مغلوب ساختن پیشی جستن را گیج کننده ادعا می کنند در ایتالیا و محدودیت های مسافرتی

ما می تواند پیدا کردن هیچ مدرکی برای حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند که ایتالیا شد “ضربه سخت” با این بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که “بسیاری از مردم که نمی آمد در اینجا به ایتالیا رفت” زمانی که آمریکا اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است.

در واقع ایتالیا قطع سفر هوایی به چین دو روز قبل از آمریکا تصویب آن محدودیت های مسافرتی.

تهمت ادعای آمد و در پایان خود را روزانه coronavirus کنفرانس مطبوعاتی در مارس 19, زمانی که از او خواسته شد در مورد کشورهای که پاسخ مناسب و پس از آن ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن, مارس 19: زمانی که من بسته تا مرز ما زمانی که من این ممنوعیت در چین آنها می گویند بسیاری از مردم که نمی آمد در اینجا به ایتالیا رفت. شما شنیده اید که. به همین دلیل ایتالیا آمار بود خیلی سخت.

من فکر نمی کنم آن بود که از دولت. من می گویم ایتالیا قفل شده است و احتمالا بیش از هر کشور دیگر در حال حاضر. آن را کاملا قفل شده جامد پایین. اما آنها ضربه بسیار سخت است چرا که مردم که از آمدن به ایالات متحده توانست در نمی آیند چون من بسته شده این کشور در ماه ژانویه و آنها به ایتالیا رفت. آنها می گویند آن را به حال به انجام تجارت است. آن را تا به حال انجام با خرید برخی از مواد و ایتالیا بود که یکی دیگر از جایگزین. و بسیاری از, بسیاری از مردم به ایتالیا رفت به جای آمدن به اینجا. و ایتالیا به شدت رنج می برد.

این یک گیج کننده ادعا می کنند زیرا ما به عنوان گزارش قبل از ایتالیا متوقف شد و تمام پروازها به مقصد و از چین در ژانویه. 31. اگر چه کاخ سفید اعلام کرد سفر خود را از محدودیت در چین همان روز آنها نمی تواند به اثر تا فوریه. 2.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشتباه بود به می گویند که او “بسته این کشور در ماه ژانویه است.” به عنوان ما نوشته اند سیاست ممنوع شهروندان غیر آمریکایی که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده استثنا وجود دارد که توقف در سفر از جمله برای آمریکایی ها و اعضای خانواده خود را.

به گفته نیویورک تایمز گزارش در مارس 4, نزدیک به 40 ، 000 نفر در حال وارد ایالات متحده پرواز مستقیم از چین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال خود محدودیت های مسافرتی. این بار یافت “روش های غربالگری شده اند ناهموار” برای کسانی که پس از رسیدن در پرواز از چین است.

در مقابل, ایتالیا, سیاست, ممنوع, تمام پروازهای بین کشورها و بر خلاف سیاست های ایالات متحده نبود و حک کردن استثنا برای هنگ کنگ, ماکائو و تایوان است.

ما رسیده به کاخ سفید برای روشن شدن و یا شواهد تا رئیس جمهور ادعا می کنند اما ما هیچ پاسخ.

“من صادقانه نمی تواند سر و یا دم از آنچه که رئیس جمهور ادعا می کنند در اینجا” ران Klain که در خدمت به عنوان دولت اوباما ابولا پاسخ هماهنگ کننده گفت: ما از طریق ایمیل. Klain هنگامی که به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن رئیس ستاد و در حال حاضر یک مشاور بایدن مبارزات انتخاباتی. “این واقعا باعث می شود هیچ حس در همه. حقایق به عنوان شما می دانید که ایتالیا را محدود کردن سفر از چین قبل از آمریکا انجام داد تا خود را برای اولین بار ادعا را بر اساس دروغ است. و نکته دوم این است که اگر مردم واقعا قرار بود به ایتالیا در اواخر ژانویه/فوریه, چرا رئیس جمهور تا ماه مارس صبر کنید … برای اعمال محدودیت در سفر از ایتالیا به آمریکا؟”

ایتالیا برخورد کرد و زود هنگام و بسیار سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در اواسط ماه مارس ایتالیا بيشترين تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در خارج از چین به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری در اروپا (و بسیار بالاتر از تعداد موارد و مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا در آن زمان). پس از آن ایالات متحده به مراتب پیشی گرفتن تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در ایتالیا هر چند تعداد سرانه مرگ و میر در ایتالیا باقی مانده است در میان بالاترین در جهان — و بالاتر از آمریکا

اما جدول زمانی از موارد گزارش شده و پاسخ توسط ایتالیا و ایالات متحده پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن ایتالیا ادعا می کنند که “من ضربه بسیار سخت است چرا که مردم که از آمدن به ایالات متحده توانست در نمی آیند چون من بسته شده این کشور در ماه ژانویه و آنها به ایتالیا رفت.”

