مغلوب ساختن پیشی جستن نابجا و سرزنش اوباما برای Coronavirus آزمون

در میان انتقاد بر دولت او در پاسخ به این coronavirus شیوع رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که او تا به حال برای غلبه بر اوباما-دوران غذا و دارو “قانون” را با سرعت بیشتری ارائه تست های تشخیصی برای مردم آمریکا است. کارشناسان با این حال گفت: ما چنین رسمی تنظیم شد که تا کنون اجرا شده تحت دولت قبلی.

شیوع آغاز شد که در ووهان چین در پایان سال 2019 است در حال حاضر به بیش از 70 کشور جهان از جمله ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در مورد ردیاب و نیویورک تایمز در پایگاه داده همانطور که از 6 مارس بیش از 200 نفر در آمریکا آلوده شده اند با این بیماری جدید شناخته شده به عنوان COVID-19 و حداقل 14 فوت کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد انتقاد قرار گرفته برای دست زدن به آن از شیوع بیماری به ویژه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را دیرتر از اجرای تست کیت. (ما توضیح بیشتر از آنچه اتفاق افتاده است در آینده مقاله است.)

اما در مارس 4 جلسه با مدیران شرکت هواپیمایی در سفید خانه مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر coronavirus نیروی کار مقامات در تلاش برای منحرف کردن انتقاد نشان می دهد که عدم در دسترس تست تا حدی بود که رئیس جمهور باراک اوباما گسل.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مه 4: من فقط می خواهم برای اضافه کردن اگر من ممکن است — و برای رفتن به یک کمی بیشتر — دولت اوباما تصمیم بر تست که معلوم شد بسیار مضر به آنچه که ما در حال انجام است. و ما undid که تصمیم چند روز پیش که تست می تواند در یک مقدار دقیق تر و سریع مد. بود که تصمیم ما در مخالفت با. من فکر نمی کنم ما را ساخته اند آن, اما برای برخی از دلیل آن ساخته شده بود. اما ما تا به لغو این تصمیم.

بعد CDC مدیر رابرت Redfield به دنبال توصیف نظارتی تغییر به عنوان یکی مربوط به “آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون” و یا تست های تشخیصی است که در حال طراحی و تولید شده و انجام شده در همان محل از جمله در یک بیمارستان یا موسسه دانشگاهی. این آزمون متفاوت از آنهایی که CDC توسعهnd فرستاده است به بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است.

Redfield, مه 4: [I]n گذشته ما استفاده می شود قادر به آزمایشگاه است که می تواند به توسعه آنچه ما تماس بگیرید “آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون” و پس از آن قادر به استفاده از آنها برای مقاصد بالینی. و در دولت قبلی که تنظيم شد به طوری که در حال حاضر برای کسی انجام دهید که آنها تا به حال به طور رسمی فایل با FDA. و چه تصمیم رئيس جمهور انجام شد اجازه می دهد که نظارتی امداد در حال حاضر و کسانی که در دانشگاه آزمایشگاه و کسانی دیگر labs در این کشور در حال حاضر می تواند به طور کامل درگیر در حال توسعه آزمایشگاه تشخیص برای عرصه بالینی بنابراین مردان و زنان در این کشور می توانید دسترسی به — پزشکان — برای دریافت به دانستن میزان [ویروس] در این بیماران است که آنها در حال مراقبت از. این واقعا بسیار مهم است. آن چه تغییر در دسترس بودن تست یک شبه.

پس از Redfield را توضیح تهمت سپس با اشاره به “اوباما قانون” دوباره گفت: “ما به پایان رسید که حکومت بسیار به سرعت.”

وقتی پرسیده شد که در مارس 5 مهر تاون هال که آیا او مقصر اوباما مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که او قبل از این ادعا دوباره که دولت او به ارث برده “برخی از تصمیم گیری که خوب تصمیم گیری” است و او “undid برخی از قوانین و مقررات.”

