مغلوب ساختن پیشی جستن را در شماره ماه ژوئیه سال 2020 به روز رسانی

یادداشت سردبیر: این به روز رسانی به منعکس کننده اقتصادی قابل توجه اثرات COVID-19 بیماری همه گیر. بسیاری از آمار در ما آوریل به روز رسانی شد جمع آوری شده قبل از اندازه اقتصاد بسته شد به سرعت گسترش ویروس.

خلاصه

این COVID-19 اضطراری و ناگهانی رکود اقتصادی آن باعث شده اند تا حد زیادی تغییر داده بسیاری از آزمون های آماری از مغلوب ساختن پیشی جستن سال است. پس از او در زمان دفتری:

  • 7.8 میلیون شغل از دست رفته اند — از جمله 7,100 معدن زغال سنگ شغل و 274,000 تولید شغل است.
  • نرخ بیکاری افزایش یافت و به بالاترین سطح پس از جنگ جهانی دوم بود در 1/11 درصد بیشتر شده است.
  • اقتصاد — که در حال رشد بود فروتنی — کاهش در نرخ سالانه 5 درصد در سه ماهه اول و بسیار بدتر از آن پیش بینی شده است در سه ماهه فقط به پایان رسید.
  • قیمت سهام به شدت کاهش یافته است در پاسخ به COVID-19 اما آنها پس بیشتر بهبود یافتند. NASDAQ شاخص حتی برخی از پرونده های جدید است.
  • سود شرکت sagged, به تازگی در حال اجرا 6% پایین تر (حتی بعد از مالیات) نسبت به قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،
  • اما نرخ تورم در سطح پایین باقی مانده و واقعی دستمزد هفتگی (برای کسانی که هنوز شغل) هستند تا 7.3%.

تجزیه و تحلیل

این است که ما 10 فصلنامه و به روز رسانی از “مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد” کارت امتیازی که ما ارسال شده در ژانویه 2018 و به روز شده هر سه ماه اخیرا در آوریل 13. ما انتشار اضافی به روز رسانی در هر سه ماه به عنوان آمار تازه در دسترس است.

در اینجا ما را گنجانده ام آمار است که ممکن است به نظر می رسد خوب است یا بد یا خنثی با توجه خواننده را از نقطه نظر. این راهی است که ما آن را هنگامی که ما ارسال شده و ما برای اولین بار “اوباما اعداد” مقاله بیش از هفت سال پیش — و در این سه ماهه به روز رسانی و خلاصه نهایی است که به دنبال. و ما حفظ همان عمل تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

سپس به عنوان در حال حاضر ما هیچ حکم به عنوان به چه مقدار اعتبار یا سرزنش هر رئیس جمهور شایسته برای چیزهایی که اتفاق می افتد در طول زمان خود را در اتاق. نظرات متفاوت است.

شغل و بیکاری

کار رشد کمی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — سپس سقوط به عنوان COVID-19 بحران منجر به بیکاری توده.

اشتغال — پس از نه سال و پنج ماه از ثابت ماهانه سود کار خود را — طولانی ترین جمله خط در رکورد بیش از 22 میلیون شغل ناپدید شده بین اواسط ماه فوریه و اواسط ماه آوریل است.

در نقطه کم در ماه آوریل تقریبا همه کار دستاوردهای قبلی از 10 سال رفته بودند. در ماه مه و ژوئن کمی بیش از یک سوم از کسانی که شغل بودند به دست آورد به عنوان متحده کاسته COVID-19 محدودیت و بسیاری از کسب و کار اجازه داده شد به بازگشایی شده است.

با این وجود از اواسط ماه ژوئن جدید ترین ماه در, رکورد مجموع اشتغال ایستاده بود بیش از 7.8 میلیون زیر که در آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017.

حتی در ماه فوریه زمانی که اشتغال در آن بالاترین تهمت بود به مراتب پشت سر با سرعت مورد نیاز خود را به انجام برسانند کمپین به رخ کشیدن که او را “بزرگترین شغل جمهور که خدا تا کنون ایجاد شده است.” تا آن زمان به طور متوسط ماهانه به دست آوردن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود 185,000 در حالی که ماهانه به طور متوسط افزایش طول چهار سال قبل از او در زمان بود 216,000.

بیکاری — به نرخ بیکاری پس از سقوط در زمان به بالاترین میزان در نیم قرن ضربه بالا از 14.7 درصد در ماه آوریل تا کنون بالاترین از اداره آمار نیروی کار شروع به ردیابی این رقم در سال 1948.

به عنوان بخشی از اقتصاد بازگشایی تعدادی از مشاغل به آرامی شروع به بهبود می یابند و نرخ بیکاری به پایین تبدیل. اما از اواسط ماه ژوئن نرخ 11.1% — هنوز هم بالاتر از هر ماه از سال 1948 به جز آوریل و مه.

قبل از COVID-19 غوطه نرخ بیکاری در ماه فوریه و چند ماه قبل شده بود 3.5 درصد که پایین ترین سطح از دسامبر 1969 — 50 سال قبل — که آن نیز 3.5 درصد.

فرصت های شغلی — تیوی COVID-19 شوک به پایان رسید آنچه تا به حال شده است یک کارگر کمبود.

به عنوان آخرین روز کسب و کار ممکن است جدید ترین رقم در رکورد تعداد پر نشده و فرصت های شغلی در ایستاده بود 5.9 میلیون نفر است. که در آن نقطه از این تعداد تا به حال کاهش یافته 210,000 — یا 3.8% — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

تعداد شغل پر نشده بوده است به عنوان بالا به عنوان 7.5 میلیون نفر به تازگی به عنوان ژانویه 2019 که به بالاترین سطح خود در 20 سال BLS به دنبال این رقم است. و برای 23 ماه متوالی با شروع در ماه مارس سال 2018 تعداد مشاغل موجود بیش از تعداد افراد بیکار دنبال کار.

اما که همه به پایان رسید و به زودی پس از آن کاخ سفید اعلام COVID-19 اضطراری است. در پایان ممکن است وجود دارد 17.8 میلیون بیشتر پناهجویان از فرصت های شغلی.

مشارکت نیروی کار — که نرخ مشارکت نیروی کار — که رفت 2.9 درصد در طول اوباما در سال کاهش یافته است یکی دیگر از 1.3 نقاط تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نرخ مشارکت نیروی کار است که بخشی از کل جمعیت غیر نظامی سنی 16 سال و بالاتر است که یا شاغل و یا در حال حاضر به دنبال کار در چهار هفته اخیر. جمهوریخواهان اغلب با انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما برای کاهش طول زمان حتی اگر آن را با توجه بیشتر به بعد از جنگ جهانی دوم متولدین رسیدن به سن بازنشستگی و سایر عوامل خارج از کنترل هر رئيس جمهور.

