یادداشت سردبیر: این به روز رسانی به منعکس کننده تنها یک بخش کوچک از بزرگ اقتصادی تاثیر COVID-19 همه گیر که باعث شد میلیون ها نفر از اخراج و تعطیل بسیاری از اقتصاد قبل از بسیاری از این آمار جمع آوری شد.

خلاصه

پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان رئیس جمهور آمریکا اما اغلب قبل از COVID-19 اضطراری:

  • اقتصاد رشد آهسته تر از مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده اخیرا در 2.3 درصد در سال گذشته.
  • نزدیک به 6.2 میلیون شغل اضافه شد — فقط قبل از اینکه نزدیک به 17 میلیون نفر از کارگران در زمینه بیمه بیکاری.
  • بدهی های دولت فدرال رشد $3.8 تریلیون بزرگتر; سالانه کسری شتاب.
  • انتشار دی اکسید کربن 0.6% کاهش پیدا کرد در حالی که 1,100 ذغال سنگ-معدن شغل از دست داده بودند.
  • حقوق رشد 3.4% پس از تورم است.
  • تعداد افراد فاقد بیمه درمانی افزایش نزدیک به 2 میلیون نفر است.
  • جرم و جنایت کاهش یافته است; handgun تولید کاهش یافت و 18.5 درصد.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب پر نزدیک به 29 درصد از تمام دادگاه تجدید نظر فدرال judgeships.
  • آمریکا تولید نفت افزایش یافت 38.9%; ملت در گذشته شروع به پمپاژ نفت بیشتر است که آن را مصرف می شود.

تجزیه و تحلیل

این است که ما نهم فصلنامه به روز رسانی از “مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد” کارت امتیازی که ما ارسال شده در ژانویه 2018 و به روز شده هر سه ماه اخیرا در Jan. 20. ما انتشار اضافی به روز رسانی در هر سه ماه به عنوان آمار تازه در دسترس است.

در اینجا ما را گنجانده ام آمار است که ممکن است به نظر می رسد خوب است یا بد یا خنثی با توجه خواننده را از نقطه نظر. این راهی است که ما آن را هنگامی که ما ارسال شده و ما برای اولین بار “اوباما اعداد” مقاله بیش از هفت سال پیش — و در این سه ماهه به روز رسانی و خلاصه نهایی است که به دنبال. و ما حفظ همان عمل تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

سپس به عنوان در حال حاضر ما هیچ حکم به عنوان به چه مقدار اعتبار یا سرزنش هر رئیس جمهور شایسته برای چیزهایی که اتفاق می افتد در طول زمان خود را در اتاق. نظرات متفاوت است.

شغل و بیکاری

کار رشد کمی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — سپس به شدت معکوس به عنوان COVID-19 بحران منجر به بیکاری توده.

استخدام — شغل در حال حاضر از دست داده و توسط میلیون ها نفر به عنوان کسب و کار تعطیل به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

تنها تکان خوردن از این جریان اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده دستگیر شده است در تازه ترین آمار مربوط به اشتغال از اداره آمار نیروی کار ، آنها نشان می دهد که پس از نه سال و پنج ماه ثابت ماهانه سود 701,000 شغل ناپدید شده بین اواسط ماه فوریه و اواسط ماه مارس در این دوره تحت پوشش این گزارش ،

همانطور که در آخرین گزارش در مجموع از 6,159,000 مشاغل اضافه شده بود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار افزایش 4.2%.

اما تمام کسانی که در سود هستند و برخی به بود از بین برود در آینده ماهانه گزارش اشتغال با توجه به منتشر شود ممکن است 8. پس از این دوره تحت پوشش تازه ترین گزارش که تحت پوشش مردم در payman از مارس 12 در مجموع حدود 16.8 میلیون کارگر ثبت ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری در سه هفته پایان مارس 4.

حتی در ماه فوریه زمانی که اشتغال در آن بالاترین تهمت بود به مراتب پشت سر با سرعت مورد نیاز خود را به انجام برسانند کمپین به رخ کشیدن که او را “بزرگترین شغل جمهور که خدا تا کنون ایجاد شده است.” تا آن زمان به طور متوسط ماهانه به دست آوردن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود 185,000 در حالی که ماهانه به طور متوسط افزایش طول چهار سال قبل از او در زمان بود 216,000.

بیکاری — که نرخ بیکاری در حال افزایش است دوباره پس از سقوط در زمان به بالاترین میزان در نزدیک به نیم قرن.

اداره آمار نیروی کار قرار می دهد این نرخ در 4.7% زمانی که او سوگند یاد کرد — و زیر تاریخی هنجار از 5.6 درصد بود که از متوسط نرخ ماهانه از سال 1948 شروع مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

جدید ترین میزان از اواسط ماه مارس بود که 4.4 درصد.

در ماه فوریه آن را به حال شده است 3.5% بود و همچنین در آن سطح در ماه سپتامبر و نوامبر و دسامبر سال گذشته است. قبل از آن, آن را به حال شده است به طوری که پایین ترین سطح از دسامبر 1969 — 50 سال قبل — که آن نیز 3.5 درصد.

هیچ سوال وجود دارد که بعد از گزارش نشان می دهد نرخ بسیار بالاتر. این دفتر بودجه کنگره برای یک پیش بینی از رای خواهد top 10 درصد در سه ماهه دوم سال 2020 است.

فرصت های شغلی — قبل از COVID-19 شوک کمبود کارگران واجد شرایط شد برگزاری استخدام.

به عنوان آخرین روز از بهمن ماه جدید ترین رقم در رکورد تعداد پر نشده و فرصت های شغلی در ایستاده بود 6.8 میلیون نفر است. که در آن نقطه از این تعداد تا به حال رشد 1.3 میلیون — یا 22.7 درصد — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

شماره شده است به عنوان بالا به عنوان 7.5 میلیون نفر به تازگی به عنوان ژانویه 2019 که به بالاترین سطح خود در 19 سال BLS به دنبال این رقم است.

تعداد شغل پر نشده است بیش از تعداد افراد بیکار به دنبال کار در هر ماه از ماه مارس سال 2018 است. در اواخر ماه مارس و دو هفته قبل از کاخ سفید اعلام COVID-19 اورژانس وجود دارد نزدیک به 1.1 میلیون فرصت شغلی از وجود افرادی که به دنبال شغل است.

مشارکت نیروی کار — که نرخ مشارکت نیروی کار — که رفت 2.9 درصد در طول اوباما سال — تضعیف کمی بیشتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نرخ مشارکت نیروی کار است که بخشی از کل جمعیت غیر نظامی سنی 16 سال و بالاتر است که یا شاغل و یا در حال حاضر به دنبال کار در چهار هفته اخیر. جمهوریخواهان اغلب انتقاد اوباما برای کاهش طول زمان حتی اگر آن را با توجه بیشتر به بعد از جنگ جهانی دوم متولدین رسیدن به سن بازنشستگی و سایر عوامل خارج از کنترل هر رئيس جمهور.

