مغلوب ساختن پیشی جستن گمراه کننده آگهی در Coronavirus تست

جدید مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی آگهی ادعا می کند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان “اقدام سریع” با توجه به تست برای رمان coronavirus. در حالی که “اقدام سریع” ذهنی است همه گیر کارشناسان می گویند آمریکا حرکت نمی کند و به سرعت به راه اندازی یک کافی سیستم و در واقع عقب مانده کشورهای دیگر است.

ما گزارش داده اند که چندین بار در تعدادی از موانع و miscues که مانع قوی, گسترده آزمایش اولیه.

“ایالات متحده عقب مانده تقریبا هر کشور توسعه یافته در ramping تا تست و عمل کند یکی از دلایلی است که چرا ما باید بدترین بیماری همه گیر در جهان است و در حال بحث در مورد بازگشایی هنگامی که آن را امن نیست به انجام این کار در حالی که کشورهای دیگر با استفاده از تست به عنوان یک محور استراتژی خود را به منظور کاهش موارد به یک نقطه که در آن بازگشایی بسیار مناسب” مارک Lipsitch استاد اپیدمیولوژی و مدیر مرکز بیماری مسری پویایی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: ما یک ایمیل به در. “عدم تست شده است و نه تنها سلامت عمومی فاجعه در ایالات متحده, اما همچنین یک علت مستقیم اقتصادی ما رنج می برند.”

Paul A. Offit مدیر واکسن مرکز آموزش و حضور یک پزشک در بخش بیماریهای عفونی در بیمارستان کودکان فیلادلفیا گفت: ما یک ایمیل به در: “ما تنها نیاز به نگاه در کشورهای دیگر (مانند کره جنوبی و آلمان و سنگاپور نیوزیلند و دیگران) به ببینید که چه سریع تست و شناسایی می تواند به کاهش گسترش این ویروس است. کره جنوبی انجام داده بود 150,000 آزمایشات قبل از ما انجام داده بود 500. این واقعیت است که ما باید بیشتر مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت بیش از بسیاری از دیگر کشورهای توسعه یافته یک عهد به ما آهسته پاسخ به این ویروس است.”

جدید آگهی 30 ثانیه ای به نام “سختی مراحل” برای اولین بار پخش شد مارس 5 در ایندیانا است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف بیش از $200,000 در این آگهی تا کنون با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

این آگهی همچنین شامل تعدادی از غلط و بی اساس ادعا می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است قبل از.

آن را می گوید او “ممنوع چینی و اروپایی سفر به آمریکا” در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را تحمیل محدودیت به ما گزارش داده اند که آنها شامل موارد استثنا به طوری که آنها نبودند واقعی “ممنوعیت.” برای مثال نیویورک تایمز گزارش داد که نزدیک به 40 ، 000 نفر پرواز به طور مستقیم از چین به آمریکا در دو ماه پس از چین و محدودیت های رفت و به اثر on Feb. 2.

این آگهی نشان می دهد که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن استفاده از اصطلاح “بیگانه ستیزی” در ارتباط با رئيس جمهور است محدودیت های مسافرتی. اما روشن نیست که او انجام داد.

در روز چین محدودیت اعلام شد که ما نوشته اند بایدن می گویند در یک مراسم انتخاباتی در آیوا “این است که هیچ وقت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد هیستری و بیگانه ستیزی – بیگانه ستیزی هیستریک و fearmongering به رهبری راه به جای علم است.” اما بایدن نمی اشاره به محدودیت های مسافرتی در سخنرانی خود و بایدن کمپین می گوید: نامزد شد و با اشاره به تهمت امادگی برای قربانی نه قوانین مسافرت.

در آوریل 3, بایدن, کمپین گفت که او به حمایت از محدودیت.

این آگهی همچنین نشان می دهد که “رئیس جمهور تهمت نجات زندگی های بی شماری” به عنوان یک نتیجه از محدودیت های مسافرتی. به عنوان ما نوشته شده را در حداقل دو coronavirus نیروی کار جلسات, رئیس جمهور, بدون شواهد ادعا کرد که این سفر از محدودیت های او اجرا شده در چین “ذخیره ده ها هزار نفر” و حتی “صدها هزار نفر از زندگی است.” ما در بر داشت هیچ پشتیبانی برای چنین ارقام و کاخ سفید نمی ارائه هر گونه.

معدود مطالعاتی که انجام شده است برآورد محدودیت های مسافرتی ایالات متحده و کشورهای دیگر به تصویب رسید در چین تا به حال متواضع تاثیر کاهش اولیه گسترش در خارج از چین اما نه حاوی coronavirus بیماری همه گیر.

