مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده چرخش راجر سنگ محکومیت

در رفت و آمد راجر سنگ, زندان, جمله, جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید به یک گمراه کننده حساب از سنگ اعتقاد و تحقیقات فدرال به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016.

در ماه نوامبر یک هیئت منصفه در بر داشت سنگ گناه مانع کنگره بررسی پنج فقره از اظهارات نادرست به کنگره و دستکاری با یک شاهد. همه از این تعداد مربوط به یک خانه هوش کمیته تحقیق و تفحص زد که موازی با یک جداگانه بررسی توسط وزارت دادگستری.

یک کلید خط از پرس و جو در مجلس بررسی شد ویکی لیکس’ انتشار عمومی اسناد و مدارک به سرقت رفته توسط افسران اطلاعاتی روسیه که آسیب رساندن به مبارزات دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و اینکه آیا این تهمت کارزار “دانش پیشرفته و یا دسترسی به سرقت اطلاعات است.”

در طول مبارزات انتخاباتی سنگ — مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی مشاورگفت که او تا به حال شده است در تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ.

“هیئت منصفه بعد مشخص شد [سنگ] دروغ بارها و بارها به اعضای کنگره” مشاور ویژه رابرت مولر نوشت: در جولای 11 نظر قطعه برای واشنگتن پستدفاع از خود دفتر دادستان از سنگ. “او دروغ گفته در مورد هویت خود به واسطه ویکی لیکس. او دروغ گفته در مورد وجود ارتباطات نوشته شده است با واسطه. او به دروغ و با انکار او ابلاغ شده با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد زمان ویکی لیکس’ منتشر شده است. او در واقع به روز شده ارشد کمپین مقامات بارها و بارها در مورد ویکی لیکس. و او با دستکاری یک شاهد, التماس او را به stonewall کنگره است.”

در اینجا ما به بررسی یک روز 10 ژوئیه در بیانیه صادر شده توسط دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در مورد سنگ مورد و پس از آن اظهارات رئیس جمهور.

روسیه بررسی شد و نه “کاملا بی اساس’

در بیانیه کاخ سفید به دروغ توصیف مشاور ویژه بررسی به عنوان “کاملا بی اساس است.”

“راجر سنگ یک قربانی از روسیه جعل که چپ و متحدان آن در رسانه ها تداوم برای سال ها در تلاش برای تضعیف تهمت ریاست جمهوری کردند.” “هرگز وجود هر گونه تبانی بین مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با روسیه است.”

آن را در ادامه می گویند: “این واقعیت ساده این است که اگر مشاور ویژه شده بود به دنبال یک کاملا بی اساس تحقیقات آقای سنگ خواهد بود نه رو زمان در زندان است.”

وجود شواهد کافی برای توجیه باز کردن یک بررسی — حتی اگر این تحقیقات “را ایجاد می کند که کمپین هماهنگ و یا با توطئه دولت روسیه در آن انتخابات دخالت فعالیت” به عنوان مولر گزارش گفت:.

به عنوان ما نوشت: FBI راه اندازی یک ضد جاسوسی تحقیقات در جولای 31, 2016 به اینکه افراد مرتبط با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بودند هماهنگی با دولت روسیه بر اساس اطلاعات از یک “دوستانه دولت خارجی” با توجه به وزارت عدلیه در دفتر بازرس کل گزارش در ریشه بررسی است.

جورج پاپادوپاولوس یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور سیاست خارجی گفت: خارجی رسمی که “مغلوب ساختن پیشی جستن تیم دریافت کرده بود به نوعی از پیشنهاد از روسیه است که می تواند کمک به … با ناشناس انتشار اطلاعات در طول مبارزات انتخاباتی خواهد بود که آسیب رساندن به خانم کلینتون” در این گزارش است.

در op-ed, مولر توضیح داد که چرا اف بی آی افتتاح شد تحقیقات خود را که در آن زمان.

“اواخر سال 2016 FBI به حال شواهدی وجود دارد که روس ها تا به حال نشانهای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی مشاور که آنها می تواند کمک به این کمپین از طریق ناشناس انتشار اطلاعات آسیب رساندن به حزب دموکرات نامزد” مولر توضیح داد. “و اف بی آی می دانستند که روس ها انجام داده بود فقط که: ابتدا در ماه جولای سال 2016 ویکی لیکس منتشر شد ایمیل های به سرقت رفته توسط روسیه اطلاعات نظامی افسران از کلینتون در مبارزات انتخاباتی.”

