در اوایل ماه مارس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که محدودیت های او قرار داده شده در سفر به چین “نجات بسیاری از زندگی” ادعا می کنند که به رشد “احتمالا ده ها هزار نفر” و “صدها هزار نفر” در اوایل ماه آوریل است. اما ما هیچ پشتیبانی برای چنین آمار و ارقام.

معدود مطالعاتی که انجام شده است برآورد آمریکا و دیگر کشورها محدودیت های مسافرتی در مورد چین تا به حال متواضع اثرات کاهش اولیه گسترش در خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر. ما نمی پیدا کردن یک مطالعه که در نگاه آمریکا محدودیت و ما تنها یک غیر کارشناسی, تحصیل در استرالیا, است که تاثیر چنین سیاست های مرگ و میر در, هر چند که محدودیت های قابل توجهی.

مطالعات گذشته بیش از حد در بر داشت بین المللی محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر در راه گسترش بیماری اما کمی به آنها را شامل.

سعد B. Omer, مدیر ییل موسسه بهداشت جهانی گفت: ما او را ندیده است هیچ مدرکی برای حمایت از رئیس جمهور ادعا می کند. مطالعات قبلی از ویروس ها با تولید مثل تعداد 1.9 یا بالاتر به معنی متوسط تعداد افراد دیگر یک فرد آلوده نشان داده اند که محدودیت باید بسیار دقیق به یک اثر او گفت:. محدودیت های مسافرتی “می تواند تاثیر داشته باشد اگر شما تعطیل 90 ٪ از تمام سفر” عمر گفت. اما “حتی پس از آن تاخیر آن را کمی اما آن را متوقف نمی آن.”

عمر همکاری یک Feb. 3 مقاله در مورد چرا ممنوعیت سفر را متوقف نمی coronavirus.

الکس سریال کوتاه مدیر مهاجرت, مطالعات آزادیخواه موسسه Cato مرکز جهانی آزادی و رفاه و نگاه چند از همان مطالعات مورد بررسی قرار می دهیم و به این نتیجه رسیدند که “خود به خود محدودیت های مسافرتی را کمی اما تاخیر شروع یک بحران ذهنیت و تغییر منحنی به سمت راست به جای مسطح آن است.”

به عنوان ما در بر داشت با قبل ادعا می کند از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات باید به تدریج رشد کرده است:

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 5, Fox News, town hall: اما به عنوان به زودی به عنوان من شنیده ام که چین تا به حال مشکل من گفت: “چه می گذرد ؟ چگونه بسیاری از مردم در حال آمدن است؟” … [Y], ou هر دو می دانیم که من بسته مرزهای بسیار زود است. …. شما می دانید, آن را نجات بسیاری از زندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 17 coronavirus نیروی کار جلسه: ما را به چین منبع بسیار زود است. بسیار زود است. به مراتب زودتر از حتی حرفه ای بزرگ می خواست انجام دهد. و من فکر می کنم, در پایان, که خواهد بود که باید ذخیره فوق العاده ای تعدادی از زندگی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 24 فاکس نیوز مجازی تاون هال: من تصمیم به نزدیک به چین است. … هزاران و هزاران نفر از مردم بیشتر — احتمالا ده ها هزار نفر خواهد بود مرده در حال حاضر اگر من نیست که تصمیم گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 7, وظیفه نیروی جلسه: و من نام تمام انواع نام وقتی که من را به چین است. …. اگر من آن را انجام نمی — اگر من انجام این کار ما می اید تا به حال صدها نفر از هزاران نفر از مردم در حال مرگ است.

ما خواسته کاخ سفید برای حمایت از رئیس جمهور ادعا می کند به طور خاص وجود دارد که آیا برای حمایت از ادعای خود از “دهها هزار نفر” یا “صدها هزار نفر” از زندگی را نجات داد. ما نمی دریافت پاسخ.

در Jan. 31 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی برای رمان coronavirus و اعلام محدودیتهای سفر به چین, موثر, Feb. 2. از آن تاریخ وجود داشت و نه تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان کروناویروس در آمریکا هر چند وجود داشته است بسیار کمی تست. که در آن نقطه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ارسال کیت های آزمایش برای سلامت عمومی آزمایشگاه بنابراین همه تست انجام شد از طریق سی دی.

در حال حاضر ایالات متحده دارای بیشترین تایید COVID-19 نفر در جهان است. همانطور که در آوریل 10, ایالات متحده آمریکا به حال بیش از 486,000 موارد و نزدیک به 18 ، 000 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

تحت محدودیت های مسافرتی و غیر شهروندان ایالات متحده دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و ساکنان دائم ممنوع شد, از ورود به ایالات متحده اگر آنها در حال سفر به چین ظرف دو هفته گذشته.

