رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نادرست و ادعاهای اغراق آمیز در مورد مجلس نانسی پلوسی را Feb. 24 سفر به سان فرانسیسکو چینی. Pelosi خواست مردم به فروشگاه و غذا خوردن وجود دارد در زمانی که گردشگری رنج می برد چرا که از رمان coronavirus که سرچشمه در چین در اواخر سال گذشته.

  • تهمت و دروغ در توییتی که “دیوانه نانسی پلوسی” حذف شده بود, یک ویدیو از توییتر از سفر خود به محله چینی ها. “او می خواست هر کس بسته به محله چینی ها پس از من از مرز بسته به چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. اما هیچ سابقه ای چنین تصویری بود که تا کنون ارسال شده در توییتر توسط پلوسی.
  • در مارس 13 coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که در طول سفر پلوسی گفت: “بیایید همه big parade — محله چینی ها رژه.'” Pelosi نگفتم که. در واقع, که رژه گرفته شده در فوریه. 8 بیش از دو هفته قبل از Pelosi رفت به محله چینی ها.
  • در coronavirus جلسه در 15 آوریل تهمت اغراق آمیز زمانی که او گفت پلوسی “در تلاش بود که در سان فرانسیسکو احزاب در محله چینی ها, چرا که او فکر آن خواهد بود.” Pelosi اشاره نکرد احزاب در طول سفر اگر چه او خواست مردم برای آمدن به محله چینی ها برای خرید و خوردن.
  • تهمت نیز دروغ گفت پلوسی در بازدید از محله چینی ها “را به نشان می دهد که این چیزی که وجود ندارد” با اشاره به این رمان coronavirus. Pelosi هرگز پیشنهاد کرد که آن وجود نداشت. او تاکید کرد “پیشگیری, پیشگیری, پیشگیری” — اصرار مردم به “نگران و مراقب باشند” اما “نمی ترسم.”

رئیس جمهور را مطرح کرده است پلوسی بازدید چندین بار در روزهای اخیر برای مقابله با نقد است که او به کندی واکنش نشان می دهند به کوروناویروس. او بارها و بارها ذکر شده است که او را صادر کرد محدودیت های مسافرتی در چین است که او در ژانویه. 31. در عین حال او اشاره می کند که مجلس شد خواست مردم را به رفتن به محله چینی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن است mischaracterizing و اغراق آنچه او گفت در طول سفر. و در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را موضوع محدودیت های مسافرتی, همانطور که ما در گزارش او همچنین عنوان خطر این ویروس در یک سری از اظهارات و توییت از Jan. 22 مارس 10.

کالیفرنیا از حزب دموکرات به بازدید Chinatown آمد سه هفته قبل از شش منطقه خلیج شهرستانهای استان اجرا پناهگاه در محل محدودیت. در همان روز به عنوان پلوسی دیدار مغلوب ساختن پیشی جستن پرسیدم Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن مارس 16 جیر متهم پلوسی از حذف یک ویدیو از او حساب توییتر:

ما می تواند پیدا کردن هیچ سابقه ای که این ویدئو تا کنون ارسال شده در پلوسی در توییتر حساب.

ما بررسی Politwoops یک پروژه از Marketplace که حفظ توییتهایی حذف شده توسط سیاستمداران و هیچ رکورد پلوسی, حذف صدای جیر جیر از فیلم و نه یک رکورد از حذف یک صدای جیر جیر در مورد محله چینی ها مراجعه کنید. اینترنت Archives’ Wayback Machine اسیر یک تصویر از Pelosi را در صفحه توییتر on Feb. 27 و که بیش از حد نشان می دهد هیچ صدای جیر جیر از ویدئو. Pelosi هنوز یک صدای جیر جیر در مورد محله چینی ها در خوراک توییتر.

پلوسی سخنگوی جلب Hammill توییتی که پلوسی را تا به حال آن نوشته شده. “واقعیت بررسی: ما هرگز شده این فیلم. بدیهی است که پوشش تلویزیون محلی از بلندگو بازدید از محله چینی ها در سان فرانسیسکو….”

Pelosi توضیح داد: در آن زمان که او ساخت چینی دیدار “گفتن به همه: ما باید به چینی.”

