مغلوب ساختن پیشی جستن چرخش در ‘شکسته’ تست

در حالی که دولت خود مواجه شده است و انتقاد به صورت آهسته به سطح شیب دار تا تست برای coronavirus عفونت جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا کرد که مشکل این بود که با پیشینیان خود گفت: دولت “به ارث برده یک سیستم شکسته” که آن را “بازسازی شده.” که گمراه کننده است.

رئیس جمهور تا به یک نقطه که تست سیستم از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به تنهایی نمی تواند انجام این نوع مقیاس گسترده ای از تست بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار به عنوان Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ،

اما چند مقامات سابق را تکرار کرد Fauci نظرات توضیح است که این سی دی به سادگی راه اندازی تجاری آزمایشگاه تست اجازه دهید به تنهایی تنها آزمایشگاه تست برای کشور در یک بیماری همه گیر مانند این. و آن را بیش از یک ماه پس از دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است که در آن زمان مراحل اجازه می دهد تا تست انجام می شود و به طور گسترده تر از جمله توسط بخش خصوصی است.

“CDC طراحی یک سیستم خوب است.” Fauci گفت: در مارس 13. “اگر شما می خواهید برای دریافت نوع پتو تست و در دسترس است که هر کسی می تواند آن را دریافت و یا شما حتی می تواند انجام نظارت برای پیدا کردن آنچه penetrance این است که شما باید به آغوش بخش خصوصی است.”

مشکل دیگری که ما مشخص شده از قبل بود که ساخت موضوع را با سی دی تست کیت که آن را فرستاده بود به دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در اوایل فوریه.

CDC را ارائه نمی دهد یک راه حل برای ساخت موضوع برای بیش از دو هفته پس از آن نشان داد مشکل است. غذا و دارو پس از آن در فوریه. 29 گفت: آن اجازه می دهد labs برای ایجاد و استفاده از خود را در خانه آزمون بلافاصله و حدود یک هفته بعد خصوصی تشخیصی شرکت ها شروع به مرحله با آزمون خود را.

هفته قبل دو نفر از مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت در Jan. 28 قطعه نظر در وال استریت ژورنالحال توصیه می شود کار با بخش خصوصی برای دیدار با پیش بینی نیازهای تست و گفت: تجربه گذشته نشان داد CDC نمی خواهد بود قادر به تحمل حجم تست.

“اگر تعداد موارد را افزایش می دهد و تجربه از سال 2009 آنفولانزای خوکی همه گیر و 2015 Zika بیماری همه گیر نشان می دهد که سی دی را در تلاش برای نگه دارید تا با حجم غربالگری. دولت باید تمرکز بر همکاری با بخش خصوصی برای توسعه آسان برای استفاده و سریع تست های تشخیصی است که می تواند ساخته شده است در دسترس ارائه دهندگان” نوشت: Luciana Borio مدیر سابق پزشکی و biodefense آمادگی در شورای عالی امنیت ملی و اسکات Gottlieb سابق کمیسر FDA.

دکتر Pierre E. Rollin که مشغول به کار برای CDC برای 27 سال از بازنشستگی در سال 2019 به عنوان رئیس یک اپیدمیولوژی تیم برای ویروسی ویژه پاتوژن شعبه گفت: ما دولت آمریکا و CDC در خصوص “هرگز قابلیت” برای تولید مقادیر زیادی از آزمایشات است. آن نشده است مورد Rollin گفت که یک نهاد دولتی و یا غیر دولتی” را تولید کیت های آزمایش برای کل جمعیت.

Rollin با اشاره به آنفولانزا تست به عنوان مثال: کسانی هستند, تجاری, تست, با CDC نقش در بررسی های مختلف تجاری آزمون ها و کمک به آزمایشگاه بررسی آنها در حال گرفتن نتایج خوب است.