تحقیق در Coronavirus محدودیت های مسافرتی

همانطور که ما قبل از نوشته یک مطالعه منتشر شده در مجله علم در مارس 6 تخمین زده می شود که محدودیت های مسافرتی نهاد در ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و کسانی که در محل قرار داده و با چندین کشور در اوایل ماه مارس در مورد چین خواهد “تنها به میزان متوسطی” بر گسترش این بیماری همه گیر.

محققان یک تیم از آمریکا و ایتالیا و چین به رهبری دانشگاه در بوستون — با استفاده از یک مدل برای برآورد تاثیر است. این مدل نشان داد که ممنوعیت سفر در ووهان “در ابتدا موثر در کاهش بین المللی مورد کند واردات” اما “تعداد موارد مشاهده شده در خارج از سرزمین اصلی چین را رشد آن بعد از 2-3 هفته از مواردی است که سرچشمه در جای دیگر.” آن یافت می شود که محدودیت های اعمال شده توسط کشورهای دیگر را “متوسط اثر” اگر آنها کاهش می یابد, سفر به و از چین تا 90% مگر کسانی که محدودیت بودند “زوج با مداخلات بهداشت عمومی و تغییرات رفتاری است که رسیدن به یک کاهش قابل توجهی در این بیماری توانايی انتقال.”

به عبارت دیگر محدودیت های مسافرتی می تواند تاخیر اما نه جلوگیری از گسترش این بیماری و اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست رفتارهای خواهد کاهش انتقال این بیماری است.

مطالعه دیگری که در ماه مارس منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم به طور مشابه یافت می شود که محدودیت های مسافرتی و فرودگاه نمایش فیلم در کشورهای مختلف “احتمال کاهش میزان صادرات از سرزمین اصلی چین به کشورهای دیگر اما کافی برای جلوگیری از گسترش جهانی COVID-19.”

محققان عمدتا با ییل دانشکده بهداشت عمومی گفت که “سریع تماس با ردیابی” بود و “ضروری” برای محدود کردن فرد-به-فرد گسترش یافته است.

مطالعه را پیدا کردن که سفر مستندات در محل قرار داده در ووهان و هوبئی استان کاهش روزانه نرخ صادرات از موارد از چین توسط 81.3% به طور متوسط Feb. 15. “در این مرحله اولیه از این بیماری همه گیر کاهش در میزان صادرات می تواند تاخیر واردات از موارد به شهرستانها تحت تاثیر COVID-19 شیوع خرید زمان به هماهنگی مناسب در سلامت عمومی پاسخ” این مطالعه گفت.

این مطالعه همچنین نشان داد که فرودگاه غربالگری “تنها متوسط سود” در اوایل این بیماری همه گیر به عنوان بسیاری از مردم — 64% — سفر در طول دوره کمون قبل از برگزاری نمایشگاه علائم.

در این بررسی که با تکیه بر داده ها بر روی شیوع بیماری در چین و هواپیمایی اطلاعات شبکه خود را تخمین می زند به این نتیجه رسیدند که سفر محدودیت اقدامات “بعید است برای جلوگیری از شیوع” اما آنها می تواند تاخیر واردات از موارد ارائه زمان برای تاثیر پذیری مناطق برای آماده سازی بهداشت عمومی پاسخ.

یک سوم مطالعه اخیر توسط محققان در چین, آمریکا و انگلیس در نگاه هر دو به محدودیت های مسافرتی و دیگر اقدامات اضطراری در محل قرار داده در چین تنها برآورد که تعطیل ووهان کند این ویروس به دیگر شهرستانها در چین توسط 2.91 روز.

مطالعه منتشر شده در علم در 31 مارس به این نتیجه رسیدند که تاخیر “ارائه شده زمان بیشتری برای آماده شدن برای ورود COVID-19 در بیش از 130 شهر در سراسر چین است اما نمی خواهد که پیشتر پس از انتقال عفونت صادر شده بود به مکان های جدید از ووهان.”

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ستایش است مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی در چین گفت: آمریکا پرداخته و با کاهش تعداد موارد به دلیل سیاست. در یک کنفرانس مطبوعاتی در فوریه. 29, Fauci گفت: “اگر ما تا به حال انجام داده است که ما را به حال بسیاری از موارد حق در اینجا است که ما باید با خرید و فروش.”

مطالعات ما ذکر شده نشان می دهد که محدودیت های مسافرتی می تواند آهسته اما متوقف نشده واردات COVID-19 در ایالات متحده, اما زمانی که ما در نگاه به این مسئله در اوایل ماه مارس, دکتر جنیفر Nuzzoارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: ما هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که برخی از دلایلی که ممکن است این مورد عمدتا عدم تست به خصوص در اوایل.

“[W]e نیست به طور جدی به دنبال موارد در ایالات متحده” Nuzzo گفت.

ابتدا سی دی معیارهای تست تمرکز بر کسانی که با علائم که نیز تا به حال شده است به ووهان و یا تماس با کسی که مشکوک یا تایید به COVID-19. اواخر فوریه کسانی که معیارهای شامل هر کسی که با یک تب که در بیمارستان بستری شد با یک بیماری تنفسی. در مارس 3, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد پزشکان می تواند به منظور آزمون اگر آنها فکر می کردند یک نیاز بود.

همچنین ایالات متحده محدودیت های محدود شد. در ماه فوریه Nuzzo گفت: کشورهای دیگر از جمله ژاپن و سنگاپور و کره جنوبی تا به حال تعداد قابل توجهی از coronavirus موارد, اما آنها موضوع را به محدودیت های مسافرتی. آمریکا “به احتمال زیاد باید آن را برداشت” اگر مسافران از آمدن به ایالات متحده آمریکا از این کشورها آلوده به ویروس “چون ما نیست, با استفاده از این کشورهای دیگر به عنوان معیار برای, تست,” او گفت:.

عمر از دانشگاه ییل موسسه بهداشت جهانی تکرار است که گفت: “افرادی که از ایتالیا نمی خواهد متوقف شده است” آیا آنها به نمایش گذاشته علائم یا نه. (مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت در سفر از اروپا رفتن نیست به اثر تا مارس 13.)

توانایی این ویروس به طفره رفتن محدود محدودیت های مسافرتی پرسش در مورد یک مطالعه ما پیدا کردن که برآورد تاثیر مرگ و میر. مطالعه — که نبوده است کارشناسی — برآورد استرالیا محدودیت در سفر از چین را کاهش پتانسیل تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در این کشور طی سال آینده است. اما آن را نمی در نظر گرفتن هر گونه تاثیر موارد در آینده از کشورهای دیگر گفت: آن را “نشان می دهد که اصل ممنوعیت سفر و سلامت عمومی تاثیر بر بیماری کنترل با استفاده از چین به عنوان یک مطالعه موردی.”

مطالعه شده و بدون بررسی دقیق در medRxiv در مارس 12, برآورد, سفر, محدودیت اجرا Feb. 1 می, کاهش مرگ و میر 87 درصد بیش از 400 روز است. مورد مرگ و تعداد نسبتا کم در استرالیا: 6,215 موارد و 54 مرگ و میر به عنوان از آوریل 10, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و پزشکی.

مطالعات گذشته, پیدا, تاخیر نمی مهار

چند مطالعات گذشته باید نگاه تاثیر محدودیت های مسافرتی در شیوع. آنها همچنین دریافته اند برخی از تاخیر در گسترش این بیماری اگر محدودیت های قابل توجهی هستند اما نه مهار.

  • 2014 بررسی 23 مطالعات در مورد تاثیر سفر محدودیت در گسترش آنفلوانزا در بر داشت به طور کلی آنها “تنها محدود اثر” درجه آن متفاوت است بسته به محدودیت های خود اپیدمی اندازه توانايی انتقال ویروس و دیگر ملاحظات جغرافیایی. بررسی منتشر شده در بولتن سازمان بهداشت جهانیگفت: “در انزوا و محدودیت های مسافرتی ممکن است تاخیر در گسترش و اوج بیماری های همه گیر توسط چند هفته یا چند ماه اما ما هیچ مدرکی وجود ندارد که آنها را شامل آنفلوانزا در یک منطقه جغرافیایی تعریف شده.”
  • در سال 2011 مطالعه (که در بالا مرور) در سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای مرغی منتشر شده در مجله PLOS One در بر داشت که سفر محدودیت ایجاد 40 درصد کاهش در ترافیک هوایی به مکزیک منشاء آنفلوانزا فشار ناشی از سه روز کمتر یا تاخیر, به طور متوسط در اولین وارداتی موارد رسیدن به کشورهای دیگر است. آن گفت که “هیچ مهار شد به دست آورد از جمله محدودیت.” حتی با این فرض بعید است 90 درصد ترافیک هوایی کاهش این مطالعه گفت: “در نتیجه تاخیر خواهد بود و منظور از 2 هفته.”
  • 2012 مطالعه منتشر شده در BMC بیماری های عفونی توسط محققان در هنگ کنگ تخمین زده است که “تحمیل 99% مسافرت هوایی محدودیت” را به تاخیر می اندازد اوج جدید و همه گیر آنفلوآنزا در هنگ کنگ “تا دو هفته.” اما “[a]ntivirals و بستری شدن در بیمارستان پیدا شد که بیشتر موثر در حمله کاهش نرخ نسبت به محدودیت های مسافرتی” مطالعه گفت.

این امکان وجود دارد که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین می تواند تا به حال برخی از تاثیر در کاهش واردات از موارد به آمریکا اما ما ندارد و شواهد که یا از آنچه که تاثیر است, اجازه دهید به تنهایی شواهد که “صدها هزار نفر” از زندگی بودند را نجات داد به عنوان رئیس جمهور ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im