پلوسی, Feb. 24: اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط شهر ما. ما می دانیم که این نگرانی وجود دارد اطراف, گردشگری, سفر در سراسر جهان, اما ما فکر می کنم آن را بسیار امن بود و در محله چینی ها و امید که دیگران خواهد آمد. آن را دوست داشتنی در اینجا. این مواد غذایی خوشمزه است مغازه ها موفق, رژه بزرگ بود. تورهای پیاده روی ادامه دهید. لطفا بیا و بازدید و لذت بردن از محله چینی ها.

پس پلوسی با اشاره به سال جدید چینی رژه. اما او نمی گویند “‘بیایید همه big parade — محله چینی ها رژه'” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نگهداری شده در مارس 13 coronavirus جلسه. در واقع رژه رخ داده در فوریه. 8.

و در حالی که او را تشویق مردم به “دیدن و لذت بردن از محله چینی ها” و نام آن را “بسیار امن” مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و بیش از حد در سخن خود, مارس 15 جلسه که پلوسی “در تلاش بود که در سان فرانسیسکو احزاب در محله چینی ها, چرا که او فکر آن خواهد بود.” Pelosi اشاره نکرد احزاب در طول سفر.

همانطور که برای coronavirus پلوسی نمی انکار وجود آن — بر خلاف تهمت علیه — در حالی که بازدید از محله چینی ها. او زده وسط زمین. “پیشگیری, پیشگیری, پیشگیری. ما می خواهیم مردم را نگران و مراقب باشند,” او گفت:. “اما ما نمی خواهیم آنها را به ترس.”

در طول گردش پلوسی خواسته بود اگر آن را غیر منطقی برای مردم به دور ماندن از آسیایی-آمریکایی متعلق به کسب و کار در سان فرانسیسکو و در جاهای دیگر.

“خوب است که یکی از دلایل ما امروز در اینجا،” “در آن معنا ندارد اما آن را نه فقط در آسیا متعلق به شرکت. شما ببینید در ایتالیا که در آن نشان می دهد – مد نشان می دهد و همه از آن انجام شد بدون مخاطب زیرا مردم – آنها فقط نمی – از آنجا که مردم نمی آیند. بنابراین دوباره این ترس است – من فکر می کنم – بی جا در نور از اقدامات احتیاطی است که گرفته شده و در اینجا در ایالات متحده است.”

اما در پاسخ به سوال پلوسی رد این تصور که نژاد پرستی بود و به همین دلیل مردم, اجتناب از, آسیایی, کسب و کار است.

“من نمی دانم که” او گفت:. “اما من فکر می کنم که دلیل آن در چین آغاز شده و وجود دارد یک نگرانی که هستند – این است که دولت چین انجام آنچه در آن نیاز به انجام در اوایل به اندازه کافی و در حال حاضر به عنوان ما رفتن به جلو. اما این باید انجام شود به محله چینی ها و سان فرانسیسکو است.”

پرسید که آیا او احساس می کرد دولت فدرال انجام شد به اندازه کافی برای کنترل ویروس پلوسی گفت: “من اعتماد به نفس دکتر [آنتونی] Fauci در موسسه ملی بهداشت که حتی بیشتر اعتماد به نفس در آنچه ما انجام می دهیم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پلوسی به مدت طولانی به حال اختلافی که نیست گرم با استیضاح نبرد. و رئیس جمهور است و bristled در انتقاد او بود که او آهسته واکنش به تهدید رمان coronavirus. در تاریخ 29 مارس در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” او گفت:, “او انکار در آغاز مرگبار بود. او تاخیر در گرفتن تجهیزات به جایی که — همچنان — تأخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت آتش روز بعد در یک مصاحبه با فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان” assailing پلوسی به عنوان یک “بیمار توله سگ.”

خلاصه: Pelosi آیا بازدید از محله چینی ها در اواخر فوریه در تلاش برای تشویق مردم برای رفتن وجود دارد به خوردن و فروشگاه. اما او نه حمایت از راهپیمایی یا احزاب سعی کنید برای نشان دادن coronavirus وجود ندارد و یا حذف یک صدای جیر جیر از سفر او به عنوان برگ برنده ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net