دو مورد اول از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus فاش شد در ژانویه. 30 زمانی که دولت گزارش داد که دو گردشگران چینی که وارد شده بود در میلان در ژانویه. 23 بیمارستان بستری شده بود. یک روز بعد ایتالیا بلافاصله ممنوع همه مسافرت هوایی بین ایتالیا و چین بدون استثنا. (در مقابل تهمت خود را اعلام کرد محدودیت های مسافرتی در چین 10 روز پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری اعلام کرد که اولین سفر مربوط به مورد COVID-19 در ایالات متحده) یک خوشه از موارد ظهور در اوایل ماه مارس در شمال ایتالیا باعث تنگ قرنطینه محدودیت در 15 شمالی و مرکزی استان. محدودیت های اعمال شده بودند به سرعت گسترش در سراسر کشور است.

ممکن است که مردم به ایتالیا از چین از طریق مسیرهای غیر مستقیم اما به نظر می رسد بعید است که شامل گردشگران چینی منع از ورود به ایالات متحده به عنوان واشنگتن پست اشاره کرد چین لغو همه داخلی و بین المللی تور گروه در Jan. 26 اگر چه کسانی که در حال حاضر در جریان بودند مجاز به ادامه تکمیل کنند. که predates ایالات متحده محدودیت های مسافرتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آنها می گویند آن را به حال به انجام تجارت است. آن را تا به حال انجام با خرید برخی از مواد و ایتالیا بود که یکی دیگر از جایگزین.” اما ایالات متحده محدودیت های مسافرتی را تحت تاثیر قرار نمی باری حمل و نقل بین کشورهای (و یا توسط هوا یا دریا) با توجه به یک Department of Homeland Security برگه در محدودیت های مسافرتی.

ما نمی تواند پیدا کردن هر گونه خبر و گزارش در مورد ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در چین کمک به هجوم مردم به ایتالیا و بدتر شدن آن coronavirus وضعیت. بلکه کارشناسان باید ذکر تعدادی از دلایل چرا coronavirus منجر به یک انفجار از مرگ و میر در ایتالیا کشور از جمله نسبتا سالخورده جمعیت و تراکم جمعیت بی اثر مداخله ای سلامت عمومی در برخی از مناطق کشور و کمبود مراقبت های ویژه بیمارستان تخت.

در مقاله منتشر شده در مجله بهداشت جهانیایگور هواشناسی رودان یک محقق در دانشگاه ادینبورگ نوشت که “این امکان وجود دارد که گردشگران چینی از ووهان شد بازدید از شمال ایتالیا در ژانویه و فوریه سال 2020” که آلوده به گردشگران بودند که بدون علامت بودند اجازه ورود به این کشور حتی با چک مناسب.

هواشناسی رودان نیز اشاره کرد که “[s]ome تحقیقی روزنامه نگاران فرض اگر چه این تایید شده است که ممکن است که پدیده مهاجرت انبوه از کارگران چینی به شمال ایتالیا [عمدتا برای کار در نساجی و مد, صنایع] ممکن است کمک به اوایل معرفی و گسترش ویروس. … آیا از طریق گردشگران چینی نساجی کارگران و یا از طریق برخی دیگر از مسیر رمان coronavirus است باعث یک بیماری همه گیر پشت ایتالیایی ‘اولین خط دفاع است که ناشناخته باقی مانده در چند هفته اول.”

سابق مجلس نیوت گینگریچ که در حال حاضر در ایتالیا با همسر خود را مورد حمایت است که تئوری گفتن فاکس نیوز که پرواز مستقیم بین ووهان و میلان ممکن است باعث شیوع کروناویروس در ایتالیا.

“هیچ یک از ما حداقل من نمی دانم که وجود دارد 100,000 چینی [مردم] زندگی در شمال ایتالیا و بسیاری از آنها می آیند از ووهان و که وجود دارد یک پرواز بین میلان و ووهان” گینگریچ گفت. “ما فکر می کنیم که چگونه به آن را حذف کردم و ایتالیا در اوایل. در ابتدا دولت نمی دانستم چگونه از آن خطرناک خواهد بود. آن برخورد با آن در ابتدا به عنوان نوعی از یک شهر کوچک محلی و منطقه ای مشکل و سپس رونق آن منفجر شد.”

حتی در صورتی که مورد, که مهاجرت دسته جمعی از چین به ایتالیا predated ایالات متحده محدودیت های مسافرتی. و معلوم نیست چرا و چگونه به عنوان تهمت و اتهام “بسیاری از, بسیاری از مردم به ایتالیا رفت به جای آمدن به اینجا” پس از ایالات متحده آمریکا اعمال محدودیت های مسافرتی در چین است. همانطور که ما توضیح داد که ایتالیا در حال حاضر ممنوع همه پروازها از چین قبل از ایالات متحده اجرا محدودیت. ما خواهد شد به روز رسانی این داستان اگر اطلاعات بیشتر پدیدار می شود.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org را قبول نمی کند تبلیغات است. ما با تکیه بر کمک های مالی و کمک های مالی فرد از مردم مثل شما. لطفا در نظر اهدا. کارت اعتباری و کمک های مالی ممکن است از طریق ما “اهدا” صفحه. اگر شما ترجیح می دهید را با چک و ارسال به: FactCheck.org, آننبرگ سیاست عمومی مرکز 202 S. 36 سنت فیلادلفیا, بهبهان 19104.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im