“من فکر نمی کنم این امر می تواند مناسب برای یک دولت موسسه تصمیم به رقابت با بخش خصوصی. که معنا ندارد” گفت: Rollin نوشت که یک مارس 26 نظر قطعه برای آمار گفت: “نباید به عنوان یک شگفتی آمده” که CDC نبود قادر به پاسخ سریع به یک بیماری همه گیر مانند اما این سوال که چرا CDC “به نظر می رسد به نشستن در حاشیه برای این بیماری همه گیر” در حال حاضر.

Borio همچنین گفت: NPR در اواخر ماه مارس که “به طور سنتی ما ملت متکی است CDC به دریافت آزمایش اولیه برای بهداشت عمومی آزمایشگاه. به طوری که آنها برای اولین بار به راه اندازی و آنها انجام داده اند با موفقیت فوق العاده ای بیش از قبل بوده است ، اما ما باید به یاد داشته باشید که آنها در یک مرکز تولید; آنها یک تحقیق و مرجع آزمایشگاه,” او گفت:. “و در این مثال آنها مواجه می شوند جدی برخی از چالش های فنی که واقعا در معرض یک آسیب پذیری قابل توجهی در ملی ما قابلیت رول تست سرعت.”

دکتر تام فریدن رئیس سابق CDC در طول دولت اوباما از سال 2009 تا سال 2017 به طور مشابه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در مورد “شکسته” تست سیستم “فقط اشتباه است. آنها به ارث برده است که از سیستم کار کرده در هر قبل اضطراری است. در حال حاضر آن را عادلانه می گویند این یک اورژانس است شبیه هیچ دیگر است. اما CDC تست شد و هرگز قرار است برای دیدار با کل نیاز برای ایالات متحده است.”

فریدن گفت: در مارس 31 نظر قطعه برای ایالات متحده آمریکا امروز است که در علاوه بر این به CDC را ناقص کیت تست مشکل بودن FDA “بود آهسته به اجازه می دهد, بیمارستان, آزمایشگاه های خود را برای توسعه آزمون” و وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیز در اواخر کار با بخش خصوصی برای توسعه به طور گسترده ای توزیع شد.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما سرزنش کرده “یک تست وضعیت که فقط درست نیست,” او گفت, در مارس 29 coronavirus نیروی کار جلسه. “این خوب بود برای موارد بسیار کوچک بود اما منسوخ و آن را شکسته و آن را تنها برای یک وضعیت است.”

سابق و مقامات فعلی باید توضیح داد که داشتن CDC توزیع آزمون تنها برای یک نسبتا کوچک اما این بدان معنی نیست که این سیستم “منسوخ” و یا “شکسته”است.

روز بعد رئیس جمهور تکرار این ادعا گفت: در این کارگروه جلسه که “این دولت به ارث رسیده در یک سیستم, یک سیستم است که منسوخ یک سیستم است که کار نمی کند. این خوب بود برای, کوچک, گروه کوچک از مردم, اما هنگامی که شما کردم آن کار نمی کند.” او افزود: “ما ساخته شده اند باور نکردنی سیستم.”

و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 30 “فاکس و دوستان” مصاحبه: “ما به ارث رسیده شکسته آزمون. همه چیز شکسته شد و ما بازسازی آن است.” وجود دارد (البته نه به ارث برده “تست” برای جدید کروناویروس اما رئیس جمهور به نظر می رسد به misspoke در این مثال. او در ادامه به بحث در مورد مقدار تست در حال انجام در حال حاضر در ایالات متحده است.)

ما خواسته کاخ سفید برای توضیح رئیس جمهور تکرار نظرات, اما ما نمی دریافت پاسخ.

در اینجا ما با ارائه یک جدول زمانی از تست مسائل و دولت اظهارات و پاسخ.

Jan. 18: CDC آزمون عملیاتی به عنوان یک بعدی CDC گزارش نشان می دهد.