مولر به نام روسیه را به اقدامات “یک تهدید برای امریکا دموکراسی” و گفت که “مهم است که آنها بررسی شود و قابل درک باشد.”

بازرس کل گفت: گزارش تحقیق و تفحص “افتتاح شد به صورت مجاز تحقیقی هدف و کافی واقعی بررسی.”

پس از باز کردن تحقیقات اف بی آی در بر داشت دیگر مخاطبین بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات و افراد وابسته به دولت روسیه است. در ژوئن 3, 2016, برای مثال, Donald Trump Jr., دریافت ایمیل امیدوار کننده منnformation صدمه زدن به کلینتون در مبارزات انتخاباتی به عنوان “بخشی از روسیه و دولت خود را برای حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور در پاسخ گفت: “[من]f آن چه به شما می گویند من آن را دوست دارم به خصوص بعد در تابستان” و با حضور در جلسه سوال با وکیل و دیگران در برج ترامپ در ژوئن 9.

جارد کوشنر بود که یک کمپین مشاور پدر در قانون در زمان صدور یک بیانیه و یک سال بعد به کنگره محققان که گفت: “هیچ پیگیری در این جلسه که من آگاه هستم.”

در پایان مولر گزارش “ایجاد لینک های متعدد بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات و افراد وابسته به دولت روسیه” ولی “را ایجاد می کند که کمپین هماهنگ و یا با توطئه دولت روسیه در آن انتخابات دخالت کند.”

این تحقیقات بود نه “بی اساس است.”

هیچ شواهدی از ‘توزی’ به سمت سنگ

کاخ سفید بیانیه همچنین ادعا — بدون شواهد که سنگ اعتقاد بود که “محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی.”

“آن را به عنوان روشن شد که این جادوگر شکار هرگز میوه, ویژه, مشاور رییس دفتر متوسل به فرایند مبتنی بر اتهامات وارد در بالا مشخصات افراد در تلاش برای تولید این تصور غلط را از جرم و جنایت کمین در زیر سطح” بیانیه می خواند. “این اتهامات شد این محصول بی مبالاتی منتقله از سرخوردگی و کینه توزی. این است که چرا خارج از کنترل مولر دادستان از جان گذشته برای ترشح سرفصل برای جبران شکست خورده تحقیق مناظر خود را در مجموعه آقای سنگ.”

در op-ed, مولر گفت: وجود “دو دلیل کلیدی” چرا سنگ مورد بررسی قرار گرفت.

“او ابلاغ در سال 2016 با افراد برای ما شناخته شده است به افسران اطلاعاتی روسیه و او ادعا پیشبرد دانش از ویکی لیکس’ انتشار ایمیل های به سرقت رفته توسط کسانی که اطلاعاتی روسیه افسران” مولر نوشت.

با توجه به یک Feb. 10 صدور حکم یادداشت سنگ ساخته شده حداقل پنج اظهارات عمومی از اوت. 8, 2016 به اوت. 18, 2016 که نشان داد او تا به حال یک منبع متصل به آسانژ. خانه کمیته اطلاعات خواسته سنگ به نام شخص او با اشاره به کسانی که در اوایل تا اواسط ماه اوت اظهارات اما او به کمیته نام اشتباه و سپس تحت فشار است که فرد به دروغ به کمیته, بیش از حد.

در جولای 11, مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ادعای بی اساس است که سنگ “مرتکب هیچ جرم و جنایت” و “قاب شده بود توسط مولر.” به طور مشابه کاخ سفید ادعا می کند Mueller دفتر تولید “فرایند مبتنی بر اتهامات عنوان شده علیه.”

مولر و وزارت دادگستری بارها و بارها توضیح داد که چرا دروغ گفتن به فدرال یا کنگره محققان کسب و کار جدی است.

مولر در سال گذشته گفت: دروغ گفتن به بازرسان فدرال “اعتصاب در هسته خود دولت در تلاش برای پیدا کردن حقیقت, و نگه دارید و ستمكاران پاسخگو” به خصوص در مورد “اهمیت نمیدهد.”

در op-ed, مولر گفت که درست است از دروغ گفتن به کنگره محققان.

