مغلوب ساختن پیشی جستن ناقص چین سفر توطئه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو بار در حال حاضر پیشرفته ناقص نظریه که چین nefariously ادامه داد: اجازه می دهد تا پرواز از ووهان شهر که در آن COVID-19 شیوع سرچشمه به شهرهای غربی در حالی که مسدود کردن پروازها به شهرهای دیگر در چین است.

“شما می تواند پرواز از ووهان که مشکل اصلی بود … و شما می توانید به نقاط مختلف جهان اما شما نمی تواند [از ووهان] به پکن و شما نمی تواند به هر مکان در چین است. بنابراین آنچه را که همه چیز در مورد?” رئیس جمهور پرسید: در طول یک فاکس نیوز مجازی تاون هال در مارس 3بنحوی که چین ممکن است به دنبال حفاظت از خود و حتی آن را به عنوان اجازه می دهد عفونت به گسترش به کشورهای دیگر است.

اما این اشتباه است. پرواز سوابق نشان می دهد چین را بلوک بین المللی پروازهای تجاری از ووهان پس از Jan. 23 با توجه به Flightradar24 جهانی پرواز ردیابی خدمات.

به نظر می رسد منشاء تهمت غلط حدس و گمان ممکن است یک op-ed توسط یک استاد دانشگاه هاروارد که بعدا “به روز” ستون خود اذعان به این که اطلاعات پرواز را تایید نمی که چین ادامه داد: اجازه می دهد تا پروازهای تجاری به مقصد بین المللی از جمله ایالات متحده پس از Jan. 23.

بیش از یک هفته پس از ثبت رکورد تعیین شده بود راست هر چند تهمت مطرح شده ساختگی صحبت کردن نقطه در یک کنفرانس مطبوعاتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 29: و پس از آن, چرا چین اجازه می دهد هواپیما به پرواز اما نه به چین, اما آنها اجازه می دهد هواپیما به بیرون می آیند ؟ و هواپیما در حال بیرون آمدن از ووهان و آنها در حال بیرون آمدن; آنها در حال رفتن در سراسر جهان است. آنها در حال رفتن به ایتالیا بسیار بسیار بزرگ به ایتالیا. اما آنها در حال رفتن در سراسر جهان است. اما آنها در حال رفتن به چین است. چه شد که همه چیز در مورد ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار نقطه صحبت کردن در فاکس نیوز مجازی تاون هال 3 مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن, آوریل 3: چیزی که آنها [آمریکا] واقعا درمان جهان به شدت در آنها متوقف شد و مردم از رفتن به چین, اما آنها نمی متوقف کردن مردم از رفتن به ایالات متحده آمریکا و در سراسر جهان است. بنابراین شما می تواند پرواز از ووهان که مشکل اصلی بود تمام مشکلات اساسا. همچنین در این آزمایشگاه است. اما شما می توانید پرواز از ووهان و شما می توانید به نقاط مختلف جهان اما شما نمی تواند به پکن و شما نمی تواند به هر مکان در چین است. بنابراین آنچه را که همه چیز در مورد ؟

ما رسیده به کاخ سفید برای پیدا کردن که در آن رئیس جمهور بود اطلاعات خود را, اما ما نمی توانید پاسخ.

به نظر می رسد منشاء ممکن است یک ستون توسط مورخ و نویسنده نیال فرگوسن در (لندن) یکشنبه بار در مارس 5, که در آن او مورد سوال است که باید مطرح شده به رئیس جمهور چین. در میان آنها: “[A]fter روشن شد که وجود دارد تمام عیار بیماری همه گیر از ووهان به بقیه هوبئی چرا شما قطع سفر از هوبئی به بقیه چین در ژانویه 23 – اما نه از هوبئی به بقیه جهان است؟”

هوبئی استان است که در شهر ووهان واقع شده است.

فرگوسن یک عضو ارشد در موسسه هوور در دانشگاه استنفورد و عضو ارشد هیات علمی همکار از Belfer مرکز علوم و امور بین المللی در دانشگاه هاروارد ادامه داد: “ژانویه است که همیشه در اوج ماه برای سفر از چین به اروپا و امریکا به دلیل قمری تعطیلات سال جدید. تا آنجا که من می توانم بگویم از سوابق موجود, با این حال, به طور منظم پرواز مستقیم از ووهان ادامه داد: برای اجرا به لندن و پاریس و رم و نیویورک و سان فرانسیسکو در طول ماه های ژانویه و در برخی موارد به ماه فوریه است. شما از دست داده اند و هیچ وقت در محدود کردن مسافرت های بین المللی به چین در حال حاضر که Covid-19 رفته جهانی; رویکرد خود شد آشکارا متفاوت بودند که صادرات آن را به ما.”

ژان. 23 تاریخ قابل توجهی است به این دلیل است که روز چین اجرا شدید محدودیت های مسافرتی در ووهان توقف قطار و سفر هوایی از شهر شلوغ از 11 میلیون نفر است. که اندازه گیری آمد و دو روز پس از این کشور پیشرو متخصص بیماری های زونگ اتباع گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که “پس از آن شناخته شده است که این ویروس میتواند از مردم به مردم یک چیز را به انجام است که به شدت به قرنطینه بیماران و پیگیری تماس نزدیک است که احتمالا مهم ترین چیز” یکccording به یک جدول زمانی منتشر شده توسط چین است. در آن زمان این ویروس در حال حاضر شناخته شده به گسترش در خارج از چین با اولین مورد ثبت شده در تایلند در ژانویه. 13.

این قضیه فرگوسن ستون — که چین همچنان اجازه پرواز از ووهان های مختلف به مقاصد بین المللی از جمله ایالات متحده پس از Jan. 23 حتی به چین قطع سفر بین ووهان و بقیه از چین بود که بعد از رقابت با دانیل بل دانشکده علوم سیاسی و مدیریت دولتی در دانشگاه شاندونگ در چین است.

