مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده هواکش ضد پانچ در کومو

ظریف در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را به درخواست دولت فدرال برای ارائه بیشتر هواکش رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده ادعا کومو رد 2015 توصیه به خرید 15,000 هواکش و به جای آن “تاسیس مرگ پانل” و “قرعه کشی.”

بر خلاف رئیس جمهور تقاضای نیروی کار در سال 2015 را ندارد توصیه در مورد خرید بیشتر هواکش. به گزارش “یک تخصیص دستورالعمل” — ارائه دستورالعمل برای نیویورک بیمارستان در چگونه آنها باید تصمیم بگیرید که کدام بیماران دریافت هواکش در صورت شدید همه گیر آنفلوآنزا.

Coronavirus همه گیر منفجر شده در نیویورک که در آن نزدیک به نیمی از بیش از 81,000 موارد تایید شده در ایالات متحده آمریکا واقع شد که از مارس 26.

کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 24 که دولت تا به حال یک نیاز فوری برای بیشتر هواکش برای مقابله با یک پیش بینی اوج تقاضا در دو هفته برای بیمارانی که نیاز به کمک برای نفس کشیدن. دولت باید حداقل 30,000 هواکش, او گفت:, و آن را تا کنون به دست آمده بود 7,000.

“وجود دارد هیچ راه دیگری برای ما برای دریافت این پنکه” کومو گفت. “ما سعی کرده ایم هر چیز دیگری. تنها راه ما می توانید به دست آوردن این فن است از دولت فدرال است. دوره.”

کومو گفت: دولت فدرال به حال به آن نقطه تنها ارائه اضافی 400 هواکش هر چند معاون رئیس جمهور مایک پنس در مصاحبه ای گفت: عصر روز بعد از آن روز که دولت فدرال خواهد بود ارسال 4,000 بیشتر به نیویورک در دو روز آینده.

کومو ‘را رد کرد یک توصیه ؟

صحبت کردن در فاکس نیوز مجازی تاون هال ساعت پس از کومو شده و نظرات و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که با وجود کومو را “شکایت” دولت فدرال بود “انجام می دهند احتمالا بیشتر — قطعا بیشتر برای [نیویورک] — از هر کس دیگری.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که دولت فدرال است و ادامه خواهد داد برای کمک به نیویورک کومو “قرار است به خرید خود هواکش.”

در حالی که به گفته او “نه سرزنش” کومو برای کمبود هواکش تهمت اضافه شده که در سال 2015 کومو “حاضر به منظور 15,000 هواکش” تا “او نباید صحبت کردن در مورد ما.”

خواندن از یک مقاله در یک سایت محافظه کار تهمت گفت کومو “را رد کرد و خرید توصیه می شود 16,000 هواکش در سال 2015 به صورت یک بیماری همه گیر” و او “تاسیس مرگ پانل و قرعه کشی به جای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در فاکس نیوز, مارس 24: بنابراین او تا به حال یک فرصت برای خرید در سال 2015 16,000 هواکش در یک قیمت بسیار پایین و او آن را پایین. من نه او را سرزنش و یا هر چیز دیگری اما او نباید صحبت کردن در مورد ما. او قرار بود به خرید خود هواکش. ما قصد داریم برای کمک به. …

ما در حال کار بسیار سخت برای مردم نیویورک است. ما در حال کار همراه با او و پس از آن من به تماشای او در نشان دادن شکایت. و او تا به حال 16,000 هواکش که او می توانست تا به حال در یک قیمت عالی و او آنها را خرید.

که گمراه کننده فریم از تلاش خود در سال 2015 در نیویورک به ارائه دستورالعمل برای کدام بیماران باید دریافت هواکش در صورت کمبود در طول شدید بیماری همه گیر.

اما اجازه دهید باز کردن تهمت را از نظر کمی.

رئیس جمهور عنوان خوانده شده به طور مستقیم از تیتر یک, داستان, در, دروازه, دانشمند, یک سایت محافظه کار که در ابتدا اظهار داشت: “نیویورک رژیم صهیونیستی است. کومو رد خرید توصیه می شود 16,000 هواکش در سال 2015 برای همه گیر تاسیس مرگ پانل و قرعه کشی به جای.”

