رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به اضافه کردن نادرست و اغراق آمیز به اظهارات او در حال حاضر فهرستی طولانی از جعلی تقلب انتخابات ادعا می کند.

  • هیچ شواهدی وجود ندارد تا از مغلوب ساختن پیشی جستن پتو ادعا می کنند که “از طریق پست و آراء فاسد هستند.” رای گیری کارشناسان می گویند رئیس جمهور این است که اغراق زمانی که او می گوید: پست الکترونیکی رای گیری هستند “جعلی در بسیاری از موارد است.” در حالی که موارد تقلب انتخابات از طریق پست الکترونیکی و یا غیابی شایع تر از فرد در رای گیری تقلب در تعداد موارد شناخته شده است نسبتا نادر است.
  • تهمت نیز به دروغ ادعا کرد که کالیفرنیا به یک راه حل قضایی سازمان دیده بان که در آن دولت “موافق[d] که یک میلیون نفر باید رای دادند.” کالیفرنیا و لس آنجلس توافق برای حذف غیر فعال رای دهندگان از رای دهندگان خود را رول در هر قانون فدرال است. اما هیچ مدرکی وجود ندارد که هر یک از آنها رای متقلبانه و یا در غیر این صورت.
  • و به عنوان او در گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا وجود دارد “بسیاری از تقلب در رای گیری در این کشور است.” کارشناسان می گویند رای دهندگان تقلب نادر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین دور از تقلب انتخابات ادعای آمد و به عنوان ویسکانسین تلاش با یک انتخابات در زمانی که ساکنان شد با احتیاط از رفتن به پای صندوق های رای در طول coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از دموکرات ویسکانسین از جمله میلواکی شهردار تام برت خواست برای برگزاری انتخابات از طریق پست و تعلیق در شخص رای گیری. دموکراتیک فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers سعی کردم به حرکت دولت در مارس 7, اما پس از یک جمهوری خواه چالش, دولت, دیوان عالی کشور حکم فرماندار تصمیم گرفت بر خلاف قانون اساسی و انتخابات رفت و به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 7 با صف های طولانی و کمتر به حوزه های رأی گیری.

با قطعیت در مورد ایمنی از رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر برخی از دموکرات ها نام کرده اند برای پست الکترونیکی-در رای گیری در نظر گرفته شود به عنوان یک جایگزین. سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری دیابت الیزابت وارن پیشنهاد کرده است که یک ایمیل در انتخابات بايد به هر رای دهنده در کشور است.

پست الکترونیکی-در و رای غیابی

در coronavirus نیروی کار خبری در مارس 7 روز ویسکانسین در انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او مخالف هر گونه گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: “خطرناک” و مملو از تقلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 7: در حال حاضر پست الکترونیکی رای گیری — آنها تقلب. خوب ؟ مردم تقلب. پست برگه های رای که یک چیز بسیار خطرناک برای این کشور به دلیل آنها متقلب. آنها بروید و آنها را جمع آوری. آنها جعلی در بسیاری از موارد. شما رو به رای دادن. و آنها باید voter ID ، اگر شما واقعا می خواهید به انجام آن را به سمت راست شما باید voter ID. …

این از طریق پست و برگه های رای می آیند. از طریق پست و برگه ها فاسد هستند به نظر من. و آنها را جمع آوری و آنها مردم را به رفتن و ثبت نام آنها. و سپس آنها — آنها جعلی در بسیاری از موارد. آن را یک چیز وحشتناک.

انتخابات کارشناسان به ما گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن است اغراق میزان تقلب انتخابات از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای. آنها می گویند آن است که شایع تر از فرد در رای گیری تقلب (چیزی که تهمت بارها تحریف شده) اما هنوز هم نادر است.

“تقلب در انتخابات متعهد با رای غیابی است شایع تر از در فرد رای گیری است اما هنوز هم نادر” Richard L. Hasen, یک استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین دانشکده حقوق و نویسنده کتاب “رای گیری جنگ” گفت: ما از طریق ایمیل. “ایالات متحده می تواند و انجام اقداماتی برای به حداقل رساندن خطرات به خصوص با توجه به مزایای زیادی از راحتی — و در حال حاضر ایمنی — از عمل.”

در یک op-ed منتشر شده در واشنگتن پست, Hasen ذکر شده در یک پایگاه داده ایجاد شده توسط News21 ملی گزارش های تحقیقی پروژه که آهنگ مورد تقلب در انتخابات. News21 در بر داشت غایب رای گیری انتخابات تقلب شد, شایع ترین نوع تقلب در انتخابات متشکل از حدود 24 درصد گزارش شده است تعقیب بین 2000 و 2012.

