دو روس, نوجوانان بازداشت شده به اتهام توطئه تیراندازی مدرسه

روسیه سرویس امنیتی فدرال (FSB) است بازداشت دو نوجوان در شهر ساراتوف به ظن توطئه مرگبار اسلحه و بمب در یک مدرسه محلی در میان افزایش در مدرسه-تیراندازی موارد در کشور است.

FSB گفت: در فوریه 26 که این دو نوجوان هر دو متولد در سال 2005 شد و اعضای گروه های آنلاین تبلیغ جرم قتل و خودکشی.

با توجه به FSB یک اره-off shotgun مصادره شد از پسران نیز برنامه ریزی شده را به مواد منفجره با استفاده از دفترچه راهنما در دسترس آنلاین.

FSB همچنین ساخته شده از دو پسر در بازجویی که در آن یکی از آنها می گوید که آنها برنامه ریزی شده این حمله به عنوان “انتقام است.” آن را نداد.

یک پسر گفت که او مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم ممکن است کشته در حمله, در حالی که دیگر گفت که او برنامه ریزی شده برای کشتن حداقل 40 نفر و حمله برنامه ریزی شده است.

هفته گذشته FSB گفت که افسران خود را تا به حال مانع از حمله به مدرسه ای در شهر کرچ در روسیه کنترل کریمه در حالی که یک دادگاه در شرق دور شهر خاباروفسک یک نوجوان محکوم به هشت سال زندان پس از محکوم او را از یک برنامه ریزی تیراندازی مدرسه.

از لحاظ تاریخی حملات در مدارس در روسیه و دیگر جمهوری های شوروی سابق هستند غیر معمول. اما در سال های اخیر به آنها شده است در حال افزایش است.

آخرین رخ داده در یک کالج در شرق دور شهر بلاگووشچنسک در ماه نوامبر. یک دانشجو کشته شد قبل از تیرانداز در زمان زندگی خود را.

در اکتبر 2018, 18 ساله دانش آموز کشته و 20 نفر در یک تفنگ و بمب گذاری در یک کالج در کرچ قبل از ضرب تیراندازی خود را.

در آوریل 2019 یک دادگاه در اورال شهر پرم محکوم 17 سال به هفت سال زندان پس از پیدا کردن او را به اتهام حمله چاقو در ژانویه 2018 در مدرسه خود را که در سمت چپ 12 نفر بستری با زخم چاقو.

همچنین در ماه ژانویه 2018 نهم-گریدر حمله دانشجویان با تبر و سلاح های دیگر در سیبری منطقه buryatia.

در مارس 2018, یک نوجوان در منطقه باشقیرستان وارد مدرسه خود را و چاقو یک دانش آموز و یک معلم قبل از تنظیم یک کلاس درس در آتش است. دختر دیگری متحمل آسیب های جدی زمانی که او فرار با پریدن از یک دوم داستان پنجره.

با گزارش اینترفاکس و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت