مغلوب ساختن پیشی جستن لرزان هشدار در مورد تقلبی پست الکترونیکی-در برگه های رای

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ramped تا خود را به لفاظی در مورد رای گیری تقلب شامل دخالت خارجی — به طور خاص ساخت این ادعای بی اساس است که “میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی” و در نتیجه “تقلب” در انتخابات.

رای گیری کارشناسان می گویند وجود دارد متعدد تدارکاتی موانع مانند بازتولید رای گیری در حوزه های قضایی متعدد و پادمان امنیتی مانند بارکد و امضای چک که جلوگیری از یک دولت خارجی از لغزش تعداد زیادی از تقلب در رای گیری گذشته انتخابات. کسانی که پادمان را مانند یک برنامه بسیار بعید است به نتیجه آرای تقلبی بودن بازیگران, کارشناسان می گویند, و قطعا به اندازه کافی برای نوسان انتخابات ریاست جمهوری.

متعدد رای گیری کارشناسان به ما گفت که آنها آگاه بودند از هر گونه موارد تقلبی برگه های رای در انتخابات گذشته است. اما اگر بازیگران خارجی بودند به تلاش چیزی بود که در این سال برخی از کارشناسان بر این باورند که هدف ممکن است به احمق انتخابات بلکه برای ایجاد هرج و مرج و سردرگمی در میان رای دهندگان آمریکایی بسیاری از آنها ممکن است در رای گیری توسط پست الکترونیکی برای اولین بار و ممکن است فریب به رای گیری با رای تقلبی است که هرگز محسوب می شود.

در حال انجام و اغلب گمراه کننده مبارزه با گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها هشدار داد در مورد تقلب در آراء. اخیرا تهمت هشدار داد که از دخالت خارجی.

در یک سخنرانی در ایالت آریزونا در ژوئن 23 مغلوب ساختن پیشی جستن مطرح شده این سوال در مورد پست الکترونیکی-در برگه: “آنها می خواهند counterfeited توسط گروه های داخل کشور ما? می شود آنها را counterfeited شاید میلیون ها توسط قدرت های خارجی که نمی خواهید برای دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این دلیل که هیچ کس نمی شده است سخت تر در تجارت و یا ساخت کشور ما بزرگ دوباره؟”

صحبت در مورد “پتانسیل فوق العاده ای برای تقلب و سوء استفاده” با گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری تهمت هشدار داد در سخنان on May 28, “آنها حتی می توانید نسخه قابل چاپ برگه های رای. آنها همان کاغذ همان دستگاه — هیچ چیز ویژه — آنها همان کاغذ همان دستگاه. آنها چاپ برگه های رای. و بیل [دادستان کل ویلیام Barr] را مجبور به انجام یک کار بزرگ برای گرفتن آنها آن را انجام می دهند و یا خود را به مقامات دولتی را به.”

در سخنان 26 مه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها حتی چاپ آنها. آنها با استفاده از همان مقاله همان ماشین آلات و آنها را چاپ برگه های رای غیر قانونی. و آنها خواهید بود ارسال آنها توسط صدها هزار نفر و کسی به دانستن تفاوت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نگرانی شده اند تکرار Barr.

بر گفته از نیویورک تایمز مجله برای مقاله منتشر شده در ژوئن 1, “ما شده است صحبت کردن در مورد چگونه از نظر نفوذ خارجی وجود دارد تعدادی از کشورهای خارجی است که می تواند به راحتی تقلبی رای قرار دادن نام بر روی آنها و ارسال آنها را در. و این می تواند بسیار سخت به مرتب کردن چه اتفاقی می افتد.”

در یک مصاحبه با فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی” بر هشدار داد که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری “باز floodgates به تقلب” و او به طور خاص ابراز نگرانی در مورد کشورهای خارجی ایجاد تقلبی برگه های رای. (با شروع در 15:00.)