مقاله ای بود در مورد همزمان ستون توسط بتسی McCaughey سابق جمهوری خواه معاون فرماندار نیویورک نوشت که:

McCaughey, مارس 18: پس از یادگیری است که دولت ذخایر تجهیزات پزشکی تا به حال 16,000 کمتر هواکش از نیویورکی نیاز شدید گیر رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به یک چنگال در جاده ها در سال 2015. او می تواند را انتخاب کرده اند به خرید بیشتر هواکش. او خود خواسته کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker به جمع آوری نیروی کار و پیش نویس قوانین برای سهمیه بندی این هواکش آنها در حال حاضر.

که نیروی کار آمد تا با قوانین که تحمیل خواهد شد هنگامی که فن های اجرا ، بیماران اختصاص یک کد قرمز خواهد شد که بالاترین دسترسی و دیگر بیماران اختصاص داده خواهد شد و سبز و زرد یا آبی (بدترین) بسته به یک “تریاژ افسر” تصمیم گیری است. در حقیقت مرگ افسر. بیایید نه sugarcoat آن است. نمی توان آن را به دکتر خود.

کومو می تواند خریداری اضافی 16,000 هواکش مورد نیاز برای $36,000 هر کدام یا در مجموع $576 میلیون دلار در سال 2015 است. آن را مقدار زیادی از پول, اما کمتر از $750 میلیون او انداخت دور در یک کاربی “بوفالو میلیارد” پانل های خورشیدی کارخانه. وقتی که می آید به دولت بودجه اولویت های صرف نیم درصد بودجه پنکه بدون brainer است.

McCaughey با اشاره به “ونتیلاتور تخصیص دستورالعمل” یک 272 صفحه گزارش تولید شده توسط ایالت نیویورک نیروی کار در زندگی و قانون و جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت در سال 2015. گروه مدل مطالبات است که می توان در نیویورک سیستم مراقبت های بهداشتی زیر متوسط و شدید آنفلوانزای همه گیر حالات.

شدید سناریو بود که بر اساس مقیاس 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. این تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند که در طول شدید آنفلوانزای همه گیر وجود دارد که به احتمال زیاد کمبود 15,783 هواکش در اوج هفته از تقاضا است.

با استفاده از این فرض که وجود دارد خواهد بود یک کمبود هواکش شديد پاندمی آنفلوانزا وظیفه نیروی ایجاد شده در این دستورالعمل به ارائه “یکn اخلاقی و بالینی چارچوب” برای تصمیم گیری است که بیماران را دریافت کنید. دستورالعمل شد “گردد برای ارائه بیشترین بهره را به عنوان بسیاری از patients به عنوان امکان پذیر است” و به “حد از دست دادن زندگی در مواجهه با چنین توده فاجعه” با توجه به یک بخش پرسش و پاسخ در این گزارش.

اما بر خلاف رئیس جمهور تقاضای نیروی کار را ندارد توصیه در مورد خرید بیشتر هواکش. که خارج از محدوده از گزارش والری گاتمن کخ سابق ارشد وکیل و مشاور ویژه به ایالت نیویورک نیروی کار در زندگی و قانون گفت: ما از طریق ایمیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن “بدیهی است که نمی خواند سند او استناد” دنی اهرم سخنگوی کومو در بیانیه ای گفت: به تپه. “این 5 سال, مشاوره نیروی کار گزارش که هرگز توصیه می شود دولت تهیه هواکش — آن را صرفا اشاره شده است که نیویورک نمی تواند مجهز به هواکش به اندازه کافی برای یک سال 1918 آنفولانزای همه گیر. هیچ کس از جمله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در این گزارش آمده است که نیویورک اضافه شده 2,000 هواکش بین سال های 2007 — زمانی که اولین پیش نویس دستورالعمل توسعه داده شد — و 2015 به اندازه کافی به طوری که وجود خواهد داشت نه یک کمبود در صورت وزش همه گیر آنفلوآنزا. با این حال این گزارش, “وجود دارد هیچ زمان قصد دارد به خرید به اندازه کافی فن شدید ترین مدل.”

“دولت فعلی رویکرد به انباشت تعداد محدودی از هواکش تعادل نیاز به آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر در برابر نیاز به حفظ بودجه کافی برای زمان و مداوم هزینه های مراقبت سلامت” این گزارش متحده است. “بعلاوه شدید کمبود نیروی انسانی پیش بینی هستند و خرید اضافی هواکش فراتر از آستانه صرفه جویی خواهد شد اضافی زندگی می کند چرا که وجود خواهد داشت نه یک تعداد کافی از کارکنان آموزش دیده و به آنها عمل می کنند.”