نرخ بیکاری در 62.8% زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ماه فوریه که نرخ صعود کرده به 63.4 درصد افزایش 0.6 درصد است. اما همه که از دست داده بود در ماه مارس به عنوان COVID-19 اضطراری ناشی از بسیاری از به سادگی ترک نیروی کار به طور کامل و نرخ کاهش یافته و به 62.7% یا 0.1 درصد کمتر از نرخ مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده.

تولید شغل — مشاغل تولیدی افزایش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت اما تا به حال شروع به کاهش و حتی قبل از این ویروس در بحران شروع به نیروی موجی از بستن کارخانه.

به طور کلی تعداد بود تا با 470,000 تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آخرین, گزارش, پوشش, پرداخت دوره که شامل مارس 12. که به دنبال یک شبکه کاهش 192,000 تحت اوباما.

اما این یک بیت از اوج افزایش 499,000 که از اواسط ماه نوامبر سال گذشته است. و تعدادی از مشاغل تولیدی در ماه مارس هنوز 907,000 زیر که در آن در دسامبر 2007 در شروع رکود بزرگ.

رشد اقتصادی

قبل از COVID-19 گیر اقتصاد ایالات متحده در حال رشد بود کمی سریع تر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — اما تقریبا به همان سرعتی که او وعده داده شده.

واقعی (تورم) تولید ناخالص داخلی رشد 2.3 درصد در سال گذشته. در طول همه از مغلوب ساختن پیشی جستن سه سال اول اقتصاد رشد 0.6 درصد بیشتر از سه سال قبل از او در زمان ،

حتی قبل از COVID-19 شیوع و رشد تحت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به طور متوسط به مراتب کمتر از 4 درصد به 6 درصد در سال است که او وعده داده شده بارها و بارها هر دو هنگامی که او نامزد شد و همچنین به عنوان رئيس جمهور. بهترین رشد سالانه به دست آورد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن زمان بود 2.9 درصد در سال 2018 — بهتر از 2.9 درصد رشد در سال 2015 بهترین سال طول اوباما ،

در حال حاضر وجود دارد توافق کلی که رشد متوقف و اقتصاد شروع به کاهش در ماه فوریه به مقامات دولتی دستور داد هزاران نفر از کسب و کار بسته شدن به سرعت گسترش کشنده جدید کروناویروس. صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva برای یک, گفت, آوریل 3 که اقتصاد جهان آمده بود به “وقفه” برای اولین بار از صندوق بین المللی پول ایجاد شد و در سال 1945 و افزود: “این راه بدتر از بحران مالی جهانی” از 2008-2009.

اما اولین رسمی برآورد رشد تولید ناخالص داخلی واقعی در سه ماه اول سال 2020 نمی شود منتشر شده تا مارس 29.

درآمد و فقر

درآمد خانوار — درآمد خانوار افزایش یافته است سریع در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

این سرشماری را اندازه گیری متوسط درآمد خانوار رسیده $63,179 در سال 2018 افزایش $1,400 از سال 2016 پس از تنظیم برای تورم است.

از لحاظ درصد افزایش در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول است 2.3%. (ميانه رقم نشان دهنده نقطه میانی — نیمی از خانواده ها به دست آورده بیشتر از نصف کمتر است.)

این رقم رسمی است که بالاترین تا کنون ثبت بیش از رکورد قبلی مجموعه در سال 2016 و 2017. اما سرشماری مقامات گفت: کسانی که اخیر “سوابق” همه با توجه به تغییر در این بررسی سوالات در سال 2014. شروع و سپس سالانه بررسی برداشت تا برخی از منابع درآمد که قبلا از دست رفته است.

تنظیم برای این عامل و همچنین برای تغییر در روش سرشماری پردازش داده ها با شروع سال گذشته سرشماری مقامات منتشر شده “برآورد تنظیم” آمار و ارقام نشان دادن آنچه که متوسط درآمد خانوار شده اند که برای سال گذشته تا به حال زمان استفاده از پرسشنامه و روش پردازش شده در محل. بر این اساس آخرین رقم فقط چند دلار کمتر از آن بود که در سال 1999 — $63,231.

این “برآورد تنظیم” آمار و ارقام نیز نشان می دهد و حتی بیشتر افزایش طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول از آمار رسمی به دلیل جدید پردازش داده ها روش اثر پایین نگه داشتن درآمد توسط کسری از یک درصد است. بر اساس تنظیم این افزایش تحت تهمت خواهد بود $1,638 یا 2.7%.

فقر به عنوان درآمد افزایش یافت که نرخ فقر کاهش یافته است. درصد از آمریکایی ها زندگی با درآمد زیر خط رسمی فقر رفت به 11.8 درصد از جمعیت در 2018, پایین ترین سطح خود از سال 2001.

نرخ فقر در حال حاضر کاهش یافته است برای چهار سال متوالی انداختن به 1.3 درصد در سال 2015 توسط 0.8 امتیاز در سال 2016 و 0.4 امتیاز و 0.5 امتیاز در مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول.

مقررات

رشد فدرال مقررات را متوقف کرده است تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

تعداد محدود کلمات و عبارات (مانند “باید” “ممنوع” و یا “ممکن است”) موجود در کد از مقررات فدرال ماند زیر 1.08 میلیون بیشتر از سال گذشته — کمی زیر که در آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، همانطور که در آوریل 3, تعداد رخنه کرده بود تا کمی بالاتر از 1.08 میلیون — افزایش 1,286 (یا 0.1%) پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

که این تعداد به سختی تغییر کرده است که خروج از این گذشته زمانی که محدودیت رشد در به طور متوسط 1.5 درصد در سال در طول هر دو اوباما و جورج دبلیو بوش در سال به سالانه QuantGov ردیابی است.

این Mercatus تعداد محدودیت نیست تلاش برای ارزیابی هزینه یا سود هر قانون خاص — از جمله ارزیابی نیاز به درجه ای از حدس و گمان و حساس به مفروضات. اما آن را نشانی از پیگیری این حجم گسترده از قوانین فدرال با دقت بیشتر نسبت به ما پیدا کرده اند در معیارهای دیگر.

برخی از تغییرات اخیر فقط پاکسازی شاخه خشکیده درخت. در سال 2018 به عنوان مثال وزارت خزانه داری اوراق یک فصل از زامبی مانند مقررات صادر شده توسط دفتر قدیمی از صرفه جویی نظارت که نظارت پس انداز و وام صنعت قبل از لغو در سال 2011. S&Ls را پس از سقوط تحت فدرال دیگر تنظیم کننده های بانکی اما منسوخ OTS قوانین باقی مانده در این کتاب است.