Jan. 20: CDC استفاده خود کیت برای تایید اولین مورد از COVID-19 در ایالات متحده

Jan. 24: CDC تایید مورد دوم در ایالات متحده “در حال حاضر تست باید در CDC اما CDC در حال آماده سازی برای به اشتراک گذاشتن این تست با کیت داخلی و شرکای بین المللی” آژانس گفت.

Jan. 31: وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام کرد یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده

Feb. 5: CDC کشتی کیت های آزمایش برای دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه و همچنین بین المللی آزمایشگاه.

Feb. 12: CDC نشان می دهد که برخی از آزمایشگاه با داشتن مشکلات در هنگام انجام آزمون تایید برای اطمینان تست کار کرده است. این یک تولیدی مشکل با یکی از مولفه های آزمون CDC بعد می گوید.

Feb. 25: تنها 12 دولت و یا آزمایشگاه های محلی از بیش از 100 کشور می تواند انجام دهد خود به خود تست در علاوه بر این به CDC پردازش آزمون های خود را. “تجاری labs نیز خواهد بود آینده آنلاین به زودی با آزمون خود را” یک CDC رسمی می گوید خبرنگاران.

Feb. 28: CDC می گوید آن را به حال برای رفع مشکل تولید و تولید تا به حال تست جدید.

Feb. 29: FDA می گوید labs می توانید ایجاد و استفاده از خود را در خانه آزمون به عنوان طولانی به عنوان آنها تکمیل اورژانس با استفاده از مجوز درخواست ظرف مدت 15 روز.

مارس 4: مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا می کند که او تا به حال برای پایان دادن به اوباما-دوران FDA “قانون” را با سرعت بیشتری ارائه تست های تشخیصی ، کارشناسان بعد گفت ما چنین رسمی تنظیم شد که تا کنون اجرا تحت ریاست جمهوری باراک اوباما. مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است اشاره به Feb. 29 FDA اعلام اجازه می دهد labs برای استفاده از آزمون خود را قبل از رسیدن اورژانس با استفاده از مجوز تایید شده توسط FDA. اما این اطلاعیه مجاز یک استثنا عملا سیاست FDA وجود دارد هیچ “حکومت” است که نیاز به لغو شود.

مارس 5: LabCorp می گوید آن آزمون در دسترس است برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به منظور. تلاش تشخیص می گوید آن را ارائه تست چهار روز بعد.

6 مارس: آمریکا تا به حال انجام شده 1,326 آزمون با توجه به داده های جمع آوری شده توسط COVID پیگیری پروژه از جمله آزمایشات با نتایج در حال بررسی است. این گروه اجرا شده توسط روزنامه نگاران و محققان و دانشمندان و دیگران می گوید که تلاش برای ارائه “تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش نه نمونه های فرستاده شده,” اما آن را نیز یادداشت وزارت امور خارجه مقامات بهداشت عمومی منبع عمده ای از اطلاعات متناقض در راه آنها گزارش خود اطلاعات و کیفیت اطلاعات خود را متفاوت است.

آوریل 12: در کنگره شنوایی, Rep. دبی واسرمن شولتز می پرسد که مسئول “مطمئن شوید … به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در سراسر این کشور دسترسی به گرفتن آزمایش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” Fauci پاسخ: “سیستم — سیستم نیست — نیست واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما می پرسید. که یک شکست. … این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه.”

مارس 13: مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی. دولت دارای coronavirus نیروی کار جلسه که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک “مشارکت جدید” با بخش خصوصی است. “ده روز پیش من با هم به ارمغان آورد اجرائی تجاری labs در کاخ سفید و کارگردانی آنها را به سرعت شروع به کار بر روی یک راه حل به طور چشمگیری افزایش دسترسی به آزمایش,” او می گوید.