“تلاش های روسیه را به دخالت در سیستم سیاسی ما و ضروری سوال که آیا کسانی که تلاش های درگیر مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, تحقیقات لازم,” مولر نوشت: در op-ed. “در این بررسی آن بود و مهم برای ما (و قبل از آمریکا اف بی آی) برای به دست آوردن اطلاعات کامل و دقیق. آن حیاتی برای کنگره برای به دست آوردن اطلاعات دقیق از آن شهود است.”

در فوریه. 10 وزارت دادگستری توصیه می شود که سنگ خدمت به یک حکم اعم از 87 ماه به 108 ماه یا حدود هفت تا نه سال گفت: “[o]bstructing چنین بحرانی تحقیقات … اعتصاب در قلب ما دموکراسی آمریکایی.” مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض به صدور حکم توصیه و یک روز بعد به اداره ثبت یک روز از صدور توصیه یادداشت که در سمت چپ این تصمیم به قاضی — باعث برخی دادستان فدرال برای خروج از این مورد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دادستان کل ویلیام بار در فوریه. 12 توییت “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.”

اما حتی Barr به تازگی توصیف دادستان از سنگ به عنوان “صالح.”

“من فکر می کنم دادستان بود صالح” Barr گفت: در یک ABC اخبار مصاحبه در تاریخ 8 ژوئیه. “و من فکر می کنم این حکم آن است که قاضی در نهایت به — عادلانه بود.”

هیچ شواهدی از “جاسوسی” در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین

یک روز پس از تصمیم خود برای اعطای سنگ بخشش تهمت توییتی — بدون شواهد و مدارک است که رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون رئیس جمهور جو بایدن “جاسوسی در کمپین من – و گرفتار شدم!”

رئیس جمهور تصریح کرد که ادعا می کنند در هنگام صحبت با خبرنگاران گفت که همان روز وقتی از او خواسته شد در مورد سنگ.

“نگاهی به بایدن خواب آلود جو. نگاهی به اوباما” نسبت ناروا گفت. “و آنها در جاسوسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. کسانی هستند که مردم را — اجازه دهید من فقط به شما چیزی بگویم: این مردم هستند که باید در مشکل است.”

بازرس کل گزارش منتشر شده در ماه دسامبر با تمرکز بر ریشه های تحقیقات اما هیچ مدرکی غیر قانونی “جاسوسی” — قبل یا بعد از FBI باز تحقیقات شناخته شده به عنوان Crossfire طوفان در جولای 31, 2016.

در این گزارش گفت که تیراندازی طوفان تیم انجام یک “تجزیه و تحلیل اولیه از لینک بین مغلوب ساختن پیشی جستن اعضای کمپین و روسیه” و سپس باز چهار موارد فردی در ماه اوت 2016 — در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاران پاپادوپاولوس کارتر صفحه پل Manafort و مایکل فلین. IG گزارش بررسی بخش را از دست داده و آن چهار مورد ،

“ما هیچ مدرکی وجود ندارد که اف بی آی با استفاده از CHSs [محرمانه منابع انسانی] و یا UCEs [undercover کارکنان] به تعامل با اعضای تهمت مبارزات قبل از باز کردن از Crossfire طوفان بررسی” این گزارش گفت:. “پس از افتتاح این تحقیقات ما هیچ مدرکی وجود ندارد که اف بی آی قرار می گیرد هر CHSs یا UCEs در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا وظیفه هر CHSs یا UCEs به گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.”

در این گزارش گفت: تعاملات بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاوران و FBI محرمانه منابع “لازم را دریافت کرده است اف بی آی مصوبات” و “تاکنون رضايتمندی نظارت و ضبط شده توسط اف بی آی است.”

در مورد کارتر, صفحه سابق, کمپین مشاور سیاست خارجی the FBI با استفاده از نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و یا FISA, به دست آوردن چهار دادگاه تایید حکم به نظارت صفحه شروع در ماه اکتبر 2016.

IG گزارش ذکر شده حداقل 17 “قابل اشتباهات و حذفیات” در دادگاه های کاربردی برای صفحه حکم – که مغلوب ساختن پیشی جستن است اشاره کرد در گذشته به عنوان شواهدی از تعصب سیاسی. اما IG گزارش گفت: آن قادر به سند تعصب در هر نادرست از صفحه FISA برنامه های کاربردی.

