مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی ادعا در مورد فرصت منطقه سرمایه گذاری

در راهپیمایی خود را در تولسا در ژوئن 20, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت بدون شواهدی وجود دارد که 100 میلیارد دلار بوده و سرمایه گذاری در فرصت های مناطق تحت یک برنامه فدرال فراهم می کند که مشوق های مالیاتی برای تشویق توسعه کم درآمد محله.

که تعداد به مراتب بالاتر از دیگر برآورد کل و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او و مبارزات انتخاباتی خود را مبله هیچ شواهد تا این ادعا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ژوئن: 20: و من از نزدیک با یک سناتور … سن. Tim Scott, کارولینای جنوبی برای ایجاد فرصت در مناطق که در حال انجام کار فوق العاده. و پس از آن تعداد بی شماری از شغل و 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید نیست و دولت سرمایه گذاری باید ریخت 9,000 از ما بیشتر مضطرب محله در هر نقطه از کشور.

رئیس جمهور تکرار این ادعا در یک سخنرانی سه روز بعد در شهر فینیکس:

مغلوب ساختن پیشی جستن, ژوئن 23: و ما خلق فرصت در مناطق, همراه با تیم اسکات. و از آن پس بی شماری شغل و 100 میلیارد دلار از سرمایه گذاری های جدید باید ریخت 9,000 از ما بیشتر مضطرب محلات در کشور است.

ما خواسته تهمت کمپین کاخ سفید و وزارت خزانه داری و IRS برای حمایت از رئیس جمهور ادعا. این کمپین با اشاره ما را به خزانه که در پاسخ به سوالات ما. IRS سخنگو گفت: این سازمان خواهد به عقب بر گردیم به ما, اما آن را نمی. ما هرگز شنیده از کاخ سفید است.

کل سرمایه گذاری را دشوار است به معلوم دارد و تکمیل فهرست عمومی از چنین سرمایه گذاری است.

شرکت Novogradac حفظ یک لیست به طور داوطلبانه فاش فرصت منطقه سرمایه گذاری است. این گزارش در تاریخ 29 آوریل که کل پیشی گرفته بود از 10 میلیارد دلار و واقعی کل شد “به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بیشتر از آن است.” این شرکت گفت: تقریبا همه از پول سرمایه گذاری شده قبل از مارس 13 مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی را برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus.

شهری موسسه در گزارش صادر شده در ماه ژوئن ذکر شده سرمایه گذاری از “حداقل 10 میلیارد دلار.”

جان Lettieri, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اقتصادی و نوآوری گروه که به مدت طولانی فرصت دفاع و پشتیبانی مناطق خندید وقتی که ما او را در مورد تهمت را 100 میلیارد دلار رقم است. “من کاملا مطمئنم که هیچ کس نمی داند که در آن است که شماره می آید از” او به ما گفت.

او تخمین می زند که در مجموع در حدود 25 میلیارد دلار به 30 میلیارد دلار محدوده که در نظر او بد نیست نسبتا جدید برنامه که قوانین نبودند نهایی تا اواخر سال گذشته است. “ارزش آن را جشن می گیرد اما این مهم نه به triumphalist,” او گفت:. “این است که بسیار یک کار در حال پیشرفت است.”

شورای ملی دولت مسکن سازمان حفظ یک فرصت منطقه صندوق دایرکتوری. همانطور که از ژوئن 1, آن ذکر شده 213 بودجه با مجموع $47.2 میلیارد در پیش بینی کل سرمایه گذاری –پیش بینی نه واقعی سرمایه گذاری.

تا جایی که مغلوب ساختن پیشی جستن 100 میلیارد دلار طرح آمده است ؟ احتمالا از وزارت خزانه داری. وزیر استیو Mnuchin استفاده می شود این رقم در پاییز سال 2018 در اعلام مقررات پیشنهاد برای این برنامه و در مصاحبه با تپه روزنامه.

Mnuchin اکتبر. 19, 2018 مطبوعاتی: ما پیش بینی است که 100 میلیارد دلار سرمایه خصوصی خواهد شد اختصاص داده شده به سمت ایجاد شغل و توسعه اقتصادی فرصت در مناطق.

اما این که 100 میلیارد دلار بیش از زندگی از این برنامه که منقضی می شود در پایان 2028.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب فرصت تبلیغ به مناطق نشان می دهد که چقدر او انجام شده است به صورت سیاه و سفید جامعه است که با استفاده از 100 میلیارد دلار رقم قبل از, اما به عنوان یک طرح چیزی نیست که در حال حاضر به دست آورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 17 2019: وزیر Mnuchin تخمین می زند که شرکت های خصوصی را به سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار فرصت در مناطق و رفتن به در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان.

و 18 ماه پیش:

مغلوب ساختن پیشی جستن, Dec. 12, 2018: وزارت خزانه داری تخمین زده است که به عنوان یک نتیجه از این مشوق های مالیاتی شرکت های خصوصی را به سرمایه گذاری 100 میلیارد دلار فرصت در مناطق. و خواهد شد که باور نکردنی است.

