مغلوب ساختن پیشی جستن رفاه ادعا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها گفت که دولت او است “برداشته 10 میلیون نفر از رفاه” یک شکل است که در درجه اول شامل تغییر در تعداد دریافت کنندگان کوپن غذا اما همچنین کسانی که ثبت نام در برنامه های دیگر. در حالی که روشن است ثبت نام کاهش یافته است و توسط میلیون ها نفر وجود دارد برخی از هشدارهای رئیس جمهور شماره.

با توجه به همپوشانی در مشارکت و دیگر عوامل آن مشخص نیست که آیا این رقم دقیقا درست است. بخش عمده ای از 10 میلیون می آید از یک قطره در مواد غذایی تمبر گیرندگان شکل است که پس از کاهش 2013, انتظار, پس, به عنوان اقتصاد بهبود یافته است. شرایط دیگر ممکن است نقش مهمی در کاهش پوشش مدیکید.

رئیس جمهور ساخته شده است این ادعا در خود دولت از آدرس اتحادیه در اوایل فوریه است و تکرار آن را چندین بار از در تجمعات انتخاباتی اغلب ذکر مواد غذایی به طور رسمی به نام طرح کمک های غذایی مکمل برنامه و یا ضربه محکم و ناگهانی. هنگامی که ما به مبارزات انتخاباتی خود به آن اشاره کرد و همچنین به آمار و ارقام در مورد ثبت نام در پزشکی و سلامت کودکان برنامه بیمه کمک های موقت به خانواده های نیازمند (نقدی-برنامه کمک اغلب به عنوان “رفاه”) و برنامه امنیتی درآمد مکمل برای معلولان بزرگسالان و کودکان است.

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی گزارش با اشاره به SSI اما نه از کار افتادگی تامین اجتماعی, بیمه یکی دیگر از برنامه برای غیر فعال بزرگسالانی که قادر به کار. یک Feb. 20 CEA برگه در وب سایت کاخ سفید, به عنوان مثال, مذاکرات در مورد بازار کار و رشد درآمد “کشیدن مردم از فقر و خاموش کردن وسیله آزمایش برنامه های رفاهی.” آن می رود به ارائه برخی از اعداد: “ناامنی غذایی کاهش یافته است و با وجود نزدیک به 7 میلیون کمتر از افراد شرکت کننده در ضربه محکم و ناگهانی از وجود دارد در زمان انتخابات 2016. این caseload برای TANF کاهش یافته است بیش از 900,000 افراد و تعداد افراد در کار افتادگی بیمه تامین اجتماعی کاهش یافته است تقریبا 400,000 پس از 2016 انتخابات. به طور مشابه, پزشکی & تراشه ثبت نام گزارش متحده به پایین است که توسط 3 میلیون نفر است.”

ضربه محکم و ناگهانی شکل است که در واقع نزدیک به 5 میلیون اما چهره های دیگر تا حد زیادی درست است. هر دو راه یکی را می توانید به نزدیک به 10 میلیون با ضربه محکم و ناگهانی TANF و پزشکی/تراشه. اما به دلیل همپوشانی بین ثبت نام شدگان در برنامه های آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از فرد “مردم” به عنوان تهمت قرار داده است آن را ترک کرده اند این برنامه ها در دولت او.

آن را حتی ممکن است تعداد واقعی افراد بالاتر است زیرا آنچه ماهانه ثبت نام آمار و ارقام نشان می دهد که بیشتر مردم در حال خروج از برنامه از پیوستن به آنها را. مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود در محکم واقعی زمین برای گفتن 10 میلیون تغییر در میانگین ماهانه ثبت نام در این برنامه ها تحت مدیریت خود را.

شاید نکته مهم این است که این روند در بسیاری از این برنامه های predates رئیس جمهور وقت در دفتر. ثبت نام به طور کلی قرار است به رها کردن در بسیاری از این برنامه ها زمانی که نرخ بیکاری پایین است و اقتصاد به خوبی انجام می دهند — و این ارقام باید در طول رشد اقتصادی رکود اقتصادی است.