“ما را پیدا مستند یا گواهی شواهد که تعصب سیاسی و یا نامناسب انگیزه تحت تاثیر FBI تصمیم به دنبال FISA اقتدار در کارتر صفحه:” این گزارش گفت:.

به اتفاق آراء هیئت منصفه اعتقاد

کاخ سفید بیانیه همچنین متهم است که forewoman از سنگ داوران بود “پنهان این واقعیت است که او یک عضو از به اصطلاح لیبرال ‘مقاومت’ به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.”

“نه تنها آقای سنگ شارژ شده توسط overzealous دادستان جمع کردن یک مورد که هرگز نباید وجود داشته است و پلیس در یک عملیات که هرگز نباید تایید شده اند اما وجود دارد نیز پرسش های جدی در مورد داوران در مورد” بیانیه ای گفت:. “این forewoman از داوران به عنوان مثال پنهان این واقعیت است که او یک عضو از به اصطلاح لیبرال ‘مقاومت’ به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. در حال حاضر حذف شده توییتهایی این فعال-داور وضوح و آشکارا حمله به رئیس جمهور تهمت و حامیان او.”

سنگ وکلا استدلال می کنند که مشتری خود را باید دریافت یک محاکمه جدید از آنجا که رسانه های اجتماعی پست توسط داوران forewoman پیشنهاد او پنهان شده بود تعصب نسبت به سنگ هنگامی که او در پر کردن یک پرسشنامه و سوال شد در دادگاه قبل از هیئت داوران انتخاب شد. قاضی امی برمن جکسون رد درخواست.

قاضی نوشت که “در حالی که رسانه های اجتماعی ارتباطات ممکن است نشان می دهد که داور قوی نظرات در مورد افراد خاص و یا مسائل” — در این مورد نظر منفی از مغلوب ساختن پیشی جستن — “آنها آشکار نیست که او تا به حال یک نظر در مورد راجر سنگ است که از این نظر است که مهم است.”

قاضی جکسون, مارس 16: فرض اساسی این حرکت – که یکی می تواند استنباط از داور نظرات در مورد رئیس جمهور که او نمی تواند نسبتا در نظر گرفتن شواهد و مدارک علیه متهم است که توسط هر گونه حقایق و یا داده و آن را بر خلاف کنترل های قانونی سابقه. حرکت یک برج از خشم اما در پایان روز کمی وجود دارد از ماده نگه داشتن آن تا. بنابراین درخواست برای یک محاکمه جدید را رد خواهد کرد بر اساس آمار و به صورت قانون در جزئیات در بدن از این نظر که خلاصه به طور خلاصه در اینجا.

قاضی همچنین گفت: دفاع تا به حال نشان داده نشده است که forewoman, Tomeka هارت دروغ زمانی که مورد سوال قبل از نشسته بودن. و او گفت: پست می تواند به راحتی یافت شده است قبل از محاکمه.

پس از سنگ دادستان انصراف از مورد در فوریه. 12 در اعتراض وزارت دادگستری overruling خود را از صدور توصیه های foreperson دفاع از آنها را بر روی Facebook. او زیر آتش از مغلوب ساختن پیشی جستن پس از دیگر رسانه های اجتماعی نظرات انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 23: من دیده ام بسیار غم انگیز چیزی که با توجه به راجر سنگ. شما باید یک داور که بدیهی است آلوده. او یک فعال علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. گفت: چیزهای بد در مورد تهمت و گفت: چیزهای بد در مورد سنگ.

ما توجه داشته باشید, اما, که در پرونده های جنایی نیاز به اتفاق آرا حکم به محکومیت. یکی از سنگ منصفه ست عموزاده نوشت: در واشنگتن پست در نوامبر. 22, 2019 که این اعتقاد بود که بر اساس واقعیت و نه در سیاست.

“اجازه بدهید من روشن است: ما با محکوم کردن سنگ خود را بر پایه اعتقادات سیاسی یا بیان خود را از کسانی که اعتقادات” عموزاده نوشت و اضافه کرد که “شواهد در این مورد قابل توجهی بود و تقریبا به طور کامل بلامنازع.”

“ما به اتفاق آراء نتیجه شد این: حقیقت مهم است. گفتن حقیقت تحت سوگند مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de