دو متهم در ‘شبکه’ مورد دریافت زندان های طولانی از نظر

ST. پترزبورگ روسیه — دو از فعالان یک گروه شناخته شده به عنوان مجموعه (شبکه) دریافت کرده اند و زندان های طولانی شرایط به اتهام عضویت در یک گروه تروریستی است که برنامه ریزی برای سرنگونی مقامات این کشور.

در ژوئن 22, دوم غرب قلمرو را در دادگاه نظامی محکوم ویکتور Filinkov به 7 سال و یوری Boyarshinov به 5 1/2 سال زندان در مورد مخالفان و مدافعان حقوق را به نام “ساخته است.”

Filinkov وکیل Yevgenia Kulakova اعلام کرد که دفاع خواهد درخواست تجدید نظر این حکم که موجب تظاهرات در نزدیکی دادگاه است.

چند ده نفر در آنجا جمع شده بودند شعار هایی مانند “شرم” و “آزادی برای زندانیان سیاسی.”

در مجموع 30 نفر از بازداشت توسط پلیس با توجه به OVD-اطلاعات مستقل سیاسی ناظر است.

قبل از دادگاه از سر گرفته و نهایی آن در جلسه پلیس بازداشت یک مرد جوان که تا به حال دست به دستبند خود را به دادگاه حصار مشتعل ترقه و شعار می دادند: “اجازه دهید آنها را بروید!” و “FSB [فدرال امنیت خدمات] اصلی تروریست!”

این مرد نیز پراکنده و تکه های کاغذ را با کلمه “آزادی!” نوشته شده بر روی آنها.

تماشا کنید: پلیس روسیه بازداشت ده ها تن از فعالان خارج از سنت پترزبورگ دادگاه که در آن محاکمه شد و در راه دو تن از متهمان متهم به تعلق به یک سازمان تروریستی است.

Filinkov و Boyarshinov رفت و در دادگاه در اواخر فوریه.

Boyarshinov تا به حال گناه التماس کرد و گفت که او نمی دانست که شبکه یک گروه تروریستی که او عضو آن است. Filinkov رد این اتهامات گفته است که اولیه خود را گناه داده شد تحت فشار.

روسی محققان گفت: گروه برنامه ریزی برای سازماندهی یک سری از انفجارها در روسیه در انتخابات ریاست جمهوری و مسابقات فوتبال جام جهانی در سال 2018 “برای بی ثبات کردن اوضاع” در این کشور و به سازماندهی یک شورش مسلح.

فعالان حقوق باید گفت که این اتهامات نادرست است در حالی که برخی از کسانی که دستگیر کرده بودند و شکنجه در حالی که در بازداشت است. کمیته تحقیقاتی را رد کرد و ادعا می کند.

در ماه فوریه یک دادگاه در یکی دیگر از روسیه در شهر پنزا, محکوم به اعدام هفت تن دیگر از فعالان این گروه به زندان بین شش سال و 18 سال پس از محکوم آنها از تروریسم است.

Filinkov and Boyarshinov in court in February


Filinkov و Boyarshinov در دادگاه در ماه فوریه

اعضای گروه دستگیر شدند و در اکتبر سال 2017 به اتهام ایجاد یک گروه تروریستی با سلول های در مسکو, سنت پترزبورگ, پنزا و امسک و همچنین در کشور همسایه بلاروس.

مقامات بلاروس گفت: RFE/RL در ماه فوریه که آنها آگاه بودند یک شبکه تلفن همراه موجود در بلاروس.

سازمان عفو بین المللی نامیده می شود به اتهامات تروریستی “ساخته و پرداخته از خدمات امنیتی روسیه’ تخیل…ساخته در تلاش برای خاموش کردن این فعالان است.”

لندن-بر اساس حقوق بشر ناظر بر حفظ مورد “آخرین انگیزه های سیاسی سوء استفاده از سیستم قضایی برای هدف قرار دادن افراد جوان است.”

دو تن دیگر از فعالان در ابتدا دستگیر و در مورد ایگور Shishkin و Yegor Zorin ساخته شده معاملات با محققان و شهادت در برابر دیگران است.

Shishkin دریافت 3 1/2 سال زندان در ژانویه 2019 در حالی که این مورد در برابر Zorin بسته شد در ماه سپتامبر سال 2018 است.

با گزارش AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de