اما بسیاری از قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف کرده است کاملا قابل توجه است. برای مثال در آنچه در آن به نام “بزرگترین deregulatory ابتکار این دولت” آن را صادر نهایی قانون که nullifies اوباما-عصر اقتصاد سوخت استاندارد برای خودروهای جدید و کامیون های سبک. دولت گفت که به جای فرمانده خودروسازان برای رسیدن به متوسط مسافت پیموده شده از 46.7 مایل در هر گالن تا سال 2025 مغلوب ساختن پیشی جستن قانون نیاز به آنها را برای رسیدن به تنها یک میانگین از 40.4 mpg.

مثال دیگر: در سپتامبر گذشته در سازمان حفاظت محیط زیست مقرون به صرفه انرژی پاک حکومت در زمان, اثر لغو دولت اوباما قدرت تمیز طرح قانون. اوباما-دوران حکومت طراحی شده است به منظور کاهش انتشار دی اکسید کربن با تغییر دور از زغال سنگ به عنوان منبع انرژی و مورد نیاز متحده برای دیدار با خاص کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

جرم و جنایت

جرم و جنایت کاهش یافته و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

FBI سالانه جرم و جنایت در ایالات متحده گزارش منتشر شده سپتامبر. 30 نشان داد که تعداد قتل کاهش یافته است 6.9% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ،

و کاهش خود ادامه داد و به نیمه اول سال گذشته با توجه به اف بی آی مقدماتی شش ماهه گزارش منتشر شده در Jan. 21. FBI شمارش 3.9 درصد کمتر از قتل در طول نیمه اول سال 2019 نسبت به مدت مشابه در سال 2018 است.

نرخ قتل در هر 100 ، 000 نفر رفت به 5.0 در سال 2018 هنوز هم بالاتر از رکورد پایین مجموعه در سال 2014 بود که آن را 4.4. اف بی آی نمی محاسبه نرخ آن در شش ماهه گزارش بنابراین این نرخ برای سال 2019 نمی شود شناخته شده است تا تمام آمار و ارقام سال منتشر می شوند که معمولا اتفاق می افتد در ماه سپتامبر.

به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها ادعا کرد که نرخ قتل شد “بالاترین آن است که در 45 سال است.” که دور از واقعی است. این نرخ را افزایش طول دو سال پایانی اوباما به 5.4 در هر 100000 نفر در سال 2016. اما بالاترین میزان در نیم قرن گذشته بود 10.2 در سال 1980.

تعداد جرایم خشونت آمیز (قتل و تجاوز به عنف و سرقت و تشدید حمله) رفت 3.5 درصد بین سال 2016 و 2018 و کاهش یافته است یکی دیگر از 3.1 درصد در شش ماه اول سال 2019 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

تعدادی از اموال جرائم (سرقت larceny و موتور خودرو سرقت) رفت 9.2% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن را دو سال کاهش یافته است یکی دیگر از 5.6 درصد در نیمه اول سال گذشته به همان نسبت به شش ماه سال قبل.

اسلحه

فروش و تولید اسلحه به عقب کشیده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد, پس از افزایش به سطح رکورد در طول اوباما در سال است.

Handgun تولید — در سال 2018 سالانه تولید اسلحه کمری و تپانچه در ایالات متحده بالغ بر بیش از 4.5 میلیون با توجه به نهایی آمار و ارقام از دفتر از الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است.

که به نمایندگی از کاهش 18.5% از سال 2016 زمانی که تولید رسید به سطح بی سابقه ای نزدیک به 5.6 میلیون نفر است.

Handgun تولید بیش از سه برابر طول اوباما در سال است. بنابراین 2018 سطح هنوز هم 150 درصد بالاتر از آن بوده است در سال 2008 در سال گذشته جرج بوش در انتخابات ریاست جمهوری.

فروش تفنگ — فروش تفنگ نیز کمی کاهش یافت — اما به تازگی COVID-19 نگرانی مجموعه ای خاموش موج جدیدی از خرید.

دولت نمی کند جمع آوری ارقام در خرید و فروش اسلحه. اما National Shooting Sports Foundation — تفنگ صنعت تجارت سکس — آهنگ های تقریبی آمار فروش با تنظیم FBI آمار چک های پس زمینه برای حذف آن مربوط به فروش واقعی مانند چک های مورد نیاز برای پنهان-حمل اجازه می دهد.

کسانی که NSSF-تنظیم آمار و ارقام کاهش یافته و از یک رکورد 15.7 میلیون اوباما نهایی سال به 14.6 میلیون اخیر 12 ماه منتهی به مارس — کاهش 6.8%.

اما مردم هجوم آوردند به فروشگاه اسلحه در طول سه ماه اول این سال هنگامی که تنظیم چک های پس زمینه آمار 4.8 میلیون افزایش از 42 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است. مارس به تنهایی دیدم 80% افزایش بیش از ماه مشابه در سال 2019. متعدد اخبار حساب های منسوب عجله برای خرید اسلحه به ترس است که گسترش coronavirus منجر به ناآرامی های اجتماعی است.

این آمار و ارقام پوشش تفنگ و تفنگ ساچمه ای و قبلا متعلق به سلاح های به عنوان به خوبی به عنوان جدید اسلحه. آنها تنها یک تقریب از فروش واقعی از برخی از این چک پوشش خرید سلاح های متعدد و البته برخی از فروش هنوز هم رخ می دهد بدون چک های پس زمینه.

زغال سنگ و محیط زیست

معدن زغال سنگ شغل — As a نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به “قرار ما [زغال سنگ] کارگران بازگشت به کار” اما او نیست.

همانطور که از ماه مارس وجود دارد 1,100 کمتر استخراج از معادن زغال سنگ شغل از زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و با توجه به BLS آمار و ارقام. که کاهش 2.2%.

Coronavirus همه گیر ممکن است عجله برخی از ضرر و زیان اما در واقع نزدیک به 600 معدن شغل از دست داده بودند در اوایل ماه سپتامبر و قبل از این ویروس به نظر می رسد در چین — هنگامی که دو وایومینگ معادن بسته شده و مالک برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. و مودی سرمایه گذار خدمات آن گفت: تا به حال شده پیش بینی 15 تا 20 درصد کاهش در ایالات متحده تولید زغال سنگ در این سال حتی قبل از این ویروس رسید.

ایالات متحده تولید زغال سنگ در سال گذشته به کمترین میزان خود در 41 سال. در طول 12 ماه منتهی به ماه فوریه (جدید ترین ماه که آمار و ارقام در دسترس هستند) اداره اطلاعات انرژی تخمین زده است که 685 میلیون تن در کوتاه مدت تولید شد که 5.9 درصد کمتر از این رقم برای سال 2016.

چشم انداز برای کارگران معدن زغال سنگ واز حتی تلخ تر از گذشته ما گزارش. در آوریل EIA پیش بینی کرد که تولید زغال سنگ خواهد سقوط 22 درصد در سال 2020 در بخش با توجه به معادن زغال سنگ بسته توسط COVID-19 بیماری و کاهش تقاضا برای زغال سنگ-تولید برق در طول یک ویروس ناشی از رکود اقتصادی جهان.

