مغلوب ساختن پیشی جستن معیوب مالاریا-Coronavirus اتصال

دروغ با استناد به “مطالعات” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که وجود دارد چند رمان coronavirus موارد در “مالاریا در کشور” به دلیل استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین. اما هیچ گونه مطالعات وجود دارد و مواد مخدر به طور گسترده ای استفاده می شود برای مالاریا در بسیاری از نقاط جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت ترویج هیدروکسی کلروکین برای هفته ها با وجود شواهد محدود در این نقطه است که آن را بی خطر است و یا موثر برای درمان COVID-19بیماری ناشی از رمان coronavirus. و او ضامندار به نشانه های آن می تواند کار — حتی اگر حقایق اساسی تضعیف استدلال خود ،

“این بسیار بعید است که نرخ نسبتا پایین از [coronavirus] عفونت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا هستند مربوط به استفاده از کلروکين یا هیدروکسی کلروکین,” دانشگاه ایالتی میشیگان مالاریا محقق Terrie تیلور گفت: ما همچنین با اشاره به مشابه مالاریا مواد مخدر تهمت قرار دادند به عنوان یک COVID-19 درمان است. “نه شده است خط اول برای درمان مالاریا بیماری برای بسیاری از سال است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین پیشنهاد هیدروکسی کلروکین در پشت کشورهای دیگر پایین COVID-19 فقره در مارس 23 coronavirus نشست خبری. “و کشورها با مالاریا تا به حال یک چیز جالب اتفاق می افتد,” او گفت:. “آنها را به این داروی خاص — آن را به یک داروی بسیار قدرتمند و بسیار کمی وجود دارد که ظاهر این ویروس در آن کشور است. و کسانی هستند که می گویند از آنجا که این مواد مخدر بسیار رایج به دلیل مالاریا.”

او مطرح این ایده دوباره در یکی دیگر از نشست خبری در مارس 4 بعد از دروغ ادعا که “افراد مبتلا به لوپوس” که همچنین هیدروکسی کلروکین برای درمان علائم بیماری خود “نمی ابتلا به این ویروس وحشتناک.”

به عنوان ما نوشته شده است, آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا بیماران مبتلا به لوپوس مصرف مواد مخدر کمتر مستعد ابتلا به عفونت با این ویروس جدید است. اما روشن است که مواد مخدر نوش دارو نیست. رجیستری داده ها از اوایل ماه آوریل نشان می دهد که یک چهارم از بیماران مبتلا به بیماری های روماتیسمی که قرارداد COVID-19 شد و در حال حاضر مصرف هیدروکسی کلروکین.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مه 4: و همچنین مطالعات دیگر, شما می دانید, با مالاریا که مالاریا از کشورهای بسیار کمی — افرادی که این دارو را برای مالاریا است که بسیار موثر برای مالاریا — که این کشورها بسیار کمی از این ویروس است. من نمی دانم. شما در حال رفتن به آن را بررسی کنید.

به عنوان ما با مغلوب ساختن پیشی جستن لوپوس سخنان ما آن را چک کنید. ما می توانیم که مطالعات خود را ادعا می کنند و با کارشناسان ما مشورت نیز بی اطلاع از هر گونه مطالعات است. کاخ سفید نیست پاسخ به درخواست ما برای اطلاعات بیشتر.

کشورهای جنوب صحرای آفریقا

آن را با وجود این درست است که بسیاری از کشورهایی که مالاریا شایع است, از جمله بسیاری از کشورهای جنوب صحرای آفریقا نیست گزارش بسیاری از COVID-19 نفر — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

جهانی برگه از سازمان بهداشت جهانی نشان می دهد که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را در آخرین اظهارات از آفریقا تا به حال کمتر از 5,500 تایید coronavirus موارد و تنها 170 مرگ و میر ناشی از بیش از 1 میلیون نفر و حدود 57,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. همانطور که از تاریخ 8 آوریل تعداد افزایش یافته است و به بیش از 7,600 موارد و 326 مرگ و میر.

مالاریا است که ناشی از یک انگل است که به انسان انتقال توسط پشه ها رخ می دهد در جاهای دیگر دیکته شده در بخش بزرگی از آب و هوا و فصل. اما به عنوان کسی که می گویدآفریقا و منطقه است “سهم نامتناسبی بالا جهانی مالاریا بار” از جمله 93% از تمام موارد و 94 درصد از مرگ و میر در سال 2018 است. در آوریل 4, تنها 680 COVID-19 مورد گزارش شده بود در شش کشورهای آفریقایی است که در مجموع حساب برای بیش از نیمی از جهان مالاریا موارد است.

کمی وجود دارد دلیلی به فکر می کنم که به دلیل کلروکين یا هیدروکسی کلروکین برای این واقعیت ساده است که تعداد کمی از مردم در مالاریا مستعد کشورهای در حال مصرف مواد مخدر است.

کلروکين بود یک بار رفتن به دارو برای درمان مالاریا در آفریقا تیلور توضیح داد اما دیگر به دلیل انگل مالاریا تکامل و توسعه مقاومت به مواد مخدر است. هیدروکسی کلروکین که کمی تغییر نسخه از کلروکين است که به طور کلی در نظر گرفته می شود امن تر رنج می برد از این مشکل مشابه; تیلور گفت: آن نبوده است خط اول درمان مالاریا در آفریقا است.

“چه کسی و ملی مختلف مالاریا کنترل برنامه ها در سراسر این قاره به همه توصیه می کنیم آن مبتنی بر درمان ترکیبی (ACT) برای خط اول درمان بدون عارضه مالاریا” تیلور گفت: در یک ایمیل از مالاوی یک کشور محصور در خشکی در جنوب شرقی آفریقا است. “وجود دارد یک تعداد مختلف مورد تایید داروهای ترکیبی و هر کشور ساخته شده خود را دارد توصیه های سیاست — اما هیچ کشور آفریقایی توصیه می کند که بیماران مبتلا به مالاریا دریافت کلروکين در حال حاضر.”

کلروکين او افزود: “تقریبا ناپدید شد از بسیاری از این کشورها است.”

در مالاوی در جایی که تیلور در حال انجام تحقیقات گرفتن کلروکين است “در واقع بسیار دشوار است,” او گفت: به دلیل آن بوده است خارج از national formulary است و “فقط با درخواست ویژه.”

میریام Lauferیک مالاریا محقق و اطفال متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه مریلند به ما گفت که کلروکين است “هنوز هم موجود در بخش خصوصی در برخی از کشورها مانند نیجریه, اما از آن است که استفاده می شود به طور معمول برای درمان مالاریا است و نه بخشی از درمان ملی سیاست.”

Laufer توافق با تیلور که این امر می تواند بسیار بعید است که این تعداد کم از COVID-19 نفر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا خواهد بود با توجه به استفاده از این داروها.

که در آن کلروکين استفاده می شود

Ric قیمتیک استاد بهداشت جهانی در Menzies دانشکده بهداشت تحقیقات در استرالیا نیز گفت: ما آن را “بسیار محتمل” است که ضد مالاریا شدند مسئول پایین تر COVID-19 تعداد در کشورهای با مالاریا.

“شما را به اندازه کافی از جمعیت که برای درمان مالاریا او گفت:” یک ایمیل “و باقيمانده سطوح از مواد مخدر ماندن در خون برای هفته ها برای حفاظت در برابر ویروس.”

در حالی که کلروکين است که هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد برای درمان مالاریا در برخی از کشورها به هدف قرار دادن گونه های مختلف انگل است که تا حد زیادی باقی مانده حساس به مواد مخدر, قیمت گفت: تنها بخش کوچکی از جمعیت در این کشورها خواهد بود در دارو برای درمان مالاریا — و “تقریبا هیچ” خواهد بود و مصرف مواد مخدر برای پیشگیری است.

قیمت محاسبه می شود که در بهترین حالت کمتر از 0.5 درصد از این جمعیت را گرفته کلروکين در برخی از نقطه در گذشته سال است.

پس از آن وجود دارد که این موضوع از زمان و دوز از کلروکين. “آن را آویزان در اطراف برای چند هفته در خون” قیمت گفت: “اما تنها حفاظت از مالاریا برای یک هفته (حداکثر 4 هفته).”