نرخ بیکاری در 62.8% زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ماه فوریه که نرخ صعود کرده به 63.4 درصد افزایش 0.6 درصد است. اما همه که از دست داده بود به عنوان COVID-19 اضطراری ناشی از بسیاری از به سادگی ترک نیروی کار به طور کامل. در ماه ژوئن نرخ به bounced بازگشت اما هنوز ایستاده بود تنها در 61.5%.

تولید شغل — مشاغل تولیدی — که افزایش یافته بود تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — در زمان شیرجه رفتن عمیق به عنوان ویروس بحران مجبور موجی از بستن کارخانه.

نزدیک به 1.4 میلیون نفر تولید شغل را از دست داده بودند در ماه های مارس و آوریل است. کمی بیش از 600,000 از آن بوده است به دست آورد تا اواسط ماه ژوئن.

اما نتیجه خالص این است که از آخرین گزارش 274,000 کمتر مردم به کار گرفته شده در تولید از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، که به دنبال یک شبکه کاهش 192,000 تحت اوباما.

رشد اقتصادی

حتی قبل از COVID-19 pandemic فرستاده اقتصاد به آن زمان عمیق رکود اقتصاد آمریکا در حال رشد بود آهسته تر از مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار وعده داده شده است.

واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی رشد 2.3 درصد در سال گذشته و 2.9 درصدی نسبت به سال قبل بهتر از 1.6 درصد رشد در سال 2016 است اما به مراتب کمتر از 4 درصد به 6 درصد در سال است که تهمت وعده داده شده بارها و بارها هر دو هنگامی که او نامزد شد و همچنین به عنوان رئيس جمهور. رشد در مغلوب ساختن پیشی جستن بهترین سال بود بهتر از رشد اوباما بهترین سال 2015.

که رشد متوقف شده در فوریه و اقتصاد وارد ناگهانی شیب رکود با توجه به چرخه کسب و کار آشنایی کمیته از اداره ملی تحقیقات اقتصادی — ساخته شده از اقتصاددانان از دانشگاه های پیشرو. در سه ماهه اول سال 2020 اقتصاد کاهش در نرخ سالانه 5 درصد به گفته وزارت تجارت ایالات متحده را اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی.

بدترین هنوز به آمده است. این دفتر بودجه کنگره در آوریل 19 هوا مطلق کاهش 11 ٪ در سه ماهه دوم (آوریل تا ژوئن) تولید ناخالص داخلی واقعی — معادل سالانه نرخ کاهش از 38 درصد است. خواهد بود که تا کنون بدترین سه ماهه از سال 1947 زمانی که دولت شروع سه ماهه ردیابی واقعی تولید ناخالص داخلی. بدترین قبلا ژانویه-مارس چهارم از سال 1958 زمانی که تولید ناخالص داخلی واقعی رفت در سالانه نرخ 10 درصد.

انتظار می رود که اقتصاد به دوباره بجای اول برگشتن به برخی از درجه ای به عنوان متحده سهولت COVID-19 محدودیت — اما به آرامی.

این تازه ترین پیش بینی از فدرال رزرو هیئت مدیره و اعضای بانک فدرال رزرو رئیس جمهور صادر ژوئن 10, تولید متوسط برآورد 6.5% کاهش در تولید ناخالص داخلی واقعی برای همه 2020 (اندازه گیری از سه ماهه چهارم به سه ماهه چهارم, به جای سال به سال).

CBO است که تنها اندکی کمتر بدبین. آن را صادر شده به روز هوا جولای 2 طرح ریزی یک 5.9% کاهش در تولید ناخالص داخلی در این سال اندازه گیری سه ماهه به سه ماهه (یا 5.8% اندازه گیری شده سال به سال). CBO گفت: این شرکت انتظار دارد که رشد اقتصادی در نیمه دوم سال جاری خواهد بود و حتی کندتر از آن انتظار می رود در ماه مه.

درآمد و فقر

درآمد خانوار — قبل از COVID-19 بحران ثانیهousehold درآمد افزایش سریع طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این سرشماری را اندازه گیری متوسط درآمد خانوار رسیده $63,179 در سال 2018 افزایش $1,400 از سال 2016 پس از تنظیم برای تورم است.

از لحاظ درصد افزایش در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول است 2.3%. (ميانه رقم نشان دهنده نقطه میانی — نیمی از خانواده ها به دست آورده بیشتر از نصف کمتر است.)

این رقم رسمی است که بالاترین تا کنون ثبت بیش از رکورد قبلی مجموعه در سال 2016 و 2017. اما سرشماری مقامات گفت: کسانی که اخیر “سوابق” همه با توجه به تغییر در این بررسی سوالات در سال 2014. شروع و سپس سالانه بررسی برداشت تا برخی از منابع درآمد که قبلا از دست رفته است.

تنظیم برای این عامل و همچنین برای تغییر در روش سرشماری پردازش داده ها با شروع سال گذشته سرشماری مقامات منتشر شده “برآورد تنظیم” آمار و ارقام نشان دادن آنچه که متوسط درآمد خانوار شده اند که برای سال گذشته تا به حال زمان استفاده از پرسشنامه و روش پردازش شده در محل. بر این اساس آخرین رقم فقط چند دلار کمتر از آن بود که در سال 1999 — $63,231.

این “برآورد تنظیم” آمار و ارقام نیز نشان می دهد و حتی بیشتر افزایش طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول از آمار رسمی به دلیل جدید پردازش داده ها روش اثر پایین نگه داشتن درآمد توسط کسری از یک درصد است. بر اساس تنظیم این افزایش تحت تهمت خواهد بود $1,638 یا 2.7%.

فقر به عنوان درآمد افزایش یافت که نرخ فقر کاهش یافته است. درصد از آمریکایی ها زندگی با درآمد زیر خط رسمی فقر رفت به 11.8 درصد از جمعیت در 2018, پایین ترین سطح خود از سال 2001.

نرخ فقر در حال حاضر کاهش یافته است برای چهار سال متوالی انداختن به 1.3 درصد در سال 2015 توسط 0.8 امتیاز در سال 2016 و 0.4 امتیاز و 0.5 امتیاز در مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول.

مقررات

رشد فدرال مقررات تقریبا متوقف تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

تعداد محدود کلمات و عبارات (مانند “باید” “ممنوع” و یا “ممکن است”) موجود در کد از مقررات فدرال ماند زیر 1.08 میلیون بیشتر از سال گذشته — کمی زیر که در آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، در جولای 10, تعداد رخنه کرده بود تا کمی بالاتر از 1.08 میلیون — افزایش 3,624 (یا 0.3%) پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

که این تعداد به سختی تغییر کرده است که خروج از این گذشته زمانی که محدودیت رشد در به طور متوسط 1.5 درصد در سال در طول هر دو اوباما و جورج دبلیو بوش در سال به صورت سالانه از QuantGov ردیابی پروژه در دانشگاه جرج میسون را Mercatus مرکز.