“اما تعداد کل موارد بود فقط 491 — در طول یک دوره که در آن به معنای واقعی کلمه میلیاردها آرا ریخته شد,” Hasen نوشت. “در حالی که برخی از جیب این کشور دیده می شود سهم خود را از غایب-رای رسوایی مشکلات بسیار نادر در پنج کشور است که تکیه در درجه اول در رای-توسط-mail از جمله به شدت جمهوری خواه ایالت یوتا است.”

این پنج کشور که در حال حاضر رای گیری در درجه اول از طریق پست در حال یوتا, کلرادو, هاوایی, واشنگتن و اورگان است. و البته همه ایالت ها اجازه می دهد نوعی از رای گیری غایب از طریق پست.

در واقع همانطور که نیویورک تایمز اشاره کرد تهمت رای غایب از طریق پست در فلوریدا در انتخابات مارس و در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. معاون رئیس جمهور مایک پنس نیز رای دادند از طریق پست الکترونیکی-در غایب رای گیری اولیه و انتخابات عمومی در سال 2018 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد در کنفرانس مطبوعاتی در مارس 7 چگونه او آشتی نظرات خود را در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری که “فاسد” با این واقعیت است که او رای دادند از طریق پست در فلوریدا در انتخابات ماه گذشته.

“از آنجا که من مجاز به” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “که به نام” خارج از دولت است.’ شما می دانید که چرا من رای دادند? چون من اتفاق می افتد به در خانه و من نمی قادر خواهد بود برای رفتن به فلوریدا برای رای دادن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد — بدون هیچ گونه شواهد است که برگه های رای از طریق پست و از خارج از کشور امن تر هستند.

“[T]در اینجا یک تفاوت بزرگ بین کسی که خارج از دولت و رای گیری و همه چیز مهر و موم شده است, گواهی, و هر چیز دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

اما انتخابات خبرگان گفت: آمریکا اعمال می شود همان قوانین و فرآیندهای در دولت و خارج از دولت پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“داخلی غایب رای دهندگان در داخل یا خارج از کشور تحت درمان هستند همان” Lonna Atkeson, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه نیومکزیکو و متخصص در مدیریت انتخابات گفت: ما از طریق ایمیل.

جاستین لویت یک استاد حقوق در Loyola Marymount University و تقلب انتخابات متخصص به ما گفت که در حالی که او آگاه است از هر مدرک معتبر آمار شيوع تقلب در پست الکترونیکی-در آراء “من فکر جمع آوری گزارش های موردی و روشن است (و من فکر می کنم اکثر ناظران از سراسر طیف سیاسی موافق) است که سوء رفتار در پست الکترونیکی رای گیری روند معنی داری بیشتر شایع از سوء رفتار در روند رای گیری در فرد است.”

“سوء هنوز هم به مقدار تنها بخش کوچکی از آراء بازیگران توسط ایمیل (و به مراتب کمتر شایع تر از رئیس جمهور شعارهای نشان می دهد که به خوبی ممکن است به همین دلیل او احساس راحت رای گیری از طریق پست در گذشته),” لویت اضافه شده است.

شاید بیشتر به طور گسترده ای گزارش شده از نمونه های اخیر غایب رای گیری تقلب شده بود در یک مورد در طول سال 2018 دورۀ انتخابات در کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه. نتایج انتخابات لغو شد پس از آن آموخته بود که یک جمهوری خواه سیاسی عمل نادرست جمع آوری شده و احتمالا تغییر داده و یا دور انداخته آراء به نوسان در انتخابات به نفع حزب جمهوری خواه مارک هریس. که عمل شد و در نهایت متهم در جنایت انتخابات دستکاری اتهامات و هریس کاهش یافته و از نژاد قبل از انتخابات جدید.

یکی از مشکلات با پیگیری شيوع پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است که “این واقعا سخت برای پیدا کردن” Atkeson گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “واقعیت این است که ما واقعا نمی دانیم که چقدر تقلب وجود دارد.”

برای مثال او گفت: زمانی که امضا مطابقت ندارد “است که آن را کثیف امضا و یا کسی که در تلاش برای امضای شخص دیگری رای گیری?” (دولت های محلی و انتخابات روش برای تایید امضا که ما بعدا توضیح خواهم داد.)

“وجود دارد یک کمی تقلب” Atkeson گفت. “وجود ندارد میلیون ها نفر از آرای تقلبی اما برخی از وجود دارد.”

