ترکمنستان دارای اسب ملی روز استبدادی رهبر نشان می دهد $680 میلیون صرف شور و شوق خود را

ترکمنستان مشخص است ملی اسب روز تعطیلات سالانه به خصوص دوست داشت خودکامه رئیس جمهور قربانقلی Berdymukhammedov.

ترکمنستان همچنان به میزبان شلوغ جشن مسابقات ورزشی اسب دوانی با وجود این بیماری همه گیر کوروناویروس. رسما شدیدا کنترل کشور ثبت نشده هر coronavirus موارد ادعای منتقدان و کارشناسان بهداشت و شک.

رسانه های دولتی گزارش داد یک سری از حوادث برگزار شد در آوریل 25 و 26 از جمله یک مسابقه در اسب سواری مجموعه ورزشی در نزدیکی عشق آباد سالانه اسب مسابقه زیبایی هنر را نشان می دهد و اجرای برنامه.

رئیس جمهور که شناخته شده است برای عشق خود را از اسب است و نویسنده کتاب ملی Akhal-Teke پرورش و اصلاح نژاد اسب, همچنین دریافت هدیه از پرورش دهندگان اسب.

در Berdymukhammedov اهدا جوایز نقدی به هنرمندان به تصویر می کشد اسب در کار خود را و به کلید از یک آئودی Q8 به برنده اسب مسابقه زیبایی.

RFE/RL در ترکمنستان گزارش داد که خدمات Berdymukhammedov اعتقاد بر این است که صدها نفر از Akhal-Teke اسب.

منتقدان از ترکمنستان به دولت و همچنین کارشناسان آشنا با این کشور سوارکاری مشکلات استدلال می کنند که Akhal-Teke اسب را تبدیل به یک ابزار فساد و رشد شخصیت فرقه در سال های اخیر است.

در بیانیه صادر شده در دولت, رسانه های Berdymukhammedov گفت که متناوب مبلغ 680 میلیون دلار بوده است اختصاص داده شده به بهبود شرایط زندگی اسب ها و پرورش دهندگان خود را.

معلوم بود بیش از آنچه در دوره زمانی پول صرف شد اما از آن به عنوان گاز غنی کشور چهره مشکلات اقتصادی به دلیل کاهش جهانی قیمت انرژی و coronavirus بیماری همه گیر.

ترکمنستان در سال های اخیر نیز در مواجهه گسترده با کمبود مواد غذایی و افزایش قیمت برای مواد غذایی و کالاهای اساسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im