بازگشت در سال 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به آسانسور “میلیون ها نفر” خاموش رفاه ما اشاره کرد که رفاه رول معنی TANF در حال حاضر کاهش یافته است و توسط میلیون ها نفر از 10.9 میلیون میانگین ماهانه دریافت کنندگان مالی در سال 1997 به 2.8 میلیون نفر در سال مالی 2016 کاهش برانگیخته سال 1996 قانون امضا شده توسط پرزیدنت بیل کلینتون برای قرار دادن کار مورد نیاز و زمان و محدودیت در TANF.

اما اگر او بودند از جمله ضربه محکم و ناگهانی و برنامه های دیگر به عنوان “رفاه” سپس وعده نمی خواهد که به معنای بسیار است.

بیایید نگاهی دقیقتر به این برنامه ها و این روند در طول زمان است.

ضربه محکم و ناگهانی

رئیس جمهور اغلب به طور خاص اشاره به مواد غذایی و یا ضربه محکم و ناگهانی گفت: به عنوان او در مارس 2 در یک رالی در کارولینای شمالی: “ما برداشته 10 میلیون نفر از رفاه از جمله 7 میلیون نفر از مواد غذایی.” اما این رقم متورم است و این موضوع شامل دولت که او در آن صحبت شد.

رسمی ایالات متحده وزارت کشاورزی آمار و ارقام در ضربه محکم و ناگهانی به نظر می رسد برای نشان دادن ملی ماهانه تعداد کاهش یافته 6.5 میلیون پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017. اما همه ماه پس از سال مالی 2017 را شامل نمی شود داده ها از کارولینای شمالی به عنوان USDA جدول یادداشت ها. رقم واقعی است و نزدیک به 5 میلیون کاهش پیدا کند.

کارولینای شمالی ارائه آمار و ارقام در دولت سایت و کسانی که نشان می دهد نزدیک به 1.3 میلیون نفر از مردم شرکت کننده در برنامه دولت در ماه نوامبر 2019 در آخرین ماه برای آن وزارتخانه اتحاد ملی آمار و ارقام. بنابراین اضافه کردن کارولینای شمالی به آخرین متحده آمریکا, آمار را کاهش ثبت نام تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در 5.2 میلیون نفر است.

اقتصاد “بزرگترین عامل در ضربه محکم و ناگهانی” ثبت نام Dottie Rosenbaum, یک عضو ارشد با لیبرال-مرکز آموزش مجازی در بودجه و اولویت های سیاست گفت: ما در یک مصاحبه. در حالی که وجود دارد می تواند دلایل دیگر اعداد حرکت مانند سیاست انتخاب فردی متحده آن را به طور عمده در مورد اقتصاد و فقر سطح.

“روند در ضربه محکم و ناگهانی caseloads دنبال روند در فقر” روزنبام که تحقیقات در ضربه محکم و ناگهانی, گفت:, و اضافه کرد که این روند آغاز شده و قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و همچنان ادامه دارد. “واقعیت این است که ضربه محکم و ناگهانی به پایین آمده نشان می دهد که این کار به عنوان در نظر گرفته شده.”

این نمودار از مرکز بودجه و اولویت های سیاست نشان می دهد که چگونه ثبت نام آینه فقر آمار و ارقام:

همانطور که ما قبل از نوشته تعدادی از آمریکایی شدن غذا تمبر کمک های رشد در طول رکود بزرگ 2007-2009 و پس از آن به عنوان محرک قانون افزایش سود سطوح. Enrollment به اوج خود رسید و در ماه دسامبر سال 2012 که 47.8 میلیون نفر شرکت کننده در برنامه. اما به عنوان اقتصاد بهبود یافته است که رقم کاهش یافت.

در زمان رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سمت چپ دفتر ماهانه تعداد افراد ثبت نام کرده در ضربه محکم و ناگهانی کاهش یافته بود با 5 میلیون از دسامبر 2012 به اوج ژانویه 2017, کمی بیش از چهار سال است.

