واشنگتن (AP) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی امان مخالفان به “Obamacare” می تواند تبدیل به یک مانع برای میلیون ها نفر از بیمه مردم در شیوع کروناویروس و همچنین به عنوان بسیاری از کسانی که در حال از دست دادن پوشش در اقتصادی shutdown.

کارشناسان می گویند قانون مراقبت مقرون به صرفه بیمه بازار ارائه یک زیرساخت برای گسترش یارانه پوشش خصوصی در هر کشور اجازه می دهد بیشتر مردم دسترسی به درمان های پزشکی قبل از دریافت آنها تا بیمار آنها را مجبور به رفتن به اتاق اورژانس. در حدود سه چهارم از ایالات متحده گسترش مدیکید نیز موجود است برای افراد کم درآمد است.

اما برگ برنده دولت در برابر بازگشایی ACA را HealthCare.gov بازار برای بیمه افرادی که از دست رفته گذشته ثبت نام دوره است. و آن را به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار برای اطلاع رسانی به مردم که از دست رفته کار مبتنی بر پوشش است که آنها واجد شرایط برای بیمه در حال حاضر از طریق ACA.

دولتی مبادلات برجسته ترویج و در دسترس بودن پوشش اما کاربران از HealthCare.gov باید از طریق یک سری از کلیک برای دریافت اطلاعات است.

“قطعا وجود دارد بیشتر اولويت coronavirus در دولت ارز وب سایت” کاترین گفت: Hempstead از حزبی رابرت وود جانسون پایه و اساس است. “دولت مبادلات قرار دادن یک پیام در مورد کوروناویروس در امتداد بالای صفحه اصلی خود را — “بالا برابر’ — در حالی که در HealthCare.gov به نظر می رسد که این کسب و کار به طور معمول تا زمانی که شما پایین.”

روز دوشنبه پیشرو دموکرات کنگره نوشت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به اصرار بازگشایی HealthCare.gov و یک تلاش متمرکز برای اطلاع رسانی به مردم که از دست دادن شغل-بر اساس پوشش از حقوق خود را به یک ACA طرح است.

“بسیاری از باقی می ماند بی اطلاع از چگونگی ثبت نام و یا وجود کمک های مالی به کاهش هزینه های خود” نوشت: مظنونان حمله به دانشگاه ریچارد نیل D-Mass., فرانک Pallone D-N. J. and Bobby, Scott D-Va همراه با سنسور. Ron Wyden D-سنگ. و پتی موری, D-شستشو.

در یک بیانیه HHS نیست آدرس سوال از باز کردن بیمه سلامت, بازار, به عنوان چند متحده اند. در این بیانیه با اشاره افرادی که از دست داده اند و کار مبتنی بر پوشش برای یک صفحه در HealthCare.gov سایت.

به جای در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه به عنوان متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدایت بیمارستان به استفاده از بخشی از $100 میلیارد سلامت سیستم صندوق امداد به جبران هزینه های درمان بیماران ایجاد با COVID-19.

انجمن پزشکی آمریکا می گوید که پول به اندازه کافی نخواهد بود. COVID-19 درمان برای بیمه می تواند هزینه از $14 میلیارد دلار به 48 میلیارد و طبق آخرین برآورد از حزبی قیصر بنیاد خانواده. و کنگره در نظر گرفته شده محرک لایحه برای کمک به بیمارستان ها و دفاتر پزشکی ملاقات اولیه هزینه های عملیاتی.

“ما نیاز به اهرم قانون مراقبت مقرون به صرفه پس از آن می تواند به عنوان قوی خالص ایمنی که کشور ما نیاز دارد به خصوص با توجه به اختلال در کار است که باعث شده است بسیاری از آمریکایی ها به از دست دادن خود را بیمه بهداشت و درمان گفت:” AMA رئیس جمهور دکتر پاتریس هریس.

انجمن بیمارستان های آمریکا پشتیبانی از باز کردن HealthCare.gov و جدید, جدا صندوق برای پرداخت هزینه های درمان بیمه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با آن مواجه است سه چالش های بزرگ با ایجاد مردم و با کسانی که گذاشته شده است و پوشش از دست داده:

— قبل از شیوع کروناویروس در حدود 28 میلیون نفر بیمه. بسیاری بوده اند واجد شرایط برای Obamacare اما موفق به ثبت نام. جدید بدون ثبت نام دوره بسیاری از گزینه های. اگر آنها آلوده به ویروس coronavirus آنها ممکن است به تعویق انداختن به دنبال کمک تا زمانی که آنها واقعا بیمار صدمه زدن به خود شانس و افشای دیگران به عفونت است.

— گروه دیگری از بین 12 میلیون و 35 میلیون نفر می تواند از دست دادن محل کار پوشش, با توجه به برآورد با تحقیق و مشاوره شرکت مدیریت سلامت همکاران. افراد در این گروه برخوردار هستند به ویژه ثبت نام فرصت از طریق HealthCare.gov و برخی ممکن است واجد شرایط برای مدیکید. که اگر آنها در مورد این گزینه ها.

— آن ناشناخته چگونه به خوبی HealthCare.gov رسیدگی خواهد موج علامت یو پی اس خارج از عادی ثبت نام باز شود. دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه را علامت Pocan ویسکانسین و Jan Schakowsky از ایلینوی به تازگی نگرانی در مورد پتانسیل برای coronavirus به گسترش در مراکز تماس است که خدمات Obamacare و مدیکر. سیستم مدیریت محتوا, مقامات می گویند که آژانس حفاظت از کارگران و حرکت به منظور تسهیل telework.

رسما تهمت و دولت متعهد به تغییر اوباما-دوران سلامت که به زودی یکی دیگر از تست در دیوان عالی کشور است.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فرستاده است مقدار زیادی از سیگنال های که او را آگاه هزینه coronavirus درمان می تواند تبدیل به یک مشکل سیاسی.

او با موفقیت فشرده شرکت های بیمه به چشم پوشیدن از copays و دیداکتبل برای تست و او را هل در درمان هزینه نیز هست. اگر موجی از بیمه افرادی که قادر به پرداخت هزینه درمان آن می تواند رسیدن به کاخ سفید به عنوان به سرعت به عنوان شیوع خود را انجام داد.

“وجود دارد هیچ سوال اما این است که صفوف بیمه را که توسط میلیون ها نفر” گفت: درو آلتمن رئیس بنیاد خانواده کایسر. “واقعیت این است که ما یک بحران بهداشتی در ترکیب با یک بحران اقتصادی است رفتن به قرار دادن موضوع سلامت پوشش برجسته تر در دستور کار دوباره.”

با بیش از 1 به 10 از کارگران به تازگی از دست دادن شغل تكیه کارفرما پوشش کوچک خواهد شد. برنامه های دولت در نظر گرفته شده را به این شل. چقدر و چگونه هموار است که اتفاق می افتد را سیاسی انشعابات در ماه نوامبر در انتخابات ،

نیوجرسی دموکراتیک تشکر. Pallone گفت: گسترش پوشش اوباما بهداشت قانون “است عملی چیزی که به انجام” و به نام تهمت تلاشهای دولت “آمیخته است.”

دموکرات ها می خواهند به مراقبت های بهداشتی یک عنصر مرکزی از آینده coronavirus لایحه.

“ما می خواهیم برای باز کردن ثبت نام دوباره به طوری که مردم می توانند ثبت نام” Pallone گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de