تهمت نادرست و تکرار ادعا در مورد بایدن این موضع در پلیس

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف حداقل 20 میلیون دلار در ماه جولای در تبلیغات ترویج نادرست و بارها و بارها افشا ادعا می کنند که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن به نفع defunding پلیس.

بایدن گفت: او را پشتیبانی نمی کند که. “در حالی که من اعتقاد ندارم فدرال دلار باید به ادارات پلیس نقض حقوق مردم و یا تبدیل به خشونت به عنوان اولین رفت و آمد مکرر من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” معاون سابق رئیس جمهور گفت: در 10 ژوئن op-ed.

یک سخنگوی کمپین همچنین گفت: ما بایدن پشتیبانی از بودجه های بیشتر برای پلیس برای طرح های تقویت روابط اجتماعی و به صورت بدن فرسوده دوربین.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین آخرین آگهی های تلویزیونی عرضه در جولای 20, تنها یک روز پس از یک مصاحبه تلویزیونی در سراسر کشور است که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با این ادعا — و فورا تصحیح مصاحبه کریس والاس میزبان از “فاکس نیوز یکشنبه.”

جدید تجاری است که پخش بیشتر به شدت در نوسان ایالت فلوریدا و پنسیلوانیا به صراحت می گوید که بایدن پشتیبانی از defunding پلیس. آگهی های قبلی در مورد این موضوع می گویند که هواداران خود را انجام دهد و نشان می دهد که اجرای قانون هزینه خواهد شاقول در طول یک بایدن ریاست خروج آمریکایی ها در رحمت از جنایتکاران. مبارزات انتخاباتی صرف $461,000 در تبلیغ جدید در دو روز اول با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

این موضوع به ميدان آمد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دروغ در مصاحبه خود با والاس ثبت شده جولای 17 و پخش دو روز بعد که “بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” با استناد به توصیه های کنار هم قرار دادن توسط متحدان بایدن و سناتور. برنی ساندرز خود را شکست داد و رقیب برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. والاس — به درستی — بلافاصله به چالش رئيس جمهور ادعا می کنند.

مغلوب ساختن پیشی جستن: و بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ،

والاس: بدون او سر کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن: نگاه. او امضا منشور با برنی ساندرز; من خواهد شد که یکی درست مثل من درست بود در مرگ و مير. آیا شما خواندن منشور که او به توافق با …

والاس: در آن می گوید هیچ چیزی در مورد defunding پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن در خواست و دریافت یک کپی از بایدن-ساندرز وحدت نیروی کار توصیه می. اما هیچ اشاره ای در آن به defunding پلیس به عنوان والاس اشاره کرد.

والاس: کاخ سفید هرگز ما فرستاده شواهد برنی-بایدن پلت فرم تماس برای defunding یا لغو پلیس — از آنجا که هیچ کدام وجود دارد. آن خواستار افزایش بودجه برای ادارات پلیس–که استانداردهای خاصی. بایدن به نام برای هدایت برخی از پلیس کمک های مالی برای برنامه های مرتبط مانند مشاوره بهداشت روان.

مصمم و پس از این مصاحبه بود ثبت مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه توییتی که بایدن مورد علاقه defunding پلیس حتی اگر بایدن با استفاده از “کلمات متفاوت است.”

وظیفه نیروی سند نیست تماس بگیرید برای defunding و یا لغو ، به عنوان ما نوشت: در ماه ژوئن در بررسی یکی دیگر از برگ برنده مبارزات انتخاباتی آگهی سابق معاون رئیس جمهور گفت: به صراحت که او را پشتیبانی نمی کند که.

هیچ توافق بر تعریف برای اصطلاح “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” برخی از منتقدان از پلیس که این باور وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون واقعا می خواهید به لغو نیروهای پلیس و جایگزین کردن آنها با دیگر اشکال جامعه ایمنی اشخاص. دیگر مدافع تغییر برخی از پول و توابع به دور از ادارات پلیس به خدمات اجتماعی سازمان.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات نشان می دهد defunding پلیس به معنی در نظر گرفتن مقادیر قابل توجهی از پول فلج اجرای قانون است.