انتشار کربن — دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای از مصرف انرژی کاهش یافته و تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه یک روند نزولی آغاز شده است که سال قبل از او در زمان ،

آمار و ارقام از EIA نشان می دهد تولید گازهای گلخانه ای CO2 بودند 0.6 درصد کاهش در سال 2019 از آنها در سال 2016.

در دهه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و در مجموع 14 درصد به دلیل به طور عمده به برق, آب و برق تغییر دور از زغال گیاهان در حمایت از ارزان تر تمیز کننده گاز طبیعی به عنوان انرژی خورشیدی و انرژی باد. تحت تهمت روند معکوس با موقت 2.9 درصد افزایش در سال 2018 است.

اما آن سال آنومالی بود. داغتر از حد نرمال تابستان و سردتر از حد نرمال در زمستان منجر به بالاتر مصرف گاز طبیعی. و حتی بزرگتر ناهنجاری پیش بینی شده است در این سال در جهت مخالف است.

EIA در حال حاضر برآورد که CO2 تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و 2.7 درصد در سال 2019 و پیش بینی آنها “را کاهش 7.5 درصد در سال 2020 به عنوان نتیجه کاهش اقتصاد و محدودیت در کسب و کار و سفر و فعالیت های مرتبط با COVID-19.”

امنیت مرزی

گذرگاه های مرزی غیر قانونی فروکش کرده و پس از افزایش در سال گذشته به بالاترین سطح خود در ده سال. اما آنها هنوز هم در حال اجرا بالاتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن از او ،

در سال گذشته به طور متوسط ماهانه 66,400 مردم دستگیر شدند و تلاش برای به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده در مرز با مکزیک بالاترین سطح از سال 2007.

اوج ماه می بود که دیدم 132,856 دغدغه های, با توجه به U. s. گمرک و حفاظت مرزی آمار. که بالاترین تعداد از مارس سال 2006 زمانی که در مجموع ماهانه آمار نزدیک به 161,000.

در طول سه ماه اول سال 2020 متوسط پایین رفته به 29,743 در هر ماه.

اقدام به عبور از مرز تمایل به بالاترین سطح خود در ماه مارس آوریل و مه و کمترین میزان در ماه دسامبر. بنابراین حتی فصلی که عامل اندازه گیری های ما در مقایسه با اکثر اخیر 12 ماه در ضبط با سال قبل از رئیس جمهور است. و برای 12 ماه گذشته دغدغه بالغ بر 681,209 افزایش 53.8% بیش از سال 2016 زمانی که کل بود 442,940.

یکی دیگر از راه برای گرفتن فصلی به حساب مقايسه اخیر سه ماه با مدت مشابه در سال 2016. آن اندازه که نادیده بدترین سال گذشته افزایش دغدغه در ماه ژانویه ، فوریه و مارس سال جاری هنوز 7.3 درصد بالاتر از در همان سال 2016.

سود شرکت

پس از کسر مالیات سود شرکت همچنان در نزدیکی سطح رکورد در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در طول سال 2019 آنها ضربه $1.85 تریلیون دلار در سال (نگاه کنید به خط 45) فقط تحت رکورد $1.86 تریلیون دلار ثبت شده در سال 2014.

در سال های اخیر را رقم 6.3 درصد بالاتر از full-سال رقم برای سال 2016 سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح.

بازار سهام

بازار سهام در صدر یک دهه بازار گاو نر با پرونده های جدید در اوایل سال 2020 — تا پایین کاهش یافته است در ماه مارس به عنوان COVID-19 اضطراری کسب و کار مجبور به بستن و ذخیره کردن میلیون ها نفر از کارگران است.

پس از هفته ها از نوسانات بالا و پایین (عمدتا) تقریبا نیمی از دستاوردهای تهمت سال پاک بودند.

استاندارد & ضعیف است 500-میانگین سهام بسته اخیرا در 9 آوریل در 23.2 درصد بالاتر از آن بوده است در روز قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاح شد. ما را در به روز رسانی های قبلی سه ماه پیش افزایش بوده است 47.1%

دیگر شاخص در زمان مشابه ، در 9 آوریل نزدیک به میانگین صنعتی داو جونز ساخته شده از 30 شرکت های بزرگ بود تا 20.2% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن است. به عنوان از ژانویه ما به روز رسانی آن شده بود تا 48.7 درصد.

و شاخص NASDAQ composite ساخته شده از بیش از 3000 شرکت ها بود تا 47.2% تحت مغلوب ساختن پیشی جستن در آوریل 10 در مقایسه با 69.5% افزایش در ماه ژانویه به روز رسانی.

دستمزد و تورم

روند رو به بالا در دستمزدها همچنان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن و نرخ تورم باقی مانده در چک.

شاخص بهای مصرف کننده — به شاخص قیمت مصرف کننده افزایش 5.8% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اول 38 ماه ادامه یک دوره طولانی تاریخی نرخ تورم پایین است.

در اخیر 12 ماه منتهی به ماه مارس شاخص تورم مصرف کننده افزایش یافت و تنها 1.5% برگزار شد در بخش اخیر شیرجه رفتن قیمت بنزین است. شاخص تورم مصرف کننده گل رز به طور متوسط 1.8% در هر سال از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری (اندازه گیری شده به عنوان 12 ماه تغییر پایان هر ماه) و به طور متوسط 2.4% در طول هر یک از جورج دبلیو بوش در سال است.

حقوق و دستمزد — حقوق در ادامه به رشد سریع تر از قیمت.

متوسط درآمد هفتگی در تمام بخش خصوصی و کارگران در “واقعی” (تورم) از نظر افزایش 3.4% در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اول 38 ماه (پایان مارس).

این اعداد و ارقام شامل مدیران و سرپرستان. رتبه و فایل تولید و nonsupervisory کارگران (82 درصد از تمام کارگران) انجام می دهند فقط یک کمی بهتر از کارفرمایان خود را. درآمد واقعی برای آنها رفته اند تا 3.8% تا کنون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

کسانی که سود گسترش یک روند است. دستمزد واقعی در زمان شیرجه رفتن در طول رکود بزرگ 2007-2009 اما در حال افزایش است در حال حاضر پس از هدف قرار دادن یک نقطه کم در ژوئیه 2008. در طول اوباما در سال, واقعی, درآمد هفتگی افزایش 4.1% برای همه کارگران و 4.2 درصد برای رتبه بندی-و-فایل.

ضریب اطمینان مصرف کننده

اعتماد مصرف کننده در اقتصاد است که در اول رز تحت تهمت سقوط به پایین ترین نقطه در 19 سال زمانی که COVID-19 اورژانس رسید.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان ماهانه شاخص برای اولین بار افزایش یافت و به اوج 101.4 در مارس 2018 که به بالاترین سطح خود در 14 سال است. آن را هنوز هم در 101.0 به تازگی به عنوان فوریه.