روشن نیست چه مقررات تهمت و Redfield باید در ذهن و نه کاخ سفید FDA و نه CDC در پاسخ به درخواست برای اطلاعات بیشتر. اما کارشناسان به ما گفت که هیچ “حکومت” اجرا شد تحت اوباما.

“این درست نیست” گفت: Rachel ساکس, یک دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس استاد حقوق از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند در یک مصاحبه تلفنی. دولت اوباما را به تلاش برای تحمیل یک خطر مبتنی بر سیستم از قوانین و مقررات در آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون یا LDTs و معرفی پیش نویس راهنمایی در سال 2014. اما این راهنمایی بود هرگز نهایی و خارج شد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده انتخابات در سال 2016. “این رفت و هرگز به اثر” او گفت: “پس از آن مسئله نیست برای رفتن به عقب است.”

با استناد به خارج هدایت سند جفری گیبس از شرکت هایمن فلپس & مک نامارا است که یک کارشناس FDA قانون همچنین به ما گفت که رئیس جمهور ادعا شد “دقیق نیست.”

اریکا Lietzan از دانشگاه میسوری قانون گفت: ممکن بود مغلوب ساختن پیشی جستن و Redfield شد فکر defacto FDA سیاست است که امر به آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون در شرایط اضطراری مانند وقوع که در مواقع اضطراری با استفاده از مجوز و یا EUA است درگیر است.

به Lietzan که به نظر می رسد بیشتر مربوط به سیاست جدید مغلوب ساختن پیشی جستن FDA اعلام کرد در فوریه. 29 و که مقامات دولت بوق و کرنا در جلسه. سیاست جدید ایالات متحده است که به دلیل زمان شیوع کروناویروس FDA اجازه می دهد labs برای ایجاد و استفاده از خود را در خانه آزمون بلافاصله و بدون FDA بررسی به عنوان طولانی به عنوان آنها به اتمام EUA درخواست ظرف مدت 15 روز.

اما در این مورد نیز هیچ سند رسمی که برگ برنده مورد نیاز برای فسخ اجازه می دهد تا labs برای ایجاد خود را coronavirus آزمون.

آن را به ارزش به توضیح است که آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون های کمی متفاوت از دیگر تشخیص در نظر آژانس نظارت. به عنوان Lietzan توضیح داده شده در یک پست وبلاگ و بسیاری دیگر تست های تشخیصی نیاز به FDA ترخیص قبل از آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در یک وضعیت اضطراری این سازمان می تواند موضوع یک EUA به چشم پوشیدن که ترخیص کالا از گمرک. این چیزی است که انجام می شود برای CDC coronavirus آزمون که آزمون آن استفاده شده است در اکثر از تشخیص تا کنون.

CDC تشخیصی تست فرستاده شد به یک شبکه عمومی بهداشت labs در فوریه. 5 به طوری که ایالات و شهرستانها می تواند انجام تست. اما به دلیل معیوب عنصر در کیت برخی از آزمایشگاه نمی تواند انجام آزمون و تست به تعویق افتاد. اجازه می دهد سلامت ادارات تجهیزات پزشکی و تشخیصی شرکت خود را ایجاد کنید تست های تشخیصی برای نمایش نمونه در سایت و یا از طریق پست الکترونیکی می تواند به افزایش ظرفیت و سرعت تست.

FDA به طور کلی نه نیاز به ترخیص کالا از گمرک برای آزمایشگاه طراحی و توسعه آزمون که در حال ایجاد و اجرا در همان محل, اما درخواست می کند که آزمایشگاه دریافت مجوز آژانس در قالب یک EUA در وضعیت های اضطراری است.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن FDA کمیسر اسکات Gottlieb توضیح داده در توییتر, در موضوع منطق و اشاره کرد که در چنین مواقع اضطراری دولت می خواهد به مطمئن شوید که عیب کار می کند. “دقت مسائل,” او نوشت. “منفی کاذب می تواند نتایج قابل توجهی عواقب نامطلوب.”

