مغلوب ساختن پیشی جستن آنفولانزا شات سکوت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تردید در ارزش واکسن آنفلوانزا گفت که او تا به حال هرگز به آنفولانزای فصلی و تنها واکسن آنفولانزا چرا که او به عنوان رئیس جمهور. “من نمی دانم اگر من باید. کسی چه می داند؟”

ما نمی دانیم چه چیزی باعث شد که رئیس جمهور تمایل به دریافت واکسن آنفولانزا و یا چرا او سوال که آیا این ایده خوبی است اما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: هر سال آن را موجب صرفه جویی در هزاران زندگی می کند و مانع از دهها هزار نفر از بستری شدن در بیمارستان.

رئیس جمهور hesitance مورد نیاز برای واکسن آنفولانزا می آید به عنوان متخصصان پزشکی می گویند کسانی که آنفلوانزا واکسن خواهد بود به خصوص مهم این سال برای کاهش سردرگمی عمومی بین آنفولانزای فصلی و COVID-19 و برای جلوگیری از غیر ضروری ارزیابی پزشکی جدید کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در مورد آنفولانزا و آمد در مصاحبه با واشنگتن آزما در مارس 14.

مغلوب ساختن پیشی جستن May 14: من هرگز از دست هر کسی به آنفولانزا. نگاه من تا به حال مردم با آنفولانزا. من گفتم: “هی چه میکنی با آنفولانزا؟” آنها تا به حال آنفولانزا. من تا به حال هرگز آنفولانزا. شما می دانید اولین چیزی که آنها می خواهند به من واکسن آنفولانزا. من تا به حال هرگز آنفولانزا. و من از آمدن به کاخ سفید “آقا ما به شما یک شات آنفولانزا.” من گفتم: “چرا؟” و من آن را در زمان. من نمی دانم اگر من باید. کسی چه می داند ؟ سه بار در حال حاضر. من گرفته ام سه آنفولانزا عکس اما به هر حال. …

این اولین بار نیست که رئیس جمهور ابراز سکوت در مورد گرفتن یک شات آنفولانزا.

“همه زندگی من من می بینم — من خوش شانس بود; من تا به حال هرگز آنفولانزا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال 3 مه. “سپس من به اینجا آمدند; آنها می خواهند به آنفولانزا. و من گفت: “من نمی خواهم یک شات آنفولانزا, اما آنها به آن.”

CDC می گوید آنفولانزا و حمل بسیار کم ریسک و دارای مزایای مهم. با توجه به CDC واکسن “می تواند به کاهش آنفولانزا, بیماری, پزشکان بازديد و از دست رفته کار و مدرسه به دلیل آنفلوآنزای و همچنین جلوگیری از آنفولانزا مربوط به بستری شدن در بیمارستان.” CDC امتیاز به مطالعات انجام شده نشان می دهد که “واکسن آنفولانزا را کاهش می دهد خطر ابتلا به آنفولانزا, بیماری بین 40% تا 60% در میان جمعیت کلی در طول فصل که بیشترین گردش ویروس آنفلوآنزا به خوبی همسان به واکسن آنفولانزا.”

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او هرگز شناخته شده هر کسی که مرده است از آنفولانزا فصلی آنفلوانزا جان هزاران آمریکایی در هر سال میلیون ها نفر آلوده.

برای 2019-2020 آنفولانزا فصل به پایان رسید که در ماه آوریل 39 میلیون به 56 میلیون نفر تا به حال بیماری آنفولانزا در ایالات متحده با توجه به برآورد اولیه از CDC. CDC تخمین فصل گذشته آنفولانزا باعث شده بود بین 24,000 و 62,000 مرگ و میر. از سال 2010 آنفلوانزا در آمریکا باعث شده است که بین 9 میلیون و 45 میلیون بیماری سالانه CDC می گوید: با 12000 61,000 از آن منجر به مرگ شود.