این Mercatus تعداد محدودیت نیست تلاش برای ارزیابی هزینه یا سود هر قانون خاص — از جمله ارزیابی نیاز به درجه ای از حدس و گمان و حساس به مفروضات. اما آن را نشانی از پیگیری این حجم گسترده از قوانین فدرال با دقت بیشتر نسبت به ما پیدا کرده اند در معیارهای دیگر.

برخی از تغییرات اخیر فقط پاکسازی شاخه خشکیده درخت. در سال 2018 به عنوان مثال وزارت خزانه داری اوراق یک فصل از زامبی مانند مقررات صادر شده توسط دفتر قدیمی از صرفه جویی نظارت که نظارت پس انداز و وام صنعت قبل از لغو در سال 2011. S&Ls را پس از سقوط تحت فدرال دیگر تنظیم کننده های بانکی اما منسوخ OTS قوانین باقی مانده در این کتاب است.

اما بسیاری از قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف کرده است کاملا قابل توجه است. برای مثال در آنچه در آن به نام “بزرگترین deregulatory ابتکار این دولت” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر نهایی قانون که nullifies اوباما-عصر اقتصاد سوخت استاندارد برای خودروهای جدید و کامیون های سبک. دولت گفت که به جای فرمانده خودروسازان برای رسیدن به متوسط مسافت پیموده شده از 46.7 مایل در هر گالن توسط مدل سال 2025 مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نیاز به آنها را برای رسیدن به تنها یک میانگین از 40.4 mpg.

مثال دیگر: در سپتامبر گذشته در سازمان حفاظت محیط زیست مقرون به صرفه انرژی پاک حکومت در زمان, اثر لغو دولت اوباما قدرت تمیز طرح قانون. اوباما-دوران حکومت طراحی شده است به منظور کاهش انتشار دی اکسید کربن با تغییر دور از زغال سنگ به عنوان منبع انرژی و مورد نیاز متحده برای دیدار با خاص کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

جرم و جنایت

جرم و جنایت کاهش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

FBI سالانه جرم و جنایت در ایالات متحده گزارش منتشر شده سپتامبر. 30 نشان داد که تعداد قتل کاهش یافته است 6.9% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ،

و کاهش خود ادامه داد و به نیمه اول سال گذشته با توجه به FBI اعلام گزارش شش ماهه منتشر Jan. 21. FBI شمارش 3.9 درصد کمتر از قتل در طول نیمه اول سال 2019 نسبت به مدت مشابه در سال 2018 است.

نرخ قتل در هر 100 ، 000 نفر رفت به 5.0 در سال 2018 هنوز هم بالاتر از رکورد پایین مجموعه در سال 2014 بود که آن را 4.4. اف بی آی نمی محاسبه نرخ آن در شش ماهه گزارش بنابراین این نرخ برای سال 2019 نمی شود شناخته شده است تا تمام آمار و ارقام سال منتشر می شوند که معمولا اتفاق می افتد در ماه سپتامبر.

به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ادعا کرد که نرخ قتل شد “بالاترین آن است که در 45 سال است.” که دور از واقعی است. این نرخ را افزایش طول دو سال پایانی اوباما به 5.4 در هر 100000 نفر در سال 2016. اما بالاترین میزان در نیم قرن گذشته بود 10.2 در سال 1980.

تعداد جرایم خشونت آمیز (قتل و تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله) رفت 3.5 درصد بین سال 2016 و 2018 و کاهش یافته است یکی دیگر از 3.1 درصد در شش ماه اول از سال 2019 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

تعدادی از اموال جرائم (سرقت larceny و موتور خودرو سرقت) رفت 9.2% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را دو سال کاهش یافته است یکی دیگر از 5.6 درصد در نیمه اول سال گذشته به همان نسبت به شش ماه سال قبل.

اسلحه

فروش و تولید اسلحه به عقب کشیده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد اما به تازگی موجی دوباره.

Handgun تولید در سال 2019 تولید سالانه از اسلحه کمری و تپانچه در ایالات متحده بالغ بر 3.6 میلیون, با توجه به موقت ارقام از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

که به نمایندگی از کاهش 35.2% از سال 2016 زمانی که تولید رسید به سطح بی سابقه ای نزدیک به 5.6 میلیون نفر است.

Handgun تولید بیش از سه برابر طول اوباما در سال است. بنابراین 2018 سطح هنوز 99% بالاتر از آن بوده است در سال 2008 در سال گذشته جرج بوش در انتخابات ریاست جمهوری.

فروش تفنگ — تفنگ فروش نیز کاهش یافته است کمی — تا COVID-19 نگرانی و ژوئن تظاهرات خیابانی مجموعه ای خاموش موج جدید از خرید این سال است.

دولت نمی کند جمع آوری ارقام در خرید و فروش اسلحه. اما National Shooting Sports Foundation — تفنگ صنعت تجارت سکس — آهنگ های تقریبی آمار فروش با تنظیم FBI آمار چک های پس زمینه برای حذف آن مربوط به فروش واقعی مانند چک های مورد نیاز برای پنهان-حمل اجازه می دهد.

کسانی که NSSF-تنظیم آمار و ارقام کاهش یافته و از یک رکورد 15.7 میلیون اوباما نهایی سال به 13.2 میلیون سال گذشته است.

اما COVID-19 pandemic مجبور میلیون ها نفر از اخراج و ارسال بسیاری از هجوم آوردند به فروشگاه اسلحه. مارس به تنهایی دیدم 80% افزایش بیش از ماه مشابه در سال 2019. حتی بزرگتر از موج خرید صورت گرفت در ماه ژوئن به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی رخ داده در سراسر کشور برخی از آنها تبدیل خشونت آمیز. در ماه ژوئن NSSF-تنظیم ارقام 136 درصد بالاتر از ماه مشابه در سال گذشته است.

اخیر 12 ماه رکورد NSSF-تنظیم شکل برای پس زمینه چک شد 9.9 درصد بالاتر از رکورد سال 2016.

این آمار و ارقام پوشش تفنگ و تفنگ ساچمه ای و قبلا متعلق به سلاح های به عنوان به خوبی به عنوان جدید اسلحه. آنها تنها یک تقریب از فروش واقعی از برخی از این چک پوشش خرید سلاح های متعدد و البته برخی از فروش هنوز هم رخ می دهد بدون چک های پس زمینه.

