سریع نگاهی به

یک شبکه تلویزیونی گزارش در میشیگان خوب برای کسانی که نقض اجتماعی دولت فاصله سفارشات نشان داد رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در یک مراسم با صمیمی جمعیت از مردم — ارشاد اتهام نفاق در رسانه های اجتماعی. اما این فیلم استفاده شد و از ماه ژانویه 2019.


داستان کامل

میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام اورژانس را در 2 آوریل اجرای مدنی جریمه نقدی از $1,000 برای کسانی که نقض اجتماعی دولت فاصله الزامات مربوط به COVID-19.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer اما نشانه ای نیست که منظور در شلوغ شانه به شانه مراسم به عنوان یک ویروسی تصویر از تلویزیون اخبار گزارش نشان می دهد.

این تصویر شامل یک تصویر از Whitmer با صمیمی گروه در پشت و یک chyron که می خواند: “دولت اضطراری جهت تماس برای جریمه تا 1000 $برای نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.”

اما این فیلم استفاده شد و در واقع از شروع Whitmer مدت, در ژانویه 2019 و برخورد با یک مدیر اجرایی بخشنامه که هیچ ربطی به رمان coronavirus — به عنوان ایستگاه در پشت این گزارش پس از اذعان کرد.

در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی به گزارش گمراه کننده تلفیق فیلم و تیتر سوخت ادعاهای دروغین از نفاق به عنوان پست از تصویر را متصلب تا دهها هزار نفر از سهام و دوست دارد.

“Shes امضای این منظور وجود دارد به عنوان 9 نفر دیگر پشت سر او ایستاده شانه به شانه. و که می داند که چگونه بسیاری از مردان دوربین در طرف مقابل” یک الگوی رفتاری در Facebook ادعا می کند. “باید آنها را نیز دریافت کنید که $1000 خوب ؟ یا نه?”

پست دیگری از تصویر با غلط ادعا می کنند به نظر می رسد در تایید Instagram حساب تیم کندی سابق UFC fighter نوشت که: “فرماندار میشیگان نشانه های اندازه گیری تنظیم 1000 $خوب برای شهروندان که موفق به نگه داشتن 6 پا اجتماعی فاصله ….. #طنز #منافق #cantmakethisup #covid19 #covid #covid_19 #ظلم و ستم.”

این پست را به دست آورد بیش از 27,000 در 12 ساعت.

تگزاس بهداشت ، تد کروز بود و در میان کسانی که پیشرفته باطل های یک مارس 12 جیر از این ادعا باعث Whitmer برای پاسخ.

“سلام سناتور! این عکس از ژانویه 2019 و سوء استفاده به گسترش ترس و خشم” Whitmer نوشت. “من می دانم که شما هرگز عمدا مردم را در طول یک بیماری همه گیر بنابراین من امیدوار هستم شما تصحیح این اشتباه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اقامت امن و شاد عید پاک از میشیگان 👋.”

کروز گفت: در پست بعد در مورد این موضوع: “زمانی که متوجه شدم داستان اشتباه بود و من حذف صدای جیر جیر.” کروز سرزنش بازیگران در “MSM” — رسانه — “خطا.”

در مارس 13 ایستگاه در پشت گزارش — WXYZ های وابسته به ABC در دیترویت — انتشار یک پست پرداختن به “ویروسی Whitmer عکس” و گفت که “این ویدئو باعث سردرگمی است.” تصویر گرفته شده از “یک WXYZ است که گزارش پخش شده در 7 اکشن اخبار امروز صبح در هفته گذشته. این بخشی از یک داستان در 1000 دلار جریمه برای کسانی که به نقض اجتماعی دولت فاصله گرفتن سفارش.

“اخبار سازمان ها به طور معمول تکیه بر فایل های تصویری مانند فرماندار امضای مراسم از ژانویه 2019 زمانی که رادیو و تلویزیون که بیشتر زمان فیلم ممکن است به آسانی در دسترس,” ایستگاه گفت. “در حالی که این گزارش نیست به صراحت شناسایی تصویری به عنوان فرماندار امضای اجتماعی فاصله به منظور آن باید استفاده نشده است در این داستان آن را به عنوان اجازه برای سردرگمی و سوء تعبیر می کند.”

یک سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی به ما گفت هیچ فرد در مراسم امضای اخیر به منظور اجرای $1,000 مدنی خوب است.

Whitmer یک دموکرات تبدیل شده است شناخته شده در سراسر کشور در طول شیوع کروناویروس برای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مدیریت بحران است. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور گفت: Whitmer است که در فهرست خود را از بالقوه در حال اجرا همسر انتخاب کند.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

آلبرتا, Tim. “”زن در میشیگان’ می رود ملی است.” سیاسی. 9 May سال 2020 است.

کروز تد (@tedcruz). “من RT نمايد سابق ایسنا خبرنگار که تا به حال توییتی عکس که به اشتباه زد ABC اخبار محلی پخش. وقتی متوجه شدم داستان اشتباه بود و من حذف صدای جیر جیر. خدای من, برایان, چرا صدای جیر جیر خود را حذف MSM خطا است که آغاز شده است ؟ یا CNN تنها وجود دارد برای حمله به ایران?” توییتر. 13 Apr سال 2020 است.

“MDHHS مسائل اضطراری سفارش نیاز به انطباق با دستور اجرایی تحت مجازات مدنی جریمه تا 1000 $و ارجاع به صدور مجوز سازمان های اجرای قانون.” میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی. 2 Apr سال 2020 است.

“تنظیم ضبط مستقیم بر روی ویروسی Whitmer عکس.” WXYZ.com. 13 Apr سال 2020 است.

Sutfin, لین. سخنگوی میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی. ایمیل به FactCheck.org. 13 Apr سال 2020 است.

11 ساعت با برایان ویلیامز (@11thHour). “چگونه بسیاری از نام ها در @JoeBiden‘s بالقوه VP کوتاه? معاون سابق رئیس جمهور ما می پیوندد برای در عمق مکالمه امشب در 11PM ET. بیشتر بدانید: nbcnews.به/2JwhpOa #11thHour.” توییتر. 31 Mar سال 2020 است.

Whitmer گرچن (@GovWhitmer). “سلام سناتور! این عکس از ژانویه 2019 و سوء استفاده به گسترش ترس و خشم است. من می دانم که شما هرگز عمدا مردم را در طول یک بیماری همه گیر بنابراین من امیدوار هستم شما تصحیح این اشتباه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اقامت امن و شاد عید پاک از میشیگان 👋.” توییتر. 12 May سال 2020 است.

“Whitmer نشانه اولین بخشنامه اجرایی برای حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی و رفاه.” از رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer. 2 Jan 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de