فرصت مناطق ایجاد شد تحت 2017 کاهش مالیات و مشاغل قانون که به قانون امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در دسامبر. 22, 2017. مناطق طراحی شده را توسعه تا حد زیادی به مناطق کم درآمد که در غیر این صورت مشکل جذب آن تا به حال مدت طولانی است که تحت فشار قرار دادند توسط Sean Parker, موسس رئیس جمهور از Facebook و از بنیانگذاران موسیقی فایل-های سرویس Napster. مناطق بودند با شور و شوق حمایت Sens. Tim Scott جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی و Cory Booker, دموکرات از نیوجرسی. قوانین خود را خورده بود به کاهش مالیات ،

در اینجا این است که چگونه این مناطق کار: در تابستان 2018, وزارت خزانه داری اختصاص داده 8,766 سرشماری دستگاه معرفی شده توسط فرمانداران و شهردار منطقه کلمبیا به عنوان فرصت در مناطق. ترکیب این مناطق دارای نرخ فقر نزدیک به دو برابر میانگین ملی است.

کسانی که سرمایه گذاری در پروژه های در آن مناطق یک دو خمرهای شکل فرار مالیاتی. اولین قانون اجازه سرمایه گذاران به تاخیر سود سرمایه مالیات تا هفت سال در آنها سرمایه گذاری وجود دارد. اگر سرمایه گذاران نگه دارید و بر روی منطقه فرصت سرمایه گذاری برای 10 سال آنها لازم نیست که به پرداخت هر گونه سود سرمایه مالیات در آن سرمایه گذاری.

در حالی که مسلما در اوایل فرایند شهری موسسه در زمان نگاهی به ببینید که چگونه همه چیز در حال رفتن است. آن را در بر داشت برخی از upsides اما همچنین برخی از مشکلات. در این گزارش گفت: پژوهش “شامل حدود 70 در مصاحبه با حامیان پروژه; مدیران صندوق; سرمایه گذاران ثروت مدیران; توسعه دهندگان; philanthropies; و عمومی و سازمان های غیر انتفاعی کار با OZs مانند جامعه توسعه واسطه های دولت اونس برنامه ادارات و سطح شهر اوز هماهنگ.”

حرکت صعودی این گزارش گفت: “مناطق “در حال کمک به خار تکامل یک جامعه توسعه اکوسیستم درگیر شدن هر دو پروژه توسعه دهندگان و سرمایه گذاران که محدود تاریخی مشارکت در توسعه جامعه کار می کنند.”

اما آن را نیز در بر داشت که آن را آسان تر برای پیدا کردن سرمایه گذاران برای سود بالا تحولات از شرکت های است که کمک به جامعه.

“به عنوان اونس مشوق هستند و نه ساختار برای تشویق مقیم و یا تعامل جامعه و ماموریت گرا پروژه های مبارزه به رقابت برای جلب توجه با بالاتر-بازگشت پروژه ها–که OZs ارائه بسیار بزرگتر یارانه ها به دلیل طراحی های تشویقی” این گزارش گفت:.

آن افزود: “اگر چه OZs طراحی شده بودند به خار ایجاد شغل اکثریت قریب به اتفاق اونس سرمایه به نظر می رسد جریان به املاک و مستغلات و نه به عامل کسب و کار.” که بر خلاف تهمت و ادعا می کنند که برنامه ایجاد کرده است “بی شماری شغل است.”

اما در روشن تر توجه داشته باشید, موسسه شهری گزارش گفت: بسیاری از ناظران در بر داشت برنامه “افزایش دید از محله ها و معاملات است که سرمایه گذاران ممکن است در نظر گرفته شود در غیر این صورت.”

یک نیویورک تایمز بررسی برنامه ماه نوامبر گذشته یافت “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را امضا طرح توجیهی آسانسور [شهرها] — یک میلیارد دلار فرار مالیاتی است که قرار است برای کمک به مناطق کم درآمد — دارای سوخت موجی از تحولات مالی و ساخته شده است ثروتمندترین آمریکایی ها.” مقاله آنه لوکس تحولات حمایت بزرگ, افراد مشهور, توسعه دهندگان و کمک برای پروژه های در حال حاضر در کار می کند.

اما این مقاله همچنین با اشاره به پروژه های کمک به اهداف مورد نظر مانند یک در بیرمنگام آلاباما است که در آن یک ساختمان خالی بود که توزیع مجدد به عنوان آپارتمان برای ساکنان محلی است.

Lettieri می بیند نشانه هایی از امید در مکان هایی مانند مبارزه Erie, پنسیلوانیا, که در آن او می گوید مقامات در حال استفاده از این ابزار در رابطه با استراتژی توسعه محلی. او اعلام کرد خود را “با احتیاط خوش بینانه است.”

پس این راه خیلی زود به تعیین موفقیت برنامه و همه گیر است و قرار دادن همه چیز در خود نگه دارد. اما یک چیز روشن است: مغلوب ساختن پیشی جستن تولید کرده است هیچ مدرکی وجود ندارد که 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری شده است در فرصت مناطق و هیچ پشتیبانی برای خود ادعا می کنند که آن را ایجاد کرده است “بی شماری شغل است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de