در همان جلسه Fauci می گوید: “این سیستم طراحی شده بود — برای آنچه در آن بود طراحی شده برای آن را به خوبی کار می کرد. CDC طراحی یک سیستم خوب. اگر شما می خواهید برای دریافت نوع پتو تست و در دسترس است که هر کسی می تواند آن را دریافت و یا شما حتی می تواند انجام نظارت برای پیدا کردن آنچه penetrance این است که شما باید به آغوش بخش خصوصی است. و این همان چیزی است که شما در حال دیدن دلیل این که شما نمی توانید آن را انجام دهید بدون آن. بنابراین زمانی که من گفت که من به معنای سیستم طراحی نشده بود برای آنچه ما نیاز داریم. در حال حاضر به دنبال به جلو به سیستم خواهد شد مراقبت از آن را.”

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده اعتبارات مغلوب ساختن پیشی جستن به درخواست “کل تعمیرات اساسی تست رویکرد” و خواستار “بخش خصوصی آزمایشگاه” به منظور توسعه آزمون. “پس از جلسه هفته گذشته عمده تجاری تجهیزات آزمایشگاهی و تشخیصی شرکت در زمان اقدام فوری اتخاذ و توسعه جدید تست سیستم,” او می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و Birx نشان می دهد گوگل در حال توسعه یک غربالگری وب سایت است که تعداد زیادی از آمریکایی ها می تواند با استفاده از به دیدن اگر آنها باید آزمایش می شود و جایی که آنها می تواند به یک تست دریافت کنید. اما به نظر می رسد وب سایت این است که یک پروژه از یک شرکت به گوگل و محدود به منطقه خلیج سان فرانسیسکو.

مارس 16: Roche اعلام کرد که آن را به اتمام حمل و نقل اولین 400,000 از آن بالا-حجم آزمون ها به بيمارستان ها و آزمايشگاه های مرجع تا پایان هفته.

مارس 16: مجموع 41,814 آزمایشات انجام شده در ایالات متحده با توجه به COVID پیگیری پروژه.

مارس 21: FDA اعلام آن را داده اورژانس با استفاده از مجوز برای یک 45 دقیقه ای آزمون طراحی و توسعه توسط Cepheid به صورت point-of-care استفاده در بیمارستان ها برای کمک به مدیریت بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی. Cepheid برنامه شروع به حمل و نقل آزمون تا پایان ماه مارس است.

آوریل 24: مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت tout یک نقطه عطف در تست و گفت که بعد از ایالات متحده انجام خواهد شد که “آزمایش” در هشت روز از کره جنوبی انجام داده بود “در هشت هفته است.” اما در سرانه اساس ایالات متحده هنوز نشدم پشت کره جنوبی و کشورهای دیگر به ما توضیح دهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بدون شواهد است که ایالات متحده در آزمون “در نظر گرفته شده است بهترین تست.” یک کارشناس گفت: ما وجود دارد “هیچ دلیلی برای باور ما آزمون ها بهتر (یا بدتر)” از کسانی که در حال اجرا در کشورهای دیگر.

آوریل 27: ابوت labs اعلام کرد که آن را دریافت کرده اضطراری با استفاده از مجوز از FDA برای آن نقطه از مراقبت های آزمون فراهم می کند که نتایج در عرض 13 دقیقه. بر خلاف LabCorp یا Quest Diagnostics آزمون نمونه نیازی به ارسال به آزمایش می شود — یک فرایند است که می تواند چند روز — و به جای آن می تواند اجرا بر روی یک توستر-اندازه دستگاه در درمانگاه های مراقبت های فوری و یا دفاتر پزشکان.

مارس 31: ایالات متحده در حال انجام 1.1 میلیون آزمون با توجه به COVID پیگیری پروژه.

مارس 31: کالیفرنیا ، مایک DeWine از اوهایو می گوید سی ان ان دولت نیست “کاملا مطمئن” هنگامی که آن را یک قله در موارد اما انتظار آن خواهد بود “بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه.” DeWine می گوید: “بخشی از این محور توسط این واقعیت است که ما لازم نیست که شما می دانید گسترده تست. که منحصر به فرد است به اوهایو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de