Barr, ژوئن 21: در حال حاضر یک کشور خارجی می تواند نسخه قابل چاپ کردن ده ها هزار نفر از تقلبی رای گیری می شود و بسیار سخت برای ما به تشخیص بود که درست و کدام اشتباه بود رای گیری. بنابراین من فکر می کنم آن می تواند — آن را می تواند ناراحت و تضعیف اعتماد به نفس در یکپارچگی ما انتخابات است.

ما به خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی برای تعیین رئیس جمهور اظهارات. او به این معنی است که میلیون ها نفر از آرای تقلبی خواهد بود بازیگران با توجه به تقلبی رای گیری ایجاد شده توسط دولت های خارجی? یا او معنا که تقلبی رای گیری ممکن است توزیع شود به اشتباه رای دهندگان یا با فریب آنها را به ارسال یک جعلی رای به یک آدرس جعلی و یا خسته کننده آنها را به نقطه ای که آنها رای نمی دهند و در همه ؟

ما نمی توانید پاسخ.

تقلبی برگه های رای به بازیگران جعلی رای ؟

اگر رئیس جمهور به معنای سابق — که دولت های خارجی را ایجاد میلیون ها نفر از تقلبی آراء و که به اندازه کافی از آنها ممکن است لغزش های انتخاباتی به نوسان انتخابات — بسیاری از رای گیری کارشناسان می گویند که غیر ممکن خواهد بود.

“این نوع از تقلب رئیس جمهور و دادستان کل توضیح داده شده است مسخره. این نمی تواند اتفاق می افتد” Richard L. Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشکده حقوق و نویسنده کتاب “رای گیری جنگ” گفت: ما از طریق ایمیل. “سازمان های خارجی را به شکل از چگونه به را دقیق رای گیری رای دهندگان در مقیاس بزرگ—با هر رای گیری متفاوت در نظر نژادها تحت پوشش تکراری همان کاغذ سهام تکرار بارکد در بسیاری از دولت های رای, پاکت, جعل امضا (و به طور بالقوه شاهد امضا) و باید دقیق رای دهندگان اطلاعات مانند گذشته چند رقم از یک مجوز درایور. آن است که فراتر مضحک و به نظر می رسد در نظر گرفته شده برای انجام این کار بیش از تضعیف اعتماد رای دهندگان در یکپارچگی 2020 انتخابات است.”

وندی R. Weiser که هدایت دموکراسی برنامه در Brennan Center for Justice در دانشگاه نیویورک از قانون وجود دارد گفت: کافی فرایندهای تایید شود تا او کمی نگرانی که کشورهای خارجی می تواند دخالت در انتخابات آمریکا در راه است که.

برای مثال او به ما گفت که بسیاری آمده است که استفاده از پست الکترونیکی-در برگه های رای نیز با استفاده از بارکد همسان به یک فرد خاص در رای دهندگان فایل های. در این رای گیری پاکت کوک به افراد خاص در فایل های رای دهندگان و معمولا شامل اطلاعات شخصی مانند تاریخ تولد یا راننده مجوز شماره. و امضاهای مورد نیاز و همسان در برابر آنهایی که در فایل. اگر دولت های خارجی می خواستم برای ضبط آرای تقلبی آنها می خواهم نه تنها باید برای ایجاد یک کپی دقیق از یک انتخابات محلی بلکه شامل است که رای دهندگان اطلاعات, او گفت:.

“واقعا وجود دارد یک دوجین راه های مختلف” که در انتخابات خواهد می دانم که اگر برگه های رای تقلبی بود Weiser گفت. “آن را متوجه خواهد شد و برگه های رای خود را حتی نمی توان در وهله اول. وجود لایه های متعدد حمایت می کند.”

همین دلیل است که او گفت: او را “آگاه باشید از هر گونه موارد تقلبی برگه های رای. این فقط چیزی نیست که ما تا کنون دیده می شود اتفاق می افتد قبل از.”

درست است که بازیگران خارجی در حال تلاش برای دخالت در انتخابات آمریکا, او گفت:, و دولت های محلی باید بهتر آماده برای که. با این حال او گفت که او نگران این تقلبی رای گیری سناریو رئیس جمهور و دادستان کل توصیف.