لورن Minnite استاد در دانشگاه راتگرز و نویسنده کتاب “اسطوره رای دهندگان تقلب” موافق است.

“من فکر نمی کنم هر کسی می تواند به شما قابل اندازه گیری از شیوع تقلب انتخابات با پست الکترونیکی-در آراء اما احساس من این است که آن را بسیار بیشتر از فرد در تقلب انتخابات که به ندرت رخ می دهد” Minnite گفت: ما از طریق ایمیل.

دو ویژگی وجود دارد از پست الکترونیکی-در رای گیری که آن را “کمی کمتر امن” از شخص رای گیری Minnite گفت.

او گفت:”این ‘زنجیره ای-از-بازداشت’ از انتخابات شکسته شده است با پست الکترونیکی-در رای گیری به دلیل انتخابات است منتشر شده توسط مقامات مسئول در امر انتخابات به پست ایالات متحده و رای دهندگان از این رو بدون نظارت هنگامی که آنها رای آنها نمی رکورد رای خود را در حضور مقامات انتخابات.”

دوم او گفت: “این باعث ایجاد یک باز برای فعالیت های غیر قانونی توسط فعالان سیاسی است که نمی خواهد در غیر این صورت وجود داشته باشد اگر تمام رای گیری انجام شد-فرد در رای گیری سایت رسمی.”

“فاحش ترین موارد تقلب مربوط به پست الکترونیکی-در رای گیری که من دیده ام … موارد از فعالان سیاسی درگیر شدن در فعالیت های غیر قانونی توطئه برای استفاده از پست الکترونیکی انتخابات به ارعاب رای دهندگان به رای دادن یک راه خاص گاهی از طریق خرید و فروش رای طرح و یا به دکل های انتخاباتی نتایج با سرقت آراء و مارک آنها را برای خود نامزد” Minnite گفت: با استناد به نمونه ای از کارولینای شمالی 9th کنگره منطقه شکست.

اما اقدامات متحده می تواند برای پیگیری رای گیری برای رای دهندگان Minnite گفت و به بررسی آنها از طریق نوعی از شناسایی و احراز هویت.

“رایج ترین روش برای تایید برگه های رای است امضا مطابق” Minnite گفت. “یک امضا در نظر گرفته شده است بیومتریک شناسه منحصر به فرد به شما و رای دهندگان معمولا نشانه گواهی حسن که اطلاع رسانی آنها را از مجازات های درگیر برای ارائه اطلاعات نادرست و یا جعل هویت خود را زمانی که آنها رای از طریق پست.

“این فرایند را برای تایید امضا متفاوت در سراسر ایالات اما معمولا آن را شامل تطبیق امضا به یک موجود امضا بر روی فایل ها و داشتن بیش از یک نفر (آن می تواند آینده تیم) انجام مسابقه” Minnite اضافه شده است. “اکثر ایالت روش در محل برای برخورد با اختلاف که شامل تماس با رای دهندگان به اصلاح مشکل است. برخی از ایالت ها نیاز به رای دهندگان که شامل یک کپی از یک فرم شناسایی خود را با رای گیری برای تایید.”

نگرانی در مورد مردم تقاضا به صورت غیابی از طرف دیگران شده اند “قابل ملاحظه ای کاهش” با توجه به هویت امنیتی مانند امنیت اجتماعی و یا رانندگان مجوز شماره امضا تطبیق و ضعیف IP آدرس با شماره های مشکوک غایب درخواست گفت: لویت های Loyola Marymount استاد دانشگاه.

اعضای خانواده که بازیگران آراء از طرف اخیرا بستگان متوفی تمایل به گرفتار شود یا از طریق پرونده مرگ یا امضای مطابق لویت گفت. و انتخابات مقامات در حال گرفتن بهتر در مقایسه با رأي گيري در سراسر حوزه های قضایی برای گرفتن رأی گیری مردمی در فرد و با آنها مصاحبه غایب رای گیری در یکی دیگر از صلاحیت او اضافه شده است.

“من فکر می کنم نگرانی اصلی این است که کسی دیگر غیر از ظاهری رای دهندگان ممکن است کمک به تکمیل برگه های رای خود را حتی اگر رای دهندگان نشانه بازگشت پاکت یا اجبار رای دهندگان به رای دادن یک راه خاص: اعضای خانواده و یا در برخی از موارد گفته مبارزات کارگران” لویت گفت. “این بسیار دشوار است به پلیس.”

