ترکیه می گوید نیروهای خود را باید انتقام در برابر روسیه حمایت نیروهای دولتی سوریه پس از حداقل 33 از سربازان خود را کشته شدند در حملات هوایی در استان ادلب به ناتو را محکوم کرد دمشق و مسکو برای چه آن را به نام “بی رویه” بمب گذاری در منطقه است.

“شناخته شده اهداف رژیم [سوریه] آمده اند و ادامه خواهد داد به زیر آتش آمده از هوا و زمین” رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ارتباطات مدیر Fahrettin Altun در بیانیه ای گفت: در اواخر فوریه 27.

“ما مصرانه از جامعه بین المللی برای تحقق آن مسئولیت” و کمک به جلوگیری دولت سوریه را “جنایت علیه بشریت” Altun گفت.

ترکیه “آناتولی” گفت: وزیر امور خارجه Mevlut Cavusoglu سخن گفته بود در یک تماس تلفنی با دبیر کل ناتو ینس استولتنبرگ پس از حملات.

در تماس جناح را محکوم کرد “بی رویه حملات هوایی توسط رژیم سوریه و خود را حامی روسیه در استان ادلب و نام آنها را به توقف حملات خود را به احترام قانون بین المللی و سازمان ملل تلاش برای یک راه حل مسالمت آمیز” یک داد سخنگوی گفت.

استولتنبرگ “خواست همه احزاب به deescalate این وضعیت خطرناک و جلوگیری از بدتر شدن وحشتناک انسانی وضعیت در منطقه,” او اضافه شده است.

ایالات متحده گفت که “ما ایستاده ایم با ما متحد ناتو” و خواستار آن شد که سوریه و روسیه پایان خود را “نفرت” توهین آمیز در یمن است.

“ما به دنبال در گزینه های در مورد چگونه ما می تواند بهترین پشتیبانی ترکیه در این بحران” یک سخنگوی وزارت خارجه گفت:.

به طور جداگانه مقامات ایالات متحده به نام در آنکارا به یاد بگیرند که از جنگ در سوریه که خود را درست متحدان هستند و به انصراف از خرید خود را از پیچیده S-400 سیستم دفاع موشکی از روسیه است.

سفیر آمریکا در ناتو کی بیلی Hutchison گفت: ترکها باید ببینید “است که خود را شریک قابل اعتماد و که نیست.”

“من امیدوارم که رئیس جمهور اردوغان را ببینید که ما متحد گذشته خود و آینده خود را و آنها نیاز به رها کردن S-400,” او گفت:.

“آنها دیدن آنچه که روسیه در این است که آنها آنچه را که آنها انجام می دهند و اگر آنها در حال حمله به نیروهای ترکیه پس از آن که باید سنگین تر بودن از هر چیز دیگری اتفاق می افتد که بین ترکیه و روسیه,” او اضافه شده است.

در حقوق فرانسه نیز گفت: آن را “محکوم با بیشترین استحکام شدید بمباران توسط حمل و نقل هوایی رژیم و متحدان آن به ویژه در روسیه” گفت: با استناد به یک فاجعه انسانی ناشی از حملات به بیمارستان ها و مدارس و پناهگاه پناهندگان.

واسیلی Nebenzia روسیه, سازمان ملل متحد, سفیر, عنوان گزارش های فراوان از یک فاجعه انسانی در یمن گفت: “تنها راه حل دراز مدت [به سوریه] است که به تعقیب تروریست ها از این کشور است.”

ساعت زودتر فرماندار Rahmi Dogan از مرز ترکیه استان ختای گفت که 33 سرباز ترک کشته شده بودند در استان ادلب در حملات هوایی سوریه جنگنده.

او اضافه کرد که چندین نفر تا به حال کشته شده است و برخی به طور جدی.

به ناظر حقوق بشر سوریه مستقر در لندن جنگ مانیتور گزارش داد که حداقل 34 سرباز ترک کشته شده بودند در حملات هوایی.

ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و سنگین و تجهیزات نظامی به شمال غربی استان ادلب را به حمایت از شورشیان به دنبال عقب نگه توهین آمیز توسط دولت سوریه و نیروهای هوایی با هدف recapturing دژ شورشی.

مبارزه با نگرانی که عضو ناتو ترکیه می تواند به طور مستقیم مبارزه علیه نیروهای روسیه در سوریه است.

روسیه به همراه ایران ارائه شده بسیار مهم سیاسی و نظامی و مالی و حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد در این کشور جنگ داخلی که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر و آواره میلیون ها پس از آن آغاز شد و با سرکوب antigovernment معترضان در ماه مارس 2011.

ایالات متحده و ترکیه حمایت متفاوت گروه های شورشی در حالی که افراط گرایان وابسته به القاعده و دولت اسلامی نیز وارد این درگیری اگر چه آنها بیشتر رانده شده از پایگاه خود را.

با گزارش dpa, Reuters, AP و AFP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im