مغلوب ساختن پیشی جستن H1N1 آنفلوآنزای خوکی همه گیر چرخش

در توييتها و دیگر حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها نسبت پاسخ به کروناویروس جدید با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا را از دست داده و 2009 H1N1 همه گیر آنفلوآنزا. اما مغلوب ساختن پیشی جستن اطلاعات است که اغلب نادرست یا گمراه کننده — و دو ویروس بسیار متفاوت هستند.

در مارس 4, تلفن, مصاحبه با فاکس نیوز’ Sean Hannity, برای مثال, مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که دولت اوباما “کاری نمی کند” در مورد سال 2009 همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مه 4: من فقط می گویند که آن را شما می دانید بسیار بسیار کمی در این کشور است. و ما در حال رفتن به سعی کنید و نگه داشتن آن است که راه را تا آنجا که ممکن است. من می گویم هر چند H1N1 بود که آنفولانزای خوکی معمولا به عنوان آنفولانزای خوکی. و که رفت از سراسر مه از ’09 آوریل از ’10 که در آن وجود دارد 60 میلیون مورد از آنفولانزای خوکی. و بیش از آن را بیش از 13000. من فکر می کنم شما ممکن است گفت: 17. من تا به حال آن را شنیده بود 13 اما بسیاری از بسیاری از مرگ و میر. و آنها نمی هر چیزی در مورد آن. جالب است که با آنفولانزای خوکی کودکان بودند — به آنها آسیب پذیر مرتب کردن بر اساس مخالف در این رابطه. اما کودکان بسیار آسیب پذیر به آنفولانزای خوکی. اما آنها هرگز نزدیک مرز. من فکر نمی کنم آنها هرگز ممنوعیت سفر. و ما انجام دادیم. و دوباره آنها را از دست داده حداقل 13,000.

در مارس 12 دیدار با نخست وزیر ایرلند تهمت تکرار کرد.

“اگر شما برگردید و نگاهی به آنفولانزای خوکی و آنچه اتفاق افتاده است با آنفولانزای خوکی شما ببینید که چگونه بسیاری از مردم مردند و چگونه در واقع هیچ چیز انجام شد برای یک دوره طولانی از زمان که مردم در حال مرگ بودند همه جا,” او گفت:. “ما در حال انجام آن مخالف است. ما بسیار جلوتر از همه چیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن درست است در تعدادی از H1N1 موارد و مرگ و میر است, اما آن را گمراه کننده به مقایسه این اعداد و ارقام به زمان وقوع COVID-19 که به تازگی آغاز شده است. این هم درست نیست که دولت اوباما به هیچ چیز و یا منتظر یک زمان طولانی به عمل H1N1 همه گیر آنفلوآنزا.

در سال 2009 جدید H1N1 ویروس آنفلوانزا بریدن خارج از فصل در اواخر بهار. به دلیل شباهت ژنتیکی به ویروس آنفلوانزا در خوک آن شناخته شده به عنوان “آنفولانزای خوکی” حتی اگر هیچ شواهدی وجود ندارد که ویروس گسترش میان خوک ها و یا خوک به انسان است.

با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد در مورد 60.8 میلیون مورد عفونت با این رمان نوع از ویروس آنفولانزا در ایالات متحده بین سال 2009 آوریل و مارس سال 2010 در مجموع حدود 274,304 بستری شدن در بیمارستان و 12,469 مرگ و میر.

در حالی که شمار تلفات ممکن است صدای بالا, آن را بیش از یک سال تمام و در واقع به پایان رسید تا بودن به مراتب کمتر بود و در ابتدا انتظار می رود. فشار ناشی از آنفلوانزا را نیز تبدیل به یک مورد مرگ و میر فقط 0.02% — و زیر حتی بسیاری از معمولی فصلی influenzas.

همه چیز است که شناخته شده است در مورد جدید کروناویروس تا کنون نشان می دهد که آن را کاملا متفاوت جانور از آن های اخیر همه گیر سلف. پیتر جی hotez را بازتوییت کردیک استاد دانشگاه و دانشکده طب گرمسیری مدرسه در Baylor College of Medicine به ما گفت که این ویروس جدید است که شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 است که بطور قابل توجهی بیشتر انتقال و کشنده تر از H1N1.

برای کسانی که به دلایل او گفت: “ضرورت حاوی این coronavirus بسیار بیشتر از H1N1 سال 2009 بود.”

در Hannity مصاحبه تهمت تبلیغ خود محدودیت های مسافرتی و اشاره کرد که اوباما “هرگز نزدیک مرز.” Paul A. Offit صندلی از vaccinology در دانشکده پزشکی پرلمن در دانشگاه پنسیلوانیا توافق کردند که مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی خریداری ایالات متحده در زمان واکنش نشان می دهند اما او گفت: آن را ندارد هر حس به اعمال محدودیت های مسافرتی در سال 2009 پس از H1N1 بود که اولین گزارش در آمریکای شمالی و آنفولانزا است “سخت به متوقف شود.”