وجود دارد دیگر مسائل تدارکاتی با پست الکترونیکی-در رای گیری. متحده نیاز بیشتر پول خود را برای بهبود فایل های رای دهندگان به ارائه پیش پرداخت هزینه برای رای گیری و گسترش رای گیری افت کردن سایت (برخی متحده به ویژه انتخابات رها کردن جعبه). بسیاری از ایالت ها نیز نیاز به استخدام افراد بیشتری به روند شمارش آراء.

“این بسیار چالش برانگیز و گران قیمت” Atkeson گفت. “من واقعا آرزو میکنم این اتفاق نمی افتد [نوامبر]. اگر ما می رویم به انجام چیزی که آمریکا نیاز به شروع به آماده سازی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

لویت گفت: پست الکترونیکی-در رای گیری ممکن است انتخاب بهینه در نوامبر اما محدودیت های آن ممکن است نیاز به وزن برابر نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus.

“در یک زمان جهانی همه گیر سوال این است که در مورد بهترین سیستم رای گیری انتزاعی” لویت گفت. “خدمات اعضا اغلب نمی لوکس از رای گیری در فرد است به همین دلیل از راه دور سیستم رای گیری است که بسیار حیاتی برای تضمین این که آنها قادر به اعمال حق رای دادن. با توجه جابه جایی گسترده از حوزه های رأی گیری و نظرسنجی کارگران در طول یک بیماری همه گیر ما همه ممکن است در شرایطی به مراتب بیشتر شبیه به خدمات اعضا از ما به عادت است. و هر دو مزایا و محدودیت های الکترونیکی رای گیری از جمله پتانسیل برای سوء آن اتفاق می افتد گاهی – باید ارزیابی در این زمینه.”

کالیفرنیا اطلاعات غلط

روز پس از ساخت خود را از اظهارات تحقیر در مورد تقلب انتخابات با پست الکترونیکی-در برگه های رای تهمت خواسته شده بود برای شواهد کافی برای حمایت از ادعای خود را. او دو برابر کردن گمراه کننده ادعا بدون ارائه که پشتیبان و اضافه شده یک زن و شوهر دیگر بیت از اطلاعات نادرست از جمله ادعای نادرست که در کالیفرنیا بستری شده در یک دادگاه حل و فصل است که یک میلیون نفر رای دادند و نادرست.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 8: من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از شواهد اما ما می خواهیم شما را با برخی از خوب ؟ و شواهدی وجود دارد که در حال تدوین است درست مثل این است که وارد شده در ایالت کالیفرنیا که در آن حل و فصل آنها با قضایی سازمان دیده بان گفت که یک میلیون نفر نبوده است رای گیری در شما دیدم که. … من به شما گفتن در کالیفرنیا در ایالت کالیفرنیا در حل و فصل آنها و ما می تواند رفته خیلی بیشتر است. قضایی سازمان دیده بان حل و فصل که در آن آنها توافق کردند که یک میلیون نفر باید رای دادند که در آن آنها 115 سال و بسیاری از چیزهایی که مردم رای دادن را در خود جای.

این چیزی است که اتفاق افتاده است. در ژانویه 2019 محافظه کار گروه قضایی سازمان دیده بان اعلام کرد که آن را به حال به حل و فصل نیاز به لس آنجلس برای پاکسازی نام غیر فعال رای دهندگان از رای دهندگان به آن رول پس از یک دوره از زمان به موجب ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند (و یک سال 2018 تصمیم دیوان عالی کشور که در بر داشت از جمله حذف اجباری است). کالیفرنیا نیز توافق برای ارسال نوشته مشاوره برای همه استان ها مطابق با قانون در مورد از بین بردن نام غیر فعال رای دهندگان.

در هر حل و فصل این شهرستان با ارسال اعلامیه به مردم آن تعیین می شود غیر فعال و توافق کردند که اگر آنها را پاسخ نمی دهند یا رای ندادند در دو بعدی فدرال کلی انتخابات نام خود را می توان از رول رای دهندگان. کالیفرنیا توافق به اطلاع آن به سایر استان ها برای انجام همان.

حل و فصل اشاره کرد وجود نداشت پذیرش تخلف توسط دولت و یا لس آنجلس. آن نیز ساخته شده است هیچ اشاره ای به تقلب انتخابات.

و که در آن تهمت نظرات گمراه.

هیچ اتهام و یا ارائه هر گونه مدرکی که هر یک از این افراد در غیر فعال فهرستی در واقع رای متقلبانه و یا در غیر این صورت. قضایی سازمان دیده بان گفت: “حدود وجود دارد 1,565,000 ثبت نام در لس آنجلس را غیر فعال فایل از ثبت نام رای دهندگان است.” به عنوان قضایی سازمان دیده بان که در آن ژانویه 2019 آزادی مطبوعات “غیر فعال رای دهندگان ثبت نام belong, در بیشتر قسمت ها به رای دهندگان که باید نقل مکان کرد و به یکی دیگر از شهرستان و یا دولت و یا گذشت.”

“مهم نیست که چقدر او تکرار آنها تهمت و دروغ در مورد تقلب انتخابات هستند آشکارا نادرست” کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا در بیانیه ای گفت به FactCheck.org در ژوئن 2019. “به طور خاص حل و فصل قضایی با سازمان دیده بان لس آنجلس و وزیر امور خارجه حاوی کاملا بدون پذیرش و یا شواهدی از” غیر قانونی و آرا.’ رئیس جمهور ادعا نادرست و در عین حال یکی دیگر از اعوجاج با هدف تضعیف اعتماد به نفس در ما انتخابات است.”

به عنوان بخشی از صورت خود را برای رای دهندگان ID قوانین مغلوب ساختن پیشی جستن است تلفیق شدهاست این موضوع قبل از اینکه با استناد به آمار در مورد نامعتبر است و یا اطلاعات نادرست در رول رای دهندگان و به اشتباه نشان می دهد کسانی که به نمایندگی از یک لیست جعلی رای دهندگان. به ما نوشت و در سال 2016 این آمار نمی نشان دهنده موارد تقلب بلکه در حال شواهد نیاز به ارتقاء ثبت نام رای دهندگان سیستم.

شيوع تقلب انتخابات

مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید خود را در حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری در مارس 8 با معمول خود تماس بگیرید برای شناسایی رأی دهندگان قوانین که نیاز به رای دهندگان به حال شناسایی معتبر در محل رای گیری به منظور مجاز به رای دادن. Voter ID قوانین توجیه او گفت: “زیرا “وجود دارد مقدار زیادی از تقلب در رای گیری در این کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 8: ما سیستم رای گیری اول از همه ما باید voter ID. هنگامی که به شما رای دادن, شما باید voter ID. و اگر شما به چیزی است که شما باید مطمئن شوید که به عنوان یک دولت و به عنوان یک کشور, شما باید مطمئن شوید که که رای معنی دار است و این فقط ساخته شده متقلبانه. به دلیل وجود تعداد زیادی از تقلب در رای گیری در این کشور است. این کشور باید voter ID.

همانطور که ما قبل از نوشته متعدد محققان که مطالعه کرده اند این موضوع می گویند آن را به سادگی درست نیست که “در بسیاری از تقلب در رای گیری” در آمریکا

“بهترین حقایق جمع آوری کنیم و به ارزیابی این قدر ادعا مشکل تقلب انتخابات نشان می دهد که اگر چه میلیون ها نفر از مردم بازیگران آراء هر سال تقریبا هیچ کس آگاهانه و عمدا کست غیر قانونی رای گیری در ایالات متحده آمریکا امروز” Minnite نوشت: در کتاب “اسطوره تقلب انتخابات.”

در سال 2012 یک تیم از دانش آموزان led توسط Walter Cronkite دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی در دانشگاه ایالتی آریزونا و تحليل 2,068 ادعایی انتخابات-موارد تقلب از سال 2000 و به این نتیجه رسیدند که “در حالی که تقلب رخ داده است نرخ بینهایت کوچک و در شخص جعل هویت رای دهندگان در روز انتخابات که باعث 37 قانونگذاران ایالتی به تصویب و یا در نظر گرفتن سختی voter ID قوانین است تقریبا غیر موجود.”

هیچ شواهدی از گسترده رای گیری توسط مهاجران در این کشور به طور غیر قانونی و یا توسط مردم رای گیری به نمایندگی از مردم مرده به عنوان برگ برنده بارها ادعا. هیچ شواهدی از busloads از مردم از ماساچوست ریختن به نیوهمپشایر به انحراف رای گیری وجود دارد. هیچ شواهدی وجود ندارد که میلیون ها نفر از غیر قانونی رای باعث تهمت به از دست دادن رای مردم به هیلاری کلینتون در سال 2016. و عدم تطابق امضا در پست الکترونیکی-در برگه های رای– اغلب ناشی از دستخط تغییر در طول زمان نیست اثبات “انتخاباتی فساد است.”

چند ماه به انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد ریاست جمهوری مشورتی کمیسیون انتخابات صداقت — که به بررسی “جعلی رای گیری” در میان مسائل دیگر. کمیسیون حل شده تنها چند ماه پس از آن ایجاد شد بدون گزارش هرگونه اثبات تقلب گسترده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de