استانبول (AP) — داخلی ترکیه وزیر سلیمان Soylu استعفا داد و در اواخر یکشنبه در نظر گرفتن مسئولیت برای ضعیف بهنگام اعلام از آخر هفته coronavirus مقررات منع رفت و آمد که باعث شد هزاران نفر از مردم با عجله به خیابان.

Soylu یکی از سران رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان دولت است.

در بیانیه ای که در حساب توییتر خود Soylu گفت: “مسئولیت اجرای آخر هفته مقررات منع رفت و آمد تصمیم که با هدف پیشگیری از این بیماری همه گیر به طور کامل متعلق به من است.”

48 ساعته مستند از 31 شهرستانها اعلام شد فقط دو ساعت قبل از آن در اثر شب جمعه. هزاران نفر از مردم فرار به فروشگاه به انبار کردن کالا, بسیاری از بدون پوشیدن اجباری ماسک صورت.

تصاویر بزرگ از نزدیک-مفتول در کویل جمعیت موجب انتقاد از دولت را در برنامه ریزی برای مستندات.

این شکستن به روز رسانی اخبار. شانزده وزیر جدید کابینه افغانستان شرح زیر است.

استانبول (AP) — ترکیه معرفی مستند بیش از آخر هفته که زمان بسیاری با تعجب از کشور قبلا اتخاذ یک رویکرد آرام تر به مبارزه با کروناویروس از همسایگان خود در اروپا و خاورمیانه.

ناگهانی اعلام 48 ساعت منع رفت و آمد در 31 شهرها از جمله آنکارا و استانبول عصر روز جمعه منجر به جمعیت عجله به فروشگاه های مواد غذایی به وحشت-خرید مقررات. بسیاری از نادیده اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نمی شد با پوشیدن اجباری ماسک.

قبل از اعلام حکومت نظامی شده بود اعمال شده در آن کمتر از 20 و بیش از 65 و مهمتر معافیت بیشتر از نیروی کار به ترکیه به دنبال نگه داشتن آن محاصره اقتصاد در مسیر. آن را هنوز هم روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد دوشنبه هنگامی که در کوتاه مدت مستند است به پایان می رسد.

ترکیه جدولها البته خود را به حرکت همه گیر با تکیه بر یک استراتژی محدود کردن دسترسی و تحرک در سراسر کشور است که تا روز جمعه متوقف و به خوبی از اجباری مستند.

با استناد به نگرانی های اقتصادی رئیس جمهور رجب طیب اردوغان مقاومت کرده است خواستار اقدامات شدید. اما با تعدادی از عفونت افزایش شدت — و به احتمال زیاد هنوز هم هفته دور از اوج خود در کشور — بسیاری معتقدند او نمی خواهد بود قادر به نگه اعلام دائم مستند بسیار طولانی.

تایید عفونت در ترکیه شروع به پریدن کرد به بیش از 52,000 با بیش از 1100 مرگ و میر پس از مورد اول اعلام شد در مارس 11, باعث, سازمان بهداشت جهانی هشدار می دهند در هفته گذشته که آن را “نگران است که ترکیه شاهد یک افزایش چشمگیر در گسترش ویروس در طول هفته گذشته است.”

اردوغان بارها به نام ترک را رعایت کند “خود وضعیت اضطراری” با ماندن در خانه به طور داوطلبانه اما همچنین گفت: این کشور در نظر تنگ تر اقدامات اگر کسانی که در محل موفق به جلوگیری از سرایت.

“ما مهم ترین حساسیت ادامه از تامین نیازهای اولیه و حصول اطمینان از بدون وقفه ادامه تولید برای حمایت از صادرات” اردوغان گفت: در هفته گذشته. “ترکیه یک کشور است که در همه شرایط و شرایطی باید حفظ تولید و اطمینان حاصل شود که چرخ (تولید) انجام تبدیل.”

ترکیه یکی از اولین اقدامات در برابر coronavirus با بستن مرز خود را با ضربه زدن به ایران و توقف پروازها از چین و ایتالیا است. آن را پس از تعطیل کردن همه ورود بین المللی محدود پروازهای داخلی و راه اندازی جاده ایست های بازرسی در خارج از شهرستانها برای جلوگیری از بیمورد سفر.