در نزدیک به سه سال تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — 34 ماه با توجه به تازه ترین آمار وزارت کشاورزی ایالات متحده — ثبت نام کاهش یافته است توسط یکی دیگر از 5.2 میلیون نفر است.

این رقم ممکن است کاهش بیشتر به دلیل عوامل فراتر از اقتصاد مانند مدیریت تغییرات به واجد شرایط بودن اما کسانی که هنوز به اجرا نرفته است. USDA قانون برای محکم الزامات مورد نیاز در سفت بزرگسالان بدون وابسته تنظیم شده است برای رفتن به اثر در تاریخ 1 آوریل و کاهش ضربه محکم و ناگهانی واجد شرایط بودن توسط 688,000 مردم سال مالی آینده با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده تجزیه و تحلیل.

در تابستان گذشته دولت گفت: پیشنهاد دیگری می تواند به کاهش ضربه محکم و ناگهانی ثبت نام 3 میلیون با محدود کردن دولت انعطاف پذیری با توجه به درآمد و دارایی سطوح از دریافت کنندگان.

پزشکی و تراشه

پزشکی و تراشه ثبت نام کاهش یافته 3.9 میلیون از Jan. 2017 Nov. 2019 (جدید ترین ارقام اولیه در دسترس). اما آن را نمی ممکن است به سادگی با اضافه کردن این رقم به کاهش در ضربه محکم و ناگهانی برای دریافت این شماره از “مردم” که از نقل مکان کردن از این برنامه ها است. وجود دارد همپوشانی قابل توجهی در این دو برنامه.

ما نمی دانیم که دقیقا چه همپوشانی است و یا اینکه آیا افرادی که منتقل کردن یک برنامه پس از 2017 را نیز نقل مکان دیگر.

در سال 2016 موسسه شهری برآورد شده بر اساس 2013 data — قبل از ACA را گسترش مدیکید — که 59 درصد از کودکان 54 درصد از پدر و مادر و 23 درصد از nonparents که واجد شرایط برای هر دو ضربه محکم و ناگهانی و یا پزشکی/تراشه نیز واجد شرایط برای برنامه های دیگر. که واجد شرایط هستند نه لزوما ثبت نام در هر دو. اما ACA آیا افزایش این اعداد و ارقام در 36 متحده به علاوه واشنگتن دی سی که به تصویب گسترش است.

شهری محققان موسسه در گزارش تولید شده برای وزارت بهداشت و خدمات انسانی در سال 2013 نشان داد که اگر همه کشورها اجرا و گسترش و 97% از ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان و 99 درصد از TANF گیرندگان خواهد بود واجد شرایط برای مدیکید و تراشه.

نه همه کشورها گسترش مدیکید و نه هر کس واجد شرایط برای این برنامه ثبت نام در آنها را. به عنوان برای مشارکت برآورد یک سال 2016 مرکز بودجه و اولویت های سیاست گزارش گفت: “حدود سه چهارم از خانواده ها دریافت طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP قبلا مواد غذایی تمبر) مزایا در سال 2014 تا به حال حداقل یک عضو دریافت پوشش بهداشت و درمان از طریق پزشکی یا سلامت کودکان برنامه بیمه.” و اداره آمار نیروی کار نگاه 2014 اطلاعات سرشماری در خانواده ها با کودکان زیر 18 سال را در بر داشت و 23.7 درصد از کسانی که گرفتن کمک دولت شدند در هر دو پزشکی و ضربه محکم و ناگهانی.

به طور کلی ضربه محکم و ناگهانی محدودیت درآمد برای واجد شرایط 130% فدرال فقر سطح CBPP گفت. پزشکی مورد نیاز توسط دولت متفاوت است اما محدود است 138% برای ایالات متحده است که اجرا ACA گسترش است.