در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مارس 25, مینیاپولیس شورای شهر به تصویب یک پیشنهاد رای گیری برای لغو اداره پلیس و به جای فرم جدید “بخش امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت.” این نهاد جدید را نظارت “عمومی خدمات ایمنی اولویت جامع بهداشت عمومی-گرا رویکرد” این پیشنهاد می گوید. هنوز هم ممکن است اجرای قانون تقسیم و این موضوع است تا به رای دهندگان برای تصمیم گیری در انتخابات ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغ جدید

اگر چه ما و دیگران را افشا و خنثی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که بایدن پشتیبانی از defunding پلیس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتحاد آگهی به شدت نشان می دهد که او می کند و این که ایالات متحده خواهد بود تاخت و تاز کردن با جرم و جنایت باید بایدن آن را به کاخ سفید است.

آگهی جدید به نام “شکستن” نشان می دهد یک زن مسن, تماشای تلویزیون در حالی که کسی که در تلاش برای شکستن به خانه خود را. در پس زمینه, Sean Hannity از فاکس نیوز شنیده می شود به دروغ گزارش “جو بایدن گفت که او کاملا در هیئت مدیره با defunding پلیس است.” بایدن سپس شنید و گفت: “بله. کاملا.” یک کلیپ از بایدن ساخت که همین بیانیه بود با استفاده از فریب آمیزی قبلی مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی مبارزات انتخاباتی در مورد این موضوع. در واقع بایدن بود که در پاسخ به یک سوال در مورد defunding پلیس اما در مورد تغییر برخی از کمک های مالی برای خدمات اجتماعی سازمان: “اما ما موافق است که ما می تواند برخی از کمک های مالی?” مترقی فعال Ady Barkan خواسته در جولای 8 مصاحبه.

در یک بخش از مصاحبه که به نظر نمی رسد در یوتیوب بایدن گفت: او از اصلاحات اما “که همان به خلاص شدن از شر یا defunding همه پلیس است.” (از واشنگتن پست واقعیت جستجوگر به دست آمده صوتی از مکالمه کامل.)

وقتی پرسیده شد که در مورد هدایت برخی از کمک های مالی که بایدن موافقت می کند به او می گویند: “و نه فقط تغییر مسیر وضعیت آنها. اگر آنها نمی, از بین بردن chokeholds آنها دریافت نمی بایرن کمک های مالی. اگر آنها نمی, آیا پس از آنها دریافت نمی هر گونه کمک. اگر آنها نمی — چون شما می دانید به عنوان به خوبی به عنوان من اکثریت قریب به اتفاق تمام ادارات پلیس در حال تامین محل بودجه شهرداری, بودجه توسط دولت است. این تنها دولت فدرال در می آید در بالای آن است. و پس از آن می گوید شما می خواهید کمک به شما را مجبور به انجام اصلاحات زیر, شما باید مطمئن شوید که شما هیچ-knock حکم حذف شود. اگر شما آنها را دریافت نمی کنید بایرن کمک های مالی.”

بایرن کمک های مالی اعطا شده به دولت های محلی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده.

در بخش بعدی از آگهی های تلویزیونی زن در خانه تلاش می کند به تماس با پلیس و شنود این پیام “شما رسیده ایم 911. من متاسفم که هیچ کس وجود دارد در اینجا برای پاسخ به تماس های اضطراری شما. اما یک پیام را ترک کنند و ما عقب بر گردیم به شما به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

این کلمات بر روی صفحه نمایش فلش: “شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است.”

آگهی و مشابه مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات در حال اجرا در این ماه به طور کامل بی اساس.