اما در ماه مارس و اوایل ماه آوریل آن زمان بدترین شیرجه رفتن تا کنون ثبت اولیه شکل 71.0. که پایین ترین سطح از دسامبر 2011 زمانی که این کشور در تلاش برای بازیابی از رکود بزرگ 2007-2009.

حتی پس از بررسی اقتصاددان ارشد ریچارد Curtin گفت: مصرف کنندگان هنوز هم ممکن است بیش از حد خوش بینانه است. “تیز اضافی کاهش می یابد ممکن است رخ دهد هنگامی که مصرف کنندگان تنظیم دیدگاه های خود را به یک کندتر از حد انتظار سرعت بهبود اقتصادی” او نوشت.

اولیه مارس شکل منتشر شد آوریل 9, بود 16.2 امتیاز کمتر از آن در اکتبر سال 2016 فقط قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد پس از امیدوار کننده برای افزایش رشد اقتصادی است.

قیمت خانه و مالکیت

قیمت خانه — قیمت خانه افزایش یافت و به سطح رکورد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تصدی.

ملی قیمت متوسط یک موجود تک خانه خانواده تنظیم یک رکورد $288,500 در ژوئن 2019 با توجه به آمار فروش از انجمن ملی از Realtors.

قیمت ها باید تعدیل کمی پس از آن اما هنوز ایستاده بود در $272,400 در فوریه اخیر شکل ماهانه در دسترس است. که $43,700 بالاتر از قیمت متوسط $228,700 برای خانه های فروخته شده در طول ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار — افزایش در ارزش 19.1%. افزایش در شاخص قیمت مصرف کننده در همین دوره بود 6.3 درصد.

Realtors’ آمار و ارقام منعکس خام قیمت فروش بدون تلاش برای تنظیم برای عوامل مانند تغییرات در اندازه و مکان و سن و یا بیماری از خانه های فروخته شده در ماه یا سال. حتی پس از یک الگوی مشابه ظهور از S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی ایالات متحده, صفحه اصلی شاخص قیمت که در مقایسه با فروش قیمت خانه های مشابه و به دنبال اندازه گیری تغییرات در کل ارزش های موجود در خانواده های تک سهام مسکن.

به Case-Shiller شاخص در ماه ژانویه فروش (های اخیر در دسترس) بود که در یک رکورد بالا و 15.0% بالاتر از آن جایی که ایستاده بود در ماه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

هر کدام راه شما آن را اندازه گیری مالکان دیده می شود ارزش خانه خود را افزایش قابل ملاحظه ای پس از مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور شد.

مالکیت خانه — درصد از آمریکایی ها که خود خانه های خود را ادامه داده است به بازیابی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

در سال 2004 نرخ مالکیت خانه آمار یک رکورد 69.2 درصد از خانواده ها برای دو چهارم اما پس از شروع یک سال طولانی اسلاید ضربه پایین در سه ماهه دوم سال 2016 در 62.9%. که پایین ترین نقطه در بیش از نیم قرن و برای کمترین ثبت شده.

نرخ بهبود 0.8 امتیاز در شش ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و رفته است تا یکی دیگر از 1.5 امتیاز پس از رسیدن به 65.1 درصد در سه ماهه چهارم سال گذشته اخیر اداره آمار شکل در دسترس است.

اما هنوز هم 4.1 امتیاز زیر قله سطح از 15 سال قبل است.

تجارت

کسری تجاری که تهمت وعده داده شده به کاهش رشد بزرگتر به جای آن اما در حال حاضر این است که رهبری را.

این دولت های اخیر آمار و ارقام نشان می دهد که مجموع تراز تجاری ایالات متحده در کالا و خدمات در طول های اخیر 12 ماه ثبت (در ماه فوریه) بود و در حدود 597 میلیارد دلار افزایش 18.7 درصد بیش از کسری بودجه برای سال 2016.

اما کسری بودجه تثبیت شده در سال گذشته کاهش 1.8 درصد در سال 2019 پس از افزایش 12.4 درصد در سال 2018 و 8.6 درصد در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن سال اول خود را در دفتر.

کاهش کسری شتاب از آنجا که ما آخرین گزارش سقوط 12.2 درصد در ماه فوریه به تنهایی. که تا حدودی به دلیل این کروناویروس جدید پدید آمده است که در چین در ماه دسامبر منجر به اختلال در چین تولید و یک قطره بزرگ در ایالات متحده-واردات از کالاهای چینی.

چین — را محصولات-و-خدمات کسری تجاری با چین در نهایت رشد کمی کوچکتر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع یک مقیاس کامل تجارت مناقشه با چین در اوایل سال 2018 است. در ابتدا تجارت شکاف با چین ادامه داد: برای بالا برود اما تبدیل شده است که در اطراف 2019. در سال گذشته محصولات-و-خدمات کسری تجاری با چین با 0.4 ٪ کمتر از در سال 2016 آخرین آمار و ارقام نشان می دهد.

تجارت جنگ همچنان ادامه دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن امضا “فاز یک” معامله تجارت با چین در ژانویه. 15 که تحت آن آمریکا برگزار شد در تعرفه های جدید در حالی که چین وعده داده شده به خرید بیشتر ایالات متحده در محصولات کشاورزی. اما این مسائل در حال حل و فصل نیست. چین هنوز به توافق برای کاهش یارانه به صادرات کسب و کار و یا محدود کردن آن خواسته است که ایالات متحده کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید مالکیت معنوی.

مکزیک — در ضمن تیاو بسیار کوچکتر از صادرات کالا و خدمات با مکزیک دارای رشد بسیار سریع تر از تجارت جهانی فاصله. آن بالغ بر 101 میلیارد دلار در سال 2019 افزایش 63 درصد در مقایسه با سال 2016.

کانادا — تیوی تجارت مازاد که ایالات متحده اجرا می شود با کانادا تبدیل به یک کسری بودجه. در سال 2016 ایالات متحده به فروش می رسد حدود 7.5 میلیارد دلار به کانادا در کالا و خدمات از آن خریداری شده از ایالات متحده آمریکا است که بدبختانه در سال گذشته زمانی که آمریکا وارد 5.3 میلیارد دلار بیشتر از کانادا از راه دیگری در اطراف.

در مارس 13, کانادا به نهایی تصویب قانونی جدید موافقتنامه تجارت آزاد با ایالات متحده و مکزیک به جای 26 ساله توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی که تهمت وعده داده بود به قراضه در طول مبارزات انتخاباتی خود. توافق جدید خواهد شد به نام ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق یا USMCA. آن را اثر پس از سه کشور کار اجرای قوانین و مقررات.

پوشش بیمه سلامت

تعداد افراد فاقد بیمه درمانی افزایش نزدیک به 2 میلیون نفر تحت مغلوب ساختن پیشی جستن.

اداره آمار گزارش هفت. 10 که تعداد آمریکایی که فاقد بیمه سلامت برای همه تا سال 2018 شد 27.5 میلیون از 25.6 میلیون در سال 2017. که افزایش 1.9 میلیون نفر است.

این اولین بار در یک دهه است که این تعداد افزایش یافته است. درصد از آمریکایی ها بدون پوشش برای کل سال افزایش یافت به 8.5% از 7.9 درصدی نسبت به سال قبل.

(یک نکته فنی: به طور معمول ما را مقایسه تازه ترین آمار و ارقام با کسانی که از سال 2016 قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، اما در سال گذشته سرشماری با استفاده از جدید “بهبود” روش برای برآورد جمعیت بیمه در سال 2017 و 2018 و گفت: این ارقام نباید در مقایسه با برآورد تولید شده در سال قبل از آن.)

سرشماری گزارش تایید یک روند بوده ایم ردیابی با استفاده از تا حدودی متفاوت اندازه گیری شده در مکرر و به موقع اساس ملی سلامت مصاحبه بررسی. این NHIS قرار داده و تعدادی از افرادی که فاقد پوشش در زمان آنها مصاحبه شد — نه لزوما برای تمام طول سال — در 30.4 میلیون در سال 2018 افزایش 1.8 میلیون بیش از سال 2016.

این NHIS گفت: 9.4% از جمعیت فاقد پوشش در زمان مصاحبه در سال 2018 از 9 درصد در سال 2016.

بسیار بیشتر افزایش گزارش شده توسط گالوپ نظرسنجی پوشش سه ماهه آخر سال 2018 است. گالوپ در Jan. 23, 2019 قرار داده و افزایش بیمه بزرگسالان در حدود 7 میلیون در مقایسه با نیمه دوم سال 2016. گالوپ قرار داده درصد از بیمه بزرگسالان در 13.7 درصد در ماه اکتبر-دسامبر چهارم. برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما Feb. 12 داستان “آیا بیمه افزایش 7 میلیون؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به “لغو و به جای” قانون مراقبت مقرون به صرفه به او وعده داده شده به انجام, اما بریده بریده تبلیغات و توسعه با هدف ثبت نام مردم در طرح Obamacare. در دسامبر 2017 او امضا لایحه مالیات که به پایان رسید ACA مالیاتی مجازات برای افرادی که موفق به اخذ پوشش موثر سال گذشته است. در مارس 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیوست و تلاش های دولت ایران به طور کلی وکیل به دنبال تصمیم دادگاه برای سرنگونی کل عمل می کنند. در مارس 2 دیوان عالی کشور موافقت کردند به شنیدن در مورد, و می تواند شنیدن استدلال بر آن را بعد از این سال.

مواد غذایی

تعدادی از مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان کاهش یافته و به پایین ترین سطح در یک دهه.

اوایل سال گذشته این تعداد کاهش یافته و به زیر 38 میلیون برای اولین بار از اکتبر سال 2009 زمانی که میلیون ها نفر شد ثبت نام برای منافع پس از رکود بزرگ 2007-2009.

همانطور که از ژانویه ترین ماه اخیر که آمار و ارقام در دسترس هستند 37.1 میلیون نفر بودند دریافت کمک.

تعدادی از مواد غذایی تمبر دریافت کنندگان رفته 5.6 میلیون یا 13.1% از ژانویه 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

تعداد گیرندگان در حال حاضر 10.7 میلیون زیر قله ماه دسامبر 2012. اما آن است که هنوز 9.7 میلیون بالاتر از جایی که آن را در شروع رکود اقتصادی در دسامبر 2007 با وجود سال بهبود اقتصاد است.

قبل از میلیون ها انداخته بودند از کار با توجه به COVID-19 گیر دولت مشغول به کار بود به کاهش تعداد بیشتر است. در آوریل 1 قانون جدید گرفته اند اثر محکم کردن کار مورد نیاز برای سفت بزرگسالان بدون وابستگان. که باعث 688,000 کمتر از افراد واجد شرایط برای مزایای در سال مالی که از اکتبر آغاز می شود. 1, با توجه به وزارت کشاورزی تنظیم مقررات تجزیه و تحلیل.

اما در مارس 18 رئیس جمهور امضا دو حزبی امداد اورژانس لایحه که (در میان چیزهای دیگر) هر دو به حالت تعلیق در کار جدید نیاز حکومت به طور موقت و همچنین خانواده های واجد شرایط برای مواد غذایی تمبر اگر فرزندان خود را تا به حال دریافت رایگان و یا کاهش هزینه وعده های غذایی در مدارس است که در حال حاضر بسته شده است.

و ژوئیه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد یکی دیگر از حکومت است که در آن گفته می تواند حذف یکی دیگر از 3 میلیون نفر از رول. که قانون را دور انعطاف پذیری است که بسیاری از کشورها در حال حاضر با استفاده از به اعطای کمک های غذایی به مردم با درآمد و یا دارایی بیش از فدرال محدودیت.

قضائیه قرار ملاقات

مغلوب ساختن پیشی جستن است با قرار دادن علامت خود را در فدرال دادگاه های تجدید نظر سریع تر از اوباما قادر به انجام این کار در وقت خود را در دفتر.

دادگاه عالی — تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن برنده سنا تایید برای دو دیوان عالی کشور نامزد, عدالت, Neil M. Gorsuch و عدالت برت M. Kavanaugh.

اوباما هم قادر به پر کردن دو دادگاه عالی جای خالی او در طول دو سال با عدالت Sonia Sotomayor و عدالت النا کاگان.

دادگاه تجدید نظر — مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین موفق به کسب تاییدیه از 52 ایالات متحده دادگاه تجدید نظر قضات (30 در طول دو سال اول و یکی دیگر از 22 در سال 2019 و تا کنون در سال 2020). که تقریبا دو برابر کل برای اوباما که موفق به کسب تایید برای 27 عنوان از همان نقطه در دوره اول (16 در طول دو سال اول و 11 بیشتر در سال 2011 و اوایل سال 2012).

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نصب شده 29 درصد از تمام 179 استیناف دادگاه قضات مجاز توسط قانون فدرال است.

دادگاه منطقه — تهمت نیز پیشی اوباما در پر کردن دادگاه های پایین. تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به کسب تایید برای 139 خود را نامزد به دادگاه منطقه ای فدرال قضات است. که نزدیک به 21 درصد از 677 مجاز منطقه قضات است. اوباما تا به حال موفق به کسب تایید برای 111 در همان نقطه خود را در انتخابات ریاست جمهوری.

تهمت نیز پر کرده است و پنج کرسی در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند که در سراسر کشور صلاحیت بیش از پرونده های حقوقی به دنبال پول از دولت است. و او پر کرده است دو صندلی در دادگاه ایالات متحده برای تجارت بین المللی است. اوباما پر از هیچ کدام به یکی از دو دادگاه در طول دوره اول خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن باید سهم responsibility برای این رکورد با اکثریت جمهوری خواه در سنا است. جمهوری خواهان نه تنها حاضر به در نظر گرفتن اوباما انتصاب مریک حلقه گل برای پر کردن دیوان عالی کشور خالی در نهایت با Gorsuch اما آنها نیز مسدود تایید ده ها تن از اوباما نامزد به دادگاه های پایین. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارث برده 17 دادگاه تجدید نظر جای خالی برای مثال از جمله هفت بود که اوباما نامزد در انتظار اما هرگز تایید کرد.

فدرال بدهی و کسری

بدهی های دولت فدرال افزایش یافته است $3.8 تریلیون تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. و افزایش شتاب به دولت قرض دیوانه وار به صندوق اضطراری COVID-19 هزینه.

این بدهی فدرال برگزار می شود توسط مردم بود و فقط در بیش از $18.2 تریلیون دلار در آخرین تعداد در 9 آوریل — 26.6 درصد بالاتر از روز او ،

این رقم به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به افزایش در نرخ بی سابقه ای در ماه های آینده به عنوان درآمدهای مالیاتی در پاییز به دلیل خاموش شدن اقتصاد و صرف رمپ تا برای کمک به بیکاری کارگران و توقیف کسب و کار.

اما حتی قبل از COVID-19 اورژانس مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش در شرکت های بزرگ و منحصر به فرد نرخ مالیات بر درآمد — به عنوان به خوبی به عنوان دو حزبی صرف معاملات او امضا شده در سال 2018 و 2019 ناشی از جوهر قرمز را به جریان حتی سریع تر از قبل از آن.

دولت فدرال کسری بودجه سالانه آمار $984 میلیارد دلار در سال مالی 2019 که سپتامبر به پایان رسید. 30 سال گذشته است.

CBO های اخیر بودجه پیش بینی شده در مارس 19, تخمین زده می شود که سالانه کسری خواهد بود حدود 1.1 تریلیون دلار در سال مالی جاری و رشد به حدود 1.8 تریلیون دلار در سال مالی 2030. اما که نمی حساب تریلیون در هزینه های جدید در کنگره است و پس از تایید برای دیدار با کروناویروس اضطراری است. این حزبی کمیته مسئول بودجه فدرال تخمین زده است که “واقعی کسری در نهایت می تواند در نهایت دو بار به عنوان بالا” به عنوان CBO برآورد شده است.

بدهی در پایان سال 2019 برابر با حدود 79 درصد از ملت کل تولید ناخالص داخلی. CBO گفت: آوریل 12 که بدهی در حال حاضر در مسیر به آمار 98 درصد از تولید ناخالص داخلی تا سال 2030 و در حال حاضر آن را مطمئن شوید که برای افزایش و حتی سریع تر.

تولید نفت و واردات

آمریکا تولید نفت خام خود را از سر گرفت روند رو به بالا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, رکورد ضربه زدن سطح است. تولید صدر 4 میلیارد بشکه در سال 2018 برای اولین بار در تاریخ ثبت و نگهداری می شود در حال افزایش است. در 12 ماه منتهی به ژانویه (داده های اخیر در دسترس) آن را به کمتر از 4.5 میلیارد بشکه است. که 38.9 درصد بالاتر از همه 2016.

با تولید فزاینده ملت را از وابستگی به نفت وارداتی در گذشته ناپدید شد. EIA آمار و ارقام نشان می دهد در ایالات متحده تبدیل به یک صادر کننده خالص در سپتامبر گذشته و در هر ماه پس از. در طول دو ماه اول سال 2020 صادر مازاد نفت خام و فرآورده های نفتی به میزان 2.4 درصد از مصرف داخلی EIA تخمین زده می شود.

وابستگی به نفت خارجی به اوج خود رسید در سال 2005 زمانی که آمریکا وارد 60.3 درصد آن نفت است.

منابع

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); مجموع آمار اشتغال فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; نرخ بیکاری فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

Swagel فیل “به روز رسانی CBO اقتصادی هوا به حساب همه گیر” دفتر بودجه کنگره. 2 Apr سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “فرصت های شغلی و گردش کار بررسی: فرصت های شغلی فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; نرخ مشارکت نیروی کار.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; بیکاری در سطح کشور بطور تطبیقی فصلی.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; همه کارکنان هزاران تولید فصلی تنظیم شده است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 1.1.1. درصد تغییر از قبل دوره در تولید ناخالص داخلی واقعی.” داده های تعاملی استخراج 4 Oct 2019.

CNBC “Coronavirus همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی راه بدتر از بحران مالی جهانی’ رئیس صندوق بین المللی پول می گوید:” 3 Apr سال 2020 است.

اداره آمار آمریکا. “زمان بررسی جمعیت, 1966 تا سال 2019 سالانه اقتصادی و اجتماعی مکمل.” 10 Sep 2019.

مک لافلین, Patrick A. و الیور Sherouse. RegData ما 3.1 روزانه (مجموعه). QuantGov, Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون آرلینگتون ، خلاصه روزانه ردیابی محدودیت در eCFR (الکترونیکی کد از مقررات فدرال). همچنین RegData ایالات متحده تنظیم ردیاب. دانلود 10 May سال 2020 است.

مک لافلین, Patrick A. و الیور Sherouse. RegData ما سالانه 3.1 (مجموعه). QuantGov, Mercatus مرکز در دانشگاه جرج میسون, Arlington, VA.. “RegData 3.1 سالانه خلاصه.” دانلود 10 May سال 2020 است.

دفتر تحقیقات فدرال. “جرم و جنایت در ایالات متحده تا سال 2018,” جدول 1. 30 Sep 2019.

دفتر تحقیقات فدرال. “مقدماتی شش ماهه یکنواخت جرم گزارش ژانویه–ژوئن 2019.” 21 Jan 2020.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2018 نهایی است.” 1 Jan 2020.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2016 نهایی است.” 4 Jan 2018.

ایالات متحده اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره است. “سالانه سلاح گرم تولید و صادرات گزارش سال 2008 نهایی است.” 8 Mar 2011.

National Shooting Sports Foundation. “National Shooting Sports Foundation® گزارش: NSSF-تنظیم NICS – تاریخی ماهانه نمودار.” اختصاصی اطلاعات عرضه شده در صورت درخواست و ارسال شده با NSSF اجازه. 1 Apr سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “نیروی کار آمار از جمعیت فعلی نظرسنجی; همه کارکنان هزاران معدن ذغال سنگ تنظیم فصلی.” داده های استخراج شده از 10 May 2020

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “جدول 6.1 زغال سنگ نمای کلی” اطلاعات آنلاین از انرژی ماهانه نقد و بررسی. 26 Mar سال 2020 است.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. کوتاه مدت انرژی چشم انداز. 7 May سال 2020 است.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “انرژی ماهانه نقد و بررسی: جدول 11.1 انتشار دی اکسید کربن از مصرف انرژی توسط منبع.” 26 Mar 2019.

مرز ایالات متحده گشت. “ایالات متحده گشت مرزی جنوب غربی مرز دغدغه سال مالی سال 2020 است.” 9 May سال 2020 است.