حتی اگر کلروکين موثر است در برابر COVID-19 مراتب کمتر از 0.5 درصد از جمعیت گرفته اند که این دارو در زمان مناسب به آن محافظت شود. و به قیمت اشاره کرد: مطالعات آزمایشگاهی نشان می دهد که در مقایسه با مالاریا بسیار بیشتر از مواد مخدر است که نیاز به هر گونه اثر ویروس بنابراین مقادیر مردم گرفته اند ممکن است در حال “بسیار بعید است به گونه تاثیر.”

که همچنین هشدار داد که دوزهای برای مالاریا مختلف از کسانی که در حال کاوش برای COVID-19.

“در زمینه COVID-19 پاسخ به دوز و درمان برنامه برای کلروکين و هیدروکسی کلروکین که در حال حاضر تحت بررسی را منعکس نمی کند کسانی که مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به مالاریا” که وب سایت می گوید. “مصرف دوز بالای این داروها ممکن است همراه با عوارض جانبی جدی و یا نامطلوب سلامت است.”

دیگر دلایل چند مورد

در حالی که زمان نقشه از coronavirus همه گیر ممکن است آن را به نگاه مانند خیلی از آفریقا فرار نسبتا صدمه ندیده بسیاری از آنها نیروبخش برای افزایش.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که COVID-19 در حال رفتن به تبدیل شدن به مهم بیماری در آفریقا گفت:” پیتر hotez را بازتوییت کردیک استاد دانشگاه و رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور در یک مصاحبه تلفنی. “این درست است که شده است وجود ندارد بسیار مانیتورینگ و تست شده است.”

قیمت نیز مظنون تست مشکل می شود. “من بسیار شک ما را به دیدن هر تصویر واقعی از Covid19 در فقیر مالاریا بومی کشورهای,” او گفت: “از آنجا که آنها را آزمایش یک بخش کوچکی از [این] شماره.”

چه کسی است که نگران از آغاز شیوع مورد آسیب این ویروس ممکن است تحمیل در آفریقا را ضعیف تر سیستم های بهداشتی با صدور یک اطلاعیه مطبوعاتی در مارس 7 اشاره کرد که ویروس “آهسته بود برای رسیدن به این قاره نسبت به دیگر نقاط جهان” اما “عفونت نمایی رشد کرده در هفته های اخیر و در ادامه به گسترش است.” این قاره را اولین مورد شناسایی شد, در فوریه. 14 در مصر نزدیک به یک ماه پس از ایالات متحده برای اولین بار مورد.

قحط و غلا از موارد — اگر در واقعیت و نه با توجه به عدم تست — می تواند ناشی از عوامل مختلف از جمله تفاوت در مسافرت های بین المللی و یا احتمالا حتی آب و هوا.

همانطور که ما قبلا توضیح داده شدهاست وجود دارد برخی از سابقه برای انتقال ویروس به افول به عنوان آن را می شود گرم تر و مرطوب تر, اگر چه آن را نمی شناخته و در عین حال اگر این امر به رمان coronavirus یا SARS-CoV-2. اخیر خلاصه ای از آخرین تحقیقات در مورد این موضوع از آکادمی ملی علوم اشاره می کند که در آزمایشگاه SARS-CoV-2 به نظر می رسد برای زنده ماندن کمتر به خوبی تحت دماهای بالاتر و سطح رطوبت اما آن را کمتر روشن است که آیا هر گونه تاثیر در انتقال ویروس در دنیای واقعی — و کشور در حال حاضر در “تابستان” شرایط آب و هوایی هنوز هم دیده می شود این ویروس گسترش یافته است.

اگر آب و هوا می کند به نوبه خود مهم برای این ویروس بسیار شرایط اجازه می دهد که مالاریا را شکوفا می تواند کمک به محدود کردن میزان شیوع این بیماری در برخی کشورها.

کارشناسان اما احتیاط در برابر آینده به هر زودرس نتیجه گیری. “پتانسیل توضیحات برای چرا کشورهای جنوب صحرای آفریقا است که عقب مانده در پشت کشورهای دیگر vis-a-vis COVID19 در حال سوخت رسانی تعداد زیادی از مکالمات و حدس و گمان گفت:” تیلور.

تنها زمان و بیشتر تست به همراه “برخی از اپیدمیولوژیک دقت,” او گفت: “بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>