من فکر نمی کنم آن است که یک مقایسه عادلانه,” Offit گفت. “آنفولانزا به طور مداوم جهش – این معمولا اتفاق می افتد در خوک و انسان در جنوب شرق آسیا – آن است که واقعا سخت به متوقف کردن آن است. مگر اینکه شما ممنوعیت تمام سفر در هر نقطه در جهان به ایالات متحده می خواهد تا به حال مشکل است. درست است که با تمام بیماری های همه گیر آنفلوآنزا. من فکر نمی کنم یک سفر بان کی مون را که تا کنون ساخته شده تفاوت.”

بر خلاف تهمت پیشنهاد دولت اوباما را “هیچ” مقامات اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در اوایل H1N1 شیوع امن بودجه از کنگره و در نهایت اعلام اضطراری ملی همانطور که ما در زیر توضیح خواهیم داد.

در بالا از آن CDC توالی ویروس جدید ایجاد شده و تست کیت و مواد غذایی و دارو مورد تایید واکسن های متعدد, در میان دیگر اقدامات.

Rep. Michael Burgess یک جمهوری خواه از تگزاس ستایش CDC در یک خانه دادرسی در سال 2016 به سرعت در حال توسعه یک واکسن آنفولانزای خوکی در حدود شش ماه — در زمان شروع سال تحصیلی در سپتامبر 2009. “به طوری که 6 ماه در قاب زمان اگر من انجام من ریاضی به درستی که شما قادر به شناسایی توالی ژنتیکی از ویروس, مهندسی معکوس یک واکسن آن را تست اطمینان از ایمنی و اثر بخشی و رسیدن آن به مدرسه معلمان در هفته دوم از مدرسه است. که بسیار چشمگیر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که واکنش دولت اوباما به 2009 H1N1 همه گیر “بود که در مقیاس کامل فاجعه است.” در حالی که او می تواند داشته باشد که به نظر کمی وجود دارد برای حمایت از چنین دیدگاه منفی.

یک نیویورک تایمز مقاله از 2010 ژانویه گفت که در حالی که برخی از اشتباهات ساخته شد انواع مختلفی از کارشناسان فکر می کردند که دولت تا به حال به طور کلی به کار گرفته شود چیز خوبی است.

ویلیام Schaffner از دانشگاه دانشکده پزشکی گفت: بار است که مقامات سزاوار “حداقل یک B-plus” در حالی که کوه سینا virologist پیتر Palese به نام پاسخ کلی “عالی است.”

اوباما اضطراری اعلان

در یک صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از فاکس کسب و کار شبکه Lou Dobbs به عنوان گمراه کننده این ادعا که آن را “در زمان 6 ماه برای رئیس جمهور اوباما اعلام اضطراری ملی” برای H1N1 “آنفولانزای خوکی” شیوع است که “کشته 12,000 آمریکایی است.” این درست است که اوباما نمی, اعلام اضطراری ملی را برای شش ماه اما نادیده چند گام دیگر دولت در زمان از جمله اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در همان ماه که رمان H1N1 عفونت شد و برای اولین بار گزارش شده است.

در زمان جیر مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اعلام اضطراری ملی برای COVID-19.

(دابز’ واقعی نقل قول بود کمی متفاوت است. او گفت: در مارس 12 نشان می دهد که آن را “در زمان شش ماه برای رئیس جمهور اوباما پس از آن اعلام اضطراری ملی است که در نهایت به کشته شدن بیش از 12 ، 000 آمریکایی و آلوده 60 میلیون بیشتر است.”)

در 15 آوریل 2009 اولین عفونت مشخص شد در کالیفرنیا با توجه به CDC و کمتر از دو هفته بعد در مارس 26, 2009 دولت اوباما اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی. روز قبل در آوریل 25, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده بود بهداشت عمومی اورژانس.

دکتر ریچارد Besser و سپس اقدام مدیر CDC تایید شده به مطبوعات در بعد از ایالات متحده در بیانیه وجود دارد که 20 مورد از H1N1 در ایالات متحده است که “همه افراد در این کشور که شناسایی شده اند به عنوان موارد بهبود یافته اند.”

همان روز — آوریل 26 — CDC شروع انتشار داروهای ضد ویروسی برای درمان آنفولانزای H1N1 و دو روز بعد مورد تایید FDA جدید CDC تست برای بیماری با توجه به CDC جدول زمانی در این بیماری همه گیر.

در 30 آوریل 2009, دو روز پس از بهداشت عمومی اورژانس اعلام, اوباما به طور رسمی از کنگره خواسته برای 1.5 میلیارد دلار برای مبارزه با شیوع و بعد پرسید: برای نزدیک به 9 میلیارد دلار با توجه سپتامبر 2009 سرویس پژوهشی کنگره گزارش. در ژوئن 26, 2009, اوباما امضا کنگره مکمل تخصیص بودجه لایحه که شامل $7.7 میلیارد دلار برای شیوع.

بهداشت عمومی آمریکا اضطراری تمدید شد دو بار — در تاریخ 24 ژوئیه 2009 اکتبر. 1, 2009.