بایدن گفت: در هیچ شرایط نامشخص است که او را تایید نکرده defunding پلیس.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن گفت: “فردا شب اخبار” لنگر نورا o’donnell در ژوئن 8. “من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس و بر اساس اینکه آیا یا نه آنها به دیدار برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness. و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه و همه در جامعه است.”

بایدن تصریح کرد که موقعیت در یک op-ed منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز در 10 ژوئن.

بایدن 10 ژوئن: در حالی که من اعتقاد ندارم فدرال دلار باید به ادارات پلیس نقض حقوق مردم و یا تبدیل به خشونت به عنوان اولین رفت و آمد مکرر من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات.

بنابراین در حالی که معاون سابق رئیس جمهور را رد کرده است مفهوم defunding پلیس, پلیس می تواند از دست دادن برخی از فدرال کمک اگر آنها حاضر به اجرای آنچه بایدن به نام “معنی دار اصلاحات.” سپس دوباره پلیس می تواند همچنین دریافت کمک های مالی بیشتر برای پیاده سازی تغییرات در پلیس تحت بایدن رویکرد.

زمانی که ما خواسته بایدن کمپین درباره این موضوع سخنگوی اندرو بیتس فرستاده آمریکا در بیانیه ای گفت که بایدن مخالف defunding پلیس اما پشتیبانی از تغییرات. این بیانیه همچنین می گوید بایدن پشتیبانی از بیشتر پول برای برخی از طرح های است که می تواند باعث تقویت رابطه بین پلیس و جامعه و به صورت بدن فرسوده دوربین.

دیگر گمراه کننده تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف $2.7 میلیون نفر در جولای 21, با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل در یک آگهی که به عرضه در جولای 15 و بسته با کلمات “شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است.” آگهی پخش شده در سنتی نوسان متحده و تازه رقابت آنهایی که در میان آنها فلوریدا, پنسیلوانیا, گرجستان, آریزونا و کارولینای شمالی است.

آگهی آغاز می شود که با یک زنگ زدن اما بدون جواب تلفن صحبت از “رادیکال جناح چپ و اوباش را در دستور کار” که شامل “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” سپس می گوید: “جو بایدن در کنار آنها است.”

آن را نیز شامل یکی دیگر از فریب آمیزی ویرایش توالی که در آن بایدن به نظر می رسید به توافق برسند — “بله. کاملا.” — به این ایده از کاهش بودجه پلیس. در واقع همانطور که گفتیم او در پاسخ به این سوال در مورد تغییر برخی از کمک های مالی برای خدمات اجتماعی سازمان.

همانطور که از ژوئیه 21 مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز صرف $16.5 میلیون, با توجه به تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک در آگهی های تلویزیونی به نام “را لغو کرد.” آگهی که عرضه جولای 2 تا پخش به شدت در فلوریدا پنسیلوانیا و گرجستان است. این کمپین همچنین صرف $357,000 در یک نسخه از این آگهی با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

به عنوان دیگر تجاری می کند, این یکی به پایان می رسد با این کلمات بر روی صفحه نمایش: “شما نمی تواند امن در جو بایدن امریکا است.”

به عنوان تصاویر از شورش و ضرب وشتم رول در سراسر نمایش آگهی راوی می گوید: “شما باید به پلیس 911 اورژانس خط. با توجه به defunding از اداره پلیس با عرض پوزش اما هیچ کس اینجا به تماس خود را.” تماس گیرنده دستور به مطبوعات به گزارش یک تجاوز به عنف در, دو, به گزارش یک قتل و سه به گزارش حمله به خانه. همه دیگر تماس گیرنده گفت: برای ترک یک پیام و که در حال حاضر زمان انتظار برای دریافت یک تماس بگیرید بازگشت است و پنج روز.

این کلمات به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش: “جو بایدن حامیان مبارزه پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس.”

تمام تبلیغات مانند یکی از ما در مورد نوشت: در ماه ژوئن به دروغ ادعا می کنند و یا نشان می دهد که بایدن پشتیبانی از سیاست او را به صراحت رد کرد.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید