ترکمنستان اشتباه دست زدن به Coronavirus بحران

دولت ترکمنستان است-تاسیس عادت نادیده گرفتن خبر بد.

وخیم مشکلات اقتصادی بلایای طبیعی و جنگ در مرز: تا آنجا که ترکمنستان مقامات و رسانه های دولتی نگران بودند آن را هرگز اتفاق افتاده است حتی زمانی که مردم این کشور می تواند آن را برای خود.

اخیر جهانی و نگرانی از گسترش این گونه جدید از coronavirus از چین یک مثال دیگر است.

به عنوان جهان بود پیدا کردن اطلاعات بیشتر در هر روز در ماه ژانویه در مورد گسترش coronavirus در داخل و خارج از چین نه ترکمن دولت یا رسانه ها با اشاره به موضوع است. در واقع آنها هنوز هم نیست.

اما در پایان ماه ژانویه مقامات ترکمن شروع به بی سر و صدا در نظر گرفتن اقدامات خاص: پرواز به و از چین لغو شد, دانش آموزان و دیگر شهروندان ترکمن در چین آورده بودند خانه — پرواز نیست به عشق آباد اما نه به شرق استان لباب که در آن یک مرکز قرنطینه شده بودند.

علاوه بر این توجه بیشتر پرداخت شد به شرایط بهداشتی در برخی از امکانات عمومی مانند مدارس و کودکستان ها و بیمارستان ها در استان مرو که در آن حتی سنتی ترکمن درمان سوزش شتر خار درختان به کار گرفته شد.*

هنوز هم وجود دارد نه یک کلمه علنا از مقامات و یا رسانه های دولتی به طور خاص در مورد کوروناویروس که دوباره تعجب آور نیست برای ترکمن مقامات اخیر با توجه به عمل.

ناگهانی تغییر سیاست

به همین دلیل آن را به نحوی دلهرهآور و نگران کنندهای است که به طور ناگهانی فقط چند روز به ماه فوریه مقامات در پایتخت عشق آباد آغاز توزیع جزوات در “آنچه که در مورد کوروناویروس” به بیمارستان ها و مدارس.

سلامت کارگران و حتی عبور از جزوات مورد ویروس به مردم در خیابان های اطراف پایتخت است.

مقامات بهداشت و درمان نیز بنا به گزارش صحبت با دانش آموزان در عشق آباد در مورد اقدامات پیشگیرانه آنها باید برای جلوگیری از “آنفولانزا و هپاتیت.”

و اگرچه هیچ گزارشی از جزوات در حال توزیع به مردم در مناطق ترکمن مقامات بهداشتی گزارش شروع به صحبت با مردم در مورد کوروناویروس در شهرهای سراسر کشور.

در حالی که این کمپین جدید به اطلاع رسانی در مورد ویروس و چگونه برای جلوگیری از گسترش آن ستوده است آن را نیز بی سابقه ای برای ترکمنستان. شده است وجود دارد هرگز چنین آگاهی عمومی کمپین در ترکمنستان در مورد پتانسیل خطر سلامت قبل از این.

آن را وسوسه انگیز را به می گویند که به دلیل رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov قبلا در این کشور وزیر بهداشت این مشکل او را درک می کنند.

اما از آنجا که او یک دندانپزشک با آموزش نه virologist و خود را بزرگترین دستاورد به عنوان وزیر بهداشت شد, بسته شدن منطقه ای مراکز بهداشتی و درمانی این استدلال به نظر می رسد بعید است.

مستقل ترکمن.اخبار سایت است که در اروپا گزارش شده در فوریه 7 که یک مرد جوان که شده بود تخلیه از چین فوت کرده است در قرنطینه اردوگاه در استان لباب و جسد او را سوزانده است که یک عمل غیر معمول در آسیای مرکزی است.

RFE/RL در ترکمن سرویس محلی شناخته شده به عنوان Azatlyk نمی تواند تایید این گزارش بود اما با تایید حضور قرنطینه منطقه در لباب و ترکمن بود که در بازگشت از چین که شد نگه داشته شود وجود دارد برای مشاهده — به دور از چشم های عمومی — قادر به تماس با بستگان خود را به طور منظم.

وجود دارد تعداد نامعلومی از کارگران چینی در Bagtyyarlyk میدان گازی در استان لباب است که توسط چین ملی نفت پارسیان (آمو). برخی از آنها نیز بنا به گزارش ها در لباب قرنطینه اردوگاه.

هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد coronavirus در حال حاضر در ترکمنستان.

همسایه کشورهای آسیای مرکزی را مردم در قرنطینه نیز اما تا کنون هیچ آسیای مرکزی از دولت گزارش کرده است هیچ مورد تایید شده از coronavirus.

اما این که چرا بی سابقه مبارزات انتخاباتی برای بهداشت عمومی و ناآگاهی آغاز شده تا به طور ناگهانی و خیلی دیر است که می تواند با توجه به بین المللی گروه سلامت مانند سازمان بهداشت جهانی ترغیب کشورها به گام به آموزش جمعیت خود را در مورد این ویروس و ترکمنستان به سادگی تصمیم گرفت تا در نهایت با رعایت این توصیه.

آن را نیز می تواند باشد که در این مثال ترکمنستان نخبگان هستند و در شرایط برابر با جمعیت است. یک ویروس نمی تبعیض بین حاکم و حکومت است.

Berdymukhammedov نحو نامشخصی از بین رفته از نمایش عمومی برای چند هفته در ماه جولای سال 2019 شد و به طور گسترده ای اعتقاد بر این بوده است به شدت بیمار. او شایع است به از دیابت رنج می برند.

آن را نیز می تواند به سادگی بود که برای یک بار Berdymukhammedov می بیند که او در آینده می تواند به رفاه مردم خود را.

*با توجه به ترکمن وزارت بهداشت, “چمن و گل از خار شتر استفاده می شود به عنوان ضد التهاب و ضد عفونی کننده عوامل بیماری های دستگاه گوارش.

Toymyrat Bugaev از RFE/RL در ترکمن سرویس کمک به این گزارش. نظرات بیان شده در این پست وبلاگ لزوما کسانی که از RFE/RL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>