این که اعلام H1N1 یک بیماری همه گیر در ژوئن 11, 2009. اوباما اعلام اضطراری ملی مرتبط با این بیماری همه گیر در Oct. 24, 2009. در آن زمان CDC مدیر دکتر توماس فریدن گفت: تا به حال میلیون ها نفر از مردم شده بود آلوده در ایالات متحده و بیش از 1000 فوت کرده است. همچنین در مورد 11.3 میلیون دوز از واکسن H1N1 بوده و توزیع, او گفت:.

یک ماه بعد در نوامبر. 12, 2009 CDC گزارشی منتشر کرد که تخمین زده شده است بین 14 میلیون و 34 میلیون H1N1 موارد بین 17 آوریل و اکتبر. 17, 2009 و از 2500 تا 6000 H1N1 مربوط به مرگ و میر.

H1N1 2009 آنفولانزای همه گیر در نهایت آیا کشتن 12,000 آمریکایی — رقم دابز استفاده می شود — با توجه به میانی برآورد از CDC برای 12 آوریل 2009 تا مارس 10, 2010. تعداد موارد بالغ بر حدود 60.8 میلیون نفر است. روشن است که فشار از آنفولانزا در ادامه به علت عفونت و مرگ و میر حداقل 75,000 مرگ و میر از سال 2009 تا 2018, CDC می گوید.

در صورتی که بیماری همه گیر شیوع این بیماری در مکزیک آغاز شد و به سرعت گسترش به ایالات متحده است. موارد برای اولین بار در مکزیک مشخص شد در ماه مارس و اوایل آوریل سال 2009 با دولت مکزیک گزارش شیوع به سازمان بهداشت پان آمریکا در آوریل 12, 2009 با توجه به CDC گزارش.

در مورد COVID-19, اولین موارد شناخته شده این بیماری رخ داده است در اوایل ماه دسامبر در ووهان چین و مقامات گزارش شیوع به این که در دسامبر. 31. CDC اعلام کرد آمریکا در مورد Jan. 21. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی در ژانویه. 31 یک روز پس از این که دادیم و اعلام کرد اضطراری ملی در مارس 13. دو روز قبل بود که اعلام کرد شیوع جهانی یک بیماری همه گیر.

تهمت گمراه در نظر سنجی دوباره

در عین حال یکی دیگر از صدای جیر جیر مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره گمراه کننده استناد نظرسنجی اطلاعات به ادعای او “78%” تصویب دولت او در پاسخ به شیوع کروناویروس.

او ادعا کرد این بود که “بالاترین رکورد” در حالی که بایدن را تصویب امتیاز برای پاسخ به H1N1 شیوع “پایین.” حتی به گفته یک مورخ نظرسنجی H1N1 تصویب نشده بود پایین.

به عنوان ما نوشته شده است قبل از زمانی که رئیس جمهور اشاره کرد گالوپ در یک نظرسنجی توسط این شرکت گرفته شده Feb. 3-16 و منتشر Feb. 20 قبل از هر کسی مرده بود از COVID-19 در این کشور نشان داد که 77 درصد از آمریکایی ها بودند و یا تا حدودی اعتماد به نفس است که دولت قادر خواهد بود برای رسیدگی به شیوع کروناویروس جدید. که یک درصد بالاتر از آمریکا اعتماد به نفس در دولت های قبلی توانایی برای مقابله با Zika ابولا, آنفولانزای خوکی و آنفلوآنزای مرغی با توجه به به طور متوسط از نظر سنجی. اما اعتماد به نفس در آنفلوآنزای خوکی شد دومین — در 67% — و نه “پایین” را به عنوان برگ برنده ادعا کرد.

و به تعداد موارد و مرگ و میر را رشد اعتماد به نفس عمومی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاهش یافته است با توجه به چندین نظر سنجی. یک کلمبیا کلمبیا, نظرسنجی, گرفته, مارس 5-8 و منتشر شده 9 مارس, یافت 43 درصد از رای دهندگان ثبت شده گفت: آنها تایید شده از راه تهمت است دست زدن به شیوع پاسخ.

با آنفولانزای خوکی اما حداقل دو نظرسنجی نشان داد بالاتر از تصویب دولت اوباما (نظر سنجی نیست, سوال در مورد بایدن). یک واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی انجام شده در ماه اکتبر سال 2009 در بر داشت 69 درصد از بزرگسالان بودند با اعتماد به نفس در دولت فدرال توانایی برای پاسخ به شیوع. یک نظرسنجی سی ان ان منتشر شده در اوایل ماه نوامبر 2009 در بر داشت 57% تایید اوباما پاسخ.

همچنین نسبت ناروا داده اند ممکن بایدن ارتقاء ادعا او “مسئول H1N1 آنفلوآنزای خوکی بیماری همه گیر.” زمانی که ما خواسته بایدن کمپین که در مورد ما گفته شد که معاون سابق رئیس جمهور “کمک سرب” پاسخ به همه گیر “بود اما نه رسمی بالا برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>