود را خواهد بود پاره کردن برخی عصبانی روستاییان حمله به افسران با چوب محور, و بیل با توجه به سرویس خبری پلیس منطقه ای.

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی از این حادثه نشان داد آنچه به نظر می رسد پلیس هدف قرار دادن ساکنان غیر مسلح و کشیدن آنها بر روی زمین و یک نفر خونریزی از چهره.

جنگ فروکش کرد در حدود 4 بعد از ظهر به وقت محلی پس از یک واحد ویژه پلیس در صحنه وارد شدند و گفت: ساکنان پراکنده و عقب نشینی به خانه های خود.

شش ساکنان دستگیر شدند و یک روستایی بود و کمی زخمی شدند و همچنین دو افسر پلیس.

هیچ خانه تخریب شد.

در فوریه 16, بیانیه دادستان را وضع مقصر حادثه در خانواده هایی که مخالف تخریب “به طور غیر قانونی ساخته شده.”

شش ساکنان محلی گفته اند که اشغال 0.39 هکتار آبیاری زمین های کشاورزی و آجر ساخته شده خانه های فراگیر منطقه ای از 235.5 متر مربع بیانیه ای گفت:.

آنها داده شد توجه به تخریب خانه های خود را در ظرف دو روز از تاریخ 8 فوریه.

پلیس نمی ارائه به روز رسانی در مورد سرنوشت شش بازداشت افراد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت