مغلوب ساختن پیشی جستن فریبنده آگهی در بایدن و Defunding پلیس

یک برگ برنده برای رئیس جمهور, آگهی فریب آمیزی نشان می دهد که presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن پشتیبانی از مبارزات انتخاباتی به “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.” اما بایدن گفته است که او به صراحت نمی کند.

این آگهی می گوید: “بایدن نتواند به ایستادن به چپگرایان رادیکال مبارزه پال خواستار قطع بودجه دولت و لغو پلیس است.” سپس آن را ارائه تصاویر سه نشانه و گفت “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و یک چهارم تصویر از شعار نقاشی در خیابان.

اما بایدن گفته است مطلقا و بارها و بارها که او مخالف defunding پلیس علت حمایت برخی از کسانی که در اعتراض به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس و پلیس سوء رفتار به طور کلی.

من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” بایدن گفت: “فردا شب اخبار” لنگر نورا o’donnell در ژوئن 8. “من حمایت مطبوع فدرال کمک به پلیس و بر اساس اینکه آیا یا نه آنها به دیدار برخی از استانداردهای اولیه از نجابت و honorableness. و در واقع قادر به نشان دادن آنها می تواند به حفاظت از جامعه و همه در جامعه است.”

بایدن تصریح کرد که موقعیت در یک op-ed منتشر شده در ایالات متحده آمریکا امروز در 10 ژوئن.

بایدن 10 ژوئن: در حالی که من اعتقاد ندارم فدرال دلار باید به ادارات پلیس نقض حقوق مردم و یا تبدیل به خشونت به عنوان اولین رفت و آمد مکرر من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس. بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل این اصلاحات.

بنابراین در حالی که معاون سابق رئیس جمهور را رد کرده است مفهوم defunding پلیس, پلیس می تواند از دست دادن برخی از فدرال کمک اگر آنها حاضر به اجرای آنچه بایدن به نام “معنی دار اصلاحات.” سپس دوباره پلیس می تواند همچنین دریافت کمک های مالی بیشتر برای پیاده سازی تغییرات در پلیس تحت بایدن رویکرد.

زمانی که ما خواسته بایدن کمپین درباره این موضوع سخنگوی اندرو بیتس ما فرستاده بیانیه ای در 11 ژوئن گفت که بایدن مخالف defunding پلیس اما پشتیبانی از اصلاحات معترضان به دنبال. این بیانیه همچنین می گوید بایدن پشتیبانی از بیشتر پول برای برخی از طرح های است که می تواند باعث تقویت رابطه بین پلیس و جامعه و به صورت بدن فرسوده دوربین.

بیتس, ژوئن 11: بایدن پشتیبانی نیاز فوری برای اصلاحات — از جمله بودجه برای مدارس دولتی برنامه های تابستانی و سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد جداگانه از بودجه پلیس — به طوری که افسران می تواند تمرکز بر کار پلیس. این همچنین بدان معنی کمک های مالی جامعه محور برنامه های است که بهبود روابط بین افسران و ساکنان فراهم می کند و آموزشی که مورد نیاز است برای جلوگیری غم انگیز و غیر قابل توجیه مرگ و میر. این بودجه نیز به سمت تنوع ادارات پلیس به طوری که آنها شبیه جوامع که در آنها خدمت می کنند. ما همچنین نیاز به بودجه اضافی برای بدن فرسوده دوربین.

در مورد خواسته های مکرر مراجع به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در آگهی تهمت کمپین معاون مدیر ارتباطات ژاک پارکینسون تکرار این آگهی پیام مرکزی اضافه کرد که “اجرای قانون سازمان گفته اند که آنها احساس رها بایدن.”

آگهی عرضه در ژوئن 11. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین صرف در مورد $70 ، 000 به درجه در نوسان متحده Pennsylvania, فلوریدا, ویسکانسین و میشیگان و آریزونا با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

پس چه “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” چیست ؟ آن است که واقعا یک دقیق مدت است. برخی از منتقدان از پلیس که این باور وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون واقعا می خواهید به لغو نیروهای پلیس. دیگر مدافع تغییر برخی از پول و توابع به دور از ادارات پلیس به خدمات اجتماعی سازمان. در پی فلوید مرگ نه نفر از اعضای شورای شهر مینیاپولیس متعهد به از بین بردن پلیس. آن را به طور کامل روشن نیست که چه اتفاقی خواهد افتاد پس از آن.

آگهی Antifa اتهامات

این آگهی همچنین ادعا میکند که antifa مسئول شورش و غارت که فوران در برخی از شهرستانها در ارتباط با اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ است. “Antifa از بین بردن جوامع ما” این آگهی را راوی می گوید بیش تصاویری از هرج و مرج و ضرب وشتم در خیابان. اما آن را فراهم می کند هیچ مدرکی برای حمایت از این مشاجره و در واقع کمی ظاهر شده تا به امروز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفته است که antifa یک مدت چتر آزادانه وابسته به چپ مبارز ضد فاشیسم گروه شده است مسئول بسیاری از خشونت است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در وزارت دادگستری ژوئن 4, دادستان کل ویلیام Barr گفت: “ما شواهدی وجود دارد که Antifa و مشابه دیگر گروه های افراطی به عنوان به خوبی به عنوان بازیگران از انواع گرایشهای مختلف سیاسی درگیر شده اند در تحریک و شرکت در فعالیت های خشونت آمیز.”

در مه 31, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی “ایالات متحده آمریکا خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است.” اما همانطور که ما در گزارش رسمی هیچ فدرال برای تعیین تروریسم داخلی سازمان.

تا کنون حمایت کمی پدید آمده برای این ایده است که antifa که در پشت خشونت است.

در مصاحبه با فاکس نیوز در تاریخ 8 ژوئن بر توصیف خشونت آمیز معترضان به عنوان “جادوگران” دم از گروه های افراطی که در حال تلاش برای بهره برداری از این وضعیت در همه طرف.” یک نیویورک تایمز بررسی فدرال بازداشت یافت هیچ کس دستگیر و به جرائم جدی به هر حال شناخته شده روابط به antifa.

نیویورک تایمز ژوئن 11: اما با وجود گریه می کند از رئیس جمهور تهمت و دیگران در دولت او هیچ یک از کسانی که به اتهام جدی فدرال جنایات در میان ناآرامی مرتبط شده اند تا کنون به سست جمعی از ضد فاشیستی فعالان شناخته شده به عنوان antifa. یک بررسی از بازداشت ده ها تن از مردم در اتهامات فدرال نشان می دهد شناخته شده تلاش توسط antifa به مقصر بودن هماهنگ کمپین خشونت. برخی از شکایات کیفری توصیف مبهم ضد دولتی گرایش سیاسی در میان مظنونان اما اکثر این اعمال خشونت آمیز است که صورت گرفته است در اعتراض نسبت داده شده توسط دادستان فدرال را به افراد با وابستگی به هر گروه خاص.

جاش Rubenstein سخنگوی اداره پلیس لس آنجلس گفت این بار “ما تو را دیدم هیچ سازمان تلاش antifa در اینجا در لس آنجلس است.”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: “همانطور که من در اینجا نشسته ایم امروز من نیست از دریافت هر گونه اطلاعات رسمی شناسایی هر یک از این گروه است.”

در یک مورد سه مرد گفت: مقامات که روابط را به جناح راست افراطی گروه مادوباره بازداشت در لاس وگاس برای تلاش به ربودن تظاهرات در برابر فلوید مرگ و دامن زدن به خشونت است. در یک مورد دیگر پلیس محلی در Austin, تگزاس, بازداشت سه نفر از اعضای قرمز پاسداران Austin — که پلیس آستین به عنوان “خود-شناسایی کمونیستی/سوسیالیستی Antifa است.” قرمز پاسداران Austin توصیف خود را به عنوان یک “مارکسیست-لنینیست-مائوئیست جمعی” در آن Facebook صفحه و صدای حمایت antifa در وب سایت خود را.

در مورد خواسته شواهد حمایت از این آگهی ها که پیشنهاد antifa در پشت بسیاری از خشونت یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی اشاره ما به Barr اظهارات در مورد گروه.

برای بسیاری از حرفه ای بایدن گرفته شده قوی ضد جرم و موقعیت و نزدیک بوده به اجرای قانون شدند. به عنوان رئیس کمیته قضایی مجلس سنا او نویسنده اصلی چند وجهی 1994, جرم, لایحه که شامل “سه اعتصاب” اجباری زندگی جملات برای تکرار خشونت مجرم بودجه برای جامعه پلیس و زندان ها حمله سلاح های ممنوع و خشونت علیه زنان عمل می کنند. این لایحه شده است ایراد گرفت که منجر به جرم حبس به خصوص از سیاه پوستان است. (همانطور که ما نوشته اند روند افزایش حبس شروع دهه قبل از سال 1994 جرم لایحه دفاع و پشتیبانی آن-بایدن سناتور. اما کارشناسان به ما گفته اند قانون تشدید حبس مشکل است.)

در پی تظاهرات اخیر بایدن متمرکز بر حمایت از پلیس اقدامات اصلاحات و نظارت بیگانه برخی از متحدان خود را در اجرای قانون است.

در مجموع بایدن موقعیت است که پلیس باید استانداردهای خاصی برای دریافت فدرال کمک. اما او را کنار گذاشته گسترده تر “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” رویکرد و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تبلیغ گمراه کننده است به پیشنهاد او نیست.

یادداشت سردبیر: نوسان دولت دیده بان سری گاه به گاه در مورد نادرست و گمراه کننده سیاسی در پیام های کلیدی متحده کمک خواهد کرد که تصمیم گیری 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de