در بخش پرسش و پاسخ همراه با گزارش نیروی کار اعلام کرد:

س: می توانید وضعیت ذخیره به عنوان بسیاری از هواکش به عنوان مورد نیاز خواهد بود در یک شديد همه گیر?

یک: حتی اگر ایالت نیویورک خریدهای اضافی هواکش تقاضا خواهد به سرعت سبقت گرفتن عرضه شدید بیماری همه گیر. مهم نیست که چگونه بسیاری از فن های موجود در شدید بیماری همه گیر وجود دارد و کمبود خواهد بود چرا که بسیاری از مردم خواهد شد و بیمار در همان زمان. علاوه بر این حتی با به اندازه کافی فن های یک تعداد کافی از کارکنان آموزش دیده ممکن است در دسترس به آنها عمل می کنند به خصوص از آنجا که مراقبت های بهداشتی کارگران را میان بیمار است.

س: چه چیزی می تواند بیمارستان را به کاهش تقاضا برای هواکش در یک بیماری همه گیر?

یک: قبل از دستورالعمل های در حال اجرا و بیمارستان باید تمرین “افزایش ظرفیت” برای کاهش نیاز به هواکش. برای مثال روش انتخابی که نیاز به هواکش باید لغو و یا به تعویق افتاد و در طول دوره اضطراری. متوسط گیر افزایش ظرفیت شیوه ممکن است به اندازه کافی برای دیدار با افزایش تقاضا برای هواکش. اما در صورت شدید گیر افزایش ظرفیت اقدامات هنوز هم سقوط کوتاه از پرداختن به پیش بینی تقاضا برای هواکش.

خواسته در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 25 مورد نیروی کار و اینکه آیا آن را پیشنهاد کرده بود نیویورک باید افزایش ذخایر خود از طرفداران کومو پاسخ داد: “که این واقعیت نیست.”

“وجود دارد یک مشورتی کمیسیون به نام … زندگی و قانون است که تا به حال یک نمودار در سال 2015 است که گفت:” اگر شما تا به حال 1918 اسپانیایی flu pandemic, شما ممکن است نیاز به ‘X’ تعداد هواکش,” کومو گفت. “هیچ دولتی در ایالات متحده است که خریداری هواکش برای 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. دولت فدرال نمی خرید هواکش برای 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر. هیچ کس در جهان خریداری هواکش در آماده سازی برای یک سال 1918 اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.”

نه ذکر شده توسط رئیس جمهور این بود که McCaughey در فولر op-ed که به نظر می رسد در نیویورک ارسالشد و همچنین در انتقاد از دولت فدرال آمادگی.

نوشت McCaughey: “باید منصفانه دولت ها در همه جا انبار بیش از حد کوچک. واشنگتن نمی کنند خیلی بهتر است: فدرال استراتژیک ملی ذخایر است undersupplied برای دیدار با کروناویروس اضطراری است.”

اگر چه از نیویورک گزارش نیست به صراحت توصیه به خرید اضافی هواکش یکی از نیروی کار اعضای ساموئل Gorovitz یک استاد فلسفه در دانشگاه سیراکیوز گفت: ما از طریق ایمیل که او بخواهد رهبران در آن زمان تا به حال بازتاب “درباره چارچوب کلی” این گزارش و تصمیم خرید اضافی بودند “محتاطانه چیزی که به انجام است.”

یک نیویورک تایمز تحلیل 2015 نیروی کار گزارش و مطالعه انجام شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به این نتیجه رسیدند که نیویورک اندکی کمتر هواکش سرانه از میانگین ملی است.

مرگ پانل?

آن را نیز گمراه کننده برای توصیف تریاژ کمیته نظارت بر ونتیلاتور تخصیص دستورالعمل به عنوان “مرگ پانل.”

“من روشن است که آن [2015 گزارش] توصیه نیست ‘مرگ پانل’ و یا هر چیزی که می تواند موجه توصیف می شود که در راه” Gorovitz که خدمت در نیروی کار به ما گفت. “مانند Covid-19 دستورالعمل های در حال توسعه در حال حاضر این پیش بینی ممکن است نیاز به ایجاد غم انگیز گیری. و اگر رژیم صهیونیستی است. کومو خریده بود 20,000 هواکش در سال 2015 ما هنوز هم نیاز به آماده به چهره و تصمیم گیری. بهتر بود متفکر در مورد چگونه برای به حداقل رساندن خود awfulness از تظاهر به نیاز می تواند اجتناب شود.”

