رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که دولت او سرمایه گذاری “2.5 تریلیون دلار در بزرگترین تجهیزات در جهان” برای ارتش. که تقریبا کل برای دفاع از بودجه از سال 2017 تا 2020 اما هزینه خرید جدید تجهیزات نظامی بود 20 درصد از آن است.

این درست است که وزارت دفاع بودجه تصویب تحت مغلوب ساختن پیشی جستن — که در مجموع $2.9 تریلیون دلار در تورم, دلار, در واقع — شده اند بزرگتر از آنها در سال دوم از سلف خود است. در چهار سال گذشته تحت آن رئیس جمهور, باراک اوباما, بودجه های دفاعی در تورم دلار بالغ بر $2.7 تریلیون اما بودجه اوباما در چهار سال اول نزدیک به $3.3 تریلیون.

کسانی که بودجه سازمان آمار و ارقام — مقدار کنگره اختصاص — از وزارت دفاع حسابرسی بودجه گزارش منتشر شده در این سال است. (توجه داشته باشید: سال مالی 2009 بودجه دفاعی امضا شد و سپس رئیس جمهور جورج دبلیو بوش چهار ماه قبل از اوباما گرفت ، مالی 2017, بودجه آغاز شد که در اکتبر. 1, 2016 زمانی که اوباما هنوز هم در دفتر امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.)

بنابراین در زمینه مقدار مغلوب ساختن پیشی جستن است و شعار نیست که غیر معمول است.

در مناسبت مغلوب ساختن پیشی جستن است و با تاکید بر “تریلیون” را به عنوان او در سخنرانی خود در وست پوینت در ژوئن 13: “[W]e به سرمایه گذاری بیش از 2 تریلیون تریلیون; که با یک ‘T’ — دلار در قدرتمند ترین نیروی مبارز تا کنون بر روی سیاره زمین است.” در 22 مه او دروغ ادعا نظامی بودجه “استفاده می شود ‘میلیون.’ و پس از آن حدود 10 سال پیش شما شروع به شنیدن ‘میلیارد دلار است.’ و در حال حاضر شما شروع به شنیدن ‘تریلیون,’ درست است؟”

که اشتباه است. بودجه دفاعی بوده است میلیاردها دلار هر سال که قدمت آن به سال 1948 (تا آنجا که به وزارت دفاع جداول رفتن). و کسانی که سالانه بودجه هنوز در میلیاردها. گفت: ما به عنوان تهمت به “تریلیون” با هم با اضافه کردن چند سال.

رئیس جمهور بارها و بارها ادعا کرده همه پول و بودجه صرف شده در تجهیزات مانند کشتی جت های جنگنده و تانک و سلاح. او ساخته شده است که ادعا در تاریخ 25 ژوئن در هنگام صحبت کردن در یک شرکت کشتی سازی در ویسکانسین.

“ما کاملا بازسازی شده نظامی — $2.5 تریلیون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حال رفتن به صحبت در مورد یک قرارداد تعلق می گیرد که کشتی سازی شرکت Fincantieri مرینت دریایی “برای ساخت نسل بعدی موشک هدایت شونده ناوچه برای نیروی دریایی ایالات متحده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس ذکر موشک و موشک و تانک و گفت: “آنچه که ما تا به حال افراد زیادی در ارتش, اما آنها داده نشده تجهیزات مناسب, بنابراین در حال حاضر آنها هستند. دو و نیم تریلیون دلار است. … ما سرمایه گذاری 2.5 تریلیون دلار در بزرگترین تجهیزات در جهان و این همه در اینجا ساخته شده راست در ایالات متحده آمریکا.”

خرید — به عنوان در خرید تجهیزات ساخته شده تا 20.3 درصد از کسانی که 2017-2020 دفاع از بودجه و یا $590.7 میلیارد دلار است. (که در ثابت — تورم — 2021 دلار در هر وزارت دفاع گزارش.)

رئیس جمهور ساخته شده است برخی از نسخه های این ادعا حداقل 16 بار با توجه به واشنگتن پست واقعیت جستجوگر پایگاه داده از مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعا می کند.

در زمان او اشاره این رقم برای بودجه های دفاعی و بدون الزام به طور خاص چه پول خریداری شده است. “من تا به بازسازی نظامی ما. من صرف دو و نیم تریلیون دلار است. هیچ کس دیگری را,” او گفت: فاکس نیوز در ژوئن 11. (همانطور که ما توضیح داد, اوباما در واقع تصویب بودجه در مجموع بیش از آن است.)

