رئیس جمهور ترکمنستان کیسه امنیت ملی وزیر هفته پس از توبیخ

عشق آباد — رئیس جمهور ترکمنستان قربانقلی Berdymukhammedov اتحاد اخراج امنیت ملی وزیر Yaylym Berdiev کمتر از یک ماه پس از او علنا او را سرزنش برای درک کاستی ها در عملکرد خود است.

دولتی و رسانه ها در غنی از انرژی آسیای مرکزی کشور گزارش شده در فوریه 13 که سرهنگ Gurbanmyrat Annaev منصوب شد به عنوان جدید امنیت ملی وزیر.

در ژانویه 22, Berdymukhammedov دست پایین “شدید توبیخ با یک هشدار نهایی” به Berdiev برای, با توجه به گزارش های رسانه های “نادرست انجام خدمات خود وظایف” و تنزل مقام Berdiev به رتبه کلی عمده از سرهنگ به طور کلی.

Berdymukhammedov همچنین حذف Berdiev از پست وزیر امور خارجه شورای امنیت در آن زمان است.

Berdiev نیز علنا مواخذه توسط Berdymukhammedov برای “اشتباهات” در ماه نوامبر سال 2019 در پی یک اعتراض بین المللی در اطراف یک گی ترکمن دکتر که همراه با اعضای خانواده رو فشار پس از یک مصاحبه به RFE/RL که او در آن دقیق خود را عذاب زندگی به عنوان یک همجنسگرا در یک محافظه کار جامعه است.

Berdymukhammedov حکومت شوروی سابق جمهوری با مشت آهنین پس از مرگ استبدادی سلف Saparmurat niyazov را در دسامبر 2006.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>