مرز ایالات متحده گشت. “مجموع غیر قانونی بیگانه دغدغه های ماه مالی سال 2000-2018.” بدون تاریخ. دیده 10 May سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. سود شرکت پس از کسر مالیات (بدون IVA و CCAdj) (CP) برگرفته از فرد بانک فدرال رزرو سنت لوئیس. 10 Apr 2020

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “درآمد ملی و محصولات حساب, جدول 1.12. ملی درآمد نوع درآمد سالانه.” 26 Mar سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “درآمد ملی و محصولات حساب, جدول 1.12. ملی درآمد نوع درآمد سه ماهه.” 26 Mar سال 2020 است.

اگان مت. “گاو نر در بازار تبدیل 10 سال است.” سی ان ان کسب و کار. 11 Mar 2019.

مانتون جسیکا و ناتان Bomey. “داو متحمل بدترین روز پس از ‘دوشنبه سیاه’; S&P 500 وارد بازار خرس به عنوان coronavirus گسترش اقتصادی دل تنگی.” 12 Mar سال 2020 است.

یاهو! امور مالی. “میانگین صنعتی داو جونز.” دیده 10 May سال 2020 است.

یاهو! امور مالی. “S&P 500.” دیده 10 May سال 2020 است.

یاهو! امور مالی. “نزدک کامپوزیت.” دیده 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “شاخص قیمت مصرف کننده – تمام شهری مصرف کنندگان است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); میانگین درآمد هفتگی از تمام کارکنان 1982-1984 دلار است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار نیروی کار. “اشتغال و درآمد از اشتغال فعلی آمار نظرسنجی (ملی); میانگین درآمد هفتگی تولید و nonsupervisory کارکنان 1982-1984 دلار است.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

دانشگاه میشیگان نظرسنجی از مصرف کنندگان است. “شاخص تمایلات مصرف کننده.” 9 May سال 2020 است.

انجمن ملی از Realtors. “قیمت فروش موجود Single-Family Homes.” 20 Mar سال 2020 است.

S&P Dow Jones شاخص. “S&P CoreLogic مورد-Shiller ملی آمریکا قیمت خانه NSA Index.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

اداره آمار آمریکا. “سری های زمانی: ندارد تنظیم فصلی نرخ مالکیت خانه.” داده های استخراج شده از 10 May سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “ایالات متحده بین المللی تجارت کالا و خدمات نوامبر 2019.” 2 Apr سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 1 ایالات متحده تجارت کالا و خدمات, 1992-در حال حاضر است.” 2 Apr سال 2020 است.

ایالات متحده دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی. “جدول 3. آمریکا تجارت بین المللی توسط کشورهای منتخب و مناطق: تعادل بر کالا و خدمات است.” 2 Apr سال 2020 است.

Berchick, Edward R., et al. “پوشش بیمه درمانی در ایالات متحده: تا سال 2018 است.” اداره آمار آمریکا. 10 Sep 2019.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری; ملی سلامت مصاحبه بررسی. “پوشش بیمه سلامت: برآورد از ملی سلامت مصاحبه بررسی 2018.” 9 مارس 2019.

Witters دن. “ایالات متحده ایجاد افزایش نرخ در چهار سال اخیر.” گالوپ. 23 Jan 2019.

Kliff, سارا. “مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش Obamacare تبلیغات بودجه 90٪.” Vox.com. 31 Aug 2017.

لی MJ et al. “ایران Obamacare به لغو لایحه نتواند در نمایشی در اواخر شب رای می دهند.” CNN.com. 28 Jul 2017.

موکرجی Sy. “ایران با لایحه مالیات بر Repeals Obamacare به فردی دستور. در اینجا آنچه که بدان معنی برای شما.” ثروت. 20 Dec 2017.

Haberman مگی و رابرت گلابی. “مغلوب ساختن پیشی جستن طرفه با Mulvaney در فشار برای لغو سلامت قانون است.” نیویورک تایمز. 27 Mar 2019.

تگزاس v ایالات متحده (5th Cir. 2020)

Luthi, Susannah. “دیوان عالی کشور را بشنود چالش عمده به Obamacare” 2 Mar سال 2020 است.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. “Supplemental Nutrition Assistance Program (داده ها به عنوان از آوریل 10 سال 2020).” 10 May سال 2020 است.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) اطلاعات FY 69 طریق FY18 ملی نمایش خلاصه. پستی فایل های اکسل. دیده 10 May سال 2020 است.

ایالات متحده وزارت کشاورزی و مواد غذایی و تغذیه خدمات. “تاثیر مقررات تجزیه و تحلیل 7 CFR Part 273 Supplemental Nutrition Assistance Program: الزامات مورد نیاز برای سفت بزرگسالان بدون وابستگان.” 5 دسامبر 2019.

کاخ سفید. “لایحه اعلام خواهد شد.” 19 Mar سال 2020 است.

“خانواده اولین Coronavirus تسکین عمل می کنند.” قانون عمومی 116-127. 18 Mar سال 2020 است.

Rosenbaum, Dottie et al. “USDA متحده باید سرعت عمل برای ارائه کمک های غذایی مجاز توسط خانواده ها برای اولین بار عمل می کنند.” مرکز بودجه و اولویت های سیاست. 7 May سال 2020 است.

Reiley لورا. “مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد خواهد فشار 3 میلیون آمریکایی کردن مواد غذایی.” واشنگتن پست. 23 Jul 2019.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2019,” بایگانی وب فهرستی از تأیید در 115 کنگره است. دیده 10 May سال 2020 است.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “تایید لیست” وب سایت لیست از تأیید در 116 کنگره است. دیده 10 May سال 2020 است.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2011” آرشیو وب فهرستی از تأیید در 110 کنگره است. دیده 10 May سال 2020 است.

اداری از دادگاه های ایالات متحده. “قضایی تأیید ژانویه 2013” آرشیو وب فهرستی از تأیید در 111th کنگره است. دیده 10 May سال 2020 است.

وزارت خزانه داری ایالات متحده. “بدهی به پنی و کسی که آن را نگه می دارد.” داده های استخراج شده از 10 May 2020

وزارت خزانه داری ایالات متحده. “نهایی ماهانه بیانیه وزارت خزانه داری.” Oct 2019.

دفتر بودجه کنگره. “پایه بودجه پیش بینی از 6 مارس سال 2020 است.” 19 Mar سال 2020 است.

“CBO به روز رسانی بودجه پیش بینی قبل از Coronavirus تاثیر است.” کمیته مسئول بودجه فدرال. 19 Mar سال 2020 است.

دفتر بودجه کنگره. “فدرال بدهی: A Primer.” 12 Mar سال 2020 است.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “آمریکا در زمینه تولید نفت خام است.” دیده 10 May سال 2020 است.

اطلاعات انرژی ایالات متحده. “جدول 3.3 نفت تجارت: بررسی اجمالی.” انرژی ماهانه نقد و بررسی. دیده 10 May سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de