رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه توییتی که در میشیگان دموکراتیک وزیر امور خارجه بود “غیر قانونی” ارسال “غیابی به 7.7 میلیون نفر” برای این سال اولیه و کلی انتخابات است.

دولت گفت: آن را ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی — و نه واقعی آراء به همه ثبت نام رای دهندگان که ممکن است بخواهید برای رای دادن از طریق پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن که شده است انتقادی از پست الکترونیکی-در رای گیری که در ادعای نادرست در 20 مه در یک پس-حذف صدای جیر جیر.

“Breaking: میشیگان می فرستد غیابی به 7.7 میلیون نفر جلوتر از مقدماتی و کلی انتخابات” او نوشت. “این انجام شد به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه. من را بخواهید به نگه دارید تا کمک های مالی به میشیگان اگر آنها می خواهند برای رفتن پایین این تقلب انتخابات راه است.”

حدود یک ساعت پس از پیام ارسال شد, میشیگان, وزیر امور خارجه, Jocelyn بنسون اصلاح شود رئیس جمهور در توییتر.

“سلام! من نیز نام آن را Jocelyn بنسون. و فرستاديم برنامه های کاربردی نمی دانند ، درست مثل من GOP همکاران در آیووا گرجستان نبراسکا و غرب ویرجینیا” او هنوز توییتی.

بنسون درست است که آیووا, گرجستان, نبراسکا و غرب ویرجینیا را فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی به رای دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی جیر بود و بعد حذف شش ساعت پس از او نوشته شده آن با توجه به Politwoops. رئیس جمهور جایگزین آن یکی گفت: “رای گیری برنامه های کاربردی” — به جای “رای” — هنوز هم این ادعا آن را “غیر قانونی است.”

بنسون اعلام مارس 19 است که با توجه به COVID-19 pandemic, همه از دولت ثبت نام از رای دهندگان خواهد بود از طریق پست یک نرم افزار برای رای دادن ایمیل در اوت و نوامبر انتخابات است. یک بیانیه مطبوعاتی در این اطلاعیه گفته است که 1.3 میلیون نفر از دولت 7.7 میلیون ثبت نام رای دهندگان در حال حاضر بر دائمی وجود ندارد و فهرست رای دهندگانو دریافت برنامه های کاربردی خود را از انتخابات محلی کارمند قبل از هر انتخابات است.

“توسط پستی برنامه ما را تضمین است که هیچ Michigander به انتخاب بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن” بنسون گفت. “رای گیری از طریق پست است که آسان و راحت و امن و امن و هر رای دهنده در میشیگان حق دارد آن را انجام دهد.”

کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی می گوید که تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا اجازه می دهد واجد شرایط رای دهندگان به رای دادن توسط absentee ballot و پنج کشور (یوتا, کلرادو, هاوایی, واشنگتن و اورگان) در حال حاضر انجام تمام خود را در انتخابات در درجه اول از طریق پست. میشیگان یکی از 34 متحده که نیاز به بهانه ای از کسانی که می خواهند به رای غایب رای گیری با توجه به NCSL.

تهمت نیز توییتی یک تهدید به خودداری نامشخص بودجه فدرال از ایالت نوادا میگویند که در ارسال “غیر قانونی” برگه های رای برای رای دهندگان در پست الکترونیکی.

“ایالت نوادا ‘فکر می کند که آنها می توانند ارسال غیر قانونی رای از طریق پست رای ایجاد یک تقلب انتخابات سناریویی برای ایالتی و آمریکا نمی توانند!,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت. “اگر آنها ‘من فکر می کنم” من می توانید نگه دارید تا بودجه به دولت است. اما شما نباید تقلب در انتخابات است.”

با استناد به نگرانی در مورد COVID-19 نوادا, وزیر امور خارجه, باربارا Cegavske یک جمهوری خواه را اعلام کرد در اواخر ماه مارس است که دولت به انتخابات تصمیم گرفت که این امر می تواند بهترین برای انجام یک ایمیل رای برای آینده 9 ژوئن اولیه انتخابات.

“همه فعال رای دهندگان ثبت شده در نوادا خواهد شد از طریق پست غایب رای گیری اولیه انتخابات” دفتر او گفت: در انتشار اخبار.

نوادا دولت قانون در حال حاضر اجازه ثبت نام رای دهندگان به درخواست به هر دلیلی غایب رای گیری برای رای دادن از طریق پست. و نه کاخ سفید و نه مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری می تواند توضیح دهد که چرا آن خواهد بود “غیر قانونی” برای نوادا به ارسال برگه های رای برای رای دهندگان برای ماه آینده اولیه انتخابات.

در بیانیه منتشر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده خود را صدای جیر جیر Cegavske دفتر گفت: “وزیر Cegavske قانونی اعلام 2020 اولیه انتخابات به عنوان یک پست الکترونیکی-در انتخابات است. در اخیر حکم دادگاه یک قاضی فدرال حکم داد که وزیر Cegavske قانونی اعمال قدرت اعطا شده به او توسط دولت قانون به تماس اولیه انتخابات انجام شده در درجه اول از طریق پست رای گیری.”

انتخابات کارشناسان قبلا به ما گفت که تقلب از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای شایع تر از فرد در رای گیری تقلب, اما هنوز هم نادر است. به علاوه یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه استنفورد دموکراسی و قطبش آزمایشگاه دریافتند که نه دموکرات یا جمهوری خواه اشخاص بهره مند از یک به طور کامل رای-با-سیستم پست الکترونیکی.

“پیدا کنیم که جهانی رای-با-ایمیل تاثیر نمی گذارد و یا به اشتراک مردم در انتخابات و یا هر دو حزب رای سهم” نویسندگان این مطالعه نوشت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de