زغال سنگ و محیط زیست

معدن زغال سنگ شغل — As a نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به “قرار ما [زغال سنگ] کارگران بازگشت به کار” اما او نیست.

همانطور که از ماه ژوئن وجود دارد 7,100 کمتر استخراج از معادن زغال سنگ شغل از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به BLS آمار و ارقام. که کاهش حدود 14%.

Coronavirus همه گیر ممکن است عجله برخی از ضرر و زیان اما در واقع نزدیک به 600 معدن شغل از دست داده بودند در اوایل سپتامبر — قبل از این ویروس به نظر می رسد در چین — هنگامی که دو وایومینگ معادن بسته شده و مالک برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. و مودی سرمایه گذار خدمات آن گفت: تا به حال شده پیش بینی 15 تا 20 درصد کاهش در ایالات متحده تولید زغال سنگ در این سال حتی قبل از این ویروس رسید.

ایالات متحده تولید زغال سنگ در سال گذشته به کمترین میزان خود در سال 41 — و آن را به رهبری بسیار پایین تر این سال است. در طول 12 ماه منتهی به مارس (جدید ترین ماه که آمار و ارقام در دسترس هستند) اداره اطلاعات انرژی تخمین زده است که 627 میلیون تن در کوتاه مدت تولید شد که 14 درصد کمتر از این رقم برای سال 2016.

چشم انداز برای کارگران معدن زغال سنگ واز حتی تلخ تر از گذشته ما گزارش. در ماه جولای EIA پیش بینی کرد که تولید زغال سنگ سقوط خواهد 29 درصد در سال 2020 در بخشی به دلیل کاهش تقاضا برای زغال سنگ-تولید برق در طول یک ویروس ناشی از رکود اقتصادی جهان.

انتشار کربن — دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از مصرف انرژی کاهش یافته و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه یک روند نزولی آغاز شده است که سال قبل از او در زمان ،

آمار و ارقام از EIA نشان می دهد تولید گازهای گلخانه ای CO2 بودند نزدیک به 3.3 درصد کاهش در اخیر 12 ماه رکورد در ماه مارس از آنها در سال 2016.

در دهه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و در مجموع 14 درصد به دلیل به طور عمده به برق, آب و برق تغییر دور از زغال گیاهان در حمایت از ارزان تر تمیز کننده گاز طبیعی به عنوان انرژی خورشیدی و انرژی باد.

EIA در حال حاضر برآورد که CO2 تولید گازهای گلخانه ای خواهد شد توسط یک رکورد 12.2 درصد در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از کاهش اقتصاد و محدودیت در کسب و کار و سفر مربوط به COVID-19.

امنیت مرزی

گذرگاه های مرزی غیر قانونی فروکش کرده و پس از افزایش در سال گذشته به بالاترین سطح خود در ده سال. اما آنها هنوز هم در حال اجرا تنها کمی پایین تر از قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

در سال گذشته به طور متوسط ماهانه 66,640 مردم دستگیر شدند و تلاش برای به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده در مرز با مکزیک بالاترین سطح از سال 2007.

اوج ماه می بود که دیدم 132,856 دغدغه های, با توجه به U. s. گمرک و حفاظت مرزی آمار. که بالاترین تعداد از مارس سال 2006 زمانی که در مجموع ماهانه آمار نزدیک به 161,000.

در طول شش ماه اول سال 2020 متوسط پایین رفته به 26,227 در هر ماه.

اقدام به عبور از مرز تمایل به بالاترین سطح خود در ماه مارس آوریل و مه و کمترین میزان در ماه دسامبر. بنابراین حتی فصلی که عامل اندازه گیری های ما در مقایسه با اکثر اخیر 12 ماه در ضبط با سال قبل از رئیس جمهور است. و برای 12 ماه گذشته دغدغه بالغ بر 422,316 فقط 4.7 درصد کمتر از سال 2016 زمانی که کل بود 442,940.

سود شرکت

پس از کسر مالیات سود شرکت همچنان در نزدیکی سطح رکورد در طول تهمت ریاست جمهوری — تا گرفتن ضرب و جرح در طول این سال همه گیر.

در طول سال 2019 آنها ضربه $1.85 تریلیون دلار در سال (نگاه کنید به خط 45) فقط تحت رکورد $1.86 تریلیون دلار ثبت شده در سال 2014. اما در سه ماهه اول این سال آنها غرق به نرخ سالانه $1.64 تریلیون با بدتر به احتمال زیاد آمده است.

جدید ترین سه ماهه رقم 6 درصد پایین تر از رقم برای سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

بازار سهام

بازار سهام در صدر یک دهه بازار گاو نر با پرونده های جدید در اوایل سال 2020 — تا پایین کاهش یافته است در ماه مارس به عنوان COVID-19 اضطراری کسب و کار مجبور به بستن و ذخیره کردن میلیون ها نفر از کارگران است.

در یک نقطه تقریبا تمام دستاوردهای تهمت سال پاک بودند. اما در طول هفته بعدی قیمت سهام بیشتر بهبود و فناوری سنگین شاخص نزدک حتی مجموعه ای از پرونده های جدید است.

این استاندارد & ضعیف است 500-میانگین سهام بسته اخیرا در جولای 16 در 42.0% بالاتر از آن جایی که روز قبل بوده است تهمت افتتاح شد.

دیگر شاخص ها نیز منعکس خوش بینی سرمایه گذاران. در جولای 16 نزدیک به میانگین صنعتی داو جونز ساخته شده از 30 شرکت های بزرگ بود تا 35.5% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن است.

و شاخص NASDAQ composite ساخته شده از بیش از 3000 شرکت ها بود تا 89.1% تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

دستمزد و تورم

روند رو به بالا در دستمزدها همچنان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و نرخ تورم باقی مانده در چک.

شاخص بهای مصرف کننده — به شاخص قیمت مصرف کننده افزایش 5.5% در طول تهمت اولین 41 ماه ادامه یک دوره طولانی تاریخی نرخ تورم پایین است.

در اخیر 12 ماه منتهی به ماه مارس شاخص تورم مصرف کننده گل رز تنها 0.7% برگزار شد توسط یک سقوط در قیمت بنزین و همه گیر باعث رکود اقتصادی. شاخص تورم مصرف کننده گل رز به طور متوسط 1.8% در هر سال از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری (اندازه گیری شده به عنوان 12 ماه تغییر پایان هر ماه) و به طور متوسط 2.4% در طول هر یک از جورج دبلیو بوش در سال است.

حقوق و دستمزد — حقوق در ادامه به رشد سریع تر از قیمت.

متوسط درآمد هفتگی در تمام بخش خصوصی و کارگران در “واقعی” (تورم) از نظر افزایش 7.3% در طول تهمت اولین 41 ماه (پایان ماه ژوئن).

این اعداد و ارقام شامل مدیران و سرپرستان. رتبه و فایل تولید و nonsupervisory کارگران — حداقل کسانی که هنوز شغل — در حال انجام حتی بهتر از کارفرمایان خود را. درآمد واقعی برای کسانی که کارگران (81 درصد از کل کارگران) رفته اند تا 8.7% تا کنون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کسانی که سود گسترش یک روند است. دستمزد واقعی در زمان شیرجه رفتن در طول رکود بزرگ 2007-2009 اما در حال افزایش است در حال حاضر پس از هدف قرار دادن یک نقطه کم در ژوئیه 2008. در طول اوباما در سال, واقعی, درآمد هفتگی افزایش 4.1% برای همه کارگران و 4.2 درصد برای رتبه بندی-و-فایل.

ضریب اطمینان مصرف کننده

اعتماد مصرف کننده در اقتصاد است که در اول رز تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان خود بدترین شیرجه رفتن در ضبط زمانی که COVID-19 اورژانس رسید.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان ماهانه شاخص برای اولین بار افزایش یافت و به اوج 101.4 در مارس 2018 که به بالاترین سطح خود در 14 سال است. آن را هنوز هم در 101.0 به تازگی به عنوان فوریه.

اما در ماه مارس و آوریل آن را در زمان شدیدترین کاهش تا کنون ثبت شده به 71.8. که پایین ترین سطح از دسامبر 2011 زمانی که این کشور در تلاش برای بازیابی از رکود بزرگ 2007-2009.

در ماه ژوئن — جدید ترین ماه رکورد شاخص رخنه کرده بود تا به 78.1. اما هنوز هم 9.1 امتیاز پایین تر از در ماه اکتبر سال 2016 فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد پس از امیدوار کننده برای افزایش رشد اقتصادی است.

قیمت خانه و مالکیت

قیمت خانه — قیمت خانه افزایش یافت و به سطح رکورد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را تصرف و تا کنون نشده است تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

ملی قیمت متوسط یک موجود تک خانه خانواده تنظیم یک رکورد $288,700 در ماه آوریل با توجه به آمار فروش از انجمن ملی از Realtors. در تازه ترین رقم ثبت شده متوسط قیمت تضعیف بازگشت تنها یک بیت به $287,700.

که $59,000 بالاتر از قیمت متوسط $228,700 برای خانه های فروخته شده در طول ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار — افزایش در مقدار 25.8%. افزایش در شاخص قیمت مصرف کننده در همین دوره بود 4.9%.

Realtors’ آمار و ارقام منعکس خام قیمت فروش بدون تلاش برای تنظیم برای عوامل مانند تغییرات در اندازه و مکان و سن و یا بیماری از خانه های فروخته شده در ماه یا سال. حتی پس از یک الگوی مشابه ظهور از S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی ایالات متحده, صفحه اصلی شاخص قیمت که در مقایسه با فروش قیمت خانه های مشابه و به دنبال اندازه گیری تغییرات در کل ارزش های موجود در خانواده های تک سهام مسکن.

به Case-Shiller شاخص مارس فروش (های اخیر در دسترس) بود که در یک رکورد بالا و 17.9% بالاتر از آن جایی که ایستاده بود در ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

هر کدام راه شما آن را اندازه گیری مالکان دیده می شود ارزش خانه خود را افزایش به سطح رکورد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

مالکیت خانه — درصد از آمریکایی ها که خود خانه های خود را ادامه داده است به بازیابی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سال 2004 نرخ مالکیت خانه آمار یک رکورد 69.2 درصد از خانواده ها برای دو چهارم اما پس از شروع یک سال طولانی اسلاید ضربه پایین در سه ماهه دوم سال 2016 در 62.9%. که پایین ترین نقطه در بیش از نیم قرن و برای کمترین ثبت شده.

نرخ بهبود 0.8 امتیاز در شش ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و رفته است تا دیگر 1.6 امتیاز پس از رسیدن به 65.3 درصد در سه ماهه اول سال 2020 اخیر اداره آمار شکل در دسترس است.

اما هنوز هم 3.9 امتیاز کمتر از سطح قله از 16 سال پیش از آن.

تجارت

(توجه داشته باشید: این ارقام منعکس کننده یک “سالانه تجدید نظر” ساخته شده توسط اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی در ژوئن 4 که تغییر تاریخی تجارت چهره های رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان سال 1999 در برخی از سالها بیش از 2٪.)

کسری تجاری که تهمت وعده داده شده به کاهش رشد بزرگتر به جای آن اما در حال حاضر این است که رهبری را.

این دولت های اخیر آمار و ارقام نشان می دهد که مجموع تراز تجاری ایالات متحده در کالا و خدمات در طول های اخیر 12 ماه ثبت (در ماه مه) تقریبا $555 میلیارد افزایش 15.3 درصد بیش از کسری بودجه برای سال 2016.

کسری بودجه به نظر می رسید برای ایجاد ثبات در 2019 سقوط 0.5% در مقایسه با سال گذشته افزایش 11.4 درصد در سال 2018 و 6.3 درصد در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول خود را در دفتر.

کاهش کسری بودجه است ادامه داد: به 2020 سقوط 9.1 درصد در طول پنج ماه اول سال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. که تا حدودی به دلیل این کروناویروس جدید پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر منجر به اختلال در چین تولید و یک قطره بزرگ در ایالات متحده-واردات از کالاهای چینی.

چین — را محصولات-و-خدمات کسری تجاری با چین در نهایت رشد کوچکتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع یک مقیاس کامل تجارت مناقشه با چین در اوایل سال 2018 است. در ابتدا تجارت شکاف با چین ادامه داد: برای بالا برود اما که تبدیل به اطراف 2019 در زمانی که آمریکا و چین تجارت فاصله رفت و 19 درصد در مقایسه با سال قبل است. اخیر 12 ماه ثبت (پایان مارس) فاصله بود 10.9 درصد کمتر از سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به BEA به تازگی تجدید نظر آمار و ارقام.

تجارت جنگ همچنان ادامه دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا “فاز یک” معامله تجارت با چین در ژانویه. 15 که تحت آن آمریکا برگزار شد در تعرفه های جدید در حالی که چین وعده داده شده به خرید بیشتر ایالات متحده در محصولات کشاورزی. اما در ماه ژوئن در چین گزارش شد به رفتن در آن معامله است. چین نیز هنوز به توافق برای کاهش یارانه به صادرات کسب و کار و یا محدود کردن آن خواسته است که ایالات متحده کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید مالکیت معنوی.

مکزیک — در ضمن تیاو بسیار کوچکتر از صادرات کالا و خدمات با مکزیک دارای رشد بسیار سریع تر از تجارت جهانی فاصله. آن بالغ بر $108 میلیارد اخیر 12 ماه افزایش 68 درصد در مقایسه با سال 2016.

کانادا — تیوی تجارت مازاد که ایالات متحده اجرا می شود با کانادا تبدیل به یک کسری بودجه. در سال 2016 ایالات متحده به فروش می رسد حدود 10.9 میلیارد دلار به کانادا در کالا و خدمات از کشور کانادا خریداری شده از ایالات متحده آمریکا است که بدبختانه در سال گذشته زمانی که ایالات متحده وارداتی معادل 2.7 میلیارد دلار بیشتر از کانادا از راه دیگری در اطراف. برای اخیر 12 ماه ثبت شکاف گسترده تر به 6.5 میلیارد دلار.

در مارس 13, کانادا به نهایی تصویب قانونی جدید موافقتنامه تجارت آزاد با ایالات متحده و مکزیک به جای 26 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که تهمت وعده داده بود به قراضه در طول مبارزات انتخاباتی خود. این توافق در نهایت در اثر ژوئیه 1.

پوشش بیمه سلامت

تعداد زیادی از مردم که فاقد بیمه درمانی افزایش حداقل 2 میلیون نفر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

تازه ترین ارقام از ملی سلامت مصاحبه بررسی که در مارس 28 قرار داده و تعدادی از افرادی که فاقد پوشش در شش ماه اول سال 2019 در 30.7 میلیون — افزایش 2.1 میلیون از سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

آخرین NHIS ارقام هنوز مقدماتی و منوط به نهایی داده ها ویرایش و نهایی وزن. 2019 آمار و ارقام نیز اولین تولید شده با استفاده از یک پرسشنامه که دوباره طراحی شده برای بهبود اندازه گیری و کاهش بار بر پاسخ دهندگان بنابراین ممکن است به شدت قابل مقایسه با آمار و ارقام از سال های قبل.

جدید ترین NHIS بررسی است اما به طور کلی در توافق با آمار و ارقام منتشر شده توسط اداره آمار در سال گذشته نشان داد که افزایش در تعداد بیمه از 1.9 میلیون بین 2018 و 2017 — این اولین بار در یک دهه است که این تعداد افزایش یافته است.

سرشماری با استفاده از جدید “بهبود” روش برای برآورد جمعیت بیمه در سال 2017 و 2018 و گفت: این ارقام نباید در مقایسه با برآورد تولید در سال 2016 و اوایل سال.

بسیار بیشتر افزایش گزارش شده توسط گالوپ نظرسنجی پوشش سه ماهه آخر سال 2018 است. گالوپ در Jan. 23, 2019 قرار داده و افزایش بیمه بزرگسالان در حدود 7 میلیون در مقایسه با نیمه دوم سال 2016. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما Feb. 12 داستان “آیا بیمه افزایش 7 میلیون؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به “لغو و به جای” قانون مراقبت مقرون به صرفه به او وعده داده شده به انجام, اما بریده بریده تبلیغات و توسعه با هدف ثبت نام مردم در طرح Obamacare. در دسامبر 2017 او امضا لایحه مالیات که به پایان رسید ACA مالیاتی مجازات برای افرادی که موفق به اخذ پوشش موثر سال گذشته است. در مارس 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیوست و تلاش های دولت ایران به طور کلی وکیل به دنبال تصمیم دادگاه برای سرنگونی کل عمل می کنند. و در تاریخ 25 ژوئن دولت به طور رسمی خواسته دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن Obamacare.

مواد غذایی

تعدادی از مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان کاهش یافته و به پایین ترین سطح در یک دهه — اما در حال افزایش است دوباره از COVID-19 رکود رسید.

اوایل سال گذشته این تعداد کاهش یافته و به زیر 38 میلیون برای اولین بار از اکتبر سال 2009 زمانی که میلیون ها نفر شد ثبت نام برای منافع پس از رکود بزرگ 2007-2009.

کاهش ادامه داشت تا فوریه زمانی که تعدادی غوطه ور فقط زیر 36.9 میلیون قبل از چرخش به سمت بالا به میلیونها نفر شغل خود را از دست. در ماه مارس تعداد زیادی از مردم از دریافت مواد غذایی تمبر افزایش نزدیک به 480,000.

همانطور که در ماه های اخیر بر ضبط تعدادی از مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان بود 37.3 میلیون — یا 12.6% زیر که در آن ایستاده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

قبل از میلیون ها انداخته بودند از کار در COVID-19 رکود دولت بود و کار به کاهش تعداد بیشتر است. به عنوان مثال آن را نهایی قانون جدید سفت کار مورد نیاز برای سفت بزرگسالان بدون وابستگان برآورد به 688,000 کمتر از افراد واجد شرایط در سال مالی که از اکتبر آغاز می شود. 1, با توجه به وزارت کشاورزی تنظیم مقررات تجزیه و تحلیل.

اما در حال حاضر آن را وارونه شده است ، در 18 مارس رئیس جمهور امضا دو حزبی امداد اورژانس لایحه که (در میان چیزهای دیگر) هر دو به حالت تعلیق در کار جدید نیاز حکومت به طور موقت و همچنین خانواده های واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر اگر فرزندان خود را تا به حال دریافت رایگان و یا کاهش هزینه وعده های غذایی در مدارس است که در حال حاضر بسته شده است.

در حال حاضر دولت با دادن متحده fistfuls از چشم پوشی و شل شدن قوانین به آن را آسان تر برای به دست آوردن و استفاده از مواد غذایی. همچنین نورد از یک برنامه آزمایشی در 40 متحده تا کنون — که اجازه می دهد تا استفاده از مواد غذایی تمبر را آنلاین خرید مواد غذایی در خارج آمازون و چند نفر دیگر.

قضائیه قرار ملاقات

مغلوب ساختن پیشی جستن است با قرار دادن علامت خود را در فدرال دادگاه های تجدید نظر سریع تر از اوباما قادر به انجام این کار در وقت خود را در دفتر.

دادگاه عالی — تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن برنده سنا تایید برای دو دیوان عالی کشور نامزد, عدالت, Neil M. Gorsuch و عدالت برت M. Kavanaugh.

اوباما هم قادر به پر کردن دو دادگاه عالی جای خالی او در طول دو سال با عدالت Sonia Sotomayor و عدالت النا کاگان.

دادگاه تجدید نظر — مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین موفق به کسب تاییدیه از 53 ایالات متحده دادگاه تجدید نظر قضات (30 در طول دو سال اول و دیگری 23 در سال 2019 و تا کنون در سال 2020). که به مراتب بیشتر از کل برای اوباما که موفق به کسب تایید برای 30 عنوان از همان نقطه در دوره اول (16 در طول دو سال اول و 14 در سال 2011 و از طریق این تاریخ در سال 2012).

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نصب شده نزدیک به 30 درصد از تمام 179 استیناف دادگاه قضات مجاز توسط قانون فدرال است.

دادگاه منطقه — تهمت نیز پیشی اوباما در پر کردن دادگاه های پایین هر چند کوچکتر حاشیه. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به کسب تایید برای 144 خود را نامزد به دادگاه منطقه ای فدرال قضات است. که بیش از 21 درصد از 677 مجاز منطقه قضات است. اوباما تا به حال موفق به کسب تایید برای 125 در همان نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

تهمت نیز پر کرده است و پنج کرسی در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند که در سراسر کشور صلاحیت بیش از پرونده های حقوقی به دنبال پول از دولت است. و او پر کرده است دو صندلی در دادگاه ایالات متحده برای تجارت بین المللی است. اوباما پر از هیچ کدام به یکی از دو دادگاه در طول دوره اول خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن باید سهم responsibility برای این رکورد با اکثریت جمهوری خواه در سنا است. جمهوری خواهان نه تنها حاضر به در نظر گرفتن اوباما انتصاب مریک حلقه گل برای پر کردن دیوان عالی کشور خالی در نهایت با Gorsuch اما آنها نیز مسدود تایید ده ها تن از اوباما نامزد به دادگاه های پایین. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده 17 دادگاه تجدید نظر جای خالی برای مثال از جمله هفت بود که اوباما نامزد در انتظار اما هرگز تایید کرد.

فدرال بدهی و کسری

بدهی های دولت فدرال افزایش یافته است بیش از $6.1 تریلیون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. و ظهور است که در ادامه به دولت قرض دیوانه وار به صندوق اضطراری COVID-19 هزینه.

این بدهی فدرال برگزار می شود توسط مردم بود در بیش از $20.5 هزار میلیارد در آخرین شمارش در جولای 14 — 42.6 درصد بالاتر از روز او ،

رقم خاصی برای افزایش درآمدهای مالیاتی به دلیل تعطیلی اقتصاد و صرف رمپ تا برای کمک به بیکاری کارگران و توقیف کسب و کار.

اما حتی قبل از COVID-19 اورژانس مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش در شرکت های بزرگ و منحصر به فرد نرخ مالیات بر درآمد — به عنوان به خوبی به عنوان دو حزبی صرف معاملات او امضا شده در سال 2018 و 2019 ناشی از جوهر قرمز را به جریان سریع تر از قبل از آن.

دولت فدرال کسری بودجه سالانه آمار $984 میلیارد دلار در سال مالی 2019 که سپتامبر به پایان رسید. 30 سال گذشته است. و کسری بودجه افزایش یافت به $2.7 تریلیون دلار در طول نه ماه اول سال مالی جاری.

بدهی در پایان سال 2019 برابر با حدود 79 درصد از ملت کل تولید ناخالص داخلی. اما با اقتصاد کاهش و افزایش بدهی های دو حزبی کمیته مسئول بودجه برآورد شده در جولای 2 (کاری از CBO داده) که این بدهی را بیش از اندازه اقتصاد در سال جاری و تورم به 121% از مجموع اقتصادی خروجی تا سال 2030.

تولید نفت و واردات

آمریکا تولید نفت خام خود را از سر گرفت روند رو به بالا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, رکورد ضربه زدن سطح است. تولید صدر 4 میلیارد بشکه در سال 2018 برای اولین بار در تاریخ ثبت و نگهداری می شود در حال افزایش است. در 12 ماه منتهی به مارس (داده های اخیر در دسترس) رسیده است نزدیک به 4.6 میلیارد بشکه است. که 40.9 درصد بالاتر از همه 2016.

با تولید فزاینده ملت را از وابستگی به نفت وارداتی در گذشته ناپدید شد.

وابستگی به نفت خارجی به اوج خود رسید در سال 2005 زمانی که آمریکا وارد 60.3 درصد آن نفت است. اما ایالات متحده شد خالص صادر کننده در سپتامبر گذشته و تقریبا در هر ماه با توجه به اطلاعات انرژی دولت آمار و ارقام. در طول پنج ماه اول سال 2020 آمریکا تولید نفت به اندازه کافی به تامین تمام نیازهای داخلی و صادراتی یکی دیگر از 4.6 درصد در توليد نفت و فرآورده های نفتی EIA تخمین زده می شود.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

منابع

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); مجموع آمار اشتغال فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; نرخ بیکاری فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “فرصت های شغلی و گردش کار بررسی: فرصت های شغلی فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; نرخ مشارکت نیروی کار.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; بیکاری در سطح کشور بطور تطبیقی فصلی.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; همه کارکنان هزاران تولید فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره ملی تحقیقات اقتصادی. “تعیین فوریه سال 2020 به اوج آمریکا در فعالیت های اقتصادی است.” 8 Jun 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 1.1.1. درصد تغییر از قبل دوره در تولید ناخالص داخلی واقعی.” تعاملی اطلاعات استخراج شده از 16 Jul 2019.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “تولید ناخالص داخلی سه ماهه اول سال 2020 (سوم برآورد) شرکت سود سه ماهه اول سال 2020 (تجدید نظر شده برآورد). 25 Jun 2020.

اداره آمار آمریکا. “زمان بررسی جمعیت, 1966 تا سال 2019 سالانه اقتصادی و اجتماعی مکمل.” 10 Sep 2019.

مک لافلین, Patrick A. و الیور Sherouse. RegData ایالات متحده تنظیم ردیاب. QuantGov, Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون آرلینگتون ، Downloaded 16 Jul 2020.

مک لافلین, Patrick A. و الیور Sherouse. RegData ما سالانه 3.1 (مجموعه). QuantGov, Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون, Arlington, VA.. “RegData 3.1 سالانه خلاصه.” دریافت 16 Jul 2020.

دفتر تحقیقات فدرال. “جرم و جنایت در ایالات متحده تا سال 2018,” جدول 1. 30 Sep 2019.

دفتر تحقیقات فدرال. “مقدماتی شش ماهه یکنواخت جرم گزارش ژانویه–ژوئن 2019.” 21 Jan 2020.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2019 موقت.” 7 Jul 2020.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2016 نهایی است.” 4 Jan 2018.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2008 نهایی است.” 8 Mar 2011.

National Shooting Sports Foundation. “National Shooting Sports Foundation® گزارش: NSSF-تنظیم NICS – تاریخی ماهانه نمودار.” اختصاصی اطلاعات عرضه شده در صورت درخواست و ارسال شده با NSSF اجازه. 1 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; همه کارکنان هزاران معدن ذغال سنگ تنظیم فصلی.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “جدول 6.1 زغال سنگ نمای کلی.” اطلاعات آنلاین از انرژی ماهانه نقد و بررسی. 25 Jun 2020.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. کوتاه مدت انرژی چشم انداز. 7 Jul 2020.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “انرژی ماهانه نقد و بررسی: جدول 11.1 انتشار دی اکسید کربن از مصرف انرژی توسط منبع.” 25 Jun 2020.