اما بار دیگر او ساخته شده است که این ادعا نادرست در مورد همه بودجه برای تجهیزات و یا “جدید هواپیماها و کشتی ها و زیردریایی, تانک, موشک, راکت — هر چیزی که شما می توانید از فکر می کنم.”

تاد هریسون مدیر بودجه دفاعی تجزیه و تحلیل در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی گفت: ما زمانی که تهمت ادعا کرده است $2-به علاوه تریلیون دلار صرف تجهیزات نظامی که “کاملا نادرست است.”

“آنچه ما صرف تجهیزات نظامی است که بخشی از بودجه دفاعی,” هریسون گفت.

اگر ما می خواستیم به سخاوتمندانه هریسون گفت: ما می تواند شامل بودجه دفاعی را “تحقیق و توسعه و تست و ارزیابی” دسته می پردازد برای توسعه تکنولوژی به عنوان بخشی از تجهیزات نظامی. این رده به علاوه تهیه خواهد کل 33.5% از آخرین چهار دفاع از بودجه.

بزرگترین بودجه دفاعی در رده بندی عملیات و تعمیر و نگهداری آن ساخته شده 40.2 درصد از 2017-2020 بودجه پس از پرسنل نظامی که 22.6% از کسانی که در بودجه است.

اما زمانی که رئیس جمهور بوده است به عنوان خاص خود را از 2.5 تریلیون دلار ادعا می کنند می توان برای اشاره به آنچه در آمریکا خرج می کند و در مجموع در دفاع و “که در مورد حق” هریسون گفت.

“هیچ رئیس جمهور می تواند ادعا اعتباری و یا سرزنش نظامی صرف تمام روز خود را,” او اضافه کرد که در کنگره می گذرد تخصیص بودجه صورت حساب است که رئیس جمهور پس از آن علائم به قانون است. “کنگره فقط به عنوان یک نقش نظامی صرف.”

بودجه سازمان آمار و ارقام ما ذکر شده کسانی هستند که مقدار اختصاص داده شده توسط کنگره است. برای دیدن آنچه که دولت فدرال در واقع صرفما نگاه می outlays. اما حتی کسانی که در مجموع حدود 2.7 تریلیون دلار برای سال 2017 تا 2020 با استفاده از تورم اعداد. به عنوان وزارت دفاع توضیح می دهد پول است که مکلف در یک سال صرف می تواند در دیگری و یا بیش از چندین سال.

ما در تماس با کاخ سفید در مورد رئیس جمهور ادعا می کنند اما نمی توانید پاسخ.

در مقایسه با تورم-تنظیم بودجه

گفت: ما به عنوان بودجه به امضا مغلوب ساختن پیشی جستن (از جمله مالی 2017 بودجه) شامل افزایش هزینه های دفاعی از دوره دوم ریاست جمهوری اوباما.

وزارت دفاع گزارش را نشان می دهد 2017-2020 بودجه 9.3 درصد بزرگتر از 2013-2016 بودجه. اما بودجه های دفاعی امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در حال 10.8% پایین تر از 2009-2012 بودجه تورم دلار است. (دوباره 2009 سال مالی بودجه دفاعی امضا شد توسط بوش در سپتامبر 2008.)

اوباما در دومین دوره بودجه شد به موضوع هزینه های کلاه تحت قانون کنترل بودجه از سال 2011 تلاش برای کاهش کسری بودجه فدرال. ابتدا در سال مالی 2013, کنگره مطرح شده است و آن کلاه هر سال با توجه به یک سرویس پژوهشی کنگره گزارش و شده اند وجود دارد بسیار بزرگتر درپوش را افزایش می دهد در آخرین سه دفاع بودجه امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن.

در به دنبال صرفا در تهیه بودجه برای 2017-2020 هستند 24.8 درصد بزرگتر از کسانی که در 2013-2016 اما 5.8 درصد کمتر از سال 2009-2012 بودجه تورم-تنظیم آمار و ارقام.

ما قبلا در مورد تهمت نادرست و ادعا می کند که بودجه های دفاعی او امضا نشان داد “رکورد” سطح هزینه. هنگامی که تنظیم شده برای تورم بودجه های دفاعی برای سال مالی 2007 از طریق 2012 تمام شد بزرگتر از بودجه های امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن, با توجه به وزارت دفاع و ارقام.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net