ترکمنستان بیشتر تدابیر غذایی سهمیه بندی در میان افزایش قیمت کمبود

ترکمنستان بیشتر محکم سهمیه بندی از مواد غذایی اصلی را با قیمت یارانه, معرفی ویژه ثبت نام کتاب برای پیگیری خرید در فروشگاه.

RFE/RL محلی گزارش خبرنگار که تحت سیستم هر خانوار دریافت خواهد کرد یک مدرسه نوت بوک با گواهینامه در داخل از یک محله کمیته بیان کرد تعداد زیادی از مردم در خانواده و آدرس آن.

هر خرید انجام شده توسط خانوار در دولت متعلق به فروشگاه خواهد بود ثبت شده در کتاب با توجه به مستقل ترکمن.اخبار سایت.

RFE/RL خبرنگار در غرب استان بالکان گزارش در ژوئن 11 که ثبت نام کتاب های معرفی شده در روزهای اخیر در چندین شهر در منطقه از جمله پایتخت آن بلکنبت.

کسانی که لازم نیست یک کتاب نیست مجاز به خرید برخی از یارانه کالاهای اساسی در دسترس در فروشگاه های دولت از جمله آرد و برنج و روغن پخت و پز, قند و سیب زمینی خبرنگار گفت.

شدیدا کنترل ترکمنستان شده رو به مواد غذایی افزایش قیمت و کمبود مواد غذایی در سال های اخیر است.

منابع غذایی هنوز هم در دسترس هستند در بازار و فروشگاه های خصوصی برای به طور فزاینده قیمت های بالا اما بسیاری از عادی ترکمن نمی توانید آنها را استطاعت.

بسیاری از مردم تکیه دولتی و مغازه ها که در آن کالاهای اساسی به فروش می رسد با یارانه قیمت اما انتخاب مواد غذایی وجود دارد پراکنده و منابع اغلب می رسند در مقدار محدود.

اگر چه مقامات اصرار شده اند وجود دارد هیچ coronavirus موارد در ترکمنستان تا کنون آنها را به اعمال محدودیت است که باید بیشتر محدود توزیع مواد غذایی در این کشور است.

کسانی که اقدامات شامل بسته شدن گذرگاه های مرزی و جاده های داخل کشور و همچنین محدودیت در واردات مواد غذایی از کشورهای همسایه.

کمبود مواد غذایی موجب نادر اعتراض های عمومی در جنوب شرقی استان مری در مارس 3, هنگامی که حدود 30 زنان به طور خلاصه مسدود کردن یک بزرگراه اصلی قبل از راهپیمایی به سمت مقر دولت منطقه ای.

تظاهرکنندگان خود را متوقف مارس زمانی که مقامات محلی به آنها قول داد هر 2 کیلوگرم آرد.

ترکمنستان مرموز دولت استبدادی که کنترل همه رسانه ها در این کشور هرگز با اشاره به کمبود مواد غذایی و یا هر گونه نشانه ای از مشکلات اقتصادی در کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de