جاستین لویت یک استاد حقوق در Loyola Law School و تقلب انتخابات متخصص توافق لجستیکی موانع ایجاد چشم انداز یک دولت خارجی با موفقیت فریب انتخابات با آراء تقلبی خیالی ایده.

“پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ شده بر روی کاغذ مخصوص با خاص بارکد منحصر به فرد به هر انتخابات و ویژه با ما پست الکترونیکی انتخابات نشان” لویت گفت: ما از طریق ایمیل. “اگر یک کشور خارجی یا یک نهاد خصوصی رفت و به مشکل به ساخت آراء نمی شود آنها تحویل داده شده توسط USPS و آنها را نمی توان به عنوان خوانده شده و یا پذیرفته شده توسط آمریکا انتخابات. به علاوه حتی اگر آنها به نحوی موفق به کشف همه مربوطه غیر جزئیات عمومی برای همه متفاوت انتخابات حوزه های قضایی و دریافت از طریق برگه های رای به فردی رای دهندگان با نژادها آنها انتظار می رود به رای گیری در انتخابات دفاتر مطابقت امضا در خارج از absentee ballot پاکت نامه به امضا در فرم های ثبت نام رای دهندگان.”

توضیح میدهد که چگونه و چرا ایالات متحده خدمات پستی به احتمال زیاد پرچم جعلی رای لویت اشاره کرد که “USPS می داند که انتخابات پست الکترونیکی اولویت تخصصی و تحویل فقط در زمان های خاص – و روش های خاص آن را به طوری که آن را دریافت نمی کند از دست داده است.” برگه های رای هستند که “در جزئی راه … خواهد ماشه بسیار قابل توجهی آلارم بسیار به سرعت,” او گفت:.

“همچنین انتخابات برگه های رای آمده از انتخابات دفاتر” لویت گفت. “USPS می داند که آنها در آینده و جایی که آنها در حال آمدن از. بنابراین به منظور به ماشه آلارم ساختگی نهاد خارجی را مجبور به نه تنها تحویل برگه های رای در یک راه است که اساسا غیر قابل کشف برای هر فرد رای گیری, اما آنها می خواهم که به عملیات فیزیکی در همان مکان به عنوان تمام انتخابات دفاتر که آراء آنها می خواستند به تکرار ارائه برگه های رای به صورت فله پستی که دقت می کنید آمیخته (بدون توجه به هر کسی) با انبوه برگه های رای کاهش یافته است توسط مقامات انتخابات. USPS قصد ندارم به ارائه 100,000 آراء به لس آنجلس رای دهندگان اگر کسانی که برگه های رای که کاهش یافته است را به صورت فله در مشهد اداره پست بسیار کمتر اگر وجود دارد یک کامیون از آراء در آینده از خارج از کشور. و حتی یکی slipup محلی خواهد بود به اندازه کافی برای هشدار پستی بازرسان که در تماس با هر یک از دیگر در سراسر کشور.”

با توجه به همه این موانع لویت گفت: “به این باور است که این می تواند و یا اتفاق می افتد و میلیون ها بار بیش از plotline به ضعیف تحقیق مدرسه خلاق نوشتن انتساب است.”

“نزدیک ترین آنالوگ به آنچه که رئیس جمهور به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد – یکی از vanishingly چند absentee ballot حالت که ندارد به چاپ ویژه کاغذ – فدرال نوشتن-در غایب رای گیری استفاده می شود به طوری که اعضای (و شهروندان خارج از کشور) هنوز هم می تواند بازیگران معتبر انتخابات حتی اگر آنها در شرایط جنگی. آن استفاده شده است از سال 1986 به کمک اعضای رای ایمن و قابل اعتماد به عنوان یک ایمن برای ایمیل به طور منظم-در برگه های رای” لویت گفت. “مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که این برنامه مورد آزار قرار گرفته و در همه بسیار کمتر با میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ شده توسط کشورهای خارجی” در این 34 سال از وجود آن است. و من آن را تعجب آور (و ناراحت) که رئیس جمهور خواهد بود خواستار به سرکوب انواع برگه های رای به طور منظم مورد استفاده توسط اعضای نظامی است.”