در یک پست به وب سایت خود را به تاریخ مارس 21, بل گفت که او به فرگوسن از طریق ایمیل و فرگوسن ارائه شده خود منابع. اما پس از بازرسی دقیق تر بل نوشت: “منابع او فرستاده پشتیبانی نمی کند آنچه که وجود دارد به طور منظم پروازهای تجاری از ووهان به آمریکا و اروپا پس از ژانویه 23rd و در برخی موارد به ماه فوریه است.'”

در حالی که داده های فرگوسن ارائه شده از جهانی flight tracker FlightStats “به نظر می رسد[اد] نشان می دهد که سی و یک پرواز به سمت چپ از ووهان به شهرستانها در ایالات متحده و اروپا و یا بعد از Jan 23,” هنگامی که زنگ بررسی می شود کسانی که در برابر اطلاعات از یک وب سایت برای هواپیمایی دولت چین او در بر داشت که بسیاری از کسانی که پرواز لغو شد. و یک تعداد انگشت شماری از دیگران منشاء آن در گوانگژو است که “در زمان عادی خواهد انجام یک توقفگاه بین راه در ووهان در راه” به سان فرانسیسکو به جای پرواز “مستقیم از گوانگژو دور زدن ووهان.”

“سوابق نشان می دهد که پروازهای خارج از ووهان به بقیه جهان متوقف اطراف اواسط روز در 23rdهمان روز چین متوقف پرواز از ووهان به بقیه چین” بل نوشت.

“چرا این مهم است؟” بل نوشت. “اگر دولت چین اجازه نداد پروازهای منظم از ووهان به کشورهای غربی پس از ژانویه 23rdآن نشان می دهد دولت چین عمدا اجازه داده اگر نه تشویق گسترش ویروس به پنج شهرستانها در کشورهای غربی پس از آن سعی در کنترل آن در چین است.”

ما صحبت کرد و به ایان Petchenik مدیر ارتباطات برای Flightradar24 جهانی پرواز سرویس ردیابی و Petchenik تایید کرد که “tدر اینجا بیشتر حالت عادی پروازهای تجاری” از ووهان پس از Jan. 23. “آنها متوقف کردن مردم از رفتن به ایالات متحده و بقیه جهان است,” او گفت:.

پس از Jan. 23 پرواز داده ها نشان می دهد وجود دارد چند پرواز از ووهان به مقصد در آسیا در خارج از چین Petchenik به ما گفت اما کسانی که ممکن است بیشتر خالی هواپیما بازگشت به پایگاه خود کشور است. نیز وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از پروازها از ووهان اجاره توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده برای تخلیه شهروندان آمریکایی از جمله دیپلمات ها و خانواده هایشان, شروع, on Jan. 28. مسافران این هواپیما شد, پرواز به پایگاه نظامی در کالیفرنیا بودند و موظف به تکمیل 14 روز در قرنطینه.

در آوریل 21, فرگوسن ارائه یک “به روز رسانی” به او در مارس 5 ستون که در آن او ایمان آوردند “داده ها از سنسورهای ردیابی واقعی مسیرهای پرواز به نظر می رسد نشان می دهد که هیچ پروازهای چپ از ووهان خود را به دیگر کشورهای جهان پس از ژانویه 23.” فرگوسن نوشت که او به خارج از آمریکا شرکت Flightspin و مقامات وجود دارد “به این نتیجه رسیدند که آن را بسیار بعید است که در واقع هر پرواز رفته بود از ووهان به شهرهای غربی پس از ژانویه 23.”

فرگوسن افزود: “ما اکنون می دانیم که در آن زمان (Jan. 23) هزاران نفر از آلوده شهروندان در حال حاضر سمت چپ ووهان برای دیگر قطعات از چین, پس از ممنوعیت پرواز همه از چین می شده اند مورد نیاز برای جلوگیری از این بیماری همه گیر تبدیل شدن به جهانی همه گیر.”

“این است که چگونه COVID-19 به سرعت در حال گسترش به سایر نقاط جهان” فرگوسن گفت. “و آن را اتفاق می افتد قبل از ژانویه 23, چرا که مقامات چینی به هر دلیل صبر کردم تا زمانی که در اواخر تاریخ خود را به محل کمربند sanitaire در اطراف هوبئی.”

(مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام محدودیتهای سفر به چین در ژانویه. 31 موثر Feb. 2. به گفته نیویورک تایمز گزارش در مارس 4, نزدیک به 40 ، 000 نفر در حال وارد ایالات متحده پرواز مستقیم از چین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال کسانی که محدودیت های مسافرتی.)

آیا چین باید متوقف مسافرت هوایی و از ووهان زودتر از Jan. 23 یا قطع مسافرت های بین المللی و از همه چین و نه فقط هوبئی یک مسئله متفاوت اما از یکی از مطرح مغلوب ساختن پیشی جستن.

مقاله ای در بار اقتصادی در 30 آوریل اشاره کرد که در حالی که چین کاهش مسافرت داخلی از ووهان به دیگر شهرستانها چینی در اواخر ماه ژانویه آن را در ادامه به تشویق مسافرت های بین المللی از دیگر شهرستانها در چین است. و آن را تا مارس 26 که چین از ترس وقوع موج دوم coronavirus از خارج از کشور ممنوع, همه خارجی ها از سفر به چین است.

اما این چیزی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: هر دو. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین همچنان اجازه پرواز از ووهان به مقصد در سراسر جهان — از جمله آمریکا — در همان زمان که آن را ممنوع سفر از ووهان به سایر نقاط چین است. که نادرست است.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de