با توجه به CDC آنفولانزا واکسن — که هدف قرار دادن سه یا چهار ویروس آنفلوانزا که محققان انتظار خواهد بود شايعترين که فصل — جلوگیری از دهها هزار نفر از بستری شدن در بیمارستان در هر سال. حدود 49 درصد از آمریکایی ها رو واکسن آنفولانزا در طول 2018-2019 فصل آنفولانزا و با توجه به CDC که مانع: “4.4 میلیون آنفولانزا, بیماری, بیش از جمعیت لس آنجلس; 58,000 آنفولانزا بستری شدن در بیمارستان در مورد تعداد دانش آموزان در دانشگاه ایالتی اوهایو; 3,500 آنفولانزا مرگ و میر معادل صرفه جویی حدود 10 زندگی می کند هر روز در طول یک سال است.”

خطرات ناشی از آنفولانزا در حال پایین CDC می گوید. “عوارض جانبی از واکسن آنفولانزا شامل درد و قرمزی و یا تورم که در آن شات داده شد و سردرد (درجه پایین) و تب و تهوع و درد عضلانی و خستگی” با توجه به CDC صفحه وب در مورد آنفولانزای فصلی عکس.

“تهدید کننده زندگی واکنش های آلرژیک به آنفلوانزا عکس های بسیار نادر” CDC می گوید. “وجود دارد یک امکان کوچک که واکسن آنفلوانزا می تواند در ارتباط با گیلن باره-Barré syndrome به طور کلی بیشتر از 1 یا 2 مورد در هر میلیون نفر واکسینه شوند. این است که بسیار کمتر از خطر عوارض شديد از آنفلوانزا که می تواند مانع واکسن آنفلوانزا.”

یک صفحه وب تولید شده توسط Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل به debunk “10 آنفولانزا شات اسطوره” از جمله تصورات غلط مانند که این واکسن می تواند باعث آنفولانزا است که آنفولانزا عکس کار نمی کنند و یا حاوی مواد مضر و واکسن آنفولانزا و عوارض بدتر از آنفولانزا خود را. ورود نهایی به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن ،

Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت : اسطوره #10: من هرگز آنفولانزا بنابراین من لازم نیست به واکسینه شود. فقط به خاطر اینکه شما خوش شانس بوده است در گذشته معنا نیست که شما خواهید بود تا در این سال است. به سلامت تارا نویسنده Haelle آن قرار می دهد “میلیون ها نفر از مردم بدست هرگز به تصادفات است. آنها هنوز هم به پوشیدن کمربند ایمنی حمل و بیمه.”

کارشناسان بهداشت می گویند عکس های آنفولانزا به ویژه مهم در این سال به “جلوگیری از آنفولانزا و ممکن است غیر ضروری ارزیابی برای COVID-19.”

CDC مدیر رابرت Redfield این نقطه زمانی که او روشن نظرات او به واشنگتن پست در آوریل 21. Redfield گفت: پست: “این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت. … ما در حال رفتن به این بیماری همه گیر آنفلوآنزا و کروناویروس اپیدمی در همان زمان.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز بعد Redfield گفت که او این معنا نیست که COVID-19 همه گیر بود و بدتر از زمستان آینده بلکه این خواهد بود که “سخت تر و به طور بالقوه پیچیده است چرا که ما باید آنفلوآنزا و کروناویروس در گردش در همان زمان.”

“کلید به نظر من و به این دلیل است که من واقعا می خواستم به استرس آنها بود به درخواست تجدید نظر به مردم آمریکا به آغوش واکسن آنفولانزا با اعتماد به نفس” Redfield گفت. “یکی از بزرگترین ابزار ما را به عنوان ما را از طریق پاییز و زمستان فصل است که ما به این است که آمریکا به آغوش واکسن آنفلوانزا و در نتیجه به حداقل رساندن تاثیر آنفولانزا برای co-بیماری تنفسی است که مقابله با ما.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de