مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 تست ادعا می کنند که راه

ایالات متحده انجام داده است و نه بیشتر COVID-19 تست از “هر کشور همراه” را به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در سخنان در اخیر کنفرانس مطبوعاتی.

در واقع سه کشور به تنهایی — روسیه و آلمان و ایتالیا — انجام داده اند بیشتر همراه تست از آمریکا با توجه به یک مرجع سایت ردیابی جهانی تست برای این بیماری است.

رئیس جمهور اخیرا ساخته اظهارات نادرست در مارس 28 کاخ سفید رویداد برجسته فدرال چک حفاظت برنامه برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر شیوع کروناویروس. اما او شده است ساخت یک نسخه از این ادعا برای بیشتر از یک هفته است. (ما نه اولین بار به اشاره او اشتباه است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 28: ما در حال راه پیش رو در تست. ما بهترین در جهان در تست. ما تست کردم خیلی بیشتر از هر کس دیگری, بار, دو — یا هر کشور ترکیب شده است. ما تست شده بیش از هر کشور ترکیب شده است.

به عنوان بعد از ظهر 29 آوریل ایالات متحده انجام داده بود تقریبا 6.03 میلیون آزمایشات برای بیماری با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Worldometer به طور گسترده ای اشاره کرد تجمیع داده ها وب سایت. (وب سایت را در صفحه “درباره” می گوید: از آن اجرا شده است توسط یک تیم بین المللی از توسعه دهندگان و محققان و داوطلبان” و “منتشر شده توسط یک گروه کوچک و مستقل رسانه های دیجیتال شرکت مستقر در ایالات متحده است.”)

ایالات متحده در مجموع است که در واقع بیش از هر کشور نیز انجام می شود — اما نه بیش از همه کشورهای دیگر ترکیب شده است.

اضافه کردن هم فقط تعداد تست های انجام شده توسط روسیه و آلمان و ایتالیا — سه بعدی کشور است که انجام داده اند بیشتر تست — تولید بالاتر شکل (در مورد 7.29 میلیون) از ایالات متحده در مجموع. و به طور کلی وجود داشته است نزدیک به 25 میلیون آزمایشات انجام شده توسط 172 غیر ایالات متحده کشورهایی که Worldometer داده است.

پس تهمت ادعا است و نه حتی نزدیک به دقیق.

ما همچنین توجه داشته باشید که ما باید قبل از این که ایالات متحده در مسیرهای بسیاری از کشورها در شرایط تست در سرانه اساس با توجه به منابع متعدد.

Worldometer برای مثال نشان می دهد که ایالات متحده انجام 18,216 آزمون در هر 1 میلیون نفر به عنوان از آوریل 29. اما بود که یک رقم پایین تر از کسانی که از 41 کشور دیگر.

این چیزی است که چیز دیگری را در نظر بگیرید هنگامی که رئیس جمهور خود می بالد که در ایالات متحده — که سوم پرجمعیت ترین کشور انجام داده است و تعداد زیادی تست بیشتر از هر کشور دیگری است.

FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>