“مرگ پانل” — یک اصطلاح دروازه دانشمند مورد استفاده برای توصیف نیویورک دستورالعمل و تکرار شد با مغلوب ساختن پیشی جستن — یک عبارت که نکردم — پس گمراه کننده — سابق جمهوری خواه معاون کاندیدای ریاست جمهوری, سارا پیلین در سال 2009 به توصیف مدیکر پرداخت برای پایان زندگی مشاوره توسط پزشکان به عنوان بخشی از آن پیشنهاد قانون مراقبت مقرون به صرفه. پیلین بعد از استفاده از این مدت به انتقاد یک پنل ایجاد شده تحت قانون مراقبت های بهداشتی به سرعت رشد هزینه های مدیکر, ادعا اشتباه است که آن را می توان به جیره مراقبت های بهداشتی.

کخ ارشد وکیل برای نیروی کار است که در حال حاضر مدیر قانون و اخلاق در MacLean مرکز بالینی اخلاق پزشکی در دانشگاه شیکاگو و هیات علمی همکار در دانشگاه کالج قانون نیز گفت: این نادرست است به تماس تریاژ کمیته های پیشنهاد شده توسط نیویورک نیروی کار “مرگ پانل.”

2015 ونتیلاتور تخصیص پروتکل در نظر گرفته شده است به صرفه جویی در زندگی در یک پاندمی آنفلوانزا که در آن وجود دارد تعداد محدودی از دسترس پنکه” کخ به ما گفت. “این است که ریشه در یک جامد اخلاقی و حقوقی بنیاد و تعادل هدف صرفه جویی در مصرف ترین زندگی با مهم اجتماعی ارزش مانند حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر برای ساخت پشتیبانی از هر دو عموم و کارکنان بهداشتی درمانی. این توصیه مبتنی بر تعدادی از مهم اصول اخلاقی شناسایی از طریق سال از شور و مشورت و تحلیل و عمومی قابل توجه توسعه.

“وظیفه مباشر منابع است که نیاز به مدیریت مسئولانه منابع طی دوره واقعی کمبود” کخ گفت. “وظیفه برای طرح مسئولیت دولت برای برنامه ریزی برای یک قابل پیش بینی بحران است. توزیعی و عدالت مستلزم آن است که یک تخصیص سیستم اعمال می شود به طور گسترده و به طور مداوم به طور عادلانه به همه. شفافیت را تضمین می کند که روند توسعه بالینی دستگاه تنفس مصنوعی تخصیص پروتکل باز است به بازخورد و بازنگری است که کمک می کند تا ترویج اعتماد عمومی در دستورالعمل. دستورالعمل توصیه تریاژ افسران/کمیته برای اجرای این پروتکل به منظور اطمینان از انصاف و برابری. به اطمینان حاصل شود که بیماران دریافت بهترین مراقبت ممکن است در یک بیماری همه گیر از دستورالعمل های ارائه که یک بیمار توسط پزشک متخصص تعیین می کند که آیا او بیمار دریافت و یا همچنان با یک درمان; در عوض یک تریاژ افسر یا تریاژ کمیته تصمیم گیری.”

مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در 23 مارس حمایت در سراسر کشور توسعه “استراتژی برای سهمیه بندی در بیماری های همه گیر” و اشاره به نیویورک وظیفه نیروی تلاش به عنوان مثال.

“هر چند برخی از مردم ممکن است محکوم کمیته تریاژ به عنوان ‘مرگ پانل” در واقع آنها خواهد بود تنها مخالف — به هدف خود خواهد بود برای صرفه جویی ترین زندگی ممکن است در زمان بحران بی سابقه ای” نویسندگان نوشت.

این نیز نادرست کخ گفت ما در یک ایمیل برای توصیف دستورالعمل پیشنهاد شده توسط نیروی کار به عنوان یک “قرعه کشی” را به عنوان تیتر تهمت ذکر شده بود.