روزنبام گفت: ما در برخی از ایالت ها همان سازمان اداره ضربه محکم و ناگهانی و پزشکی ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که کسانی که در سمت چپ یک برنامه می خواهم که در سمت چپ دیگر. اما آن را سخت بدانید که چه چیزی ممکن است اتفاق افتاده در آمده است که اداره برنامه های جداگانه. “وجود دارد هیچ راهی برای دانستن در سطح فردی چگونه بسیاری از مردم کمتر شرکت” او گفت:. “همه از این است که در مورد کاهش در متوسط ماهیانه تعداد شرکت کنندگان است.”

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی گفت: رها در پزشکی مشارکت “است که عمدتا به دلیل کاهش در تعداد مدیکید-افراد واجد شرایط به دلیل رشد درآمد و نه واجد شرایط محدودیت.”

سامانتا Artiga مدیر نابرابری سیاست پروژه در بگمارند قیصر بنیاد خانواده و مدیر دانشیار KFF برنامه در پزشکی و بیمه به ما گفت که “برخی” از رها کردن — که معکوس این روند رو به رشد ثبت نام پس از ACA — “ممکن است منعکس کننده افراد در حال حرکت به دیگر پوشش به عنوان یک نتیجه از افزایش در درآمد و یا تغییرات در اشتغال در میان بهبود اقتصاد است.” اما او گفت: برخی از کسانی که در سمت چپ پزشکی/تراشه به احتمال زیاد تبدیل به بیمه پس از “داده های نظر سنجی همچنین نشان می دهد یک افزایش اخیر در نرخ بیمه رانده شده توسط کاهش در پزشکی و تراشه پوشش.”

عوامل دیگر ممکن است در بازی در پزشکی/تراشه کاهش است.

“تجربه در برخی از کشورها نشان می دهد که برخی از افراد واجد شرایط ممکن است از دست دادن پوشش به علت مشکلات تکمیل پروسه و یا ارائه اطلاعات به حفظ پوشش به عنوان مثال اگر آنها دریافت نمی کنند و یا به سختی درک اعلامیه و یا درخواست اطلاعات از دولت” Artiga گفت: در یک ایمیل. همچنین “دولت به کاهش بودجه برای حمایت از توسعه و, ثبت نام کمک, که اغلب مهم برای گرفتن و نگه داشتن خانواده های واجد شرایط ثبت نام در پوشش. علاوه بر این بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که تغییر سیاست های مهاجرتی محیط زیست از جمله تغییرات اخیر به اتهام عمومی سیاست ممکن است بازداری برخی از خانواده ها از ثبت نام خود و یا فرزندان خود را در پوشش و یا ادامه پوشش در تجدید.”

دولت نهایی جدید به اصطلاح “اتهام عمومی حکومت” است که می تواند انکار کارت سبز وضعیت برای مهاجران قانونی که دریافت خدمات درمانی و سایر مزایای فدرال. سپتامبر KFF گزارش تخمین زده شده و این قانون است که به اثر رفت در اکتبر. 15, 2019 می تواند از 2 میلیون به 4.7 میلیون نفر به رها کردن پزشکی و تراشه.

همچنین شواهدی وجود دارد که برخی از جمله کسانی که در واقع متاثر از تغییر حکومت را خارج از برنامه. در یک 2019 KFF/دانشگاه جورج واشنگتن بررسی مراکز بهداشتی و درمانی و 32 درصد مراکز بهداشتی و درمانی گفت: “بسیاری از و یا برخی از” بيمار مهاجران disenrolled یا تمدید نیست و پوشش مدیکید بیش از سال گذشته و 28 درصد گفت: بیماران انجام داده بود همان را برای فرزندان خود. بررسی های انجام شده از ماه مه تا ژوئیه سال گذشته است.

در ماه ژوئیه سال 2019 گزارش از CBPP گفت: اقتصاد “نمی تواند توضیح کامل ملی ثبت نام کاهش است.” برای یک, که, گزارش, هیچ رابطه بین تغییرات در ثبت نام و تغییرات در آمریکا نرخ بیکاری این نتیجه رسید که علل پزشکی/تراشه ثبت نام کاهش “به احتمال زیاد متفاوت در سراسر متحده است.” آن را اشاره به آرکانزاس کار مورد نیاز نهاد در ژوئن 2018 (در حال حاضر مسدود شده توسط دادگاه ها) و “افزایش نوار قرمز” در کشورهای دیگر مانع ثبت نام.