ما نوشته شده اند و در تعدادی از موارد مورد مشکلات کاهش کشور coronavirus تلاش های تست. اولین مورد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان کروناویروس در آمریکا تایید شد در ژانویه. 20.

در مراحل اولیه این بیماری همه گیر تست شد در دست مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. مشکلات به وجود آمد و پس از Feb. 5زمانی که CDC شروع به حمل و نقل آن کیت به واجد شرایط ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه در تلاش برای گسترش تست. آژانس گفت که انتشار 200 کیت — هر یک قادر به تست حدود 700 تا 800 نمونه — دادن labs فقط یک کیت هر. اما Feb. 12, CDC گفت: خبرنگاران که برخی از آزمایشگاه تا به حال تجربه مشکلات در هنگام انجام آزمون تایید برای اطمینان تست کار کرده است.

در حالی که این سازمان وعده داده شده برای بازسازی معیوب جزء و توزیع است که به سلامت عمومی آزمایشگاه و در عین حال خواسته هر آزمایشگاه که تا به حال مشکلات به ارسال نمونه ها به CDC برای تست. به عنوان یک نتیجه از فوریه. 25تنها 12 دولت و یا آزمایشگاه های محلی از بیش از 100 کشور می تواند خود را تست.

بیش از دو هفته پس از اولین اعلام, تست, موضوع, CDC گفت: آن را به حال آمد تا با راه حل.

مشکل دیگر در اوایل ریشه از معیارهای CDC استفاده می شود برای تعیین این که چه کسی خواهد بود تست شده است. در اولاین CDC توصیه می شود تست تنها کسانی که با یک تب و/یا کاهش علائم تنفسی و کسی که تا به حال سفر به ووهان, چین, که در آن شروع بیماری یا تماس با کسی که مشکوک به داشتن بیماری است.

در اواخر ماه فوریه پس از یک بیمار در کالیفرنیا پیدا شد آلوده با وجود عدم شناخته شده قرار گرفتن در معرض CDC تغییر دستورالعمل آن را شامل هر کسی که با یک تب که در بیمارستان بستری شد با یک بیماری تنفسی. در مارس 3, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد که CDC خواهد رفع تمام محدودیت ها به عنوان طولانی به عنوان یک پزشک دستور آزمایش است. CDC به روز شده آن معیارهای بالینی صفحه وب بعد بیان اینکه پزشکان “باید با استفاده از قضاوت خود را” در تصمیم گیری که باید تست شود.

مشکل دیگر ناشی از CDC نقش در اوایل به عنوان تنها بازیکن در تست بازی.

به عنوان ما نوشته اند, Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و چند مقام سابق گفت که این سی دی به سادگی راه اندازی تجاری آزمایشگاه تست اجازه دهید به تنهایی تنها آزمایشگاه تست برای کشور در چنین یک بیماری همه گیر. آن را یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در Jan. 31 اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی است که در آن زمان مراحل اجازه می دهد تا تست انجام می شود و به طور گسترده تر و پس از آن چند روز بیشتر از قبل از بخش خصوصی اعلام کرد تست در دسترس است.

تام فریدن بود که سر از CDC در طول دولت اوباما نوشت: “یک سری از خطاها با آزمایشگاه تست تاخیر در ایالات متحده در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.” علاوه بر CDC کیت تست مشکلات او نوشت: “سازمان غذا و دارو آهسته بود اجازه می دهد تا بیمارستان labs به توسعه خود را تست و وزارت بهداشت و خدمات انسانی کار نمی کند با تجاری labs برای شروع در حال توسعه به طور گسترده در دسترس بخش خصوصی آزمون تا زمانی که خیلی دیر است.”

در مارس 6, شش هفته پس از اولین مورد از COVID-19 شناسایی شد در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن معروف اعلام کرد که هر کسی که “می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر در یک مصاحبه تلویزیونی گفت همان روز که “هیچ تست کیت کمبود و نه تا به حال.”

اما این مورد. در مارس 9, به ما گفته شد توسط انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه هفتمدر چه چیزهایی بودند بهبود “تقاضا برای تست بیشتر از آزمون در دسترس است.”

در روز 12 مارس در کنگره شنوایی دموکرات در کنگره دبی واسرمن شولتز خواسته که در اتهام از “مطمئن شوید … به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است در سراسر این کشور دسترسی به گرفتن آزمایش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” Fauci پاسخ داد: “سیستم — سیستم نیست — نیست واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما می پرسید. که یک شکست. … این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله اما ما نه.”

پس از هفت هفته پس از اولین مورد از COVID-19 ظاهر در ایالات متحده وجود دارد باقی مانده یک “شکست” در کشور تست سیستم — بر خلاف تبلیغات ادعای “سریع عمل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de