کاشت هرج و مرج و سردرگمی

لوگان Churchwell ارتباطات مدیر برای عموم علاقه حقوقی بنیاد محافظه کار گروه حقوقی که مخالف گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری اذعان دارد که “تا حد زیادی به” استدلال ساخته شده توسط کسانی که رای گیری کارشناسان و تقلبی برگه های رای که “احتمالا نمی خواهید به ترفند انتخاباتی.” اما تمرکز بر این که آیا تقلبی رای گیری ممکن است در نتیجه آرای تقلبی بودن پذیرفته شده و شمارش نقطه از دست رفته ممکن است.

“شما نمی خواهید به اشتباه انتخابات مقامات” Churchwell گفت: “اما شما می تواند باعث سردرگمی با کاربران نهایی رای دهندگان خود را دارند.”

به عبارت دیگر Churchwell گفت: تقلبی آراء لازم نیست به اندازه کافی خوب برای فریب مقامات انتخابات آنها تنها باید به اندازه کافی خوب برای فریب برخی از رای دهندگان و یا حداقل به علت سردرگمی در میان رای دهندگان و ایجاد هرج و مرج و بی اعتمادی عمومی در میان مردم در این انتخابات روند.

اگر چه Churchwell گفت: او را قبل از هرگز دیده می شود هر کسی سعی می کنید برای ایجاد تقلبی آراء آن را نمی خواهد بود به اندازه کافی رای دهندگان اطلاعات و جزئیات از طریق رای گیری در دسترس عموم داده برای ایجاد قانع کننده جعلی رای, او گفت:.

“هر ابزار شما نیاز به انجام این است که یک رکورد” Churchwell گفت.

Churchwell گفت: فرض بر این است که “گرفتن برخی از نوع از اطلاعات است که این نوعی نگرانی است.”

ما رسیده به وزارت دادگستری برای دیدن اگر آن را به اطلاعاتی که دولت های خارجی ممکن است در برنامه ریزی چنین عمل اما DOJ کاهش یافته است به نظر. بر به گفته نیویورک تایمز برای ژوئن 1 مقاله “من نگاه نمی به” دولت های خارجی اقدام به تولید جعلی اند. این بار گفت: بار ارائه شده “هیچ مدرکی برای اثبات که این یک احتمال واقعی است.”

پنج متحده در حال حاضر انجام انتخابات در درجه اول توسط پست الکترونیکی-در رای: یوتا, کلرادو, هاوایی, واشنگتن و اورگان است. متعدد در کشورهای دیگر در حال تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. متحده از جمله میشیگان, آیووا, گرجستان, نبراسکا و غرب ویرجینیا را فرستاده غایب و یا پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای ثبت نام رای دهندگان. کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا و نوادا را ارسال و یا ارسال ایمیل واقعی-در برگه های رای به همه ثبت نام رای دهندگان در کشورهای خود را.

Churchwell گفت: بد بازیگران به احتمال زیاد هدف متحده که در آن پست الکترونیکی-در انتخابات است که به طور قابل توجهی گسترش یافته و برای اولین بار و در جایی که اکثر رای دهندگان نمی خواهد که در یک چارچوب مرجع به نقطه تقلبی در رای گیری.

“اگر هدف این است که به اشتباه به مردم شما می خواهید برای رفتن به کشورهای که در آن پست الکترونیکی-در انتخابات بود که شایع نیست و در جایی که مردم رای دادند نه توسط پست قبل” Churchwell گفت.

در چنین متحده رای دهندگان جدید به پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است متقاعد شود به ارسال یک رای تقلبی به جعلی آدرس که در آن برگه های رای خود را به سادگی دور انداخته شود ، یا Churchwell گفت: رای دهندگان ممکن است دو رای — یکی واقعی و یکی جعلی — و نمی دانم به چه فکر کنم.