مقامات بسته اند و مدارس و کافه ها و کاباره ها و مغازه سلمانی و لغو رویدادهای ورزشی و نماز در مساجد. دولت را ممنوع کرده است هر کسی 65 ساله یا مسن تر بیشتر در معرض این بیماری از ترک خانه و بعد از آن تمدید این ممنوعیت به افراد زیر 20 بعد از بسیاری از جوانان به دروغ باور آنها ایمن از ویروس ادامه داد: به معاشرت.

حداقل 156 شهرها یا روستاها قرار داده شده اند و تحت قرنطینه با ساکنان قادر به ترک خانه های خود. ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در اماکن عمومی مانند سوپر مارکت ها و دولت است و توزیع آنها رایگان است.

اما قبل از آخر هفته را کامل مستند بسیاری از فروشگاه ها و کسب و کار باز مانده در استانبول خانه به 15 میلیون و افراد قادر به حمل و نقل عمومی و آزادانه قدم زدن در سواحل Bosporous.

شهردار Ekrem Imamoglu گفت: حدود 64 درصد از ساکنان هنوز هم در خارج از خانه در میان بخشی از محدودیت. با حدود 60 درصد از این کشور coronavirus موارد استانبول کانون ترکیه شیوع و Imamoglu شده است شفاعت جامع برای ماندن در خانه و نظم در شهر اگر نه کل کشور.

“ما اصرار بر منع رفت و آمد به کاهش این فعالیت … به طور کامل تعطیل موتور” شهردار آسوشیتدپرس گفت.

“تنها روش برای کاهش این خاموش (از دست دادن زندگی) است که برای مردم کاملا قطع تماس گفت:” Imamoglu کلیدی دولت است که می تواند چالش اردوغان در انتخابات عمومی در سال 2023.

جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

در سراسر جهان حداقل 1.7 میلیون نفر آلوده شده اند و 109,000 فوت کرده اند از این ویروس با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. کسانی که گزارش تعداد دست کم گرفتن دامنه واقعی شیوع این بیماری با توجه به محدود تست ناهموار شمارش مرده و برخی از دولت ها تمایل به پنهان کردن این دامنه شیوع بیماری خود را.

Coronavirus مربوط به محدودیت های متنوع, های کشور است. در حالی که اکثر کشورهای اروپایی را به اعمال محدودیت های سخت بر جنبش ترکیه در اوایل رویکرد بود که قابل مقایسه با سوئد که در آن مقامات توصیه های عمومی به عمل اجتماعی فاصله اما مدارس, کافه ها و رستوران ها باز هستند و تنها تجمعات بیش از 50 نفر هستند ممنوع است. شیوع بیماری در اسکاندیناوی کشور ادعا کرده است 887 زندگی می کند.

می Selcuki سر از استانبول اقتصاد تحقیق فکر می کنم تانک گفت: دولت استراتژی به تدریج محدود کردن تحرک هدف “برای متوقف کردن اقتصاد از آمدن به توقف کامل برای تا زمانی که ممکن است.”

“اما اگر منحنی نیست صاف و اعداد افزایش نگه دارید و سپس (در مجموع مستند) است که قطعا در کتاب” او گفت:.

Erhan بابا 25 سال حسابدار در استانبول گفت: او هیچ چاره ای جز رفتن به محل کار با وجود خطرات ناشی از عفونت.

“من باید به خارج. من مجبور به استفاده از حمل و نقل عمومی. من مجبور به رفتن به بانک ها,” او گفت:, جوانه ماسک خود را به آن را متوقف کند از لغزش. “من مجبور به بیرون رفتن برای انجام کار برای به دست آوردن من روزانه نان است.”

وزیر کشور سلیمان Soylu گفت: بیش از 6000 سالمندان جریمه محکوم کرده و 149 بیشتر تحت پیگرد قانونی سراسر کشور برای نقض مرتبط با سن مقررات منع رفت و آمد همراه با برخی از 3,000 جریمه و 102 تعقیب برای افراد جوان است. روز یکشنبه وزارت گفت: 18,770 مردم شده بود جریمه برای نقض آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.

در استانبول Esenyurt, منطقه, پلیس دو بار مورد حمله یک قهوه خانه که بازگشایی مخفیانه با وجود ممنوعیت و بازداشت 14 نفر خصوصی DHA خبر داد.

___

فریزر گزارش از آنکارا ، اندرو Wilks در آنکارا و محمد Guzel در استانبول کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de