ST. پترزبورگ روسیه — دو تن از فعالان از یک گروه شناخته شده به عنوان “مجموعه'” (شبکه) محاکمه در سن پترزبورگ با تروریسم اتهامات عنوان شده است که مخالفان و مدافعان حقوق را به نام “ساخته است.”

دادگاه نظامی از 224th پادگان در روسیه دومین شهر افتتاح آزمایشی از ویکتور Filinkov و Yuly Boyarshinov به متهمان بستگان و چندین روزنامه نگاران در فوریه 26, یک روز پس از دادگاه برگزار شد و 20 دقیقه بسته-درب جلسه به شروع رسیدگی است. ده ها تن از دیگر افراد و روزنامه نگاران محروم شدند از ورود به دادگاه.

محاکمه آغاز شده و تا 15 روز پس از دادگاه در یکی دیگر از روسیه در شهر پنزا محکوم هفت تن دیگر از فعالان این گروه به زندان بین شش سال و 18 سال پس از محکوم آنها از تروریسم.

اعضای گروه دستگیر شدند و در اکتبر سال 2017 به اتهام ایجاد یک گروه تروریستی با سلول های در مسکو, سنت پترزبورگ, پنزا و امسک و همچنین در کشور همسایه بلاروس.

محققان گفت: گروه برنامه ریزی برای سازماندهی یک سری از انفجارها در روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و مسابقات فوتبال جام جهانی در سال 2018 “برای بی ثبات کردن اوضاع” در این کشور و به سازماندهی قیام مسلحانه.

فعالان حقوق باید گفت که این اتهامات نادرست است در حالی که برخی از کسانی که دستگیر کرده بودند و شکنجه در حالی که در بازداشت است. کمیته تحقیقاتی را رد کرد و ادعا می کند.

سازمان عفو بین المللی به نام اتهامات تروریستی “ساخته و پرداخته از خدمات امنیتی روسیه’ تخیل…ساخته در تلاش برای خاموش کردن این فعالان است.”

لندن-بر اساس حقوق بشر ناظر است به نام پرونده “آخرین های سیاسی با انگیزه سوء استفاده از سیستم قضایی برای هدف قرار دادن افراد جوان است.”

دو تن دیگر از فعالان در ابتدا دستگیر و در مورد ایگور Shishkin و Yegor Zorin ساخته شده معاملات با محققان و شهادت در برابر دیگران است.

Shishkin دریافت 3 1/2 سال زندان در ژانویه 2019 در حالی که این مورد در برابر Zorin بسته شد در ماه سپتامبر سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de