“که تنها افزایش بی اعتمادی نسبت به سیستم,” او گفت:.

در یک بیانیه ارائه شده به FactCheck.org هانس فون Spakovsky, مدیر, قانون انتخابات, اصلاحات, ابتکار در محافظه کار و بنیاد میراث گذاشته a step-by-step طرح برای چگونه یک دولت خارجی می تواند ایجاد تقلبی برگه های رای به اشتباه رای دهندگان.

“اگر یک خارجی جاسوسی عمل می خواستیم برای ایجاد توده هرج و مرج و سردرگمی و تاخیر طولانی در روند انتخابات نصب چنین عملیات که در زمان استفاده از ایالات متحده است که در حال رفتن به همه-mail انتخابات و یا بسیار افزایش استفاده از رای غیابی خواهد بود که دشوار است” فون Spakovsky گفت.

یک آژانس جاسوسی می, او گفت:, ارسال تقلبی رای گیری برای رای دهندگان یا جعل رای دهندگان امضا تقلبی رای گیری و ارسال آنها را به انتخابات. بر خلاف Churchwell فون Spakovksy معتقد است پیچیده جاسوسی خارجی عملیات لغزش می تواند برخی از fake mail-در برگه های رای انتخابات گذشته مقامات.

“بسته به اینکه چقدر خوب جعل و تقلب/جعل عملیات های جاسوسی آژانس ممکن است قادر به گرفتن یک درصد خاصی از آن جعلی آراء پذیرفته شده به عنوان واقعی آرا,” او گفت:.

دوباره که نقطه رقابت با رای گیری کارشناسان ما صحبت کرد و که به دلایل ذکر شده در بالا گفت: این امر بسیار بعید به احمق مقامات انتخابات با آراء تقلبی. فون Spakovsky یک عضو سابق فدرال کمیسیون انتخابات یک بحث علاوه بر ریاست جمهوری مشورتی کمیسیون انتخابات صداقت — که تشکیل شده بود مغلوب ساختن پیشی جستن در بخش به بررسی “جعلی رای دهی.” کمیسیون حل شده تنها چند ماه پس از آن ایجاد شد بدون گزارش هرگونه اثبات تقلب گسترده.

صرف نظر از اینکه تقلبی برگه های رای در واقع در نتیجه آرای تقلبی فون Spakovsky گفت: “حتی فقط باعث هرج و مرج و سردرگمی آسیب رساندن به اعتماد به نفس عمومی در یکپارچگی نتیجه احتمالا یک هدف ارزشمند برای دشمنان خارجی.”

ما به شما اجازه خوانندگان تصمیم می گیرید که آیا تهمت هشدار داده است که کشورهای خارجی ممکن است تولید میلیون ها نفر از تقلبی برگه های رای به امید ثبت نام به اندازه کافی با آرای تقلبی به نکته انتخابات در برابر او.

اما بسیاری از رای گیری کارشناسان می گویند مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار که صدها هزار یا میلیون ها نفر از رای فرستاده خواهد شد و این که “کسی به دانستن تفاوت” امکان پذیر نیست. وجود دارد به اندازه کافی موانع لجستیکی و امنیتی راهکارهایی برای جلوگیری از که از موفق بودن آنها می گویند.

در برخی از موارد تهمت کلمات مبهم به اندازه کافی آن است که ممکن است او به این معنی است که گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است جلب یک دولت خارجی به تولید میلیون ها نفر از تقلبی برگه های رای در تلاش به اشتباه رای دهندگان و یا دامن زدن به بی اعتمادی در انتخابات سیستم لزوما به رکورد آرای تقلبی. اگر چه در این نقطه هیچ شواهدی وجود ندارد که یک دولت خارجی است جوجه ریزی چنین برنامه ای.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Elektronik sigaraturkuaz korsan taksi