TANF

ثبت نام در TANF — نقدی-برنامه کمک به طور معمول در نظر گرفته شود “رفاه” — کاهش یافته 825,145 از ژانویه 2017 تا ژوئن 2019 در تازه ترین آمار و ارقام در دسترس است. که شامل ثبت نام در دولت مکمل برنامه, دولت, نقدی, کمک, که بر اساس مکمل امنیتی درآمد واجد شرایط.

کودکان را تشکیل می دهند که اکثریت قریب به اتفاق TANF ثبت نام. در سال 2018 و 74 درصد از دریافت کنندگان کودکان بودند با توجه به داده ها در یک Dec. 30, 2019, گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

نیز وجود دارد همپوشانی قابل توجهی بین TANF و ضربه محکم و ناگهانی: 82 درصد از TANF خانواده نیز دریافت ضربه محکم و ناگهانی با توجه به سال مالی 2018 ارقام از دولت.

به گزارش CRS گفت: در بلند مدت اقتصاد را تحت تاثیر قرار caseload از TANF هر چند عوامل دیگر از جمله تغییر سیاست نیز نقش داشته اند. همانطور که ما ذکر TANF ثبت نام یافته است بشدت از سال 1996 رفاه قانون تصویب رسید که دولت کلینتون. CRS آمار و ارقام نشان می دهد تعداد خانواده های ثبت نام در TANF افزایش از سال 2008 تا 2010 در طی و بعد از رکود بزرگ اما پس از آن شروع به کاهش کرد.

SSDI

کاخ سفید و مشاوران اقتصادی’ گزارش شامل از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه به عنوان یک “وسیله آزمایش رفاه” برنامه اما کاتلین Romig ارشد تحلیلگر سیاست در CBPP اشیاء به آن خصوصیات. “از کار افتادگی تامین اجتماعی بیمه است نه یک وسیله آزمایش ‘رفاه’ برنامه در همه,” او گفت: FactCheck.org. “مثل بقیه از امنیت اجتماعی این است که یک بیمه اجتماعی برنامه است که نیاز به ذینفع قابل توجهی به سابقه کار و مزایای مبتنی بر کمک به برنامه است.”

در واقع SSDI فراهم می کند مزایای برای کسانی که قادر به کار با توجه به وضعیت پزشکی است که طول می کشد بیش از یک سال و یا باعث مرگ شود.

Romig گفت: دولت شکل یک 400,000 کاهش پس از انتخابات بود و در واقع بیش از حد کم است. موجود SSDI آمار در حال حاضر تنها در حال حاضر از طریق دسامبر 2018. قطره ادامه روند که CBPP که در ماه ژانویه گزارش. این کاهش در هر دو برنامه و ثبت نام از سال 2010 تا حدودی با توجه به اقتصاد هر چند عوامل دیگر به احتمال زیاد در بازی. این CBPP گزارش شامل امکانات متعدد از جمله مدارک مورد نیاز است.

این سرویس پژوهشی کنگره ذکر شده عوامل متعددی در نوامبر 2018 گزارش: جمعیت (متولدین رسیدن به سن کامل بازنشستگی به دنبال کوچکتر گروهی از کسانی که از نوعی ناتوانی عصر) اضافه مشاغل پست-رکود اقتصادی, قانون مراقبت مقرون به صرفه و یک سهم کوچک از برنامه های کاربردی مورد تایید بودن.

به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن صحیح است به استناد کاهش ثبت نام در این برنامه تا حد زیادی با توجه به عوامل اقتصادی است. اما این روند جز با پزشکی آغاز شد قبل از او گرفت و ما نمی توانیم بگوییم که آیا او 10 میلیون “مردم” ادعا درست است. دولت سیاست هایی برای کاهش واجد شرایط بودن برای ضربه محکم و ناگهانی و پزشکی نیز انتظار می رود برای شروع به یک اثر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>