مرز ایالات متحده گشت. “ایالات متحده گشت مرزی جنوب غربی مرز دغدغه سال مالی سال 2020 است.” 9 Jul 2020.

مرز ایالات متحده گشت. “مجموع غیر قانونی بیگانه دغدغه های ماه مالی سال 2000-2018.” بدون تاریخ. دیده 16 Jul 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. سود شرکت پس از کسر مالیات (بدون IVA و CCAdj) (CP) برگرفته از فرد بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. 16 Jul 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. خط 45. “درآمد ملی و محصولات حساب, جدول 1.12. ملی درآمد نوع درآمد سالانه.” 25 Jun 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “درآمد ملی و محصولات حساب, جدول 1.12. ملی درآمد نوع درآمد سه ماهه.” 25 Jun 2020.

اگان مت. “گاو نر در بازار تبدیل 10 سال است.” سی ان ان کسب و کار. 11 Mar 2019.

مانتون جسیکا و ناتان Bomey. “داو متحمل بدترین روز پس از ‘دوشنبه سیاه’; S&P 500 وارد بازار خرس به عنوان coronavirus گسترش اقتصادی دل تنگی.” 12 Mar سال 2020 است.

یاهو! امور مالی. “میانگین صنعتی داو جونز.” دیده 16 Jul 2020.

یاهو! امور مالی. “S&P 500.” دیده 16 Jul 2020.

یاهو! امور مالی. “نزدک کامپوزیت.” دیده 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “شاخص قیمت مصرف کننده – تمام شهری مصرف کنندگان است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); میانگین درآمد هفتگی از تمام کارکنان 1982-1984 دلار است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); میانگین درآمد هفتگی تولید و nonsupervisory کارکنان 1982-1984 دلار است.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان است. “شاخص تمایلات مصرف کننده.” 26 Jun 2020.

انجمن ملی از Realtors. “قیمت فروش موجود Single-Family Homes.” 22 Jun 2020.

S&P Dow Jones شاخص. “S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی آمریکا قیمت خانه NSA Index.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

اداره آمار آمریکا. “سری های زمانی: ندارد تنظیم فصلی نرخ مالکیت خانه.” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “ایالات متحده بین المللی تجارت کالا و خدمات ممکن است در سال 2020 است.” 2 Jul 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 1 ایالات متحده تجارت کالا و خدمات, 1992-در حال حاضر است.” 2 Jul 2020.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 3. آمریکا تجارت بین المللی توسط کشورهای منتخب و مناطق: تعادل بر کالا و خدمات است.” 2 Jul 2020.

Berchick, Edward R., et al. “پوشش بیمه درمانی در ایالات متحده: تا سال 2018 است.” اداره آمار آمریکا. 10 Sep 2019.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; ملی سلامت مصاحبه بررسی. “پوشش بیمه سلامت: برآورد از ملی سلامت مصاحبه بررسی ژانویه – ژوئن 2019.” 28 مه سال 2020 است.

Witters دن. “ایالات متحده ایجاد افزایش نرخ در چهار سال اخیر.” گالوپ. 23 Jan 2019.

Kliff, سارا. “مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش Obamacare تبلیغات بودجه 90٪.” Vox.com. 31 Aug 2017.

لی MJ et al. “ایران Obamacare به لغو لایحه نتواند در نمایشی در اواخر شب رای می دهند.” CNN.com. 28 Jul 2017.

موکرجی Sy. “ایران با لایحه مالیات بر Repeals Obamacare به فردی دستور. در اینجا آنچه که بدان معنی برای شما.” ثروت. 20 Dec 2017.

Haberman مگی و رابرت گلابی. “مغلوب ساختن پیشی جستن طرفه با Mulvaney در فشار برای لغو سلامت قانون است.” نیویورک تایمز. 27 Mar 2019.

تگزاس v ایالات متحده (5th Cir. 2020)

Luthi, Susannah. “تیکفل دولت می پرسد دیوان عالی کشور برای سرنگونی Obamacare” Politico.com. 25 Jun 2020.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. “Supplemental Nutrition Assistance Program (داده که از 12 ژوئن 2020).” 16 Jul 2020.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) اطلاعات FY 69 طریق FY18 ملی نمایش خلاصه. پستی فایل های اکسل. دیده 16 Jul 2020.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. “تاثیر مقررات تجزیه و تحلیل 7 CFR Part 273 Supplemental Nutrition Assistance Program: الزامات مورد نیاز برای سفت بزرگسالان بدون وابستگان.” 5 دسامبر 2019.

کاخ سفید. “لایحه اعلام خواهد شد.” 19 Mar سال 2020 است.

“خانواده اولین Coronavirus تسکین عمل می کنند.” قانون عمومی 116-127. 18 Mar سال 2020 است.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. “FNS پاسخ به COVID-19” سایت دیده 16 Jul 2020.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2019,” بایگانی وب فهرستی از تأیید در 115 کنگره است. دیده 16 Jul 2020.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “تایید لیست” وب سایت لیست از تأیید در 116 کنگره است. دیده 16 Jul 2020.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2011” آرشیو وب فهرستی از تأیید در 110 کنگره است. دیده 16 Jul 2020.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2013” آرشیو وب فهرستی از تأیید در 111th کنگره است. دیده 16 Jul 2020.

وزارت خزانه داری ایالات متحده. “بدهی به پنی” داده های استخراج شده از 16 Jul 2020

وزارت خزانه داری ایالات متحده. “نهایی ماهانه بیانیه وزارت خزانه داری.” Oct 2019.

دفتر بودجه کنگره. “پایه بودجه پیش بینی از 6 مارس سال 2020 است.” 19 Mar سال 2020 است.

“CBO به روز رسانی بودجه پیش بینی قبل از Coronavirus تاثیر است.” کمیته مسئول بودجه فدرال. 19 Mar سال 2020 است.

دفتر بودجه کنگره. “فدرال بدهی: A Primer.” 12 Mar سال 2020 است.

کمیته مسئول بودجه فدرال. “CBO جدید اقتصادی پیش بینی” 8 Jul 2020

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “آمریکا در زمینه تولید نفت خام است.” دیده 16 Jul 2020.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “جدول 3.3 نفت تجارت: بررسی اجمالی.” انرژی ماهانه نقد و بررسی. دیده 16 Jul 2020.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrageciktirici hapsu tesisatçısıEvlilik Büyüsü