کخ, مارس 25: وظیفه نیروی مورد بررسی قرار مختلف غير بالينی به روش تخصیص هواکش. این شامل توزیع هواکش اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده, تصادفی یک تخصیص (گاهی شناخته شده به عنوان یک قرعه کشی) نیاز به تنها غیررسمی قضاوت بالینی در تصمیم گیری در مورد یک تخصیص و اولویت خاصی دسته بیمار مانند مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد مسن و کسانی که با برخی از معیارهای اجتماعی. نیروی کار اما رد این روشها و گفت که آنها باید نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان اولیه و تریاژ استراتژی زیرا آنها اغلب ذهنی و/یا پشتیبانی نمی کند هدف از صرفه جویی زندگی می کند. نتیجه آن است که کاملا نادرست توصیف دستورالعمل به عنوان یک سیستم قرعه کشی. به جای تخصیص پروتکل با استفاده از تنها عوامل بالینی برای ارزیابی یک بیمار احتمال بقا و تعیین دسترسی به یک درمان است. تحت دستورالعمل های تحت هیچ شرایطی خواهد شد تصمیم گیری در مورد ونتیلاتور تخصیص توان بر اساس غیر بالینی عواملی مانند نژاد و قومیت و گرایش جنسی به وضعیت اجتماعی-اقتصادی درک شده و کيفيت زندگی توانایی پرداخت یا نقش در جامعه است.

دستورالعمل ها را پیش بینی با استفاده از قرعه کشی در شرایط محدود است. اگر چه “[a] بیمار احتمال بقا … است مهم ترین نظر گرفتن زمانی که ارزیابی یک بیمار … وجود دارد ممکن است یک situation که در آن چندین بیماران اختصاص داده شده است یک کد رنگ است که نشان می دهد همه آنها را به بالاترین سطح از دسترسی به درمان با ونتيلاتور و همه آنها برابر با (یا در نزدیکی برابر) likelihoods از زنده ماندن است.”

اگر واجد شرایط بیمار استخر شامل of تنها بزرگسالان و یا کودکان تنهایک فرایند تصادفی مانند یک قرعه کشی استفاده می شود هر زمان یک ونتیلاتور می شود در دسترس است چرا که وجود دارد هیچ شواهد دیگربر اساس عوامل بالینی در دسترس به نظر” دستورالعمل دولت است.

پایین-قیمت هواکش?

به عنوان برای مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که کومو در سال 2015 “فرصتی برای خرید” 16,000 هواکش “در یک قیمت بسیار پایین” و “او 16,000 هواکش که او می توانست تا به حال در یک قیمت عالی و او نمی خرید آنها” به روشنی وجود نداشت تخفیف ارائه شده برای خرید 16,000 هواکش پشت در 2015.

دولت فدرال همچنین دارای یک کش از هواکش در CDC استراتژیک ملی ذخایر. دولت نمی انتشار مطالب فدرال ذخایر اما دکتر ریچارد برانسون یک استاد جراحی بازنشسته در دانشگاه سینسیناتی و سردبیر مجله تنفسی مراقبتگفت: سیاسی وجود دارد اعتقاد به اطراف 20,000 هواکش در اورژانس ملی ذخایر.

تحقیقات منتشر شده در حال ظهور بیماری های عفونی در سال 2017 به این نتیجه رسیدند که تعداد هواکش در ملی ذخایر “ممکن است کافی برای پاسخگویی به تقاضای در طول یک شديد اضطراری برای بهداشت عمومی.” به وال استریت ژورنال گزارش شده در مارس 23 است که مقامات دولتی در واشنگتن و ماساچوست “می گویند که آنها دریافت کرده اند کسری از آنچه که آنها به دنبال از ملی ذخایر” از جمله برای تجهیزات پزشکی.

با استفاده از CDC تخمین می زند در پیش بینی دامنه coronavirus همه گیر نویسندگان یک مقاله در مجله پزشکی نیوانگلند پیش بینی شده است که در ایالات متحده آمریکا “تعداد بیمارانی که نیاز به تهویه می تواند طیف وسیعی بین 1.4 و 31 نفر در هر یک.”

“این که آیا آن خواهد شد لازم به جیره هواکش بستگی به سرعت همه گیر و چگونه بسیاری از بیماران نیاز به تهویه در همان زمان, اما بسیاری از تحلیلگران هشدار می دهند که خطر بالا” نویسندگان نوشت.

در مجموع در حالی که نیروی کار گزارش را برجسته کمبود هواکش در صورت شدید پاندمی آنفلوانزا را توصیه نیست که آیا دولت باید خرید هواکش (و استخدام کارکنان لازم است به آنها عمل می کنند). و آن را گمراه کننده است برای تماس با کسانی که دستورالعمل یک “مرگ پنل” یا “قرعه کشی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im