سیاست درخواست LDT سازان به امارات در مواقع اضطراری با این حال نوشته شده است نه به قانون و سادگی است FDA عمل. به عنوان Lietzan گفت: ما یک ایمیل به در “این یک ‘درخواست’ از FDA — نه یک نیاز در قانونی و رسمی حس.” در واقع او گفت: وجود دارد یک کل حقوقی بحث بر سر اینکه آیا FDA می توانید تنظیم آزمایشگاه توسعه و تست در تمام.

دوباره تهمت نمی نیاز به لغو هر قانون به طور قانونی اجازه آزمایشگاه توسعه داده شد. روشن نیست که آیا defacto سیاست سرچشمه تحت اوباما. Lietzan گفت: او را نمی دانند و نه گیبس.

Lietzan گفت: به دلیل FDA وب سایت بپرسید labs برای ارسال تست های خود را برای بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است می خواستم برای ایجاد سیاست جدید برای اطمینان تست سازان که آنها تا به حال یک نور سبز. در راه است که او فکر مغلوب ساختن پیشی جستن و Redfield ادعا می کند ممکن است یک “هسته ای از حقیقت در حالی که گمراه کننده مبهم و تا حدودی اغراق آمیز است.”

همانطور که اشاره شد در فاکس نیوز تاون هالحتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر وجود دارد بد LDT مقررات او تغییر کرده است می تواند آن را در هر نقطه در ریاست جمهوری خود یا پیش از آن در شیوع. وقتی پرسیده شد که در مورد تهمت و گفت: او با مشغول چیزهای دیگر “مانند تجارت و میلیون ها نفر از چیزهای دیگر” و ادعا کرد که دولت او در زمان عمل در تست کیت “را به عنوان به زودی به عنوان ما در بر داشت.

در هر صورت مغلوب ساختن پیشی جستن است به اشتباه ادعا می کنند که او “به پایان رسید” هیچ “حکومت”. بزرگتر حقوقی بحث کنار سیاست — در صورتی که در واقع آنچه او ارجاع — نشده است باطل است; آن است که تنها برای coronavirus LDTs که FDA را روشن کرده است انگار حک کردن.

و گیبس گفت که آژانس همواره گزینه صدور EUA به یک آزمون ساز به هر حال. اوباما گفت: به LDTs اضطراری با استفاده از مجوز در طول Zika شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “ممکن است به خوبی سزاوار اعتبار برای اقدام با سرعت بیشتری به او گفت:” اما این ایده که یک آزمایشگاه نمی تواند یک EUA, او گفت:, “نادرست است.”

گوتلیب اشاره کرد این در توییتر خود موضوع. درخواست labs به اطلاع FDA و یک EUA او نوشت:, “به این معنی نیست که نمی توانید به آزمایشگاه ارائه تست برای تشخیص COVID-19. FDA می توانید اعطای EUA به یک آزمایشگاه برای اجرای یک coronavirus آزمون در یک سایت و یا می توانید اجازه یک پروتکل مشترک برای چندین آزمایشگاه همکاری کنند.”

گیبس بود متعجب و متحیر شده توسط دولت موضع. “من هنوز هم نمی دانم چه LDT-مربوط به سیاست تهمت معتقد است تغییر داده شده است,” او گفت:.

بر اساس Redfield را شرح Sachs دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس استاد حقوق — چه کسی نوشته شده است در مورد LDTs برای سال — گفت که مدیر CDC به نظر می رسد به صحبت کردن در مورد دولت اوباما در سال 2014 پیش نویس راهنمایی. “از آنجا که رفت و هرگز به اثر وجود دارد هیچ چیز برای FDA به عقب این آخر هفته گذشته” او گفت:.

و حتی اگر او با اشاره به وضعیت ضعیف با LDTs با امارات — که ممکن است یا نه ممکن است تغییر داده شده اند تحت اوباما — او گفت: “قطعا وجود دارد نه مثبت هدایت سند و یا دیگر اقدام نظارتی که ما می توانیم نقطه به نقطه از آن دولت است که نیاز به رفت و برگشت.” او گفت: این بیانیه نادرست بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>